» »

Payoneer račun

Payoneer račun

Route66 ::

Zanima me ali ima kdo odprl Payoneer račun:

https://www.payoneer.com/

Za odprtje zahteva ID type: In mi da na razpolago National ID, Driving license, passport. In ko izberem National ID me potem vpraša za ID number, pa me zdaj zanima ali gre tu za številko tvoje osebne izkaznice ki je na desnem zgornjem kotu osebne (9 mestna številka), ali gre za davčno številko??? Morda kdo ve?

Ales ::

Ja normalno da je številka osebne izkaznice, če pa si njo izbral. Zakaj zaboga bi bilo kaj drugega??

Route66 ::

Ales je izjavil:

Ja normalno da je številka osebne izkaznice, če pa si njo izbral. Zakaj zaboga bi bilo kaj drugega??


Pošteno vprašanje, pri takšnih stvareh se ponavadi raje 3x prepričan, da ne dajem napačnih podatkov. Hvala, bom potem vpisal tisto 9 mestno številko na osebni kartici.

dunda ::

Pri njih sem imel Mastercard predplačniško kartico. Samo stran od njih. Pri vsakem obvestilu sem se bal, kaj bo :D
Na koncu so bili dragi kot pes, pa en kup težav (ne odgovarjajo, se izmikajo ...) podrobnosti se ne spomnim več.
https://www.kacnje.eu

SmeskoSnezak ::

dunda, ali pa mogoce kdo drug. Kako pa zahtevas od tega payoneera da te zbrisejo, al pa ce je recimo treba napisat GDPR ?
@ Pusti soncu v srce... @

Route66 ::

SmeskoSnezak je izjavil:

dunda, ali pa mogoce kdo drug. Kako pa zahtevas od tega payoneera da te zbrisejo, al pa ce je recimo treba napisat GDPR ?


Tole sem našel na youtubu...očitno jim moraš pisati da te izbrišejo.

DePalmo ::

Imel dva "računa", EU (mislim da je bila takrat banka v UK) in ZDA, ravno zato sem tudi imel dve mastercard kartici, EU in USD valuti. Pri nas sem vedno dvigal v EUR in če sem to naredil z USD kartico, je bilo kar nekaj provizije, ponavadi več kot sem želel oz. preračunal, zato sem se začel USD kartice izogibat. Nato sem prešaltal na N26 in sem tam zaprl račun. Mislim da sem jim pisal in so me trikrat vprašali če to res hočem in če lahko še kaj naredijo da si premislim, a nato je le uspelo.

Plus je ker je to fiktivni račun in ne pravi TRR, zato tega ni potrebno prijavljati FURSu, minus pa stroški. Se spomnim da sem skoraj vedno klel ko sem dobil in dvigoval denar, zato sem se vedno trudil iskati bližnjice da je bilo kolikor toliko znosno.

Sem pa račun odprl preko oDeska (sedaj Upwork) in je tega že leta, zato se detajlov ne spomnim.

Argica ::

Jaz ga imam, smotano so tako, da glava boli. Support najslabši na svetu.

dunda ::

Točno to Argica. Prav neverjetno tečni so bili pri meni. Da jih moraš kot stranka prositi za vse živo, podpora je res silno omejena ... odsvetujem.
https://www.kacnje.eu

Route66 ::

Vidim da vas večina odsvetuje Payoneer. Me zanima če kdo uporablja click bank za (affiliate marketing). Ker moram odpreti račun da povežem obe zadevi, da bi mi lahko potem nakazoval idenar. Kdo uporablja click bank? Me zanima če se da uporabiti "skrill" (bom probal). Paypala ne sprejemajo drugače bi uporabil paypal.

matobeli ::

Samo dobronamerno opozorilo: Velika verjetnost obstaja da bo eventuelno furs v prihodnosti dobil podatke iz teh "denarnic". Tako da bodi pozoren če bodo enkrat izdali rok za samoprijavo dohodka.

Skrill sem sicer uporabljal in še prej predhodnika moneybookers pa ni bilo težav. Ampak so potem prišle bolj ugodne varjante.

Route66 ::

matobeli je izjavil:

Samo dobronamerno opozorilo: Velika verjetnost obstaja da bo eventuelno furs v prihodnosti dobil podatke iz teh "denarnic". Tako da bodi pozoren če bodo enkrat izdali rok za samoprijavo dohodka.

Skrill sem sicer uporabljal in še prej predhodnika moneybookers pa ni bilo težav. Ampak so potem prišle bolj ugodne varjante.


To govoriš v primeru Click Bank-a? Drugače pa nimam s tem nobenih problemov (plačevanje davkov). Pač prijaviš in plačaš.

matobeli ::

Kako pa da potem kompliciraš z nekimi "levimi" ponudniki? Odpreš nekaj kar ima dejanski IBAN zadaj in je rešena zadeva. Revolut, N26 npr. oboje precej zanesljivo.

Argica ::

Ravno se bockam z njimi 2 tedna za novo prepaid kartico. Katastrofa so.

dunda ::

Se niso nič popravili? Samo stran od njih ...
https://www.kacnje.eu

McBoby ::

Kakšne so trenutno alternative Payoneer-ju? Oz. ali se je Payoneer kaj izboljšal?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Banka Ferratum (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5811188 (1629) estons
»

Kako vam plačujejo stranke iz tujine? (PayPal ogromni fee-ji)

Oddelek: Programiranje
202347 (1671) Ales
»

Payoneer

Oddelek: Loža
91425 (848) XLapse
»

Debetna visa za dvig denarja na bankomatu, nujno

Oddelek: Loža
233344 (1336) harvey
»

Izguba dokumentov

Oddelek: Loža
309795 (8388) St235

Več podobnih tem