» »

Vstop v avstrijo

Vstop v avstrijo

««
9 / 9
»
»»

donvitoc ::

TheBlueOne je izjavil:

dosti se je pisalo, da bodo zadeve morda izginile same. Pac osnovnosolsko znanje o virusih, nic takega.


Ne vem kdaj so nas v osnovni šoli učili da bo prehlad izginil?

TheBlueOne ::

donvitoc je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

dosti se je pisalo, da bodo zadeve morda izginile same. Pac osnovnosolsko znanje o virusih, nic takega.


Ne vem kdaj so nas v osnovni šoli učili da bo prehlad izginil?


Pardon problemi izginili, ker bo virus osvohnel.

Voss ::

Je pa fascinantno, kako se uresničujejo napovedi teoretikov zarot. Napovedali so Covid passport, napovedali so tretji odmerek, napovedali so stopnjevanje represije na podlagi boosterjev itn.

Sem bil sicer v mesecu decembru cepljen (+ prebolel julija), da se ne bo slučajno kdo obregnil ob moj komentar. Sem pa cepljen samo dvakrat sicer, sem sedaj anticepilec? Ker proti Omicronu se absolutno ne mislim cepiti. PCT fašizma pa tudi ne podpiram, ker tole nima popolnoma nič skupnega z zdravjem ljudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

karafeka ::

TheBlueOne je izjavil:



Kjer zivim jaz, torej Avstrija so ukrepe regulirali glede na zasedenost. S tem so tile podatki irelevantni. Enako menda Slovenija?


Tudi v nemčiji so imeli podobne kriterije zaostrovanja na podlagi incidence zasedenosti bolnic, v praksi so pa na isti dan kot njihovi kolegi v Sloveniji, začeli javkat da jim primankuje postelj in osebja, pa čeprav so imeli takrat incidenco okuženih 3x manj kot v Slo. Ne moreš se znebit občutka, da jih orkestrira nekdo od zgoraj (vsaj v Evropi). Ampak švabi vsaj na meji in železniških postajah manj komplicirajo, kot pa tvoji jodlarji, kjer se vojaki postavijo počez pred vhodom in hočejo Ausweis, pa ne Personal, ampak Corona :).

Pa danes smo v Sloveniji dobili lepo pismo od Janše, kako da priporoča poživitven odmerek (a mu nisi povedal, da je omikron švoh?), se pravi naslednje leto bo ziher obvezen za pct.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: karafeka ()

Invictus ::

Voss je izjavil:

Je pa fascinantno, kako se uresničujejo napovedi teoretikov zarot. Napovedali so Covid passport, napovedali so tretji odmerek, napovedali so stopnjevanje represije na podlagi boosterjev itn.

Sem bil sicer v mesecu decembru cepljen (+ prebolel julija), da se ne bo slučajno kdo obregnil ob moj komentar. Sem pa cepljen samo dvakrat sicer, sem sedaj anticepilec? Ker proti Omicronu se absolutno ne mislim cepiti. PCT fašizma pa tudi ne podpiram, ker tole nima popolnoma nič skupnega z zdravjem ljudi.

2x cepljeni in necepljeni bodo imeli od 1.2 isti status >:D
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

jotunn2 ::

Invictus je izjavil:

2x cepljeni in necepljeni bodo imeli od 1.2 isti status >:D

Zares ne, ce ti to se ni jasno ;) Je vseeno "majckena" razlika ali lahko gres nekam s testom ali pa moras ne glede na test v 10 dnevno karanteno. Ampak ja kar tolazi se ;)

Sparkxl ::

Voss je izjavil:

Je pa fascinantno, kako se uresničujejo napovedi teoretikov zarot. Napovedali so Covid passport, napovedali so tretji odmerek, napovedali so stopnjevanje represije na podlagi boosterjev itn.

Sem bil sicer v mesecu decembru cepljen (+ prebolel julija), da se ne bo slučajno kdo obregnil ob moj komentar. Sem pa cepljen samo dvakrat sicer, sem sedaj anticepilec? Ker proti Omicronu se absolutno ne mislim cepiti. PCT fašizma pa tudi ne podpiram, ker tole nima popolnoma nič skupnega z zdravjem ljudi.


