» »

Ali GDPR velja za begunce?

1
2
3

zmaugy ::

feryz je izjavil:

Probleme na izvoru rešujejo že par desetletij. Rezultat so lokalni mafijci, ki najprej požrejo ves donirani denar, potem pa še potamanijo pol svojega ljudstva, da še njim poberejo, če kaj imajo.
Za pobrano si, seveda, nakupijo ziljone ton orožja in kup plačancev. Rajo pa napodijo proti Evropi, ker imajo tam GDPR pravice. In free lunch.


Humanitarna pomoč ni "reševanje problemov". Kot smo ugotovili, vzhodne Nemčije niso reševali na Live Aid koncertih in s kamijoni riža v 50 kg vrečah.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

r3dkv1c4 ::

Zmajc je izjavil:

Kdaj se je ST iz tehničnega foruma prelevil v zbirališče radikalnih desničarjev/levičarjev?

ST je že dolgo leva greznica.
Admini so ekstremni leuharji, ne vsi, večina pa.
Bljak
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

feryz ::

To je pa gladka laž. Se vidi da si zakrknjen puklavec.
Moderatorji furajo agendo, ki je njim blizu. Levi levo, desni desno. Kao.
Nam, ateistom, pa brišejo vse.

D3m ::

Ateist?

Ahhh, daj no. Ziher v nekaj verjameš :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

poweroff ::

zmaugy je izjavil:

D3m je izjavil:

Pa da pripomorem k temi.

Ali GDPR velja za begunce?


Ne.


haha, majster z desne. Nič jasno, ane? Za enakost pred zakonom še nikoli nisi slišal? Glavno da glancaš okvir rojstnega lista.:))

seveda ni. Enakosti pred zakonom ni. eni lahko kradejo in sprejemajo podkupnine, če se slučajno znajdejo na sodišču, se pa na hitrico organizira rajanje pred sodiščem ali "njihovi" sodniki napišejo par pravnih mnenj, pa je zadeva zaključena.

Če boš pa ti ukradel eno karjolo, boš šel pa sedet.
sudo poweroff

Reycis ::

Migranti so tukaj 99% zaradi interesa kapitala. Na škodo malega človeka seveda. Edino kar so migrantoljubci dosegli je to, da se z njimi ne ravna kot z živalmi in to jim dam prav. Sicer bi kapital prežvečil in izpljunil. Za nas pa tudi nimajo kaj boljših namenov, smo pa malenkost bolj zavarovani. Povdarek na malenkost.

Kapitalizemnam je dal zelo veliko materialnega izobilja. Ampak vzel nam je pa skoraj vse drugo. Zato tudi sam podpiram spremembo.

Očitno je, da se je status begunca zelo zlorabil za masovne ekonomske migracije. Jaz predvidevam, da bo dolgoročna posledica tega to, da bo ta institut ukinjen. Nočem pa preveč razmišljat kakšne bodo posledice multikulture in mešanja. Ko se bo enkrat utvara "več za njih ne pomeni manj za nas" podrla bo po vsej verjetnosti nastala prvovrstna tragedija kakršne zgodovina človeštva še ni doživela.
Diversity is our greatest strength

GrX ::

D3m je izjavil:

Pa da pripomorem k temi.

Ali GDPR velja za begunce?


Ne.

Točno tako...

Škoda, da jype ni več aktiven na forumu, bi nam lahko kaj več povedal..

c3p0 ::

pffff je izjavil:


Mimogrede, begunce danes je zakrivila politika Evrope max 200 let nazaj. Da mi ne bo kaksen fasisticni sofist zacel nabijati o srednjem veku.


Evropa je torej 200 let nazaj obstajala kot neke vrste unija in imela svojo politiko? Kdaj so pa Mavri, Turki, ipd. plačali reparacije za svoje grehe? Imajo ti zločini rok trajanja in so potekli? Če ja, koliko let? 10, 100, 200 ... ?

