» »

Kje/katere spodnjice/gate kupujete?

Kje/katere spodnjice/gate kupujete?

shadowfax ::

Rabim novo zalogo pa me zanima s katerimi spodnjimi hlačami (boxer pants, trunks) imate dobre izkušnje, priporočate in kje jih kupujete?
  • predlagalo izbris: Kvinta ()

koyotee ::

Vsake so dobre, dokler ni v njih luknje.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Ganon ::

Nosim izključno ohlapne boksarice, oprijetih ne prenesem. Nazadnje sem si naredil zalogo, ko so jih imeli v Hoferju. Mehke, trpežne, iz bio bombaža, res dobre. In poceni.

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

IL_DIAVOLO ::

Cimbolj oprijete, brez grdega nabranega roba, pa fajn je ce imajo velik odstotek elastana. Raztegnejo se tak same.

rozman ::

Že vrsto let kupujem iz HM (https://www2.hm.com/en_eur/productpage.... in so udobne, držijo pakl na mestu, cenovno ugodne in zdržijo precej dolgo
Si bom pa zdaj privošču boksarce od Lisce (cca 10€), veliko kolegov priporoča

Gejspodar ::

Izključno in samo Levi's.

Daliborg ::

Kot je uporabnik rozman omenil, iz H&M so kar Price/Performance in solidna izbira.
Razen če želiš, da ko se prepogneš, da se na veliko vidi "BRAND NAME". Potem pa se pripravi za od 15eur (če so v akciji) za en kos.
Če gremo iz udobja gledati je najboljša izbira bombaž z malo elastena, to pa dobiš v raznih H&M, C&A, verjetno celo tudi v Primarku. Je pa pri teh cenovno ugodnih izkazan H&M kjer sem kupoval tudi za mulce bodije iz bombaža in so zdržali dlje od recimo Armani bodija katerega je dobil za darilo - barve zbledele, skrčil se je v rokavih (drug material) in posledično tudi strgal pa bi lahko za ta denar kupil vsaj 20 bodijev iz H&M-a.
Tako da firmo oz. brand name kupit samo tam kjer je treba, ne pa v spodnjem perilu katerega posledično prodajajo samo zato da imajo celotno zbirko za njihove fanatike. Če pa hočeš malo več dati za spodnjice in podpreti slovensko gospodarstvo imaš pa cel kup domačih lokalnih proizvaljalcev, nogavic, spodnjic in srajc.

lp.


LP
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

avani ::

jaz pa prisegam na Uniqlo. Pravzaprav vse kar se tice spodnjega perila, od majc, pizam, copat, nogavic. njihova filozofija je essentials, udobno, enostavno, minimalen potisk, dobri materiali. ze na dotik so njihove stvari drugacne.

Gregor5816 ::

Trenutno jih imam največ od Lisce, tistih z mešanico bombaža, modala in elastana. Imel sem tudi H&M, Levi's in Puma, vse so mi bile prijetne za nošenje.

Likalnik ::

Jaz nosim samo oprijete boksarice....različnih znamk in barv...imam vse od Levis, CK, H&M, Hofer, Armani....pač od par EUR na komad in tudi do 30EUR na komad....razlike ne občutim....ob nošenju.

mogoče se pozna pri kvaliteti sami...tiste dražje so za dalj časa...par let...s časom se tudi one spodaj strgajo....ampak kakšne cenejše se lahko še v istem letu strgajo....

Res da so Levis in ostale dražje...vendar so pa tudi občutno dalj časa za uporabo...

morajo biti pa obvezno oprijete...če so ohlapne imam kar težave z erekcijo...pač je preveč na free vse skupaj:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

krho ::

Jaz kar Lidlove zadnjih nekaj let... Pa ne opazim neke blazne razlike med njimi in sloggi, kjer je bil kos toliko, kot 5 lidlovih. Vse ratajo tanke, pa časovno tud ni neke bistvene razlike
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

mn ::

Jaz nosim večinoma Zuya oprijete boksarice:

https://zuya.si/apparel/en/moski/606-mo...

Nekaj sem tudi nabavil iz Lidla in Hofra, ker je spotoma in poceni.

Invictus ::

Lidl so spodobne, ampak so slabše kvalitete, se hitro uničujejo.

Ampak za to ceno čisto O.K...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Sheteentz ::

Oprijete iz Hofra. Best gate za gnar.

GupeM ::

Sem nosil neoprijete, ker sem bil prepričan, da oprijetih ne bom prenašal. Za hec sem si vseeno enkrat kupil neke Uomo oprijete, kar je potrdilo moje pričakovanje o oprijetih boksaricah. No, nato mi je enkrat punca kupila oprijete Jack & Jones iz Sportine (3 v kompletu, okrog 25€). Od takrat nosim samo še to.