Tisti ki smo 2x cepleni bomo najkasneje marca razglašeni za antivakserje in teoretike zarot, ker si upamo pomislit izven serviranih smernic. Napovedi teoretikov zarot za čas, ko se korona izpoje so vezani v 100% na okolje. To je tudi po pomoti potrdil glavni na CNN, da nas takrat začnejo polno šopat s tem.
Takrat pričakujte da se bodo forumski epidemiologi čez noč preobrazili v ekologe. Napovedi gredo v smeri klimatskih lockdownov in socialnega oz. CO2 kredita. Kitajci to že uvajajo.

Utk ::

jotunn2 je izjavil:

Invictus je izjavil:

2x cepljeni in necepljeni bodo imeli od 1.2 isti status >:D

Zares ne, ce ti to se ni jasno ;) Je vseeno "majckena" razlika ali lahko gres nekam s testom ali pa moras ne glede na test v 10 dnevno karanteno. Ampak ja kar tolazi se ;)

Ti nisi najbolj na tekočem, a?
https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Voss ::

Invictus je izjavil:

Voss je izjavil:

Je pa fascinantno, kako se uresničujejo napovedi teoretikov zarot. Napovedali so Covid passport, napovedali so tretji odmerek, napovedali so stopnjevanje represije na podlagi boosterjev itn.

Sem bil sicer v mesecu decembru cepljen (+ prebolel julija), da se ne bo slučajno kdo obregnil ob moj komentar. Sem pa cepljen samo dvakrat sicer, sem sedaj anticepilec? Ker proti Omicronu se absolutno ne mislim cepiti. PCT fašizma pa tudi ne podpiram, ker tole nima popolnoma nič skupnega z zdravjem ljudi.

2x cepljeni in necepljeni bodo imeli od 1.2 isti status >:D


To ne bo. Morda kje v Evropi res, v Sloveniji pa bodo konec aprila volitve ;) Imam pa tudi sam občutek, da bodo veljavnost potrdila zmanjšali iz 9 na 6 mesecev enkrat spomladi.

Cepljenje vseeno v določenem odstotku prepreči hujši potek bolezni, pa, če se najbolj zagrizeni anticepilci na glavo postavite. Statistika ne laže.

Se pa absolutno ne mislim cepiti s poživitvenim odmerkom proti prehladu imenovan Omicron. To je pa pač bedarija in tudi v družbi, kjer smo skoraj vsi precepljeni se ne bodo odločali za tretji odmerek, pa ni nihče anti cepilec.

Sparkxl ::

Aja da niso anticepilci? Forumski epidemiologi te bodo za to razglasili takoj za tem, ko se najejo zvečer po dnevniku dnevne doze dreka, brez katerega ne znajo funkcionirat.

jotunn2 ::

Utk je izjavil:

jotunn2 je izjavil:

Invictus je izjavil:

2x cepljeni in necepljeni bodo imeli od 1.2 isti status >:D

Zares ne, ce ti to se ni jasno ;) Je vseeno "majckena" razlika ali lahko gres nekam s testom ali pa moras ne glede na test v 10 dnevno karanteno. Ampak ja kar tolazi se ;)

Ti nisi najbolj na tekočem, a?
https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Jaz sem, vidva imata pa kot kaze tezave z razumevanjem napisanega. 1.2. ne spremeni nicesar, razen da potrdilo o cepljenju velja 270dni oz. 9 mesece, ne pa da ni nobene razlike med tistimi, ki so cepljeni in tistimi, ki niso. Tako da vama mogoce priporocam malce manj tekocega, ker bo takrat zavedanje stvari okoli tebe lazje.

Nikonja ::

Voss je izjavil:

Je pa fascinantno, kako se uresničujejo napovedi teoretikov zarot. Napovedali so Covid passport, napovedali so tretji odmerek, napovedali so stopnjevanje represije na podlagi boosterjev itn.

Sem bil sicer v mesecu decembru cepljen (+ prebolel julija), da se ne bo slučajno kdo obregnil ob moj komentar. Sem pa cepljen samo dvakrat sicer, sem sedaj anticepilec? Ker proti Omicronu se absolutno ne mislim cepiti. PCT fašizma pa tudi ne podpiram, ker tole nima popolnoma nič skupnega z zdravjem ljudi.


"Covid passport" niso napovedali ker se to začelo javno omenjat takoj ko so se raziskave okrog cepiv začele in ker je bil logičen potek stvari, tretji odmerek so oni napovedali??? sej se eni cepijo vsako leto za gripo tko da je bilo logično da te covid cepivo ne bo neskončno varovalo.
Pa še za tretjo zadevco, če izpolnjuješ PCT pogoj je precej manj represije kot smo imeli mal več kot pol leta nazaj ko je bilo vse zaprto in zaklenjeni na občine.
Amapk debilno je dajat vse antiwaxerje v en koš, eno so res debili ko ga nabijajo o Gates-u, čipih v cepivih in ostala sranja, potem imaš tiste ki jih je dejansko strah cepljenja ker cepivo ni dovolj raziskano in jih v eno roko razumem, ampak potem pa ta isti pokadi škatlo na dan, spije litro alkohola in spije 5 tablet ker je to manj škodljivo kot cepivo ???

