» »

Viber , stara sporocila dobiti nazaj

Viber , stara sporocila dobiti nazaj

SmeskoSnezak ::

Hej. Ve kdo kako pridobiti nazaj stara sporocila na Vibru?
@ Pusti soncu v srce... @

PINki ::

https://www.google.si/search?q=viber+re...

Brez backupa ocitno lahko pozabis na to, kolikor sem preletel na hitro.

SmeskoSnezak ::

Ja, sej... ker njihova spletna stran nima clanka na to temo. Kontra, whatsapp ima vse to lepo in lustno urejeno. Bom moral se bolj raziskati, kako dobiti nazaj sporocila.
@ Pusti soncu v srce... @

dragonlord ::

Pozdravljeni mene pa zanima ali so klici preko viberja ali msnja vidni na telekomovem izpisku klicev?Jaz sem trdil ,da ne ker grejo preko omrezja,kolega pa trdi da so vidni ker klices narocnisko stevilko?kdo ma prav?
Hvala za pomoc.

BaRtMaN ::

dragonlord, ne govorim iz prve roke, ampak po prebranem sodeč Viber tehnično ponuja dva tipa klicev:

  • Navadne in video klice med dvema Viber aplikacijama na podprtih platformah, ala Android in iOS. Ti klici so operaterju vidni kot podatki in jih ne vidiš na izpisku.

  • Viber Out omogoča klicanje pojubne telefonske številke. Tu gre najbrž za prenos podatkov klicočega do Viber data centra, od koder se vzpostavi VoIP klic. Naslavljanje številk in obračunavanje gre preko telekom operaterjev in ti klici porabljajo dobroimetje na Vibru in so tudi vidni na izpisku klicane osebe, NE pa na izpisku klicoče, ker ta z vidika operaterja še vedno pošilja in sprejema navadne podatke.

dragonlord ::

Aha ne govora je o klicih preko aplikacije viber na androidu ko klices samo preko viberja.free call varianta ali free message.Torej klici kjer ne prabljas denarja ki si ga nalozil na viber.

harvey ::

dragonlord je izjavil:

Pozdravljeni mene pa zanima ali so klici preko viberja ali msnja vidni na telekomovem izpisku klicev?Jaz sem trdil ,da ne ker grejo preko omrezja,kolega pa trdi da so vidni ker klices narocnisko stevilko?kdo ma prav?
Hvala za pomoc.

Prav imaš ti, ravnokar preveril preko monitor.mobitel.si - klica ni :)
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

-valvoline- ::

Zgubil sem sim kartico, mam novo z novo stevilko. Naredu factory reset na telefonu, zdej pa da se logiram na viber account rabim tastaro stevilko (pozabil da viber mam vezano na to, ker mam 2 sim noter). A je kasna varijanta aktivirat viber z prejsno tel stevilko brez te sim kartice noter?

Zgodovina sprememb…

GupeM ::

Ne. Viber je vezan na telefonsko številko in ne na uporabnika, oz. za Viber je nova telefonska enako kot nov uporabnik.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Viber ali Skype

Oddelek: Omrežja in internet
154629 (2884) Lonsarg
»

Caller ID spoofing

Oddelek: Mobilne tehnologije
71168 (907) Pesimist
»

Ta... Skype in (dobesedno) nesposoben Microsoft

Oddelek: Pomoč in nasveti
4111623 (10268) poweroff
»

Zastonj klici iz interneta na normalno omrežje

Oddelek: Mobilne tehnologije
164843 (4169) shinko

Več podobnih tem