Za šport pa bolj umetne (poliester?, elastan?), ker mi bolj sedjo za športat. Te so pa različnih znamk, a tudi precej dražje. Imam jih pa že zelo dolgo, saj se ne "obrabijo" tako kot tiste, ki jih vsakodnevno nosim.

Bom pa glede na vaše predloge mogoče celo poskusil še kakšne druge.

djabi ::

Standardne bele, bombažne (no, vsaj tako piše na škatli), ko lahko pomoliš ven janezka, če je potreba na stranišču ali drugačna.

Kupujem pa v Hofru, Lidlu, Mani... odvisno kje in kaj najdem.

Evo, da veste o čem se gre:

oemdzi ::

https://www.sportsdirect.com/lonsdale-2...

14,40 eur za 2 kosa. Imam občutek, da kar zdržijo, je pa res, da jih imam okoli 10 istih in ne vem, če jih res vse enakomerno cikliram/obremenjujem :))
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

max00slo ::

oemdzi je izjavil:

https://www.sportsdirect.com/lonsdale-2...

14,40 eur za 2 kosa. Imam občutek, da kar zdržijo, je pa res, da jih imam okoli 10 istih in ne vem, če jih res vse enakomerno cikliram/obremenjujem :))

Tudi jaz kupujem te. Nekako najbolj zadovoljen, sicer pa, kot da sem jih toliko drugih izprobal :)
Si non confectus, non reficiat.

issak ::

Intimissimi (ko so znižane) in Decathlon, oprijete. Decathlon ima tudi malo daljše oprijete, je fino za pozimi.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

koyotee ::

GupeM je izjavil:

Sem nosil neoprijete, ker sem bil prepričan, da oprijetih ne bom prenašal. Za hec sem si vseeno enkrat kupil neke Uomo oprijete, kar je potrdilo moje pričakovanje o oprijetih boksaricah. No, nato mi je enkrat punca kupila oprijete Jack & Jones iz Sportine (3 v kompletu, okrog 25€). Od takrat nosim samo še to.

Za šport pa bolj umetne (poliester?, elastan?), ker mi bolj sedjo za športat. Te so pa različnih znamk, a tudi precej dražje. Imam jih pa že zelo dolgo, saj se ne "obrabijo" tako kot tiste, ki jih vsakodnevno nosim.



Bom pa glede na vaše predloge mogoče celo poskusil še kakšne druge.


Danes j&j 13,93 na aboutyou.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

bambam20 ::

Skiny ima dobre spodnjice, pa Jockey, Huber.

gruntfürmich ::

pletisa, marja.
kdor hoče slovensko robo.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Zvezdica27 ::

one od next-a so dobre, ohlapne bokserce, trši material (meni to paše).

zz

raceboy ::

jaz na rebel.si (skiny znamko)

dope1337 ::

bambam20 je izjavil:

Skiny ima dobre spodnjice, pa Jockey, Huber.


Jz mam tud od 3€-30€ gate. Ampak cez Jockey jih pa ni ... 5 let stare, k da bi jih vceraj kupil. Oprijete seveda, da ne bo bikovih jajc na stara leta :))
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

gtx970op ::

Meni najbolj odgovarjajo Kelvin Klein oprijete spodnje hlače ampak so res drage... V italiji v autleti so znižane 1 komad 15€... Ampak ko se navadiš na to kako mehke so in elastične sploh drugih več nočem probat.

Zvezdica27 ::

jaz ne vem kako ma kdorkoli lahko oprijete gate - obične ali bokserce. Ma ni variante... Že tko hlače in kavbojke vse stiskajo... to mora binljat in čao. Ne vem, to je tud naravno...

bokserce so zame samo ohlapne - sam ne vem kako se temu angleško reče, ker ko gledam boxer shorts so vse oprijete.

zz

;-) ::

Nevem, ne kupujem, mislim pa da je večina iz H&M. To so stvari ki imajo ženske preko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

koyotee ::

Zvezdica27 je izjavil:

jaz ne vem kako ma kdorkoli lahko oprijete gate - obične ali bokserce. Ma ni variante... Že tko hlače in kavbojke vse stiskajo... to mora binljat in čao. Ne vem, to je tud naravno...

bokserce so zame samo ohlapne - sam ne vem kako se temu angleško reče, ker ko gledam boxer shorts so vse oprijete.

zz


Jaz nevem kako ima kdo lahko kavbojke, totalno neudobna zadeva.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

kuglvinkl ::

Ene 15 let kupujem oprijete Mid-trunck od HM, cena mislim, da je okol 5e po kosu. Skos jih je ene 30 v lajdlcu, ko se kup stanjša, grem po dva-tri pakete in čao.