Slovenci zaradi svoje geografske lege smo torej sokrivi z raznimi bolj imperialističnimi narodi, čeprav smo tudi sami skozi skoraj ves čas svojega obstoja bili praktično sužnji?

zmaugy ::

c3p0 je izjavil:

pffff je izjavil:


Mimogrede, begunce danes je zakrivila politika Evrope max 200 let nazaj. Da mi ne bo kaksen fasisticni sofist zacel nabijati o srednjem veku.


Evropa je torej 200 let nazaj obstajala kot neke vrste unija in imela svojo politiko? Kdaj so pa Mavri, Turki, ipd. plačali reparacije za svoje grehe? Imajo ti zločini rok trajanja in so potekli? Če ja, koliko let? 10, 100, 200 ... ?

Slovenci zaradi svoje geografske lege smo torej sokrivi z raznimi bolj imperialističnimi narodi, čeprav smo tudi sami skozi skoraj ves čas svojega obstoja bili praktično sužnji?


Saj potem smo itak genetsko inferiorni in moramo plačati.../s
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

strawman ::

Najbolj goreči zagovorniki selektivnega upoštevanja zakonov so seveda vsakodnevni migranti v našo severno sosedo, ki ob vsakem vtikanju v njihovo metanje ljudi v en koš zelo radi citirajo First they came for .. brez da bi se zavedali konteksta.
Preveč kognitivne disonance, whataboutisma in iskanja najnižjega skupnega imenovalca.

jshadlsa232 ::

pffff je izjavil:

Vsec so mi take teme, dobis na hitro vpogled v vse forumske naciste.

Dejstvo je, da je Evropa prosperirala na racun siromasenja afrike.


jshadlsa232 je izjavil:

feryz je izjavil:

A se pogovarjamo o pravicah beguncev

Vsaj na teh slikah nisem videl nobenega begunca, torej iz Sirije.

Status begunca pa se izgubi v Turčiji.

Tako da to so v bistvu lutke za vzpodbujanje občutka krivde evropskemu narodu za subverzijo lastnih dežel, kot so za ta namen uporabljani črnci v Ameriki.


Tocno kar sem napisal.

r3dkv1c4 ::

feryz je izjavil:

To je pa gladka laž. Se vidi da si zakrknjen puklavec.
Moderatorji furajo agendo, ki je njim blizu. Levi levo, desni desno. Kao.
Nam, ateistom, pa brišejo vse.

Ok, ampak še vedno so levuharji, pa če ti mene zmerjaš ali pa ne.

Pokaži mi citat, kjer so podpirali desne.
Sam ne spadam ne k desnim, niti levim, dejstvo pa je, da levuharje sovražim.

Zagovarjajo vse, kar je #kodljivo državi in družbi nasploh. Podpirajo korpokracijo, drugače misleče brišejo, itd....


komunajzarji, nič drugega.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

feryz ::

D3m je izjavil:

Ateist?

Ahhh, daj no. Ziher v nekaj verjameš :)
Verjamem, da se bodo levi in desni združili v boju proti nam, ki ne verjamemo niti levim, niti desnim, niti srednjim.
Ups, menda ja se niso že?

Knez Fjodor ::

r3dkv1c4 je izjavil:


Sam ne spadam ne k desnim, niti levim, dejstvo pa je, da levuharje sovražim.


Zanimiv stavek. Po navadi sredina v smislu politične opredeljenosti pomeni, da ima človek približno enakovreden odnos do obeh strani. Po tej logiki, da "sovražiš" en pol in pri omembah uporabljaš pretirane izraze ("levuharji"), ne spadaš v nasprotni pol? Torej je vse "sredina", samo na levi so "komunajzarji"?

Zagotovo je zanimivo tudi osebno ozadje pisca, ki pripelje do teh precej skrajnih trditev.

