» »

WikiLeaks; vsa vsebina na voljo?

WikiLeaks; vsa vsebina na voljo?

dexterboy ::

Ojla,
Dobil sem po mailu, da je WikiLeaks dal na voljo za vpogled celotno njihovo vsebino;
https://file.wikileaks.org/file/
Je to bilo mogoče že prej, pa se ni vedelo, ali pa je novica resnična in se zna kmalu zapreti dostop do njihove strani na ravni ISP-jev?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Barakuda1 ::

dexterboy je izjavil:

Ojla,
Dobil sem po mailu, da je WikiLeaks dal na voljo za vpogled celotno njihovo vsebino;
https://file.wikileaks.org/file/
Je to bilo mogoče že prej, pa se ni vedelo, ali pa je novica resnična in se zna kmalu zapreti dostop do njihove strani na ravni ISP-jev?


Mislim, da lahko pričakujemo kmalu, zaprt dostop do njihove strani na ravni ISP-jev?
Preden se razburiš pomisli, če ne gre morda za sarkazem

BBCW ::

Barakuda1 je izjavil:

dexterboy je izjavil:

Ojla,
Dobil sem po mailu, da je WikiLeaks dal na voljo za vpogled celotno njihovo vsebino;
https://file.wikileaks.org/file/
Je to bilo mogoče že prej, pa se ni vedelo, ali pa je novica resnična in se zna kmalu zapreti dostop do njihove strani na ravni ISP-jev?


Mislim, da lahko pričakujemo kmalu, zaprt dostop do njihove strani na ravni ISP-jev?


verjetno komaj čakaš, a ne.

dexterboy ::

Jaz si samo upam in želim, da bi se celotna vsebina prenesla na travnik. Da bi lahko v miru poleti na morju prebiral maile Clintonove, kako se je menila za swinger party na božični večer :))
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Pimoz ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pimoz ()

vostok_1 ::

dexterboy je izjavil:

Jaz si samo upam in želim, da bi se celotna vsebina prenesla na travnik. Da bi lahko v miru poleti na morju prebiral maile Clintonove, kako se je menila za swinger party na božični večer :))


Haha. Res?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

SuperKripto ::

Ce bi bil vikileaks resnicno taprava alternativa odkrivanja resnice, se o tem najbrz ne bi pogovarjali na komercialnih postajah in medijih. Tako pa clovek dobi obcutek, kot da je nastavljena opozicija. Podoben obcutek imam pri bitcoinu. Ker mediji so cenzurirani in ne dovolijo vsega v objavo. To lahko vidite se posebi v casu korone.

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

SuperKripto je izjavil:

Ce bi bil vikileaks resnicno taprava alternativa odkrivanja resnice, se o tem najbrz ne bi pogovarjali na komercialnih postajah in medijih. Tako pa clovek dobi obcutek, kot da je nastavljena opozicija. Podoben obcutek imam pri bitcoinu. Ker mediji so cenzurirani in ne dovolijo vsega v objavo. To lahko vidite se posebi v casu korone.


Zelo vrjetno ja.

Vse kar je MSM je highly suspicius.

Vse ima urednika, vse ima financerje.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Viacom proti piratom

Oddelek: Novice / NWO
339679 (7384) MrStein
»

Okrogla miza o svobodi govora in Wikileaks (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
6322611 (20116) Gregor P
»

WikiLeaks bo dobil konkurenco

Oddelek: Novice / NWO
3516019 (12363) Mr.B
»

WikiLeaks še s kopico neobjavljenega, naslednje na vrsti ameriške banke (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NWO
8519652 (16470) jype
»

Zakaj svet potrebuje WikiLeaks (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / NWO
11233017 (29634) antonija

Več podobnih tem