» »

Ameriška policija uporabila prepoznavo obrazov za identifikacijo protestnikov

1
2
»

pffff ::

Pimoz je izjavil:

Merite jajca v slabih dejanjih. Wow.
Vsi skrajneži so slaba stvar.


Nihce ne meri jajc, saj sem ti povedal, da nic ne razumes.

Dokazujem, da je desnica v tem casu bolj skodljiva kot levica (in sem cisto mirno tudi dokazal).

HulkHogan je izjavil:

Ja, saj komije je vas grozno strah da bi kdo kaj naredil politični smetani.



Vi podpirate le požige lastnine ljudstva.


Poziganje lastnine ljudstva? Mislis tole? Z ljudmi vred? Aja, ne to si se zmotil, to je bila spet desnica.



Morda te poducim se o cem na evropskih tleh? https://www.nytimes.com/2011/07/23/worl... Kdo? Spet desnicar, se razume.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

Pimoz ::

saj sem ti povedal, da nic ne razumes.

Razumem, da stvari niso črno bele kakor to trdiš ti.

Dokazujem, da je desnica v tem casu bolj skodljiva kot levica (in sem cisto mirno tudi dokazal).

Meni so vsi teroristi enako nevarni. Prežat za njimi je potrebno na vseh mejah.
Najhuje pa je, ker s tem opazovanjem za ekstremisti postajamo ranljivi za napade s strani kapitala. In večji kot je razkol bolj je kapitalu všeč in večji razkol kapital povzroča.

Pa ne mi metat bolnih posameznikov ki so delovali kot samotni volkovi tukaj notri. Ni fer do nobenega. Tudi do njih samih ne. Ti pa priznam, da je velika škoda. Ampak družbe pa niso zganili, niti jim nihče ni izrekel podpore.

pffff ::

Pimoz je izjavil:

Pa ne mi metat bolnih posameznikov ki so delovali kot samotni volkovi tukaj notri. Ni fer do nobenega. Tudi do njih samih ne. Ti pa priznam, da je velika škoda. Ampak družbe pa niso zganili, niti jim nihče ni izrekel podpore.


Samotni volkovi gor ali dol, mislim, da je vec kot samo jasno, da so te samotni volkovi desnicarji. Ni jih 50% desnicarjev in 50% levicarjev. Skorajda brez izjeme so desnicarji, nisem kriv, da si desnica izbira za volilce dusevne bolnike, jih hujska z nazadnjaskimi ideali, ti pa nato puscajo kri ljudem. Ocitno imajo veliko skupnega. A gremo pogledat "stajersko vardo"? Sami levicarji, intelektualci, mar ne? Razumem kaj bi rad povedal, ampak a ni hecno, da na koncu, ko pride danes do pokola, je v vecini primerov zraven nek desnicar? Ocitno je sama naravnanost desnice bolj pri srcu sociopatom, mislim, da je cisto posten zakljucek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

Pimoz ::

Ted Kaczynski ni bil niti levičar niti desničar. Pa je napisal manifest tako kot tvoj bolnik. Ne bi o tem kaj je bil Stalin. Pa Pol Pot. Pa Mao Zedong. A naj nadaljujem?

Barakuda1 ::

poweroff je izjavil:

Na tole sem jaz opozarjal že pred leti. Večina se je posmehovala. Zlasti tisti iz desnega političnega pola.

Še več, marsikateri desničar je podpiral zaostrovanje "protiteroristične zakonodaje", širjenje policijskih pooblastil in se delal norca iz pravice do zasebnosti in ostalih pravic, saj "česa se pa bojite, če nimate kaj skrivati".

Zdaj bo protiteroristična zakonodaja z vso silovitostjo udarila po desnici. Bidnov tabor že ropota, da gre za domestic terorism. In kot vemo teroristi niso ljudje, nimajo pravic in za njih je še Guantanamo predober.

No, jaz sem si pripravil zalogo kokic in nameravam naslednja štiri leta sedeti v kavču in jesti kokice. Vam, ki ste bolj desnega političnega prepričanja pa verjamem, da ne bo lahko.

Ampak mogoče se vam bodo pa v doglednem času razvile ustrezne možganske funkcije, pa s lahko potem srečamo na kavi ali, hm... na čajanki. In potem rečemo kakšno o svobodi in človekovih pravicah. 8-)


Jaz te povabim na kavo in kokice že zdaj ...sam da minejo corona omejitve.
Ti poskrb za kavico, jaz prnesem kokice ... pa bova kakšno rekla o svobodi in človekovih pravicah, če boš zrihtal tud, da naju ne bodo poslušali, kaj se pogovarjava:)
Preden se razburiš pomisli, če ne gre morda za sarkazem

pffff ::

Pimoz je izjavil:

Ted Kaczynski ni bil niti levičar niti desničar. Pa je napisal manifest tako kot tvoj bolnik. Ne bi o tem kaj je bil Stalin. Pa Pol Pot. Pa Mao Zedong. A naj nadaljujem?