Zgodovina sprememb…

Gregor P ::

Najprej je dobro, da razčistimo to, da seveda tudi GDPR velja za begunce; država se sicer lahko posluži zakonsko predpisanih izjem za uspešno izvajanje migracijske kontrole ipd., a ne kar tako po domače, si jih ne more sproti izmišljati in samo v škodo beguncem. Npr. če begunec potrebuje od neke državne institucije podatke, da lahko spiše uspešno pritožbo, mu jih mora ta institucija tudi izročiti (vse!), ne more se izgovarjati na neke izjeme v GDPR. Če pa poteka nek kazenski postopek ipd., pa recimo begunec nima pravice, da se mu podatki zbrišejo (skladno z GDPR) dokler postopek ni zaključen. Tako na grobo.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

D3m ::

da seveda tudi GDPR velja za begunce;


Velja za Hrvaške, Avstrijske, Italijanske, Madžarske begunce.
|HP EliteBook|R5 6650U|

gus5 ::

jshadlsa232 je izjavil:

Status begunca pa se izgubi v Turčiji.
Prosilci za azil lahko zaprosijo za azil, v katerikoli državi jim ljubo.


feryz je izjavil:

A se pogovarjamo o pravicah beguncev, ali o pravicah kriminalcev, ki se tihotapijo čez meje in kršijo kup zakonov.
Domneva nedolžnosti velja za vse. Prosilci za azil lahko ilegalno & nekaznovano prestopijo mejo.

zmaugy ::

D3m je izjavil:

da seveda tudi GDPR velja za begunce;


Velja za Hrvaške, Avstrijske, Italijanske, Madžarske begunce.

Jasno, pa tudi ustava velja selektivno - samo za Slovence, ok, naj jim bo, tudi za Hrvate (kljub vsemu hodimo tja na morje) in Avstrijce (od njih prepisujemo zakonodajo) ter Madžare, ker financirajo demokratične sile v Noriškem kraljestvu. Pa ko smo že pri tem, tudi Italijanov ne smemo pozabiti, ker pizza je pa pizza!
/s
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

r3dkv1c4 ::

Knez Fjodor je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:


Sam ne spadam ne k desnim, niti levim, dejstvo pa je, da levuharje sovražim.


Zanimiv stavek. Po navadi sredina v smislu politične opredeljenosti pomeni, da ima človek približno enakovreden odnos do obeh strani. Po tej logiki, da "sovražiš" en pol in pri omembah uporabljaš pretirane izraze ("levuharji"), ne spadaš v nasprotni pol? Torej je vse "sredina", samo na levi so "komunajzarji"?

Zagotovo je zanimivo tudi osebno ozadje pisca, ki pripelje do teh precej skrajnih trditev.

Obe sredini sta škodljivi, razlika je samo v tem, da desni bolj strmijo k manjši škodljivosti proti lastnemu ljudstvu. Levuharje pa ne gane nič, kar ni v njihovih bučah.

To, da ne spadam k nobeni opciji, še ne pomeni, da sta mi obe opciji enako všečni ali sovražni.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

D3m ::

zmaugy je izjavil:

D3m je izjavil:

da seveda tudi GDPR velja za begunce;


Velja za Hrvaške, Avstrijske, Italijanske, Madžarske begunce.

Jasno, pa tudi ustava velja selektivno - samo za Slovence, ok, naj jim bo, tudi za Hrvate (kljub vsemu hodimo tja na morje) in Avstrijce (od njih prepisujemo zakonodajo) ter Madžare, ker financirajo demokratične sile v Noriškem kraljestvu. Pa ko smo že pri tem, tudi Italijanov ne smemo pozabiti, ker pizza je pa pizza!
/s


Kot Slovenski begunec greš lahko na Japonsko zaprositi za mednarodno pomoč. :)

Čudna logika.
|HP EliteBook|R5 6650U|

pffff ::

Ah vidim, da so intelektualno inferiorni in nerazgledani fasisti se vedno glasni.

r3dkv1c4 je izjavil:

Pokaži mi citat, kjer so podpirali desne.
Sam ne spadam ne k desnim, niti levim, dejstvo pa je, da levuharje sovražim.


