» »

Tekaške hlače

Tekaške hlače

Ciklamen ::

Pozdrav.

Odločam se za nakup tekaških hlač (vbistvu niti ne čisto hlač, pač pa hlačke pod športnimi hlačami - kot nadomestek spodnjih hlač) in sem nagledal te dvoje: Klik in klik

Kaj menite? (niso neke high end, to se zavedam, vbistvu rabim za to, ker me med nogama ponavadi rado "zariba" in je sila neprijetno) Vsako mnenje dobrodošlo (tam do 30 eur bi še dal, več pa skoraj ne).
- End of the Post ->

carota ::

Vprašanje koliko te je v hlačah. ;) Za laufat mam vedno gate spodaj, da so stvari na svojem mestu, in se ni treba stalno šlatat. Pa tudi tej plastični materiali ne nudijo glih najboljšega občutka na koži. Jaz sem vzel najcenejše, ki so izgledale kolikor toliko dobro (< 20 eur) in po par letih kar nočejo odpovedat. Med tema dvema najbrž ni bistvenih razlik, ene vzemi pa je.

Ciklamen ::

Ni problem kolko me je v hlačah (zadosti), problem je ker se mi koža zariba med nogama (ne čisto v področju mednožja, pač pa malo bolj spodaj), ker imam malo močnejše noge :)
- End of the Post ->

Architect ::

pa če bi dal spodaj oprijete boksarice? Potem se koža ne bi drgnila..

Ciklamen ::

Nimam nobenih takih boksaric, da bi mi pokrile tisti predel, če pa že pa mi potem gor zlezejo in je isto kot prej.
- End of the Post ->

seu_ ::

Otroški puder si daj na ta del, kjer se ti riba - pomaga.

Ciklamen ::

Vem da pomaga, saj sem dostikrat to delal, sam ni mi glih tega za mazat vsakič :P
- End of the Post ->

seu_ ::

Al pa kakšno mastno kremo. Lenoba.

seu_ ::

Pa mogoče kupi kakšne manj oprijete hlače, da se ne bo nabirala vlaga.

Architect ::

manj kot so hlače oprijete, večja je verjetnost do drgnilo med nogami. Ko grem jaz tečt imam daleč najrajši ohlapne hlače, da se zračijo, spodaj pa nekoliko daljše oprijete boksarice. works like a charm.

erkgheoruugh ::

In v čem je problem s kratkimi tekaškimi pajkicami. Odkar pomnim tako laufam. Večinoma na golo kožo.
Če pa želiš izgled kot hlače, pa si jih pač dej čez. Big deal. Pač ti bo malo bolj vroče. Ampak za izgled je treba tudi malo potrpet.

Jaz sem se tudi enkrat zasekiral, ko so eni trobli za mano. Potem sem pa videl, da so same punce v avtu-;)

carota ::

erkgheoruugh je izjavil:

Jaz sem se tudi enkrat zasekiral, ko so eni trobli za mano. Potem sem pa videl, da so same punce v avtu-;)

Kje si to laufal? Očitno moram menjat traso. :D

Mogoče bi moral pa menjat rit ... :|

Lion29 ::

pr pajkicah je fajn kupit malo kvalitetnejšo robo, z materialom ki diha... vsako "plastiko" ni ddobro vleči nase, sploh če pogosto laufaš...

jaz sem pred precej leti kupil ene kvalitetne od adidasa (nekje 40eur) in sem še zdaj zadovoljen...pred tem sem pa imel 3 različne cenene, ki so bile za drek
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

aktivna oblačila (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7619015 (10694) slomakita
»

Trenerka (poceni)

Oddelek: Loža
348363 (6959) Ganon
»

skinny kavbojke (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11531679 (19400) maco-maco
»

Toplejše v ohlapnih ali oprijetih oblačilih?

Oddelek: Loža
283167 (2253) boogie_xlr
»

Kakšne kopalke?

Oddelek: Loža
449021 (6897) PromeuZ

Več podobnih tem