» »

Kateri nadvložek kupiti ?!

Kateri nadvložek kupiti ?!

Next-Gen ::

Pozdravljeni,
v tednu črnega petka nameravam kupiti nadvložek za francosko posteljo.

Odločam se med temi

Nadvložek Aloe Vera Orthocell https://www.dormeo.net/nadvlozki/nadvlo...
Nadvložek Aloe Vera Orthocell 4+1 https://www.dormeo.net/nadvlozki/nadvlo...
Nadvložek/Roll up Hitex Bamboo Relax https://www.vitapur.si/spalnica/nadvloz...

Najbolj všeč mi je zadnji ker je 5cm pene in na zalogi.
Dormeo nima ničesar na zalogi trenutno :(

Prosim za nasvet oziroma mnenje glede brenda (lahko tudi kakšnega, ki ga tu ni) oziroma modela če ga je kdo od vas uporabljal
Hvala

donvito ::

Zakaj sploh nadvložek, zamenjaj jogi, če je dotrajan. :|

RockyS ::

Se strinjam s predhodnikom. Nadvložki so samo kratkoročna rešitev in ali za posebne namene. Nikakor pa ne za dolgo obdobje, niti ni smiselno, ker potem ne bi prodajali 25+ cm vzmetnic z nevem kako tehnologijo, če pa lahko to reši 5cm pena.
Za 50€ si raje kupi blazino turbo maximus kot pa to peno.

P.S.
Govorim iz izkušenj, žal.

Zimonem ::

Odvisno za kaj ga rabiš. Pene so ... Ampak včasih se uležt nanjo pa paše.

koyotee ::

Fak ste eni zabiti, nadvložek lahko opereš, jogija pač ne.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

RockyS ::

A zato, ker uporabljamo jogije kateri se lahko "slečejo" in prevleka opere v pralnem stroju smo zabiti? Ali ti daš 5cm nadvložek v pralni stroj? Kaj imaš hruško za beton namesto pralnega stroja?
Če se gre za nakup nadvložka za starejše osebe (plenice itd.) se dobijo nepremočljivi oz. namenski. Vsekakor pa ne za francosko posteljo.

Next-Gen ::

Kupujem zato ker rabim začasno rešitev. Pač to francosko posteljo sem "podedoval" sedaj pa sem leto dni pred selitvijo v novo stanovanje, kjer bo tako ali tako treba zamenjati komplet posteljo in sedaj ene postelje druge nebom nabavlav tudi dimenzije večje postelje v to sobo ne grejo. Sepravi gre le za začasno rešitev. Rešitev katero se bo uporabljalo max eno leto ali pa še to ne.

koyotee ::

RockyS je izjavil:

A zato, ker uporabljamo jogije kateri se lahko "slečejo" in prevleka opere v pralnem stroju smo zabiti? Ali ti daš 5cm nadvložek v pralni stroj? Kaj imaš hruško za beton namesto pralnega stroja?
Če se gre za nakup nadvložka za starejše osebe (plenice itd.) se dobijo nepremočljivi oz. namenski. Vsekakor pa ne za francosko posteljo.


Ni 5cm, ampak ja, gre v stroj z 8kg.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

RockyS ::

Next-Gen je izjavil:

Kupujem zato ker rabim začasno rešitev. Pač to francosko posteljo sem "podedoval" sedaj pa sem leto dni pred selitvijo v novo stanovanje, kjer bo tako ali tako treba zamenjati komplet posteljo in sedaj ene postelje druge nebom nabavlav tudi dimenzije večje postelje v to sobo ne grejo. Sepravi gre le za začasno rešitev. Rešitev katero se bo uporabljalo max eno leto ali pa še to ne.


Potem pa je čisto vseeno katerega vzameš. Glej samo trdoto, če veš da ti katera ne ustreza. Ne vem pa če to piše online. Jaz sem preizkušal v Harvey Norman, na koncu kupil enega za 25EUR (v akciji). Nekaj manj kot leto dni mi je služil v točno enak namen kot si ti želiš.

koyotee je izjavil:

RockyS je izjavil:

A zato, ker uporabljamo jogije kateri se lahko "slečejo" in prevleka opere v pralnem stroju smo zabiti? Ali ti daš 5cm nadvložek v pralni stroj? Kaj imaš hruško za beton namesto pralnega stroja?
Če se gre za nakup nadvložka za starejše osebe (plenice itd.) se dobijo nepremočljivi oz. namenski. Vsekakor pa ne za francosko posteljo.


