» »

Ali GDPR velja za begunce?

1 2
3
»

Invictus ::

zmaugy je izjavil:

WhiteAngel je izjavil:



Normalno, saj je SS zaposloval top kader. Sredstva niso bila problem.


Očitno ne “top kader” po intelektualnih sposobnostih. Morda zgolj top opice.

SS je imel zelo ostro selekcijo, sploh na začetku...

Rasno čist, predan, športen in ne preveč neumen. Predvsem pa zvest idejam in pravi, čistokrvni Nemec.

Tam nekje do leta 1943, ko je začelo primanjkovati ljudi za na fronto, ni bilo lahko priti v SS. pa še to samo v Waffen SS, ostali SS je bil praktično nedostopen za idiote.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

zmaugy ::

Kdor je lahko podpiral ideje, ki so bile zadaj, je bil mentalno hendikepiran ali poškodovan.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

poweroff ::

Poglej koliko takih mentalnih hendikepirancev imamo pri nas. V 21. stoletju!
sudo poweroff

Invictus ::

zmaugy je izjavil:

Kdor je lahko podpiral ideje, ki so bile zadaj, je bil mentalno hendikepiran ali poškodovan.

Niti ne.

Židov tako niso marali nikjer v zahodni Evropi, pa se v to ni nihče vtikal...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

D3m ::

Fantje počasi se vrnite na temo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

zmaugy ::

Invictus je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Kdor je lahko podpiral ideje, ki so bile zadaj, je bil mentalno hendikepiran ali poškodovan.

Niti ne.

Židov tako niso marali nikjer v zahodni Evropi, pa se v to ni nihče vtikal...


Kdor je bil zaradi osebnih preferenc pripravljen aktivno podpreti režim, ki je ustvaril tovarne smrti, kjer so množično morili ljudi na osnovi njihovega porekla, je bil mentalni bolnik. Ne glede na državo, kjer je bil.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Invictus ::

zmaugy je izjavil:


Kdor je bil zaradi osebnih preferenc pripravljen aktivno podpreti režim, ki je ustvaril tovarne smrti, kjer so množično morili ljudi na osnovi njihovega porekla, je bil mentalni bolnik. Ne glede na državo, kjer je bil.

Ljudje so vedno tam zaradi osebnih koristi, tudi danes...

Tudi za delo z begunci ima večina ljudi zadaj osebne interese...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

zmaugy ::

D3m je izjavil:

Fantje počasi se vrnite na temo.

Ti ni všeč s čim se kaže asociacija? Resnica včasih ni prijetna.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

zmaugy ::

Invictus je izjavil:

zmaugy je izjavil:


Kdor je bil zaradi osebnih preferenc pripravljen aktivno podpreti režim, ki je ustvaril tovarne smrti, kjer so množično morili ljudi na osnovi njihovega porekla, je bil bolnik. Ne glede na državo, kjer je bil.

Ljudje so vedno tam zaradi osebnih koristi, tudi danes...

Tudi za delo z begunci ima večina ljudi zadaj osebne interese...


Sam sem gladko zavrnil dodatno finančno zelo dobičkonosno pogodbo, kjer bi sodeloval s tobačno industrijo. Projekt dobičkonosen kot tak plus prispeva k regrutiranju mladih, da začnejo kaditi in je torej dobičkonosen tudi dolgoročno.
Stvar pošlihtanega podstrešja.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

D3m ::

zmaugy je izjavil:

D3m je izjavil:

Fantje počasi se vrnite na temo.

Ti ni všeč s čim se kaže asociacija? Resnica včasih ni prijetna.


Ne, ker bodo temo zaprli pa tega nočem.

Drgač bi pripopal en video o Dolfeju.
|HP EliteBook|R5 6650U|

MCKvadrat ::

First time posting!

Mislim, da ni sporen in tudi razmeroma jasen odgovor, da se GDPR oziroma obveznosti v povezavi z obdelavo podatkov nanašajo na obdelovalce OP. Posledično vprašanje ali velja za begunce ali ne do neke mere brezpredmetno; velja za obdelovalca v tem primeru državni organ.
Osebni podatki po GDPR pa pomeni katero koli informacijo v zvezi z določenim ali določljivim posameznikom. Begunci so v tem primeru posamezniki oziroma "natural persons" v angleški različici, tako da ni nekega dvoma, da njihova obdelava "kar počez" ni ok.

