» »

Posta slovenije - gužva

Posta slovenije - gužva

njyngs ::

Saj dejansko uprava sama kot taka lahko res poveča promet, če s pravimi podjetji sklenejo pogodbe. Ampak spet smo tam, kjer je nekaterim trn v peti plača uprave :)) Sam vem, da v našem podjetju direktor odnese večkratnik moje plače, ampak me to niti najmanj ne moti, ker on pridobi skoraj ves biznis.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: njyngs ()

darkolord ::

Hemi426 je izjavil:

In ob višji plači, bi tudi pošta bila bolj efektivna, bi poštarji bolj z veseljem in vestonstjo opravljali svojo službo, ti garantiram!
Aha, s čem garantiraš? Z nalepko Životinjsko carsko?

Pri trenutni preobremenitvi pošte imata veselje in vestnost zelo majhen vpliv.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

Machete ::

vimos je izjavil:


Malo poglejte komentarje na facebooku od pošte, ko se raznašalci vmešali in povedali kakšne imajo pogoje dela in kakšne plače dobijo ven. Še veliko jih dela za tak denar.

Naslednje leto se bo pa uprava hvalila kako so povečali promet itd. Seveda nagrade jim ne bodo ušle


Ja par citatov s ciframi, ker me firbec.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zimonem ::

Pa saj imaš ekspres dostava, če te pošta moti. sploh ne vem v čem je problem.

Koraaz ::

jaz sem novembra in decembra kar veliko pošiljal pakete po pošti zaradi zaprtih občin. Vsi paketi so prispeli v roku 1 dneva. Razen en je potoval 2 dneva na Goričko, pa še to je zgolj slučaj, ker sem pošiljal tudi v ostale osamljene kraje po Sloveniji, pa je prišlo vedno normalno v 1 dnevu.

vimos ::

"Moja zadnja placa 870€ nimam besed"

"Pa cel teden dela od 5.30-18.00h.."

"Cel teden sem dostavljal od 6 do 17 in soboto od 6 do 14.."

Itd... sej delavci so bogi in si zaslužijo konkretno nagrado ko bo konec tega! Vseeno pa meni ne opravičuje dejstva, da je rok dostave 15 delovnih dni. Živimo v letu 2020/21, naša pošta je pa presenečena, ker je pošiljk več od njihovih pričakovanj

Mato989 ::

koyotee je izjavil:

Hahahha 1500+, ker za poštarja rabiš najmanj sedmo stopnjo izobrazbe ane :))


Samo v Sloveniji je debilizem brez primere ko eni mislite da se višina plače mora odražat zaradi STOPNJE IZOBRAZBE namesto potreb po delavcih in delu ki ga opravljajo...

Po tvoji logiki bi moral met tip ki je končal 7. stopnjo izobrazbe in dela v McDonaldsu plačo 1.500 BRUTO samo zato ker ima 7. stopnjo namesto plačo po vrsti dela...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Ganon ::

Mato989 je izjavil:

Samo v Sloveniji je debilizem brez primere


Dajmo se odvaditi teh "samo v Sloveniji" traparij. Povsod najdeš ljudi, ki mislijo, da bo delodajalec norel od navdušenja, ko mu bodo pokazali papir in jim takoj ponudil zajeten kup denarja. Danes lahko šolo spaca marsikdo, česa bo sposoben v delovnem okolju, je pa druga pesem.

Mato989 ::

Ganon je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Samo v Sloveniji je debilizem brez primere


Dajmo se odvaditi teh "samo v Sloveniji" traparij. Povsod najdeš ljudi, ki mislijo, da bo delodajalec norel od navdušenja, ko mu bodo pokazali papir in jim takoj ponudil zajeten kup denarja. Danes lahko šolo spaca marsikdo, česa bo sposoben v delovnem okolju, je pa druga pesem.


