» »

Kje kupiti slovenske gate?

Kje kupiti slovenske gate?

kuglvinkl ::

Well, tole sem videl na Kickstarterju: http://www.kickstarter.com/projects/jak....

Tip čist zgroženo ugotovi, da v US samo en ameriški brand prodaja spodnjice (in 50 tujih). In da zdej je pa tega dovolj, in da jih bodo začeli delati v Ameriki. Zanimivo.

In zdej mene zanima za Slovenijo. Kdo v Sloveniji sploh še dela gate? In jih potem celo prodaja v Sloveniji? In kje se jih da kupiti?

Dr_M ::

Still pa Marja?

draciel ::

Hehe. Sem klical sestro ki je popolnoma v temu in mi je naštela 10 firm ki so delale slovenske gate vendar so šle rakom žvižgat. Pravi da edina firma ki je Slovenska in prodaja v sloveniji ostaja Lisca. Tukaj so prodajalne kjer lahko dobiš ta izdelek..

figula ::

Proizvajalcev ženskega perila in kopalk je še nekaj, medtem ko mi za moške pade na pamet samo podjetje Lanteks iz Celja. Vem, da so pred časom delali moške spodnjice kot trgovsko znamko MH design, ki so jo tržile Modiane. In presenetljivo so bile njihove črne in bele bokserice izjemno dobre kvalitete. Preverjeno na moževi zadnjici :). Nisem pa prepričana, če jih še imajo.

Seveda pa material skoraj zagotovo ni bil slovenski ....

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: figula ()

kuglvinkl ::

Lisca torej...

Dr M, kaj pa štacune?

Zgodovina sprememb…

Dr_M ::

Still je blagovna znamka Tekstila, za Marjo pa nevem, pac drugi prodajajo...

jype ::

kuglvinkl> In zdej mene zanima za Slovenijo. Kdo v Sloveniji sploh še dela gate? In jih potem celo prodaja v Sloveniji? In kje se jih da kupiti?

Beti. BTC, hala A.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

kuglvinkl ::

OK, hvala.

K sem si reku, začnimo od začetka. To je na nek način pr jajcih.

Tko.

Alamar ::

Zelo kvalitetne boksarce so tukaj.
http://www.konfekcija-julija-metlika.si/

Svojo prodajalno imajo na viču pri Intersparu. Drugače pa po butikih.

dzinks63 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()

Runnagain ::

Na gorenjskem imamo zujo:
http://www.prodajna.zuja.si/bambus-peri...

LP, Runnagain!!

OZZY ::

Kolikor vem marja dela svoje spodnje hlače. Jih kupujem direkt v njihovi trgovini ko sem gor v podčetrtku.
Go with the flow.

Heisenberg ::

Mogoče bo kdo tu vedel, in sicer išem moške boxarce (te pač navadne oprijete gate), ki bi bile malce daljše in bi segale malce na koleno. Problem je da imam nabita stegna in mi zleze vse gor in žuli potem, zato bi rad daljše.

Se to dobi kje pri nas ali online? Pa za kulturno ceno in ne 20EUR na kos ?!


tnx

Zgodovina sprememb…

borisk ::

marja nosim tudi sam, jih delajo nedaleč prog. Še moja tašča jihje včasih šivala. Glede na okolici proizvodnje in prodajalne ni videti da jim gre slabo. Kvaliteta je pa zelo dobra. Tudi herod jih dela nekje pri nas ampak po moje niso tako dobre kot marja

bambam20 ::

Heisenberg je izjavil:

Mogoče bo kdo tu vedel, in sicer išem moške boxarce (te pač navadne oprijete gate), ki bi bile malce daljše in bi segale malce na koleno. Problem je da imam nabita stegna in mi zleze vse gor in žuli potem, zato bi rad daljše.

Se to dobi kje pri nas ali online? Pa za kulturno ceno in ne 20EUR na kos ?!


tnx


Moje mišljenje, ker imam ravno tako močnejša in nabita stegna, da bi bil zadovoljen s skinnyem. Ne leze nikamor. Imajo pakiranje tudi 2 za ceno enih ..

Lp.

Heisenberg ::

bambam20 je izjavil:

Heisenberg je izjavil:

Mogoče bo kdo tu vedel, in sicer išem moške boxarce (te pač navadne oprijete gate), ki bi bile malce daljše in bi segale malce na koleno. Problem je da imam nabita stegna in mi zleze vse gor in žuli potem, zato bi rad daljše.

Se to dobi kje pri nas ali online? Pa za kulturno ceno in ne 20EUR na kos ?!


tnx


Moje mišljenje, ker imam ravno tako močnejša in nabita stegna, da bi bil zadovoljen s skinnyem. Ne leze nikamor. Imajo pakiranje tudi 2 za ceno enih ..

Lp.



Skinny ?! Je to mišljeno kot firma ali kot model gat?

jype ::

Heisenberg> Skinny ?! Je to mišljeno kot firma ali kot model gat?

Firma se imenuje Skiny in je avstrijska.

