» »

Payoneer

Payoneer

scipascapa ::

Zakaj imajo tako hudičevo slab menjalni tečaj?

Recimo dvigneš 800EUR, ti preračunajo v 882.22$....a to je dejansko 850$ cca...30$ pušenja na suho. Kako vi to rešujete?

Vse nakupe, ki opravim preko njih so v $ dražji za 10% najmanj.

XLapse ::

Ja, isto se jaz sprašujem. Njihov tečaj je katastrofa! In ena firma iz ZDA je prešaltala na njih in za določen znesek nimam druge kot te oderuhe!

Kako to rešim? Se ne da rešit, zgubiš kakih 30 -40$ na 1000$ ko daš v EUR.




Bumpam temo zato ker imam vprašanje glede payoneerja..

Kako je to možno da ti daš withdraw to bank account , recimo ob 7 zjutraj, dobiš email 'your withdrawal request has been received' in denar se prikaže na banki pred 13.00 uro?
Kako je lahko mednarodna transakcija hitrejša od domače? Ker recimo da komu nakažeš, ponavadi to dobi šele drugi dan, na slo banko.

In zdej edina opcija da kenslam te ZDA in dam drugam kar imam pri njih, ampak za 30-40$ to ne bom delal.

Njihova mastercard je pa katastrofalno draga, za dvig 350$ na bankomatu sem dal okoli 20$ provizije.. Od takrat naprej ne dvigam več na bankomatu, direkt na TRR in konc.
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

dunda ::

Jaz sem jih letos zapustil. To so odiralci denarja ... imel sem predplačniško MC kartico, ki je omogočala samo nakazovanje iz enega podjetja. Sam nisem nikakor uspel ničesar naložiti gor. Lupili so pa kot zlatarji. Tudi podpora je zelo slaba. Človek se sprašuje, kako jim že toliko let uspeva ...
https://www.kacnje.eu

XLapse ::

dunda je izjavil:

Jaz sem jih letos zapustil. To so odiralci denarja ... imel sem predplačniško MC kartico, ki je omogočala samo nakazovanje iz enega podjetja. Sam nisem nikakor uspel ničesar naložiti gor. Lupili so pa kot zlatarji. Tudi podpora je zelo slaba. Človek se sprašuje, kako jim že toliko let uspeva ...

jaja, pri meni je pa tako da se jih NE MOREM rešit. Firma iz ZDA je iz paypala prešaltala na payoneer.. Pri njih imam že 7 let pogodbo in tudi so mi med najboljšimi, nimam druge kot da za nekje 10% dohodka imam te oderuhe!

Bi jaz isto naredil, lahko namesto payoneerja dobim ček naprimer, ampak to bi trajalo kak mesec za nek drobiž.

Imajo pa nekaj dobrega, preberi zgoraj.. Nakazila iz tujine še isti dan na banki pred 13.00 uro! Ista banka pa za paypal/kartica rabi 4 delovne dni.
Tolažim se s tem da so izredno hitri, bil sem pa grozno razočaran ko so najavili da gredo iz paypal na payoneer.

Hvala bogu vsi ostali so na paypal, en je celo šel na transferwise kateri ima najvišji menjalni tečaj kar lahko dobiš , nobeden nima kot oni. Update-a se vsako uro kot je realno. Zaenkrat sem pustil paypal, spušim nekje 50$ fees in kakih 30$ menjave, mam pa zaenkrat raje paypal kot transferwise.

Tista Mastercard kartica je katastrofa!!! Saj naložit gor ne moreš, edino če ti kdo nakaže denar. Pa poleg vsega je še 30$/letno
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

dunda ::

Ja, res so voluharji.
Pri meni je plačnik nakazoval na Payoneer, potem pa končno uvedli tudi Paypal ... in ni bilo treba dolgo računati.
https://www.kacnje.eu

scipascapa ::

šele po 2 letih ste na moje vprašanje odgovorili, noro :)

podpora je katastrofa.

Zgodovina sprememb…

dunda ::

scipascapa je izjavil:

šele po 2 letih ste na moje vprašanje odgovorili, noro :)

podpora je katastrofa.


Bolje pozno kot nikoli :-)
Samo stran od njih, če imaš možnost. Hudič je, ker imajo očitno dobre povezave z mnogimi večjimi plačniki, ki potem nekako ekskluzivno zahtevajo, da imaš račun pri Payoneerju.
https://www.kacnje.eu

scipascapa ::

žal ne morem, ker dobivam en denar od firme preko njih....

dunda ::

Ja, saj tako sem bil jaz vezan, dokler (k sreči) moj plačnik ni omogočil Paypala.
https://www.kacnje.eu

XLapse ::

a payoneer kaj pošilja naši davčni ?

Ker paypal nič ne pošilja, me zanima če payoneer isto tako.
alien technology


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3785734687 (17718) plusdzabaka1
»

Debetna visa za dvig denarja na bankomatu, nujno

Oddelek: Loža
233326 (1318) harvey
»

PayPal withdraw

Oddelek: Pomoč in nasveti
71849 (1579) kanko
»

Kako dobiti Mastercard ali Viso

Oddelek: Pomoč in nasveti
2512785 (8328) _Denny_
»

Google Checkout se združuje z Google Wallet

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
269000 (7620) gslo

Več podobnih tem