PrihajaNodi ::

Sparkxl je izjavil:

FiReFTW je izjavil:

Pa vidim da se svetu pošteno že blede, prava komedija.

Za vstop v Avstrijo rabiš pct plus pcr test, kot da ljudi vleče v Avstrijo ki ima itak vse skoraj zaprto pa striktno... res prava komedija ej


Ja res je, svetu se blede. Oz. delom sveta. Oz. bolj natančno zahodnemu delu. Ostalim se fučka. Tu pa nas futrajo na polno.
Še najbolj zaskrbljujoče je, da je takih Modrih kot tukaj preveč. Brez najmanjše kritične presoje požerejo vse kar dobijo servirano.
Jaz sem na začetku verjel, se 2x cepil. Ampak to kaj se zdaj dogaja me živi bog več ne prepriča v to, da to vse skupaj ni en velik hoax. Pride nova verzija, za katero še ni en na svetu umrl, sami pravijo da so simptomi zelo blagi, in se vse dol zapira? Ne me yebat no

Bos sel po ppzivitveni odmerek?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Utk ::

jotunn2 je izjavil:

Utk je izjavil:

jotunn2 je izjavil:

Invictus je izjavil:

2x cepljeni in necepljeni bodo imeli od 1.2 isti status >:D

Zares ne, ce ti to se ni jasno ;) Je vseeno "majckena" razlika ali lahko gres nekam s testom ali pa moras ne glede na test v 10 dnevno karanteno. Ampak ja kar tolazi se ;)

Ti nisi najbolj na tekočem, a?
https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Jaz sem, vidva imata pa kot kaze tezave z razumevanjem napisanega. 1.2. ne spremeni nicesar, razen da potrdilo o cepljenju velja 270dni oz. 9 mesece, ne pa da ni nobene razlike med tistimi, ki so cepljeni in tistimi, ki niso. Tako da vama mogoce priporocam malce manj tekocega, ker bo takrat zavedanje stvari okoli tebe lazje.

Ti nimaš težav z razumevanjem, kot jih nima tudi 3 mesce star dojenček, ki enostavno nič ne razume. Piše da po 1.2 bojo dvakrat cepljeni postali antivaxerji, če ne bojo šli po 3. dozo.

karafeka ::

Kakšne so razlike med temi dozami cepiv (recimo za pfeizer) ? So v sestavi enake?
Kakšna je razlika v protitelesih (ali čem drugem?), med nekom, ki se je danes drugič cepil in nekom, ki danes, 3 mesece po drugi dozi, dobi booster?
Sprašujem, ker moram v Avstrijo :).

FiReFTW ::

Upam samo da se naši pametnjakoviči ne bojo zgledovali po Avstriji.
Jodlarjem pa naj kr crkne turizem.

Comandante ::

FiReFTW je izjavil:

Upam samo da se naši pametnjakoviči ne bojo zgledovali po Avstriji.
Jodlarjem pa naj kr crkne turizem.

Kolikor gledam, nas rezim nima domisljije, in se v vsem z nekajdnevnim do nekajtedenskim zamikom zgledujejo po Avstriji.

Razen pri obveznem cepljenju, vendar sem iz notranjih krogov taksnih in drugacnih strokovnih skupin slisal, da je tudi to ze na mizi. Osebno sem sicer mnenja, da do obveznega cepljenja pred volitvami ne bo prislo.

Zgodovina sprememb…

FoxKnox ::

Meni se zdi popolnoma neresno forsirati poživitvenga, če vsaj tretjina ni prejela niti prvega.Ali se sedaj res odvija zadnje dejanje in je treba prodati šusev kolikor se da komurkoli ali pa se pripravlja spomladi nekaj većjega za necepljene ? Endlosung morda?

Mr.B ::

PrihajaNodi je izjavil:

Sparkxl je izjavil:

FiReFTW je izjavil:

Pa vidim da se svetu pošteno že blede, prava komedija.