Samo povej kaj je za podpreti, da ni zaljenje intelekta in poizkus pridobiti sebi neko korist racunajoc na idiotizem mnozic, pa rade volje podprem. Zadnje case prihajo s strani desnice ali fasisticne izjave ali pa poizkusi kako si napolniti zepe na racun vseh ostalih.

Desnicar ali levicar nisi zato ker sam tako reces ampak zaradi dejanj in dikcije. Tvoja je desna (kar izvoli: https://www.politicalcompass.org/test ).

Od casa Raegana in Thatcherjeve se je sredina hudo premaknila, kar je vcasih veljalo za desno je danes sredina.

Kar je danes desnica je radikalna desnica, tam okrog KKK, idiotov z rogovi, ki hodijo na sprehode v senat. Skinheadi.

To kar danes imenujes levica je nekdanja sredina.

Radikalne levice pa tako ali tako ni vec.

Samo toliko, da bos ti in se nekateri drugi tule dojeli kam spadate.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

pffff ::

Toliko pa o tem, kje je EU:



In seveda, vse te vlade se razglasajo za sredinske (glej moj prejsnji post).

Tule se pa lahko stestirate, ker ocitno vecini ni jasno kam spada https://www.politicalcompass.org/test

Sieg heil /s

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: PromeuZ ()

Poldy ::

Test ni videti ravno nekaj posebnega, mi je pa pokazal točno to, kar mislim da sem.



Seveda pa pohvala avtorju čalnka, Fajonovi. Dobrodošla na Slo tech oz. Slo-lev.

pffff ::

Poldy je izjavil:

Test ni videti ravno nekaj posebnega, mi je pa pokazal točno to, kar mislim da sem.



Seveda pa pohvala avtorju čalnka, Fajonovi. Dobrodošla na Slo tech oz. Slo-lev.


Seveda se vedno pojavi vprasanje ali si odgovarjal kar mislis ali kar si zelis, da bi mislil ;)

zmaugy ::

D3m je izjavil:

zmaugy je izjavil:

D3m je izjavil:

da seveda tudi GDPR velja za begunce;


Velja za Hrvaške, Avstrijske, Italijanske, Madžarske begunce.

Jasno, pa tudi ustava velja selektivno - samo za Slovence, ok, naj jim bo, tudi za Hrvate (kljub vsemu hodimo tja na morje) in Avstrijce (od njih prepisujemo zakonodajo) ter Madžare, ker financirajo demokratične sile v Noriškem kraljestvu. Pa ko smo že pri tem, tudi Italijanov ne smemo pozabiti, ker pizza je pa pizza!
/s


Kot Slovenski begunec greš lahko na Japonsko zaprositi za mednarodno pomoč. :)

Čudna logika.


Ejga “dedi”, zakaj je treba komplicirat? Slovenski begunci naj zaprosijo za pomoč v Sloveniji! Kaj je to neko snežinkanje!?
/s
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Vlayke ::

D3m je izjavil:

Pa da pripomorem k temi.
Ali GDPR velja za begunce?

Ne.

Zanimiv argument. Na podlagi česa točno ta specifičen zakon ne velja za eno naključno skupino ljudi?

Vlayke ::

D3m je izjavil:


Kot Slovenski begunec greš lahko na Japonsko zaprositi za mednarodno pomoč. :)
Čudna logika.


Res je. Kot begunec lahko zaprosiš za azil v katerikoli državi, ki ima azilno politiko, katera dovoljuje ljudem, da zaprosijo za azil.
Kaj so parametri, ki bodo odločali ali ti bo ta prošnja odobrena ali ne, je seveda od države do države dokaj različno. Je pa dostikrat en glavnih pogojev, da se bojiš za svobodo ali življenje v svoji izvorni državi, iz razlogov, ki jih se v ciljni državi ne smatrajo kot taki, da bi jih ti povzročil.