Sem se pa odvadu od prejšnjih 15 let ohlapnih boksarc... sploh mi ne potegne več to...
Your focus determines your reallity

IL_DIAVOLO ::

Ni boljsega od kavbojk, vse stoji na pravem mestu. Trenirka je samo za doma in trening.

cortez ::

Čaki da pogledam...Long John....Aja, sm narobe prebral...Lee Cooper :)

Čene pa Pascarel all the way. Poceni in držijo, dokler drži elastika.

Sicer mi pa nikol niso ble jasne tiste bele "kopalke", ko naj bi prvo slalomiral, preden odtočiš. Al pa gumbi ?!?

Nikakor pa ne smejo bit oprijete. More bit prosto po prešernu.

donvito ::

kuglvinkl je izjavil:

Ene 15 let kupujem oprijete Mid-trunck od HM, cena mislim, da je okol 5e po kosu. Skos jih je ene 30 v lajdlcu, ko se kup stanjša, grem po dva-tri pakete in čao.

Sem se pa odvadu od prejšnjih 15 let ohlapnih boksarc... sploh mi ne potegne več to...

+1, včasih sem kupoval skiny, samo so drage in niti tako trpežne, sedaj pa kupujem v venusu Kranj, imajo res dobre bokserice, lahko samo bombažne ali z določenim % elastana, cena se pa giblje med 6 do 8, maksimalno 10€.

LeQuack ::

Jaz sem ponavadi kupoval paket od Puma iz Amazona, cca 8-9€ na kos še preračunaš:
https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B...

Res pa je da prav dolgo ne zdržijo, ali se naredi kaka luknja ali se šiv razpara itd. Tako da iščem kaj bolj pametnega. Kaj je recimo kvalitete v smislu, CK, Hugo/Boss, Nike, Hilfinger, itd.?
Quack !

kuglvinkl ::

Po enem letu sem zadovoljen s Bjorn Borg. Okol 10e po komadu je to na About you, jih kupis v packu pa se kaksen popust od zene prlepis. HM so se mi zacele trgat.
Your focus determines your reallity

Karen ::

Preverite se Bonitos long boxer shorts na Aliju... preverjeno 100% bombaz, jih imam ful in so zakon.

Technics111 ::

V lidlu 3 pack za 10eur.Najboljse.

Bolt ::

No ravno imel ta podvig. C&A BodyWear Strech 95%Cotton 5%Elastane. Od "firm" pa Puma Amazon.
Oprijete. Ne prenesem, da mi jajca skačejo sem pa tja. To je za tiste z velikimi jajci.
Tisti z malimi pa kupujejo ohlapne:))

Ganon je izjavil:

Nosim izključno ohlapne boksarice, oprijetih ne prenesem.
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bolt ()

IL_DIAVOLO ::

Izredno zadovoljen z gatami iz lidla, z napisom happy shorts, pa z malo drazjimi iz spara pierre cardin tudi zelo zadovoljen.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

mojsterleo ::

Pridružujem se uporabnikom Lidlovih spodnjih hlač in boksarc. Prednost je tudi to, da imajo velike številke, tako da so precej udobne (velikost do 10 oziroma 4xl). Slabost je edino ta, da zna šiv med elastiko in blagom sčasoma popustiti.

nkgacm ::

https://www.merot.si/moske-boksarice-ba.... Že več let uporabljam. Zelo zadovoljen.

DOOM_er ::

Jaz sem testiral spomladi troje različne spodnjice, glede na komentarje kolegov sem skrčil nabor na troje
- Calvin Klein
- Lisca bombažni model
- Lisca nek semi bombažni model

Calvin Klein so mi najbolše, če sm čist iskren, prej sem imel leta in leta neke komplete iz CA, HM neki neki, so CK dražje ampak men so vredne svojega denarja. So pa tudi od Lisce oboje, ful fajne za nosit, sploh semi bombažni model je za kakšno športanje super. Je pa gospa v prodajalni dejala da imajo ponavadi v jeseni neke akcije in jih dobiš ceneje. Dejansko je ful dober P/P.
Robots will steal your job. But that's OK

vinkop ::

preizkusil mnogo znamk, trenutno sem pristal na Lisca klasik model. Tudi Lisca boxarice so v redu, vendar so mi klasik model top.

mancini ::

Nikoli več ne kupim CK spodnjic, totalno precenjene. Kot da bi kupil 3 gate za 5 evrov

valdo ::

Te so zame iz najbolj prijetnega materiala;
vendar jih ne najdem več za kupiti;
če kdo pozna firmo ali ve kje to kupiti, lepo prosim
Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: valdo ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

aktivna oblačila (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7618890 (10569) slomakita
»

Kje kupiti slovenske gate?

Oddelek: Loža
286582 (4477) bambam20
»

Tekaške hlače

Oddelek: Loža
121524 (1160) Lion29
»

Kakšne kopalke?

Oddelek: Loža
448991 (6867) PromeuZ

Več podobnih tem