Tudi jaz imam njihovo spodnje perilo daleč narjaje.

perci ::

Tezenis, Intimissimi, Schiesser, Bjorn Borg.

djabi ::

Jaz kupujem navadne bele bombažne gate, ki so označene z znakom Bourbon (ne vem, če to je neka znamka ali ne, me niti ne zanima), podobne pa se dobi tudi v NKD-ju. Dobi se v škatlah s prozorno folijo na sprednji strani.

kihc ::

Sicer bom offtopic, ampak itak je tudi večina zadnjih postov - precej kvalitetno perilo delajo tudi južni sosedje - poglejte tukaj: http://www.galeb-trade.si
x

Matek ::

borisk je izjavil:

marja nosim tudi sam, jih delajo nedaleč prog. Še moja tašča jihje včasih šivala. Glede na okolici proizvodnje in prodajalne ni videti da jim gre slabo. Kvaliteta je pa zelo dobra. Tudi herod jih dela nekje pri nas ampak po moje niso tako dobre kot marja
Marja žal po pričevanju nekdanjih delavk zadnja leta kupuje perilo s Kitajske in ga pri nas samo rebranda, tako da odsvetujem prevelike investicije v njihove gate v upanju na nadpovprečno kvaliteto.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Martin Krpan ::

Kaj pa hrvaški Galeb ?
Je še OK ?

mn ::

Tudi jaz že dolga leta kupujem Zuja spodnje perilo. Kakor vem je še vedno izdelano v Sloveniji. Sam sem zadovoljen, vendar ker nisem poizkusil dosti drugih znamk težko primerjam. Fizične trgovine imajo v Mavčičah, Domžalah in Kranju. Očitno imajo tudi spletno prodajo.

googleg1 ::

Včasih Beti, samo zdej so v prisilni poravnavi in ne vem če še vedno delajo spodnje perilo.

WaterBoy ::

bambam20 ::

Heisenberg je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Heisenberg je izjavil:

Mogoče bo kdo tu vedel, in sicer išem moške boxarce (te pač navadne oprijete gate), ki bi bile malce daljše in bi segale malce na koleno. Problem je da imam nabita stegna in mi zleze vse gor in žuli potem, zato bi rad daljše.

Se to dobi kje pri nas ali online? Pa za kulturno ceno in ne 20EUR na kos ?!


tnx


Moje mišljenje, ker imam ravno tako močnejša in nabita stegna, da bi bil zadovoljen s skinnyem. Ne leze nikamor. Imajo pakiranje tudi 2 za ceno enih ..

Lp.




Skinny ?! Je to mišljeno kot firma ali kot model gat?


Skiny je podjetje, ki izdeluje spodnje perilo. Izjemno udobno perilo, občutek, kot, da nimaš na sebi ničesar :). Zato je kar pravi izraz Skiny =). Slaba lastnost je mogoče višja cena , imajo pa dost redne popuste in znižanja na stare modele, plus 2 v paketu za ceno enega ..

Poslovalnic v Sloveniji je precej, lahko preizkusiš pred nakupom, žulijo zagotovo ne in so resnično udobne.

perci je izjavil:

Tezenis, Intimissimi, Schiesser, Bjorn Borg.



Sem bi dodal še Jockey =). Po mojih izkušnjah so v rangu Skinya, intimissimi je dost ok pa še cenejši je.


Marjo sem nosil nekje do leta 2004.

če se naredi dejanska primerjava se pri marji in podobnih prav opazi , da se ne more primerjat z Skinyem , Jockeyem ipd.. Torej se višji znesek povrne v obliki udobja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Heisenberg ::

OK hvala za predloge, sem našel tele:
http://www.bjornborg.com/en/seasonal-so...

in so točno to kar sem iskal, upam da bodo OK glede na redno ceno 8-O Je pa brezplačna poštnina v SLO kar je velik +

Sem naročil svojo cifro in kot zgleda zanje kose, ker ni več velikost L :D

Ice-Heki ::

Kaj pa to?

bambam20 ::

Heisenberg je izjavil:

OK hvala za predloge, sem našel tele:
http://www.bjornborg.com/en/seasonal-so...

in so točno to kar sem iskal, upam da bodo OK glede na redno ceno 8-O Je pa brezplačna poštnina v SLO kar je velik +

Sem naročil svojo cifro in kot zgleda zanje kose, ker ni več velikost L :D


Jaz sem 3 leta nazaj kupil Bjorn Borg štumfe , ko so imeli v Kristalni palači trgovino :). Sem ultra zadovoljen, so bili sicer dost dragi. Tako, d aupam, da boš zadovoljen z spodnjicami. Vseeno poročaj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

aktivna oblačila (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7619005 (10684) slomakita
»

skinny kavbojke (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11531665 (19386) maco-maco
»

Pranje novega perila. Je sploh potrebno? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5815038 (11715) gruntfürmich
»

Majica brez rokavov

Oddelek: Loža
141468 (976) fosil

Več podobnih tem