» »

2 Zvočni!

2 Zvočni!

deejayb ::

Pozdrav!

Imam eno vprašanje! Jaz imam 2 zvočni v računalniku. Ko sem imel nameščene windowse 9x oz. ME sta mi obe brez problema delali, edino kaj sem moral naret je IRQ spremenit pri eni. Zdaj imam XP-je gor. Pa mi ta zadeva ne dela. Tudi če spremenim IRQ mi potem ne dela 1 zvočna. a se da to v XP-jih rešit?

Lep pozdrav!

Daedalus ::

En malo lame predlog, pa vseeno: odinštaliraj obe zvočne, vzami iz kište in jih potem eno po eno zloži nazaj v kišto. Mogoče bo pomagalo.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

madmitch ::

Daedalus ti je dobro svetoval, meni je to pomagalo. Vendar pazi, da boš resetiral mašino po vsakem koraku, predvsem, ko boš odstranil kartice in šoferje.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: madmitch ()

deejayb ::

Sem že probal to pa ni bilo najbolj uspešno. Vse sem že probal pa ni šlo. Fora je da ena zvočna dela, druga pa se tepe ,z tiskalniškimi vrati. Če odinštaliram vrata za tiskalnik potem dela, ampak ko resetiram računalnik se tiskalniška vrata ponovno inštalirajo.

Lp

Daedalus ::

Ma kaj nisi takoj napisal, kje je problem... Poskusi spremeniti v BIOSU nalov za onboard tiskalniška vrata. Vem, da gre za COM porte spreminjat naslove, tak da bi se za LPT tud moglo. Pa če ma druga zvočna kak način izklopitve svojih tiskalniški vrat (jumper), jih izklopi, pa bi moglo delat:)

Pa še manjši dodatek: če ne gre spreminjat naslova LPT vrat, jih v BIOSU pod Integrated perihalps izključi (disable). Pol bo pa ziher delalo.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Daedalus ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kako tiskalnik povezati z wi-fi oziroma ruterjem

Oddelek: Pomoč in nasveti
55744 (5661) M_765_
»

Kaj je "krmilnik"

Oddelek: Pomoč in nasveti
143125 (2663) Tomaz Eruj
»

lcd zaslonček (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
25124064 (14324) Mazo
»

Kako spremeniti IRQ za razne kartice v XP-jih?

Oddelek: Pomoč in nasveti
281911 (1561) AngelOfDeath
»

Dve zvočni kartici in W98SE ???

Oddelek: Pomoč in nasveti
111377 (1183) sasolini

Več podobnih tem