» »

Kakšne kopalke?

Kakšne kopalke?

Poldy ::

Ko ste na plaži ali pa plavate, kaj imate ponavadi oblečeno? Ja vem, nekateri nič, vendar mene zanima druga varijanta...

Ko mi je še mama česala lase, sem nosil navadne kopalke, ki spominjajo na gate... v srednji šoli sem nekaj časa imel kopalne hlače - mogoče sem imel kompleks, da se mi bo preveč videl lulek, če bom imel oblečeno kaj drugega. Sedaj nosim kopalke, ki izgledajo kot boksarice.

Pred kratkim sem moral obleči kopalne hlače, in moram reči, da je to pravo mučenje, saj si v bistvu moker od pasu pa skoraj do kolen... da sploh ne omenjam tistih, ki nosijo dolge "kopalne" hlače. Če jih tu kdo, naj pove zakaj.

Mr_Globus ::

Js mam havajanke s lepimi pisanimi rožicam :D i ki pridejo kakih 15 centimov nad kolena. Navadnih koplk že dolgo ne... so bli problemi na začetku pubertete :\

Slowenc ::

Jest imam tut živo pisane kopalne hlače. Sploh nima veze če si moker do kolen. Se pač nastaviš soncu in se hitro posušijo.
Če te pa moti da si moker od kopalk, se pa znajdi in bodi brez.
Skiny gate.

tx-z ::

Nevem kko se temu reče ampak jst mam une k so tko kt kratke hlače:D
tx-z

Tero ::

Pa primejduš.
najboljše met prosorne kopalke..:D :D :D :D :D
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

tx-z ::

Seveda morjo bit prostorne, da je našmu prijatelju ugodno....morjo bit veelke:))
tx-z

Poldy ::

Hm, zanimivo, zakaj veeeelke? Prejšnji teden sem nekoga videl v "freestyle capri" kopalnih hlačah, vendar jaz ne vidim nobenih prednosti. Pa tudi punce (tiste nad 17 let) bolje padajo na kopalke, ki pokažejo obliko telesa.

Ja, havajski vzorec je očitno zelo moderen letos.

tx-z ::

Nimamo vsi "Da perfektne oblike™":\ :))
tx-z

Tic ::

Jaz imam od Adidasa, so kot zelo zelo kratle hlace. Ubijalsko oranzne barve, take kot jih imajo delavci na cestah. Flurescentne :)
persona civitas ;>

kenzus ::

jest imam morphy koplane hlače do kolen:D

SynTax64 ::

Zelo vredu se mi zdijo atletske spanarce,kratke seveda :D
Katere tudi sam uporabljam;)

Poldy ::

Nimamo vsi "Da perfektne oblike™

Saj ravno v tem je fora, da sploh ne potrebuješ ne vem kakšne postave za normalne kopalke.

Bom dal primer:

Vzemimo obilnejšo punco... ker misli da je predebela, vzame kakšne enodelne kopalke, po možnosti sive, tako da res izpade kit. Lahko bi vzela normalne dvodelne, bi pač pokazala malo trebuščka... nič takega.

Podobno se mi zdi s tistimi ogromnimi kopalnimi hlačami - ne vidim nobene prednosti, razen te, da lahko kaj zakriješ.

Doman ::

Jaz nosim kopalke, ki so kot boxerice (oprijete).

Caligula ::

Rece se bermuda kopalke.
Besednii zaklad sepa vidim.

Keyser Soze ::

Bermuda kopalke so v bistvu kratke hlače(uporabne kot eno ali drugo. Da ne bo kdo kaj narobe mislil ali jih zamenjal z kopalkami, ki so moška različica ženskih "hot pants".

Najlepše kopalke so sigurno oprijete - boxerce. Ker nekako skrijejo boke in naredijo navidezno bolj atletsko postavo. Ženskam pa so ponavadi tudi všeč, saj rade pogledajo kakšno moško rit. So dokaj podobne nam(ki radi gledamo ženske riti - v večini:D ).

P.S.: Vedno nosim oprijete kopalke - boxerice, ker so hitro suhe, te ne ovirajo ko so mokre in jih ženske preprosto ljubijo. Če le nimaš prevelikega beerbaucha.

TribesMan ::

A tangic pa nihče ne nosi? Sem bil nedavno v Romuniji... tam so (na žalost) kar popularne med moško populacijo...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

tx-z ::

Khm tangice, ne hvala....sva se pa pogovarjala s frendico k se je šla stavt z enim kdo bo bl tmn konc počitnc...pa je unmu kr priporočala tangice, če že ne fkk :))
tx-z

Loki ::

zaenkrat kratke hlace, premisljujem o "boxercah". je pa res, da zgledas cudno, ce das gor se majico (kot da spodaj nebi imel nic....):\
tangice pa ne hvala. ko sem videl enega sosolca v njih ;( so se mi dokoncno zagravzale.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loki ()

ginekolog ::

najraje sem brez vsega na samotni plaži, drugače pa oprijete bokasarce, črne.
Divers do it deeper.

d0rK ::

Tudi sam sem trenutno pri kratkih hlacah ampak zelo mocno razmisljam v smeri enih lepih boxarc.


Pozna kdo naslov kksne strani kjer prodajajo te reci da si mau ogledam. Iscm crn model, ali crno siv, mogoce kksna pogoba alpa kej.

tx-z ::

Mogoče majo kej na Neckermannu
tx-z

iso2000 ::

Čisto klasične kopalke (kot gate je en napisal) v temno modri-črni barvi. Kadar seveda nisem v shorty-ju. Ali pa brez vsega. V bistvu mi je vseeno. Le tistih bermuda stilov ne maram, ker se ti vse vleče okrog nog in imaš občutek, da si poscan.
LP

Loki ::

http://www.swim2000.com/category.php?c=7 lahko pa tudi google:speedo.
samo bodi kolikor-toliko suh ali v dobri kondiciji, ce jih bos oblekel. ker ni slabsega pogleda kot na enega debeluha, ki misli, da je sexi v speedo kopalkah.