Ne, sem ze nekajkrat rekel, da v tem casu. Sicer ti bom prinesel pod nos vso zgodovino clovestva pred izumom socializma (oz. kapitalizma, da ne recem fevdalizma prebarvanega z rdeco barvo, ki si jih dal za primer - pa mimogrede, se Hitlerja si pozabil, saj je imel "Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei"), pa se zivalski svet do enocelicnih bitij nazaj, saj vse deluje po nacelih desnice.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

pffff ::

No zdaj, ko sva to razcistila (najbrz?), pa se enkrat:

pffff je izjavil:

Samotni volkovi gor ali dol, mislim, da je vec kot samo jasno, da so te samotni volkovi desnicarji. Ni jih 50% desnicarjev in 50% levicarjev. Skorajda brez izjeme so desnicarji, nisem kriv, da si desnica izbira za volilce dusevne bolnike, jih hujska z nazadnjaskimi ideali, ti pa nato puscajo kri ljudem. Ocitno imajo veliko skupnega. A gremo pogledat "stajersko vardo"? Sami levicarji, intelektualci, mar ne? Razumem kaj bi rad povedal, ampak a ni hecno, da na koncu, ko pride danes do pokola, je v vecini primerov zraven nek desnicar? Ocitno je sama naravnanost desnice bolj pri srcu sociopatom, mislim, da je cisto posten zakljucek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

Pimoz ::

Imej svoj prav. Ti praviš da je desnica nekaj najbolj ogabnega na tem planetu. Jaz pa bom še naprej trdil, da katerikoli ekstremizem ni ok. In pod to ne mislim štet posameznikov s psihičnimi težavami. In me statistika komu je kdo pripadal, ko je storil sprevrženo dejanje, dejansko ne zanima. Sploh pa ne bom poskušal enačit intelekta z politično naravnanostjo, sexualno usmerjenostjo, izobrazbo ali kar koli drugega. I saw what you did there ;) Levica je ravno tako umazana kot desnica. Thank you very much.

HulkHogan ::

Pimoz je izjavil:

Ti praviš da je desnica nekaj najbolj ogabnega na tem planetu. Jaz pa bom še naprej trdil, da katerikoli ekstremizem ni ok.


Jaz sem glasno podpiral proti državne borce v Hongkongu in ostro obsojal vlado ko je uporabljala AI in kamere za prepoznavo.

Jaz sem glasno obsojal proti državne borce v Ameriki in podpiral vlado ko je uporabljala AI in kamere za prepoznavo.

Vem da imam prav ker se z mano strinjajo: Cocacola, Amazon, CNN, Mastercard, Visa, Bank of America, FOX, Pelosijeva, Trump...

pffff ::

Pimoz je izjavil:

Imej svoj prav. Ti praviš da je desnica nekaj najbolj ogabnega na tem planetu. Jaz pa bom še naprej trdil, da katerikoli ekstremizem ni ok. In pod to ne mislim štet posameznikov s psihičnimi težavami. In me statistika komu je kdo pripadal, ko je storil sprevrženo dejanje, dejansko ne zanima. Sploh pa ne bom poskušal enačit intelekta z politično naravnanostjo, sexualno usmerjenostjo, izobrazbo ali kar koli drugega. I saw what you did there ;) Levica je ravno tako umazana kot desnica. Thank you very much.


Nicesar nisem rekel o tem, da bi bila desnica nekaj najbolj ogabnega na planetu, tole si pac potegnil iz klobuka.

Trdim (in tudi dogodki to gladko potrjujejo), da desna ideologija privlaci najbolj, ce ze hoces, tvoj izraz, "ogabne", ljudi na planetu. Vecje in manjse sociopate, nerazgledane, ipd. Seveda ni levica nobena perla, ampak tukaj pa pride do precej jasne distinkcije in razumljivo je, da poizkusa ameriska policija spremljati obraze in pozapreti potencialne nove desnicarske skrajneze, preden kaj razstrlijo ali izvedejo nov pokol v kaksni cerkvi, pobijejo otroke na taborjenju ipd.

Dejansko bi morali biti pod zelo konkretnim nadzorom tudi v Sloveniji, desni provokatorji in skinheadi na protestih proti vladi recimo, ne dajejo ravno prijetnega obcutka. Da o njihovih "ta zagretih" volilcih sploh ne govorim, brez problema bi si lahko koga predstavljal, da se razstreli pred sodiscem.

