» »

Poslovni račun

Poslovni račun

Kleemen ::

Zaradi prenosa računov iz Abanke na Novo KBM so se tudi bančne storitve podražale na skoraj x2, določene stvari x3 tako da bo potrebna menjava banke. Katero (slovensko) banko se najbolj priporoča za ugoden osebni in poslovni račun? Kar sem na hitro gledal na spletu naj bi bila Delavska hranilnica med ugodnejšimi, še kakšen predlog? Imam tudi N26 in Revolut, ampak uporabljam bolj za spletne nakupe in plačilo položnic. Osebni in poslovni račun bi rad imel še naprej pri nas. Hvala za nasvete.

Miha 333 ::

Če ne rabiš ločenih računov, preveri NLB in njihov osebno-poslovni račun, se pravi imaš lahko en račun za osebno in poslovno rabo, to je najcenejša možnost. Sicer pa DH.

Kleemen ::

Razumem ja, a je bolj ugodno kot Delavska? Ker kar sem gledal NLB ima ene dražjih storitev pri nas vsaj v primerjavi na eni spletni strani. Se bom pozanimal, hvala.

Ziga Dolhar ::

DH je daleč najcenejša. Uporabljam jo za poslovni+fiduciarni račun, za privat pa Sparkasse udobni pozitivni + N26.
https://dolhar.si/

naix ::

Jaz sem na istem. Bil sem pri Abanka (najboljša banka ever - cena, odnos do strank...). Za osebni in ločen poslovni račun, spletno in mobilno banko, ter kreditno kartico VISA sem plačeval pičlih 3,50€ na mesec! Sedaj ko so nas prestavili na NKBM plačujem 12,30€ mesečno + 24,00€ za VISA letno, čeprav so pred prehodom na NKBM govorili, da se za nas ne bo nič spremenilo. Nateguni.

V glavnem, imam jih dovolj in bom zaprl vsaj poslovni račun, če ne tudi osebnega. Bom še videl.

Kaj priporočate, da odprem poslovni račun na N26 ali pri Revolutu? Trenutno uporabljam že oboje za "osebni" račun.

Dober dan ::

naix je izjavil:

Jaz sem na istem. Bil sem pri Abanka (najboljša banka ever - cena, odnos do strank...). Za osebni in ločen poslovni račun, spletno in mobilno banko, ter kreditno kartico VISA sem plačeval pičlih 3,50€ na mesec! Sedaj ko so nas prestavili na NKBM plačujem 12,30€ mesečno + 24,00€ za VISA letno, čeprav so pred prehodom na NKBM govorili, da se za nas ne bo nič spremenilo. Nateguni.

V glavnem, imam jih dovolj in bom zaprl vsaj poslovni račun, če ne tudi osebnega. Bom še videl.

Kaj priporočate, da odprem poslovni račun na N26 ali pri Revolutu? Trenutno uporabljam že oboje za "osebni" račun.


Pamet v glavo, poslovni račun na NeoBanko??

Groot ::

Dober dan je izjavil:

naix je izjavil:

Jaz sem na istem. Bil sem pri Abanka (najboljša banka ever - cena, odnos do strank...). Za osebni in ločen poslovni račun, spletno in mobilno banko, ter kreditno kartico VISA sem plačeval pičlih 3,50€ na mesec! Sedaj ko so nas prestavili na NKBM plačujem 12,30€ mesečno + 24,00€ za VISA letno, čeprav so pred prehodom na NKBM govorili, da se za nas ne bo nič spremenilo. Nateguni.

V glavnem, imam jih dovolj in bom zaprl vsaj poslovni račun, če ne tudi osebnega. Bom še videl.

Kaj priporočate, da odprem poslovni račun na N26 ali pri Revolutu? Trenutno uporabljam že oboje za "osebni" račun.


Pamet v glavo, poslovni račun na NeoBanko??