TylerDurden ::

najbolj med bejbami zažiga napol slečen neopren (v njem se ti postava izpopolni, nekakšen puder za bierbauch :)) in ždenje ob surfu na plaži. Zraven paše še žalosten pogled in glasno tarnanje, da ni nikjer vetra ko bi rad surfal. Preverjeno deluje.
Let\'s make some soap ...

PrimozR ::

Hlače, pač puberteta ;) :D

TribesMan ::

Dejstvo je da najbolj zažigajo "obtisnjene bokserce" sam na primerno oblikovanem telesu...

Res pa je da v letih, ko prijatelj ne uboga, ni ugodno nosit take obleke na plaži :>

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Keyser Soze ::

Če boš videl dobro bejbo te nič ne reši. Kvečjemu impotenca. Leta sploh nimajo vloge tu. A mislite, da znate samo v puberteti salutirat?

Pač, na plaži uporabiš brisačo, če si pa ravno v vodi, pa počakaš toliko časa, da ti rata hladno. Samo potem te je lahko sram, ker prideš ven tak kot kakšna punca.:D

DOOM_er ::

Pri mojih nogah niti pod razno ne nosim navadnih kopalk ampak kopalne hlače
Robots will steal your job. But that's OK

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DOOM_er ()

sinonim ::

do zdaj sem nosil ltiste "kot gate" in seveda spodaj ni bilo nič

Sedaj sem si kupil pa ene kratke-kopalne hlače in sem v dilemi kaj dati spodaj ?? nič???

overlord_tm ::

Kaj bi imel rad gate pod kopalkami?

sinonim ::

bol ne kot ja

overlord_tm ::

No, ponavad se ima samo tiste hlace gor. Saj imajo neko mrezico notri, wannabe gate.

;-) ::

ta tema je neuporabna brez slik.
Tele hlače z mrežico so dovoljene v notranjih kopališčih sploh? Nas so iz ptuja naterali ven.

overlord_tm ::

Mja, dostikrat so prepovedane. Pojma nimam zakaj :/

;-) ::

Pač se greš kopat kjer niso...zanima me kje ne komplicirajo če ve kdo

PrimozR ::

overlord_tm je izjavil:

No, ponavad se ima samo tiste hlace gor. Saj imajo neko mrezico notri, wannabe gate.

Nimajo vse.

SmeskoSnezak ::

Keyser Soze je izjavil:

Če boš videl dobro bejbo te nič ne reši. Kvečjemu impotenca. Leta sploh nimajo vloge tu. A mislite, da znate samo v puberteti salutirat?

Pač, na plaži uporabiš brisačo, če si pa ravno v vodi, pa počakaš toliko časa, da ti rata hladno. Samo potem te je lahko sram, ker prideš ven tak kot kakšna punca.:D


Pa vi ste totalno blesavi (ne mislim osebno, govorim na splošno za vse, katerim si ti odgovoro). Letiš v vodo in počakaš, da se mali umiri :D

Aja, nosim boxer-style kopalke. Treba sikspek pokazat :P
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

demon#666 ::

Trenutno imam te in moram reči da sem super zadovoljen, ker se hitro posušijo (čeprav so bile malo dražje, ma se je izplačalo :)) LP
Sabertooth Z87|4670K|8GB|840 PRO 256GB|
R9 270X WindForce|Seasonic 660|Define R3

Zgodovina sprememb…

__Devil__ ::

Jaz nosim kratke kopalne hlače in so mi kul. :)

Bananovec ::

Spodaj gate (to so spodnjice) in potem gor bilokatere kratke hlače in ni važno katere znamke (na znamke se ponavadi palijo pussymodeli) tako, da potem neke kopalke +30EUR odpadejo.

Mr_Globus ::

Seveda ne smeš pozabit na kopalno majco in nogavice :|

bajsibajsi ::

Jaz sem ravno narocil 7 mankink, seveda v razlicnih barvah... http://www.firebox.com/product/1991/Bor...



Drugace pa osebno imam najraje ala krajse oprijete boksarce. Nekaj v tem smislu:

;-) ::

demon#666 je izjavil:

Trenutno imam te in moram reči da sem super zadovoljen, ker se hitro posušijo (čeprav so bile malo dražje, ma se je izplačalo :))

LP

In kje lahko greš v bazen z tem ?

demon#666 ::

Biu sem že, pa noben ni nikjer težiu (samo v termalni bazen me niso pustili), drugače pa sm z oblale in čez poletje nerabim bazenov :P
Sabertooth Z87|4670K|8GB|840 PRO 256GB|
R9 270X WindForce|Seasonic 660|Define R3

PromeuZ ::

havajke > speedo
:D
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Calvin klein

Oddelek: Loža
318040 (5592) Glugy
»

Obutev in obleka za hojo po vodi

Oddelek: Loža
92219 (1569) gruntfürmich
»

Katero slovensko kopališče je primerno za otroke tam 10-12let ? čimveč toboganov itd.

Oddelek: Loža
427957 (7499) Mesar
»

Plaža - kaj obleči?

Oddelek: Loža
424156 (2143) JayKay
»

"Turbo kopalke" (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
629158 (6260) snow

Več podobnih tem