Zelo redko sem pri znancih in prijateljih iz tujine s katerimi debatiramo tudi o delovnem okolju opazil tako miselnost, v SLoveniji ničkolikokrat nekdo misli da si zasluži neko plačo samo zaradi izobrazbe...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

z3ro ::

Poštarji najebejo bolj kot recimo smetarji pa so manj plačani. Ko je dež ali bolj moker sneg so mokri do spodnjega perila - punca dela na pošti in se ji zelo smilijo. Glede dostav trenutno pa pravi da ne ve kaj ljudje pričakujejo, če je toliko več pošiljk, zaposlenih pa enako. Da bi šli zdaj zaposlit nov kader je nesmiselno ker potem ga mora nekdo učit, da sploh lahko delajo samostojno..potem bi morali zaposlovat že par mesecev prej kar pa seveda ne bodo ker stane (čeprav pismonoše vedno iščejo ampak za tak denar ne bo noben zmrzoval na motorju, logično).

Apple ::

Naj najamejo DPD, UPS, DHL ali GLS... vodstvo Poste je nesposobno.
LP, Apple

darkolord ::

Najamejo za?

Saj imajo hitro pošto, ki še vedno funkcionira normalno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

Hemi426 ::

z3ro je izjavil:

Poštarji najebejo bolj kot recimo smetarji pa so manj plačani. Ko je dež ali bolj moker sneg so mokri do spodnjega perila - punca dela na pošti in se ji zelo smilijo. Glede dostav trenutno pa pravi da ne ve kaj ljudje pričakujejo, če je toliko več pošiljk, zaposlenih pa enako. Da bi šli zdaj zaposlit nov kader je nesmiselno ker potem ga mora nekdo učit, da sploh lahko delajo samostojno..potem bi morali zaposlovat že par mesecev prej kar pa seveda ne bodo ker stane (čeprav pismonoše vedno iščejo ampak za tak denar ne bo noben zmrzoval na motorju, logično).

Zakaj bolj trpijo kot smetarji?

sirotka ::

Tudi pri nas deluje bp. Roba iz enaa prišla v enem dnevu, mimovrste poslal že prejšnji teden, pa še zdaj niti tracking številka ni v sistemu.

Zimonem ::

Apple je izjavil:

Naj najamejo DPD, UPS, DHL ali GLS... vodstvo Poste je nesposobno.

V bistvu logisti najemajo pošto, ker je pocen.
Pošta pa tudi ne ve, kdaj bo kdo razglasil pandemijo. Ter kaj bo posledično zaprto.

Furbo ::

Pošta kar pridno dela, v torek ob 17:45 sem oddal 9kg težak paket na pošti, danes je že pri mojih prijatlejih v Berlinu.

Se mi zdi, da je bolj problem v spletnih trgovinah.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zimonem ::

Tisti , ki najbolj jamrajo, kako bi se morala pošta pripraviti na covid ukrepe, se ne pogledajo v ogledalo. Lahko bi naročili kakšno robo prej ne pa zadnji trenutek.

z3ro ::

Hemi426 je izjavil:

z3ro je izjavil:

Poštarji najebejo bolj kot recimo smetarji pa so manj plačani. Ko je dež ali bolj moker sneg so mokri do spodnjega perila - punca dela na pošti in se ji zelo smilijo. Glede dostav trenutno pa pravi da ne ve kaj ljudje pričakujejo, če je toliko več pošiljk, zaposlenih pa enako. Da bi šli zdaj zaposlit nov kader je nesmiselno ker potem ga mora nekdo učit, da sploh lahko delajo samostojno..potem bi morali zaposlovat že par mesecev prej kar pa seveda ne bodo ker stane (čeprav pismonoše vedno iščejo ampak za tak denar ne bo noben zmrzoval na motorju, logično).

Zakaj bolj trpijo kot smetarji?

Ni očitno? Pelji se z mopedom po dežju/snegu/žlundri pa da te vidim. Skoraj vsak teden kdo pade, če jim finančno ne štima morajo sami pokrivat minus...