Z drugimi besedami, če na primer je pri tebi vojna. Ali če si član kakšne manjšine, ki jo trenutni režim preganja. Ali če te hočejo talibani/mafija/... nasilno unovačiti/ubiti/...

Tipično pa ni azilna zakonodaja omejena samo na pripadnike sosednjih držav, ki se pomotma spotaknejo čez našo mejo in zato lahko zaprosijo za azil.

Verjamem, da taka zakonodaja mnogim ni všeč. In kar se mene tiče, se lahko tudi spravimo na kak referendum in jo bo večina potrdila ali zavrgla.
Ni se pa dobro slepiti, da nekaj ne drži, samo zato ker nam to ni všeč. To je obnašanje, ki ga probaš odvaditi pri 5 letnem otroku, ko pravi, da stvari niso pravične, samo zato, ker mu niso všeč.

pffff ::

Vlayke je izjavil:

Verjamem, da taka zakonodaja mnogim ni všeč. In kar se mene tiče, se lahko tudi spravimo na kak referendum in jo bo večina potrdila ali zavrgla.
Ni se pa dobro slepiti, da nekaj ne drži, samo zato ker nam to ni všeč. To je obnašanje, ki ga probaš odvaditi pri 5 letnem otroku, ko pravi, da stvari niso pravične, samo zato, ker mu niso všeč.


Wtf, na referendum bi sel, da slovenski kmetavzi (v glavah) odlocajo o temu ali se bo spostovalo temeljne clovekove pravice (Universal Declaration of Human Rights) @ Wikipedia ali ne??! Potem lahko kar suzenjstvo nazaj uvedemo (kar bi seveda desnica ploskala z usesi), uzakonimo prepoved rojevanja z izjemo bogatih, ipd, skratka vse kar bo na prvo zogo resili nek namisljeni/izmisljeni/... problem, ki ga imamo.

O dolocenih stvareh se NE glasuje in za to obstaja razlog.

Mase so prezabite, da bi lahko o tem odlocale.

Kar na ta forum poglej. Kopice, kobajagi, inteligentnih in popolnoma nerazgledanih ljudi (oz. razgledanih o eno smer, ki obicajno ni predmet debate - fachidioti) pametuje o problemih in resitvah "na prvo zogo", kjer niti najbolj osnovnega znanja nimajo o problemu, da sploh ne omenjam, da se s posledicami njihovih njihovih "resitev" ne ukvarjajo. In zdaj bi dal "stoki seljacki" moznost glasovanja o clovekovih pravicah.

Recept za katastrofo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

feryz ::

Hmmm. Prav imaš, resnica je samo ena. In sicer tistega, ki trenutno vlada. Primerov je kolikor hočeš.

pffff ::

feryz je izjavil:

Hmmm. Prav imaš, resnica je samo ena. In sicer tistega, ki trenutno vlada. Primerov je kolikor hočeš.


Ne posplosuj. Slovenija je zavezana k spostovanju UN deklaracije o clovekovih pravicah in jih mora spostovati. Razumem, da vas orbanovce... ups.. jansiste moti, da ne morete vsakemur narediti vsake stvari, ki se vam trenutno zljubi, ampak tako je, pojdi v kaksen Kongo, morda bos prosperiral ob sekanju rok.

Pika.

Razen, ce bi rad dobil rezim zaradi katerih ljudje postanejo begunci, da se potem ti nad njimi pritozujes.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

luclucluc ::

pffff je izjavil:

feryz je izjavil:

Hmmm. Prav imaš, resnica je samo ena. In sicer tistega, ki trenutno vlada. Primerov je kolikor hočeš.