Za vstop v Avstrijo rabiš pct plus pcr test, kot da ljudi vleče v Avstrijo ki ima itak vse skoraj zaprto pa striktno... res prava komedija ej


Ja res je, svetu se blede. Oz. delom sveta. Oz. bolj natančno zahodnemu delu. Ostalim se fučka. Tu pa nas futrajo na polno.
Še najbolj zaskrbljujoče je, da je takih Modrih kot tukaj preveč. Brez najmanjše kritične presoje požerejo vse kar dobijo servirano.
Jaz sem na začetku verjel, se 2x cepil. Ampak to kaj se zdaj dogaja me živi bog več ne prepriča v to, da to vse skupaj ni en velik hoax. Pride nova verzija, za katero še ni en na svetu umrl, sami pravijo da so simptomi zelo blagi, in se vse dol zapira? Ne me yebat no

Bos sel po ppzivitveni odmerek?

No sej je v redu, mentalno se poozna struja balkana mešana z Romunsko razgledanost.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

PrihajaNodi ::

Mr.B je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Sparkxl je izjavil:

FiReFTW je izjavil:

Pa vidim da se svetu pošteno že blede, prava komedija.

Za vstop v Avstrijo rabiš pct plus pcr test, kot da ljudi vleče v Avstrijo ki ima itak vse skoraj zaprto pa striktno... res prava komedija ej


Ja res je, svetu se blede. Oz. delom sveta. Oz. bolj natančno zahodnemu delu. Ostalim se fučka. Tu pa nas futrajo na polno.
Še najbolj zaskrbljujoče je, da je takih Modrih kot tukaj preveč. Brez najmanjše kritične presoje požerejo vse kar dobijo servirano.
Jaz sem na začetku verjel, se 2x cepil. Ampak to kaj se zdaj dogaja me živi bog več ne prepriča v to, da to vse skupaj ni en velik hoax. Pride nova verzija, za katero še ni en na svetu umrl, sami pravijo da so simptomi zelo blagi, in se vse dol zapira? Ne me yebat no

Bos sel po ppzivitveni odmerek?

No sej je v redu, mentalno se poozna struja balkana mešana z Romunsko razgledanost.

Romuni so v zelenem oslicek. Vsi se sprasujejo kako le?
Sem moral do oftamologa pod nujno v Romuniji. 3 x so me pregledali v 4 dneh da je vse ok. Super zadovoljen nad njihovim sistemom. brez jebanja pct.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Mr.B ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mr.B je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Sparkxl je izjavil:

FiReFTW je izjavil:

Pa vidim da se svetu pošteno že blede, prava komedija.

Za vstop v Avstrijo rabiš pct plus pcr test, kot da ljudi vleče v Avstrijo ki ima itak vse skoraj zaprto pa striktno... res prava komedija ej


Ja res je, svetu se blede. Oz. delom sveta. Oz. bolj natančno zahodnemu delu. Ostalim se fučka. Tu pa nas futrajo na polno.
Še najbolj zaskrbljujoče je, da je takih Modrih kot tukaj preveč. Brez najmanjše kritične presoje požerejo vse kar dobijo servirano.
Jaz sem na začetku verjel, se 2x cepil. Ampak to kaj se zdaj dogaja me živi bog več ne prepriča v to, da to vse skupaj ni en velik hoax. Pride nova verzija, za katero še ni en na svetu umrl, sami pravijo da so simptomi zelo blagi, in se vse dol zapira? Ne me yebat no

Bos sel po ppzivitveni odmerek?

No sej je v redu, mentalno se poozna struja balkana mešana z Romunsko razgledanost.

Romuni so v zelenem oslicek. Vsi se sprasujejo kako le?
Sem moral do oftamologa pod nujno v Romuniji. 3 x so me pregledali v 4 dneh da je vse ok. Super zadovoljen nad njihovim sistemom. brez jebanja pct.

No vidiš. Kar ostani tam.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

PrihajaNodi ::

Saj sem:) Resevalno vozilo je res rablo nekih 20 min sam ok so prisli. Z zacudenjem so imeli oftamologe tudi ob tej uri (2 am) ki so dezurali. 3 so bili tam za oftamologijo samo. Tudi davke rad placam, brez problema.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

««
9 / 9
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Meja z avstrijo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11815867 (4826) kamiKaZaA
»

Vstop v Italijo, Covid

Oddelek: Loža
424902 (3332) SVGA
»

Kako na Hrvaško (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5710126 (6139) destroyer2k
»

Prehod meje hrvaška

Oddelek: Loža
233252 (1986) snezak21

Več podobnih tem