Urbano#Desno ::

Mato989 je izjavil:

Invictus je izjavil:

Nekateri poštarji so čisto kul. Vsaj pri meni.

Mularija je pa tako ali tako razvajena, da bi to počela. Res pa je tudi, da mularije nočejo zaposliti za nedoločen čas...


Mularija ni nič razvajena... plačajo jo naj 1.500 bruto + vsi dodatki, pa se bo hitro našlo ljudi ki bi to delali... za tisto batagelo ki z dodatki komajda nanese moj NETO ki ga imam zato da sedim doma in delam support od doma, pa pač noben mulc noče več delat in prav je tako..


Sej na pol imaš prav. Bi pa to direktno pomenilo dvig cen storitev, če bi želeli da pošta še naprej dela z tisto pozitivno nulo. Zdej boš sicer rekel da imajo full rezerv v fikusih ki sedijo v pisarnah, kar pa seveda ni res.

Hemi426 ::

z3ro je izjavil:

Hemi426 je izjavil:

z3ro je izjavil:

Poštarji najebejo bolj kot recimo smetarji pa so manj plačani. Ko je dež ali bolj moker sneg so mokri do spodnjega perila - punca dela na pošti in se ji zelo smilijo. Glede dostav trenutno pa pravi da ne ve kaj ljudje pričakujejo, če je toliko več pošiljk, zaposlenih pa enako. Da bi šli zdaj zaposlit nov kader je nesmiselno ker potem ga mora nekdo učit, da sploh lahko delajo samostojno..potem bi morali zaposlovat že par mesecev prej kar pa seveda ne bodo ker stane (čeprav pismonoše vedno iščejo ampak za tak denar ne bo noben zmrzoval na motorju, logično).

Zakaj bolj trpijo kot smetarji?

Ni očitno? Pelji se z mopedom po dežju/snegu/žlundri pa da te vidim. Skoraj vsak teden kdo pade, če jim finančno ne štima morajo sami pokrivat minus...


Dober, to imaš pa prav, nisem tako gledal.
Upam, da jim uspe dosežit kaj več.
https://www.24ur.com/novice/slovenija/p...

Mato989 ::

Zimonem je izjavil:

Apple je izjavil:

Naj najamejo DPD, UPS, DHL ali GLS... vodstvo Poste je nesposobno.

V bistvu logisti najemajo pošto, ker je pocen.
Pošta pa tudi ne ve, kdaj bo kdo razglasil pandemijo. Ter kaj bo posledično zaprto.


Pošta če je bila malo pametna je vedla od marca oz aprila da bo konec leta BUM... in kaj so naredili? Lahko bi dvignili plače da bi vsaj ZAFILALI KADER KI MANJKA; kaj šele dodatnega vzeli... pa niso, raje jamrajo ker imajo preveč dela TROLOLOL državna firma je edina ki jamra da ma preveč dela javno, pa ko ga ni jamra... nikol prav!

Urbano#Desno je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Invictus je izjavil:

Nekateri poštarji so čisto kul. Vsaj pri meni.

Mularija je pa tako ali tako razvajena, da bi to počela. Res pa je tudi, da mularije nočejo zaposliti za nedoločen čas...


Mularija ni nič razvajena... plačajo jo naj 1.500 bruto + vsi dodatki, pa se bo hitro našlo ljudi ki bi to delali... za tisto batagelo ki z dodatki komajda nanese moj NETO ki ga imam zato da sedim doma in delam support od doma, pa pač noben mulc noče več delat in prav je tako..


Sej na pol imaš prav. Bi pa to direktno pomenilo dvig cen storitev, če bi želeli da pošta še naprej dela z tisto pozitivno nulo. Zdej boš sicer rekel da imajo full rezerv v fikusih ki sedijo v pisarnah, kar pa seveda ni res.