"I saw what you did there"? Bi pojasnil, da bom se jaz razumel/videl?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

HulkHogan ::

pffff je izjavil:


Trdim, da desna ideologija privlaci najbolj, ce ze hoces, tvoj izraz, "ogabne", ljudi na planetu. Vecje in manjse sociopate, nerazgledane, ipd. Seveda ni levica nobena perla, ampak tukaj pa pride do precej jasne distinkcije in razumljivo je, da poizkusa ameriska policija spremljati obraze in pozapreti potencialne nove desnicarske skrajneze, preden kaj razstrlijo ali izvedejo nov pokol v kaksni cerkvi, pobijejo 80 otrok na taborjenju ipd.

Dejansko bi morali biti pod zelo konkretnim nadzorom tudi v Sloveniji, desni provokatorji in skinheadi na protestih proti vladi recimo, ne dajejo ravno prijetnega obcutka. Da o njihovih "ta zagretih" volilcih sploh ne govorim, brez problema, bi si lahko koga predstavljal, da se razstreli pred sodiscem.


Samo desne zamenjaš z geji v tvojem spisku in imaš tipičnega verskega fanatika ki nas opozarja da bomo šli vsi v pekel če jih ne zmečemo v zapor. V bistvu bi te Fidel Castro lahko obtožil plagiata :))

pffff ::

HulkHogan je izjavil:

Samo desne zamenjaš z geji v tvojem spisku in imaš tipičnega verskega fanatika ki nas opozarja da bomo šli vsi v pekel če jih ne zmečemo v zapor. V bistvu bi te Fidel Castro lahko obtožil plagiata :))


Res? Nisem opazil, da bi gayi zaradi svojih politicnih ciljev naredil kaksen pokol, seveda je mozno, da ga je naredil kaksen desno usmerjeni gay, seveda je njegova spolna usmerjenost tukaj sekundarnega pomena. Seveda pa je vse mozno, konec koncev imamo na forumu tudi emancipirano zensko, ki podpira SDS proti emancipiranim zenskam (...ko clovek misli, da je ze vse videl :))). Mimogrede, za zgoraj, ko si glasno obsojal prepoznavo obrazov, seveda si jo. Spadas ravno med desne ekstremiste, o katerih sem govoril in razumljivo, da ti gredo na zivce tehnologije zaradi katerih si lahko aretiran "ko bos imel vsega dost".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

Pimoz ::

Jaz sem glasno podpiral proti državne borce v Hongkongu in ostro obsojal vlado ko je uporabljala AI in kamere za prepoznavo.
Jaz sem glasno obsojal proti državne borce v Ameriki in podpiral vlado ko je uporabljala AI in kamere za prepoznavo.
Vem da imam prav ker se z mano strinjajo: Cocacola, Amazon, CNN, Mastercard, Visa, Bank of America, FOX, Pelosijeva, Trump...

Bi mi rad pripisal kaj kar ni res?

Trdim (in tudi dogodki to gladko potrjujejo), da desna ideologija privlaci najbolj, ce ze hoces, tvoj izraz, "ogabne", ljudi na planetu.

Politični rasist. Profiliranje ljudi na podlagi njihovih prepričanj. Če je kdo ogaben si ti.

Dejansko bi morali biti pod zelo konkretnim nadzorom tudi v Sloveniji, desni provokatorji in skinheadi na protestih proti vladi recimo, ne dajejo ravno prijetnega obcutka. Da o njihovih "ta zagretih" volilcih sploh ne govorim, brez problema bi si lahko koga predstavljal, da se razstreli pred sodiscem.

A Kordiš ti daje pa tople občutke?

Spadas ravno med desne ekstremiste, o katerih sem govoril in razumljivo, da ti gredo na zivce tehnologije zaradi katerih si lahko aretiran "ko bos imel vsega dost".

Stallman je tudi desni ekstremist? On se recimo s tako tehnologijo definitivno ne strinja.

poweroff ::

Barakuda1 je izjavil:

Jaz te povabim na kavo in kokice že zdaj ...sam da minejo corona omejitve.
Ti poskrb za kavico, jaz prnesem kokice ... pa bova kakšno rekla o svobodi in človekovih pravicah, če boš zrihtal tud, da naju ne bodo poslušali, kaj se pogovarjava:)

Dogovorjeno. Mojo telefonsko imaš še?
sudo poweroff

pffff ::

Pimoz je izjavil:

Trdim (in tudi dogodki to gladko potrjujejo), da desna ideologija privlaci najbolj, ce ze hoces, tvoj izraz, "ogabne", ljudi na planetu.

