» »

medobčinska aplikacija

medobčinska aplikacija

polozweii ::

Aplikacija Ostanizdrav, se je z nekaj popravki preimenovala v pojdiZMenojVToplice

Prebral sem da je namenjena za Android 6. Na telefonu imam Android 5.1
Se program ne bo inštaliral ali se inštaliral bo, ne bo pa deloval?

Banko imam v drugi občini. Bom moral da pridem do banke najprej kupiti novejši telefon?

Je ta aplikacija obvezna samo za regije v severo-zahodnem delu Slovenije ki je pred kratkim prenehala z omejitevami gibanja med občinami?

hojnikb ::

telemach ma v trafikah, pumpah pametnjakovica za 27,90e z android 7, tako da to bo delal :)
#brezpodpisa

Ales ::

Tvoja pot na banko, če je nujna, morda že tako spada pod dovoljene izjeme.

Šmorn ::

Če imaš na voljo še kak mobitel s starejšo verzijo Androida in nekaj tehničnega znanja, si lahko naložiš LineageOs in Google apps pico. Aplikacija preverjeno deluje na Lenovo A319 (original Android 4.4.2) z naloženim LineageOs 14.1.

Kot je rekel Ales imaš že tako razlog za prehod občinske meje zaradi nedostopnosti storitev v svoji občini. Izpolni obrazec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Šmorn ()

Dober dan ::

Med tednom se ne rabiš nekaj sekirati, da te bo sploh kdo preverjal, ali ustavljal. Lepo se pomešaj v kolono nedeljskih šoferjev in zdravo. Po prometu na cesti sodeč, je ljudem prav malo mar za odlok o gibanju. Prevozim dnevno po cca 250km, pa me do danes ni še nihče nič vprašal. Verjetno je med vikendi kaj drugače. Da me ne boste zdaj kamenjali, imam vse papirje, službeno seveda.

Karen ::

Ne kompliciraj (iz druge teme): https://gofile.io/d/ZHO2wg
Downloadaš, ti naloži screenshot posnetka, pa pokažeš "organu", pa greš dalje. Big deal, ne boš zaradi tega operacijskega sistema menjal ali telefona (je pa dober izgovor za nov telefon, hehe :D)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ni youtuba na samsung s5

Oddelek: Pomoč in nasveti
24850 (387) tiltech
»

Hekerji vdrli v strežnike LineageOS

Oddelek: Novice / Varnost
216880 (5083) Kaboom
»

Amazon bo brezplačno dobil vse medicinske podatke britanskega zdravstvenega sistema (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
5510546 (8190) poweroff
»

Porazna ponudba mobilnih OS - kam sploh, če ne na Android in iOS (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10012860 (9404) tryhard

Več podobnih tem