Nekaj mi razloži, če je obseg storitev 300% gor... in če delajo z ISTIM ŠTEVILOM LJUDI, kaj to pomeni? Da bi drugo leto morali met NAJMANJ 300% dobička(dejansko še več ker več pošte znosijo v tem letu in torej strošek delavca na pošiljko pada!=, če ne bodo meli, pomeni da so

1. KRADLJIVI SLEPARJI
2. So dvignili plače poštarjem za 300%(če prej z 100% obsegom majo plače take)
3. So Čarovniki

Your pick!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

darkolord ::

4. Tvoja matematika in razumevanje ekonomike nista vredna piškavega oreha.

Mato989 ::

darkolord je izjavil:

4. Tvoja matematika in razumevanje ekonomike nista vredna piškavega oreha.


Maš prav ja, vi v javne sektorju uspete imet povečan obseg dela za 300% drugo leto bo pa PS jamrala da ima praktično izgubo, plače enako gnile, ljudi enako, dela več, zapirajo poslovalnice, pa še skoz nesposobni

BRAVO!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

ajdov ::

Smrekar1 je izjavil:

HitraSperma je izjavil:

Ima še kdo težavo s pošto slovenije, ki so zgleda kar v gužvi - zamujajo pošiljke, še tracking številke ne zmorejo vnašati


A se ti zdi, da bi to mogoče lahko bila posledica zaprtja trgovin s tehnično robo v sezoni nakupov za praznike?

Tko, hipotetično?

Ko bi se to vsaj dalo predvideti ... imeli bi eno blamažo manj.

..in pustit te trgovine odprte. Če si varen med nakupom jogurta si varen tudi med nakupom zvočnikov.

darkolord ::

Mato989 je izjavil:

darkolord je izjavil:

4. Tvoja matematika in razumevanje ekonomike nista vredna piškavega oreha.


Maš prav ja, vi v javne sektorju uspete imet povečan obseg dela za 300% drugo leto bo pa PS jamrala da ima praktično izgubo, plače enako gnile, ljudi enako, dela več, zapirajo poslovalnice, pa še skoz nesposobni

BRAVO!
Imajo dobiček = skoz nesposobni. Huda logika.

In ker imajo par tednov 300% obseg pri storitvi z nizko maržo, bodo kar celoletni dobiček povečali za 300%?

Skoraj tkao, kot da bi čistilki na tla stresel 3x več smeti in potem vpil, kako ima firma sedaj 300% več prometa in kako se bodo kopali v denarju.

Apple ::

Čistilka ni plačana na št. smeti, ki jih pomete/pobere. Pošta pa dobi več denarja, če ima več pošiljk za raznosit :).
LP, Apple

Mato989 ::

darkolord je izjavil:

Mato989 je izjavil:

darkolord je izjavil:

4. Tvoja matematika in razumevanje ekonomike nista vredna piškavega oreha.


Maš prav ja, vi v javne sektorju uspete imet povečan obseg dela za 300% drugo leto bo pa PS jamrala da ima praktično izgubo, plače enako gnile, ljudi enako, dela več, zapirajo poslovalnice, pa še skoz nesposobni

BRAVO!
Imajo dobiček = skoz nesposobni. Huda logika.

In ker imajo par tednov 300% obseg pri storitvi z nizko maržo, bodo kar celoletni dobiček povečali za 300%?

Skoraj tkao, kot da bi čistilki na tla stresel 3x več smeti in potem vpil, kako ima firma sedaj 300% več prometa in kako se bodo kopali v denarju.


A samo par tednov majo? Ajaaaa, saj ne da je spomladi blo enako, samo so bli tiho... pa saj ne da je vsako leto 1 mesec in pol zelo podobno.