Ne posplosuj. Slovenija je zavezana k spostovanju UN deklaracije o clovekovih pravicah in jih mora spostovati. Razumem, da vas orbanovce... ups.. jansiste moti, da ne morete vsakemur narediti vsake stvari, ki se vam trenutno zljubi, ampak tako je, pojdi v kaksen Kongo, morda bos prosperiral ob sekanju rok.

Pika.

Razen, ce bi rad dobil rezim zaradi katerih ljudje postanejo begunci, da se potem ti nad njimi pritozujes.


Tip ti je na prejsnji strani argumentirano, z linki podal dejstvo, da si opica. Pejt delat bebec.

feryz ::

Saj tudi UN nekdo vlada. In to tak, ki nima niti najmanjšega stika z realnostjo. In fura svojo agendo.

D3m ::

Slovenija je zavezana


Ne ni.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Reycis ::

pffff je izjavil:

O dolocenih stvareh se NE glasuje in za to obstaja razlog.

Mase so prezabite, da bi lahko o tem odlocale.

Recept za katastrofo.

Kolega ali smo za demokracijo ali nismo? Aja saj res, za trenutek sem pozabil, da je moderna definicija demokratičnost to, da je v interesu globalistov. In že nekaj časa opažam, da če se zgodi nekaj kar jim ni povšeči da kričijo o nedemokratičnosti in ogrožanju demokracije, itd. No včasih je obstaja ena druga definicija demokracije in po njej bi ljudje absolutno morali imeti pravico do odločanja o vsemu. Pa ne bom preveč moraliziral, ker sem tudi sam proti demokraciji, jaz se samo ne sprenevedam o temu.

Maske začenjajo padat. Bodimo pošteni demokracija je že nekaj časa ugrabljena s strani globalistov in so jo s pomočjo propagande in drugih mehanizmov usmerjali po svoji volji. In ker ljudje vedno bolj vidijo, da so zadaj za njihovimi moralnimi normami, povsem sebični interesi in jih začenjajo zavračat, se namesto mehkkih metod vodenja demokracije uporablja vedno bolj totalitarne. Tako danes demos ne odloča več o praktično ničemur. Npr. če bi dali korona ukrepe na referendum, da bi v vseh državah takoj padli.

Moje vprašanje pa je: Zakaj misliš, da bo tokrat kaj drugače? Ah ja
Diversity is our greatest strength

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Reycis ()

zmaugy ::

Vemo kaj se je zgodilo, ko so v Nemčiji v 30 letih prejšnjega stoletja "demokratično" rjuli proti Judom.
Če se na izletu v naravo tvoji prijatelji "demokratično" odločijo, da te bojo ustrelili in pojedli, je to nezakonito, tudi če je bila večina za.
So meje.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

D3m ::

Aja? Jaz sem pa drugače bral. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

zmaugy ::

D3m je izjavil:

Aja? Jaz sem pa drugače bral. :)

Kaj to? Mein kampf?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

D3m ::

Ne. Zgodovinske knjige.

Mein Kampf še nisem prebral.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

zmaugy ::

Nuremberg Laws @ Wikipedia

Papir prenese vse, ampak na koncu so kljub temu, da so imeli za svoje svinjarije naciji pokritje v zakonih, končali v zaporih.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

D3m ::

Ne vsi. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

poweroff ::

Ja, par ji je dobilo izraelsko kroglo. 8-)
sudo poweroff

zmaugy ::

poweroff je izjavil:

Ja, par ji je dobilo izraelsko kroglo. 8-)

Ali pa proces in kazen v Izraelu. Na tej temi je Izrael opravil javni servis za vse Zemljane.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

D3m ::

Ostali so pa dobili nove službe. :) tak, da ni bilo hudo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

zmaugy ::

D3m je izjavil:

Ostali so pa dobili nove službe. :) tak, da ni bilo hudo.

Nikoli ni idealno.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Invictus ::

Večina pripadnikov SS je po vojni čisto normalno (oz. celo bolje od ostalih) funkcionirala v Nemčiji.