Politični rasist. Profiliranje ljudi na podlagi njihovih prepričanj. Če je kdo ogaben si ti.


Ah, torej si ze presel na zagovarjanje (ce je kdo ogaben sem jaz, niso pa desnicarji, ki prirejajo pokole), ti rata toplo pri srcu, ko postrelijo 80 otrok na kampiranju mar ne. Se mi je dozdevalo, kam pes taco moli.

Pimoz je izjavil:

Spadas ravno med desne ekstremiste, o katerih sem govoril in razumljivo, da ti gredo na zivce tehnologije zaradi katerih si lahko aretiran "ko bos imel vsega dost".

Stallman je tudi desni ekstremist? On se recimo s tako tehnologijo definitivno ne strinja.


Nekomu drugemu sem odgovarjal... a imas dva racuna kjer na enem igras strpnost, na drugem pa prikazujes pravi obraz?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

Pimoz ::

Ah, torej si ze presel na zagovarjanje (ce je kdo ogaben sem jaz, niso pa desnicarji, ki prirejajo pokole), ti rata toplo pri srcu, ko postrelijo 80 otrok na kampiranju mar ne. Se mi je dozdevalo, kam pes taco moli.

Ne bo ti uspelo, da mi to pripišeš. Še enkrat: vsak ekstremizem je slab. In sprevržena dejanja so sprevržena dejanja. Tukaj sploh ni nobene debate.
Samo nisem biased tako kot ti. Te je zmotilo, da je nekdo ugotovil v kakšno sekto pašeš?

Nekomu drugemu sem odgovarjal... a imas dva racuna kjer na enem igras strpnost, na drugem pa prikazujes pravi obraz?

Ne to je edini račun. Vmešal sem se v debato. Ker se lahko :) Nisi odgovoril na vprašanje. Je Stallman, ki mu grejo tudi na živce omenjene tehnologije tudi desni ekstremist?

pffff ::

Pimoz je izjavil:

Ne bo ti uspelo, da mi to pripišeš.


Malo paranoicen, a? Samo berem kaj pises in nic drugega, ni moja krivda, da ti ogledalo ni vsec.

Jasno sem napisal dejstva, vecina politicno motiviranih napadov na ljudi je v danasnjem casu zagresila desnica. In zdaj sem jaz biased (ali pa ti samo SPET ogledalo ni vsec in bi ga rad malo spoliral, upognil, kaj narisal nanj,...).

Pimoz je izjavil:

Nekomu drugemu sem odgovarjal... a imas dva racuna kjer na enem igras strpnost, na drugem pa prikazujes pravi obraz?

Ne to je edini račun. Vmešal sem se v debato. Ker se lahko :) Nisi odgovoril na vprašanje. Je Stallman, ki mu grejo tudi na živce omenjene tehnologije tudi desni ekstremist?


Seveda sem ti odgovoril. Nisem govoril o Stalmanu (pac tvoj slamnati moz), ki ima zelo ocitno druge razloge, da mu prepoznavanje obrazov ni vsec, kot nas lokalni forumski desnicarski ekstremist hh. Razen tega nisem tule nic govoril o cemerkoli povezanem s privacyem ampak samo razlagal, zakaj ZDA kontrolira desnicarje in da se mi zdi cisto ok, da se jih tudi v Sloveniji, ker so potencialni teroristi z visjo stopnjo tveganja kot vsi ostali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

Pimoz ::

Nisem paranoičen samo izpostavil sem, da vidim kaj želiš.
Sem že napisal, da je potrebno gledat širšo sliko drugače se ti lahko zgodi napad z nasprotne strani.

Razen tega nisem tule nic govoril o cemerkoli povezanem s privacyem

Si prebral naslov novice?

Pa daj mi povej kje v Sloveniji si imel teroriste?

solatko ::

V vladi RS.
Delo krepa človeka

pffff ::

Pimoz je izjavil:

Pa daj mi povej kje v Sloveniji si imel teroriste?


Spet bi rad nekaj polagal na jezik, postavis popolnoma zgreseno vprasanje in pricakujes odgovor, da se bos kregal o njem. Daj preberi si kaj sem napisal, pa ne samo prvo in zadnjo crko. Na, ti citiram bistvo.

pffff je izjavil:

/.../ampak samo razlagal, zakaj ZDA kontrolira desnicarje in da se mi zdi cisto ok, da se jih tudi v Sloveniji, ker so potencialni teroristi z visjo stopnjo tveganja kot vsi ostali.



solatko je izjavil:

V vladi RS.


:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

Pimoz ::

Bravo. Kopiral si točno to kar sem komentiral. Sam si začel s potencialnimi teroristi v Sloveniji. Mar nisi? Poleg tega ne morem mimo POTENCIALNI teroristi z VIŠJO STOPNJO tveganja... Ali obstajo kakršnikoli teroristi z kakršnokoli drugačno stopnjo tveganja?

V vladi RS.

Teroristi? Daj no... Da so izredno čudni na mnogo področjih ni debate. Ampak teroristi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pimoz ()

pffff ::

Pimoz je izjavil:

Bravo. Kopiral si točno to kar sem komentiral. Sam si začel s potencialnimi teroristi v Sloveniji. Mar nisi? Poleg tega ne morem mimo POTENCIALNI teroristi z VIŠJO STOPNJO tveganja... Ali obstajo kakršnikoli teroristi z kakršnokoli drugačno stopnjo tveganja?

V vladi RS.

Teroristi? Daj no... Da so izredno čudni na mnogo področjih ni debate. Ampak teroristi?


Preberi se enkrat in se skoncentriraj na pomen besede potencialni in visjo stopnjo tveganja kot ostali. Ccccc... slabsas se.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

Pimoz ::

Sem se. Ali se ne znaš izražat ali pa ne znaš brat za sabo. Po zadnjem komentarju preostane samo še to.

Terorizem bad. In potem ti: ampak, ampak DESNI terorizem! In spet: terorizem BAD! In spet ti: ampak, ampak DESNI TERORIZEM!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pimoz ()

pffff ::

Pimoz je izjavil:

Sem se. Ali se ne znaš izražat ali pa ne znaš brat za sabo. Po zadnjem komentarju preostane samo še to.

Terorizem bad. In potem ti: ampak, ampak DESNI terorizem! In spet: terorizem BAD! In spet ti: ampak, ampak DESNI TERORIZEM!


Aha, torej bos moral prebrati vse moje zapise. Kar nekaj dela te cakaj... (saj vem, da bi rad posplosil, da ne bo izgledalo tako bolece, da vecina dandanasnjih "teroristov" (se en tvoj slamnati moz) izhaja iz vrst desne politicne opcije, samo pac ne bos).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

Pimoz ::

Vseen mi je iz kod izhaja. Če se jih obsodi za teroriste so teroristi. Ali nekje zakon specificira desni in levi terorizem?
Meni dol visi za Trumpa, če želiš na to navezat. Ga nisem bral. Zaradi mene ga naj jutri dajo pred sodišče in na vislice.
Prepoznava obrazov pa mi je velik "ne, hvala". Prav tako kakršnokoli omejevanje kogarkoli zato da se bo kdorkoli boljše počutil. Če so pa na svetu idioti pa nisem jaz kriv. Sam ne mojih pravic kršit zaradi njih.
In ne mislim zganjat paranoje na klasificiranju ljudi kot to delaš ti.

Bob Rock ::

HulkHogan je izjavil:

Bob Rock je izjavil:

po eni strani gre za grd napad na demokracijo

Vem da ni to bistvo clanka, ampak a lahko nehamo opletat z izrazom demokracija, ce ga ocitno vecina ljudi ne razume?
ZDA so republika (kot tudi mi). V republiki odlocajo predstavniki, torej ze v osnovi ni demokracije. Imajo en demokraticni dogodek vsake stiri leta, kar pa je absolutno premalo, da bi lahko rekli, da je drzava demokraticna.



Demokracija? LOL. A pri nas imaš občutek da živimo v demokraciji? Si sploh prebral definicijo ali le ponavljaš reke ki ti jih servirajo mediji in smetana?


Si ti sploh prebral kar sem komentiral?
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

PaX_MaN ::

svecka je izjavil:

A ni zanimivo, da zahodne države postajajo čedalje bolj podobne predragi Kitajski....video nadzor, odrekanje svobode govora, utišanje svode govora, čedalje bolj enopolna stranka, če nisi z nami si proti nam,...

Hja..

:))
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Clearview širi svojo aplikacijo po svetu. Tudi v Slovenijo?

Oddelek: Novice / Zasebnost
147721 (5480) zmaugy
»

Clearview, aplikacija, ki dokončno ukinja našo zasebnost?

Oddelek: Novice / Zasebnost
248292 (5698) ano-nimen
»

Ne le na Kitajskem, policijska prepoznava obrazov razsaja tudi v EU. Tudi v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
9418504 (13721) Matko
»

Praske z ključem po avtu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9124361 (21470) strup121

Več podobnih tem