Me zanima če bodo vsaj 300% dodatek plače dali za te mesece delavcem, če že delajo kot majmuni, tudi to ne verjetno!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Apple ::

Ni direktne povezave s Pošto Slovenije, gre pa za sestrsko pošto :)

 Slikca

Slikca



Očitno je vodstvo obeh pošt obiskovalo isto šolo :)
LP, Apple

Urbano#Desno ::

Mato989 je izjavil:


Nekaj mi razloži, če je obseg storitev 300% gor... in če delajo z ISTIM ŠTEVILOM LJUDI, kaj to pomeni? Da bi drugo leto morali met NAJMANJ 300% dobička(dejansko še več ker več pošte znosijo v tem letu in torej strošek delavca na pošiljko pada!=, če ne bodo meli, pomeni da so

1. KRADLJIVI SLEPARJI
2. So dvignili plače poštarjem za 300%(če prej z 100% obsegom majo plače take)
3. So Čarovniki

Your pick!


En poštar še vedno raznosi nekje toliko (morda malo več, ker je več naslovnikov na poti, a to ni bistveno) kot prej in od X raznošenih paketov ne moreš dati 3 kratnik plače. V primeru da bi sedaj 1 poštar raznosil 3 krat več potem zamud ne bi bilo in bi bil dvig plač (vsaj za to obdobje) upravičen tako pa ni ker je dodana vrednost poštarja ostala bolj ali manj enaka.

Netrunner ::

Danes oddan paket v LJ na pošto, zdaj pa da vidimo kdaj pride v MB :)
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

kixs ::

Js sem tudi danes oddal paket... in da vidimo, kdaj pride na Kitajsko :lol:

Senior Dev ::

"Gužva. Višja sila, stari."
Kdo vodi to Pošto Slovenije? To so verjetno skrajno nesposobni ljudje in kdo jih je sploh nastavil? Sredi gužve se zdaj še poštarji spravljajo štrajkat ker vodstvo ne zna organizirat dela v teh razmerah. Ja pismo belo kaj ne znate potegnit parsto pogodbenih delavcev da pridete na zeleno vejo in da ne stojijo paketi tri tedne v skladiščih na istem mestu? Pa ne se opravičevat na televiziji, ker to delajo samo še državna podjetja. Pa najdite čimprej odgovorne za te burleske. Mojstri, nekatere stvari se da predvidevat, ni to nenadno sneženje, ki sredi zime vsako leto znova preseneti Dars. Državno podjetje. Višja sila, gremo dalje!
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

shadeX ::

Netrunner je izjavil:

Danes oddan paket v LJ na pošto, zdaj pa da vidimo kdaj pride v MB :)


Jaz sem v sredo pošiljal paket v Celje (cca 600g) in je bil prej kot v roku 24ur prevzet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

karosha ::

Meni so tudi pohodili živec. Skoraj dva tedna že čakam paket iz Kamnika (za LJ), ki je bil oddan v prenos na pošti 30. 11.
Zadnji update v sledilniku je bil v četrtek, ko je bila tudi predvidena dostava v paketomat, do katere itak ni prišlo.

Vmes je v dveh dneh od oddanega naročila iz Brna prispel paket (DHL) in včeraj še en, odposlan iz LJ en dan prej (GLS).

harvey ::

Prejel paket danes - LJ, oddan v sredo na pošti Slovenj Gradec. Solidno glede na stanje; pred korona in Xmas navalom si ga dobil naslednji dan.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Vuli ::

ma tile mali paketki šibajo po tekočem traku, večji problem je z večjimi, težjimi paketi.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

DrSergioDJ ::

Mah ja in ne, že 4 dni gledam kako se v Ljubljani ne premakne moja žarnica za projektor, serije pa čakajo.
...

Apple ::

V novembru sem cakal 5 dni na posto iz MB. Pa ni bil takrat black friday.