In kaj točno je narobe s tem? Imel poslovni račun pri N26 malce več kot 3 leta, vedno brez problema in nikdar niti centa stroška.

naix ::

Dober dan je izjavil:

naix je izjavil:

Jaz sem na istem. Bil sem pri Abanka (najboljša banka ever - cena, odnos do strank...). Za osebni in ločen poslovni račun, spletno in mobilno banko, ter kreditno kartico VISA sem plačeval pičlih 3,50€ na mesec! Sedaj ko so nas prestavili na NKBM plačujem 12,30€ mesečno + 24,00€ za VISA letno, čeprav so pred prehodom na NKBM govorili, da se za nas ne bo nič spremenilo. Nateguni.

V glavnem, imam jih dovolj in bom zaprl vsaj poslovni račun, če ne tudi osebnega. Bom še videl.

Kaj priporočate, da odprem poslovni račun na N26 ali pri Revolutu? Trenutno uporabljam že oboje za "osebni" račun.


Pamet v glavo, poslovni račun na NeoBanko??


V čem je težava?

destroyer2k ::

naix je izjavil:

Za osebni in ločen poslovni račun, spletno in mobilno banko, ter kreditno kartico VISA sem plačeval pičlih 3,50€ na mesec! Sedaj ko so nas prestavili na NKBM plačujem 12,30€ mesečno + 24,00€ za VISA letno


Meni so na abanki trgali 5,80€ za osebni račun in mobilno banko ter sms obveščanje in če me spomin ne vara je bilo sms obveščanje 1€ od zneska. Za viso kreditno pa sem moral plačevati letno članarino.

Kateri vrsto računa si imel tam (paket), ker cena vodenja in brezplačna kreditna se mi zdi da si malo na pamet govoril.

naix ::

destroyer2k je izjavil:

naix je izjavil:

Za osebni in ločen poslovni račun, spletno in mobilno banko, ter kreditno kartico VISA sem plačeval pičlih 3,50€ na mesec! Sedaj ko so nas prestavili na NKBM plačujem 12,30€ mesečno + 24,00€ za VISA letno


Meni so na abanki trgali 5,80€ za osebni račun in mobilno banko ter sms obveščanje in če me spomin ne vara je bilo sms obveščanje 1€ od zneska. Za viso kreditno pa sem moral plačevati letno članarino.

Kateri vrsto računa si imel tam (paket), ker cena vodenja in brezplačna kreditna se mi zdi da si malo na pamet govoril.


Nič nisem na pamet govoril. Več kot 3 leta sem plačeval za vse zgoraj našteto 3,50€. Imel sem paket "podjetni" al pa "podjetnik", pojma nimam sem pozabil. V glavnem leta 2017 sem odprl osebni in poslovni račun v paketu in dobil ceno za vse zgoraj našteto. Žal sem padel pod NKBM.

amacar ::

Jaz imam N26 za poslovni račun, že par let bp. Samo za info; pri N26 ne moreš imeti osebnega in poslovnega računa hkrati (preveri, če še to drži), tako da moreš enega zaprti, če želiš odprti drugega. Pa minus pri novoodprtem N26 računu je, da nad 50k€ na računu plačuješ ležarino.

naix ::

amacar je izjavil:

Jaz imam N26 za poslovni račun, že par let bp. Samo za info; pri N26 ne moreš imeti osebnega in poslovnega računa hkrati (preveri, če še to drži), tako da moreš enega zaprti, če želiš odprti drugega. Pa minus pri novoodprtem N26 računu je, da nad 50k€ na računu plačuješ ležarino.


Auč... Račun želim imeti ločen, kljub temu, da mi je dovoljeno imeti poslovnega v osebnem (popoldanski s.p.). Tale ležarina mi pa tudi ne diši, ker je tole zelo nizek limit. :/ Če vse to drži mi ne preostane drugega kot Revolut?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Delavska hranilnica (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
837184005 (4430) V-i-p
»

Normiran s.p. bancni racun (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13225394 (4165) tony1
»

Nova KBM in Abanka težave pri novi kartici (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Loža
996138558 (27824) V-i-p
»

Poslovni račun

Oddelek: Loža
407746 (3748) JN
»

VPRASANJE:Samostojni podjetnik dva locena navadna transakcijska racuna

Oddelek: Loža
151033 (715) Vens

Več podobnih tem