Kayzon ::

Koliko stane en imigrant slovenske davkoplacevalce?

Invictus ::

V Sloveniji ni beguncev, razen če sem kaj zamudil pri novicah, da pri Hrvatih, Avstrijcih, Madžarih ali Italijanih poteka vojna.

Drugače so to samo ekonomski migranti.

Preberite si 1x že definicijo begunca...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

D3m ::

So nepismeni.

Bo treba popraviti učni sistem , ter dodati osnove ekonomije v OŠ, itd.
|HP EliteBook|R5 6650U|

zmaugy ::

Invictus je izjavil:

V Sloveniji ni beguncev, razen če sem kaj zamudil pri novicah, da pri Hrvatih, Avstrijcih, Madžarih ali Italijanih poteka vojna.

Drugače so to samo ekonomski migranti.

Preberite si 1x že definicijo begunca...


S tem se moram kar strinjati na eni strani. Po drugi strani pa EU definitivno potrebuje neko skupno rešitev za ilegalne migracije in ta skupna rešitev nikakor ne more biti, da se te ljudi zadržuje v državah EU, ki mejijo na Turčijo ali ki so najbližje sredozemskim tihotapskim potem.
En del rešitve bi definitivno bil, da EU neha držat štango ZDA pri njihovem sestabiliziranju BV. Morda s prevozom teh ljudi do obal ZDA? Konec koncev so ZDA zakrivile sranje in tudi ljudje iz BV si zagotovo bolj želijo v ZDA.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

poweroff ::

Invictus je izjavil:

V Sloveniji ni beguncev, razen če sem kaj zamudil pri novicah, da pri Hrvatih, Avstrijcih, Madžarih ali Italijanih poteka vojna.

Drugače so to samo ekonomski migranti.

Preberite si 1x že definicijo begunca...

Ko smo imeli vojno v soseščini (Hrvaška, Bosna), so - kot sem nekje zasledil - status begunca dobile samo tri osebe.

Tri.

Če je ta podatek točen, potem dosti pove o tej državi.
sudo poweroff

Utk ::

Dej ne bluzi. Kakšen status beguncev? Beguncev je bilo 70 do 80,000. Nekaj 10,000 jih je ostalo v Sloveniji, nekaj 10,000 jih je šlo pa naprej po Evropi. Vprašanje, če se jih je polovica vrnila. In najdi enega, ki ima realno kaj proti temu kako jih je Slovenija obravnavala takrat. Je pa bila takrat bolj revščina tudi za Slovence, ne samo za njih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

pffff ::

zmaugy je izjavil:

S tem se moram kar strinjati na eni strani. Po drugi strani pa EU definitivno potrebuje neko skupno rešitev za ilegalne migracije in ta skupna rešitev nikakor ne more biti, da se te ljudi zadržuje v državah EU, ki mejijo na Turčijo ali ki so najbližje sredozemskim tihotapskim potem.
En del rešitve bi definitivno bil, da EU neha držat štango ZDA pri njihovem sestabiliziranju BV. Morda s prevozom teh ljudi do obal ZDA? Konec koncev so ZDA zakrivile sranje in tudi ljudje iz BV si zagotovo bolj želijo v ZDA.


Se strinjam, z vsem, samo en majhen dodatek, ki ne opravicuje ZDA v nicemur: Francija je tudi do komolca s prsti v marmeladi.

Takele zadeve: https://www.france24.com/en/tv-shows/ey...

Serjejo ga na polno po centralni afriki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

zmaugy ::

pffff je izjavil:



Se strinjam, z vsem, samo en majhen dodatek, ki ne opravicuje ZDA v nicemur: Francija je tudi do komolca s prsti v marmeladi.

Takele zadeve: https://www.france24.com/en/tv-shows/ey...

Serjejo ga na polno po centralni afriki.


Ja, se strinjam s tem, tudi. Francozi se obnašajo neodgovorno, tudi pri Libiji so imeli do komolcev krvave roke.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FURS nadaljuje objavljanje odločb na oglasni deski e-Uprave

Oddelek: Novice / NWO
198816 (5312) showsover
»

Republika Slovenija odkrila način za vročanje v onstranstvo

Oddelek: Novice / NWO
289589 (7251) Pimoz
»

Pošta Slovenije na spletu objavila seznam "varnih poštnih predalov" (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
8316994 (12721) Azrael

Več podobnih tem