Ocitno so pojacal dostavo. Na nasmu koncu nikol niso dostavljal ob sobotah, danes pa so in sem dobil tri pakete, poslane v ponedeljek. Ocitno berejo ST :)
LP, Apple

Vuli ::

pri nas so svoje cajte vozil samo pakete ob sobotah, ampak tega že en cajt ni več, pol leta ali ali
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

lolipop2 ::

V normalnih firmah, kjer se jim gre za biznis bi v teh "izrednih razmerah" delali vsaj v soboto, če ne še v nedeljo. Jebiga, izredne razmere, bomo počival, ko bo mimo. Ampak ne, zakaj bi, denarja je dovolj. Sunac jim, imam nekaj paketov iz tujine, ki so normalno prišli do Slovenije, sedaj pa čakam ko debil, da premagajo tistih nekaj km do mene.
Jamranje, da so izredne razmere je za pussije. Deal with it!

Senior Dev ::

Kdaj pa se uradno začne stavka Pošte Slovenije?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

BuDi79 ::

Senior Dev je izjavil:

Kdaj pa se uradno začne stavka Pošte Slovenije?
Glede na (ne)dostavo paketov sem mislil, da že stavkajo.

misek ::

lolipop2 je izjavil:

V normalnih firmah, kjer se jim gre za biznis bi v teh "izrednih razmerah" delali vsaj v soboto, če ne še v nedeljo.
Za nedeljo ne vem ampak meni so včeraj v soboto pripeljali paket (baterija za prenosnik naročena v četrtek).

D3m ::

lolipop2 je izjavil:

V normalnih firmah, kjer se jim gre za biznis bi v teh "izrednih razmerah" delali vsaj v soboto, če ne še v nedeljo. Jebiga, izredne razmere, bomo počival, ko bo mimo. Ampak ne, zakaj bi, denarja je dovolj. Sunac jim, imam nekaj paketov iz tujine, ki so normalno prišli do Slovenije, sedaj pa čakam ko debil, da premagajo tistih nekaj km do mene.
Jamranje, da so izredne razmere je za pussije. Deal with it!


Das rite.
|HP EliteBook|R5 6650U|

lolipop2 ::

misek je izjavil:

lolipop2 je izjavil:

V normalnih firmah, kjer se jim gre za biznis bi v teh "izrednih razmerah" delali vsaj v soboto, če ne še v nedeljo.
Za nedeljo ne vem ampak meni so včeraj v soboto pripeljali paket (baterija za prenosnik naročena v četrtek).


Jaz sem ob glavni ulici in vsak dan videvam veliko kombijev Pošte. Ampak sem v decembru opazil, da jih ni bilo veliko. Čeprav sem pričakoval obratno. Da bi ga pa v soboto videl? Uhh...
Saj, če bi ukinili tisto maloprodajo na šalterjih, bi bilo več časa za sortiranje in odpremo paketov. Lahko bi bila pošta dejansko namenjena temu, kar je njihovo poslanstvo.

D3m ::

Včeraj dobil potrditev od UPS Amsterdam.

Danes je v tranzitu, dobava sredo tekom dneva.

:)
|HP EliteBook|R5 6650U|

sirotka ::

Pri nas še vedno normalno deluje dostava. En dan iz LJ, dostava paketov tudi ob sobotah (se je zgodilo prvič)... edino paketi iz mimovrste še kar čudežno potujejo.

kixs ::

Bi bilo zanimivo videt od kje Mimovrste poslje - za tiste z daljsim casom, morda celo, iz Ceske?

sirotka ::

Ej ne vem, možno je, ker zaenkrat tudi sledilna številka ne deluje še.

x3ca ::

Katera stacuna z belo tehniko ne uporablja Poste za dostavo?

Posta namrec noce dostavit pralnega stroja v 2.nadstropje - ga pusti kar na dvoriscu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: x3ca ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pošta Slovenije je absolutno predraga (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
647111088 (29115) destroyer2k
»

UPS - hitra dostava My Ass (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5630949 (10999) Marina2
»

DHL in dostava Pošte Slovenije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9545204 (16045) uporabnik50
»

Pošta slovenije je "hitra" (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10622352 (12788) kixs
»

Izgubljena pošiljka (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5718294 (10924) Šimpanz

Več podobnih tem