» »

Pralni stroj Indesit, katere rezervne dele obdržati

Pralni stroj Indesit, katere rezervne dele obdržati

itak37 ::

Pokvaril se mi je približno 10 let star pralno sušilni stroj Indesit, mislim da je šla črpalka za vodo,
ker so bli z njim še drugi problemi sem nabavil kar novega. Ker pa imam še en enak pralni stroj,
me zanima katere dele bi bilo vredno shraniti iz pokvarjenega, preden gre na odpad. Lp
  • spremenil: itak37 ()

Machete ::

Tiste, ki jih lahko scrapaš. Vrži na ebay in bolho. Veliko kosov je itak nekih univerzalnih. Ne pričakuj, da boš kaj prodal ali na hitro. Sam sem iz dveh pralnih najprej vrgel ven betonske uteži, da lažje odpelješ. Ven sem pobral lepe objemke za cevi, nekaj kolen za cevi in gumastih cevk, jermen, velike močne metrične vijake, velike vzmeti in pressure switch. Elektronike nisem, ker nosem videl smisla niti nisem vedel kateri kos je okvarjen. Sedaj mi leži v škatli, ker se mi ne da na ebay spravit. Po kakem letu bom zabrisal stran, obdržim knipinge, večji vijak centrifuge in objemke. Imam prostor in veliko garažo za take hece. V resnici v tem ni smisla. Gre pa kak bolj zapleten zanimiv kos lahko za kakih 20-40 eur, če dela bp.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

itak37 ::

Hvala za odgovor, prodajat se mi ne da, namen je obdrzati za rezervo za se delujoci enak stroj.
Lp

matobeli ::

Sej veš kako je, če ne misliš obdržat vsega bo šlo točno tisto kar si stran vrgel. Če je dejansko šla sam pumpa in je vsa elektornika OK bi se splačalo obdržat elektroniko, ta je ponavad najdražja. Če so pa težave tud na elektroniko vezane, pol pa daj na bolho bse skupaj za 20eur pa bo že nekdo prišel odnes.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Današnja elektronika je potrošna roba

Oddelek: Loža
425507 (3806) _Denny_
»

Prisilno prezračevanje stanovanja (lokalni prezračevalni sistem)

Oddelek: Loža
3211469 (10189) fosil
»

Je cenejši Merkur ali Bauhaus? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7919863 (17257) francek1
»

Moja nova zelo modificirana kišta in blok, veliko slik! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
22517861 (12943) the_unborn
»

Vodni bloki M&B nared ! (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
707588 (4951) zizi

Več podobnih tem