» »

Odpoved in kaj potem

Odpoved in kaj potem

1 2 3
4
»

Mato989 ::

qwertyy je izjavil:

D3m je izjavil:

Kaj zdaj? Je OP dobil za njo novo službo ali ne?

Nič še, tako da če kdo rabi tajnico naj mi sporoči. No glede na prebrano je očitno res najbolje, da pač ostane in potrpi v trenutni službi dokler ne najde nove. Edini problem je, da zna to trajat še kar nekaj časa.


obvezno naj gre na bolniško... za lastno zdravje... če je minimalec je bolje bit 30 dni doma za 80% minimalca kot pa trpet psihično... pa spočila se bo lažje študij zaključevala itd...

Ko pa je v službi pa po 8h se samo vstane in odide! Če ni pisnih nadur se ne ostaja na šihtu!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IL_DIAVOLO ::

Malo več debele koze, ne pa samo jokcat. Kdo pa bo vzel delavca, ki so ga vrgli zaradi izkoriščanja bolniskega staleza?

Ko pa pride na sanjski polozaj-v pisarno, pa ne pozna nobenega več, petelinji greben pa do stropa. Takih ne iščejo, to je ze vse zasedeno od zlahte.

Mato989 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Malo več debele koze, ne pa samo jokcat. Kdo pa bo vzel delavca, ki so ga vrgli zaradi izkoriščanja bolniskega staleza?

Ko pa pride na sanjski polozaj-v pisarno, pa ne pozna nobenega več, petelinji greben pa do stropa. Takih ne iščejo, to je ze vse zasedeno od zlahte.


Kdo pa bo vedel zakaj si dobil odpoved... jaz sem 5 šihtov menjal v 8 letih, pa me noben ni ne vzel zaradi tega... pa so me pri 2 šihtih vrgli sicer ne zaradi izkoriščanja ampak zaradi krize in enkrat ker se nisem pustil jebat.

Nikogar več ne zanima to, knjižic a tudi več ni, just go for it! Naj ma delodajalec "debelo kožo" kot praviš, zakaj pa on ne bi mel =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Invictus ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Malo več debele koze, ne pa samo jokcat. Kdo pa bo vzel delavca, ki so ga vrgli zaradi izkoriščanja bolniskega staleza?

Ko pa pride na sanjski polozaj-v pisarno, pa ne pozna nobenega več, petelinji greben pa do stropa. Takih ne iščejo, to je ze vse zasedeno od zlahte.

Saj bodoči delodajalec ne ve, da si bil na bolniški... Oz. ne sme bedeti...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

nergac ::

Težko je biti pameten.
Bolje bolniška kot rešilec.
Spet ni preveč dobro počakati z bolniško, ker če je človek preveč sesut, lahko začne še psihofarmake jest, po nepotrebnem.

Najbolje je stisniti zobe in zdržati ter iti drugam, celo na zavod začasno.

Postaviti se zase!

Tudi pri starših, ali pri partnerjih (če so, eni ali drugi).

Pa ne vem zakaj sporazumna odpoved ne omogoča socialno varstvene pravice!!!!

Bodo pač šli k temu delodajalcu taki z debelo kožo ...

D3m ::

Pa ne vem zakaj sporazumna odpoved ne omogoča socialno varstvene pravice!!!!


Zaradi zlorab.
|HP EliteBook|R5 6650U|

IL_DIAVOLO ::

Veckrat ni tak hudo, kot je predstavljeno, sploh s strani žensk, ki jim je cilj delo tajnice. Veliko kofetkanja, malo zadolzitev in se manj odgovornosti.

qwertyy ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Veckrat ni tak hudo, kot je predstavljeno, sploh s strani žensk, ki jim je cilj delo tajnice. Veliko kofetkanja, malo zadolzitev in se manj odgovornosti.

Verjemi, da če bi bilo tako, ne bi niti odprl te teme. Niti pa ni tajnica, ampak opravlja pač neko administrativno delo, točno kaj pa itak nima veze.

D3m ::

Lej qwertyy 50/50.

Pol ti verjamem pol pa z rezervo.

Mi imamo tudi sodelavko v službi in čustveno problem podeseteri. :)

Take so babe.
|HP EliteBook|R5 6650U|

IL_DIAVOLO ::

qwertyy je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Veckrat ni tak hudo, kot je predstavljeno, sploh s strani žensk, ki jim je cilj delo tajnice. Veliko kofetkanja, malo zadolzitev in se manj odgovornosti.

Verjemi, da če bi bilo tako, ne bi niti odprl te teme. Niti pa ni tajnica, ampak opravlja pač neko administrativno delo, točno kaj pa itak nima veze.


Aha, torej vemo da ne dela v proizvodnji in lepo čepi v ogrevani pisarni, kjer je treba malo vec kot čvekat s sodelavkami. Zato pa isce delo tajnice. Vse jasno.

Lp

Valvoline ::

Ce se socijala ukine, takih neumnih debat sploh ne bi bilo. Znizali bi davke, da bi se folku splacalo delat namest sanjat socijalo.

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

RoccoC je izjavil:

Točno tako, sleparjenja in kao jebanja grdih deodajalcev se poslužujejo samo nesposobni. Pa saj se hitro o takih razve in tudi težko dobijo kakšno normalno službo.

Lol, in od kje ste pa zdej te neplačane nadure potegnili? Kar tko ker vam gre v agendo pljuvat po delodajalcih?


Delodajalci pa so sposobni in ne sleparijo zaposlenih? Shit goes both ways. Ja, tako smo daleč, da so neplačane nadure bolj pravilo, kot izjema.

Delovni dan , v primeru enakomerne razporeditve delovnega časa, lahko traja največ deset ur (144. člen ZDR).


Hja ups, če dela 12h kot pravi OP, delodajalec že krši zakon.

nergac ::

D3m je izjavil:

Pa ne vem zakaj sporazumna odpoved ne omogoča socialno varstvene pravice!!!!


Zaradi zlorab.


Potem je dobro tako kot je.
Hvala za tvoj jasni dostavek, kot vedno.

Ostalo kar sem napisal pa drži kot pribito (upam):

Vsak naj se postavi zase, nihče drug se ne bo. Povsod.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nergac ()

D3m ::

Vsak naj se postavi zase, nihče drug se ne bo. Povsod.


To bi ji moral OP reči 10x
|HP EliteBook|R5 6650U|
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

raba bolniške? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7911455 (9523) damirj79
»

Ni plače (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10415249 (9977) Daliborg
»

World Economic Forum: Letos boste službo lažje kot v Sloveniji našli le na Japonskem (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
22158336 (44466) bbf

Delavec ni dobil plače (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
37466898 (55342) Kenpachi

Več podobnih tem