Je le šlo za precej tesno povezano organizacijo...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

poweroff ::

Ja, par zakrknjenih nacistov je nategnilo Američane, da jih rabijo za "boj proti komunizmu". In so jih potem zaposlili v obveščevalni službi. Gudrun Burwitz (ja, tista arijska punčka s kitkami, sicer pa Himmlerjeva hčerka), je bila v BND zaposlena še dolga leta.

Jasno, tudi na drugi strani je bilo podobno. Dosti Stasijevcev je rjavo uniformo na tiho zamenjalo za rdečo zvezdo in so ga potem lomili dalje.
sudo poweroff

Invictus ::

Praktično vsa raja v SS je dobila delo po službi, ker je bilo precej industrialcev v SS.

Poskrbeli so za svoje...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

WhiteAngel ::

zmaugy je izjavil:

Vemo kaj se je zgodilo, ko so v Nemčiji v 30 letih prejšnjega stoletja "demokratično" rjuli proti Judom.
Če se na izletu v naravo tvoji prijatelji "demokratično" odločijo, da te bojo ustrelili in pojedli, je to nezakonito, tudi če je bila večina za.
So meje.


En detajl si pozabil. Proti evropskim judom v resnici ni nihče demokratično rjul. Hitler je z SS ustrahoval lasten narod, da je bil tiho - pod prisilo, ustrahoval, pripojil ali pobil politične nasprotnike in nato počel, kar je hotel. Rjovenje proti trumam migrantom v getih se pa dogaja od spodaj navzgor, ker v vedno več predelih trpi varnost average Joejev.

Invictus je izjavil:

Praktično vsa raja v SS je dobila delo po službi, ker je bilo precej industrialcev v SS.

Poskrbeli so za svoje...


Normalno, saj je SS zaposloval top kader. Sredstva niso bila problem.

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

WhiteAngel je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Vemo kaj se je zgodilo, ko so v Nemčiji v 30 letih prejšnjega stoletja "demokratično" rjuli proti Judom.
Če se na izletu v naravo tvoji prijatelji "demokratično" odločijo, da te bojo ustrelili in pojedli, je to nezakonito, tudi če je bila večina za.
So meje.


En detajl si pozabil. Proti evropskim judom v resnici ni nihče demokratično rjul. Hitler je z SS ustrahoval lasten narod, da je bil tiho - pod prisilo, ustrahoval, pripojil ali pobil politične nasprotnike in nato počel, kar je hotel. Rjovenje proti trumam migrantom v getih se pa dogaja od spodaj navzgor, ker v vedno več predelih trpi varnost average Joejev.


Hitler je na svojem programu dobil podporo volilcev, da je prišel v parlament, tako da so si Nemci očitno demokratično izvolili kretena, ki jih je skoraj uničil.
Ko pa je enkrat dobil priložnost, je izkoristil vse slabosti sistema, da se je dokopal do totalne oblasti. In večina Nemcev je podpirala, kar je počel, vključno z rasnimi zakoni.
Saj podobno je tudi Trump hotel, ampak v ZDA institucije tudi zaradi zgodovinskih naukov in tradicije delujejo pač boljše in niso poklenile pred Trumpovimi rjavosrajčniki.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

zmaugy ::

WhiteAngel je izjavil:



Normalno, saj je SS zaposloval top kader. Sredstva niso bila problem.


Očitno ne “top kader” po intelektualnih sposobnostih. Morda zgolj top opice.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FURS nadaljuje objavljanje odločb na oglasni deski e-Uprave

Oddelek: Novice / NWO
198816 (5312) showsover
»

Republika Slovenija odkrila način za vročanje v onstranstvo

Oddelek: Novice / NWO
289590 (7252) Pimoz
»

Pošta Slovenije na spletu objavila seznam "varnih poštnih predalov" (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
8316997 (12724) Azrael

Več podobnih tem