Ni 5cm, ampak ja, gre v stroj z 8kg.


Nadvložek ki sem ga jaz imel, 200x90x5cm, ni šans da spravim v pralni stroj. Ne zaradi teže, ampak zaradi mer/volumna. Če pa bi ga že, pa ne vem kako bi se pena obnesla, ko bi bila "polomljena" (kar se s peno tudi zna zgoditi).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RockyS ()

Likalnik ::

Next-Gen je izjavil:

Kupujem zato ker rabim začasno rešitev. Pač to francosko posteljo sem "podedoval" sedaj pa sem leto dni pred selitvijo v novo stanovanje, kjer bo tako ali tako treba zamenjati komplet posteljo in sedaj ene postelje druge nebom nabavlav tudi dimenzije večje postelje v to sobo ne grejo. Sepravi gre le za začasno rešitev. Rešitev katero se bo uporabljalo max eno leto ali pa še to ne.


Če je pa samo začasna rešitev potem pa ne bi smel imeti težave pri izbir....najcenejšega in to je to

fuck_it_ ::

kvalitetni bodo od 100 EURnavzgor, za 200 EUR pa v jysku že vzmetnico kupiš.

Nadvložki so rešitev zgolj če rabih možnost pranja nadvložka zaradi urina. Za karkoli drugega so sranje.

Kupi se dobro vzmetnico in je to to, nadvložki nikdar niso rešitev.

Sem ležal na različnih nadvložkih v zadnjih 10 letih in vedno je bil rezultat ta da me je zjutraj bolel hrbet.

Jaz raje spim na tleh saj je to vsaj podobno spanju v šotoru kot pa da bi spal na nadvložku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fuck_it_ ()

Likalnik ::

sem ravno prejšni teden v jysku naročil vzmetnico za 230€...200x160cm...znižana iz 600€

Horas ::

koyotee je izjavil:

Fak ste eni zabiti, nadvložek lahko opereš, jogija pač ne.


lahko pa prevleko če je snemljiva. zato je fjn kupit jogije z snemljivo prevleko.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

w0mbat ::

RockyS je izjavil:



Nadvložek ki sem ga jaz imel, 200x90x5cm, ni šans da spravim v pralni stroj. Ne zaradi teže, ampak zaradi mer/volumna. Če pa bi ga že, pa ne vem kako bi se pena obnesla, ko bi bila "polomljena" (kar se s peno tudi zna zgoditi).


pa za ročno pranje še nisi slišal??

donvito ::

pa za ročno pranje še nisi slišal??

In kako si si to zamislil, v lavorju, kadi? Enostavno,mar ne, če je dimenzija 200x90, pa sirkova krtača.
Tukaj bi mogoče šlo.

Horas ::

jaz mam 200x180 na zadrgo v dveh delih pa kamot en del stlačim v 7kg boben, vi p en nadvložek ne morte strpat v pralni stroj? o_O
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

RockyS ::

Tovarniško stisnjen nadčlovek je bil dimenzij 90cm30xm (valj). In verjamem, da ga doma ne gre bolje stisniti kot pa tovarniško. Kako pri hudiču vam potem uspe spravit to v pralni stroj?

Še enkrat, govorimo o peni, cca 5cm debeline.

xeroxan44j ::

Nadvložek bi uporabljal na sedežni garnituri pa izbiram med

Vitapur hitex 120€ 5cm (pena)
Dormeo memosan 5+2 7cm 140€ (pena)
JYSK wellpur 150€ 4.5cm (pena)
Slovenska postelja 239€ 4cm (latex)

KAkšno mnenje, izkušnje ? imam majhno stanovanje kjer ne morem imeti postelje pa bi rad boljše spal kajti sedežna se mi zdi da je pretrda.

Horas ::

potem raje sedežno vrži ven in daj posteljo noter ker teli nadvložki so kot rjuhe. še vedno ti bo trdo.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

j4nm4n ::

Napiši mail na info@bema3p.si ti lahko vrežejo in oblikujejo po meri latex ležišče oz. mislim da bi tebi bila dovolj ta osnova iz latexa 16 cm. Nevem če imajo še kaj manj.
http://www.bema3p.si/nadvlozki.html


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljša vzmetnica - Jogi je? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
227104363 (9077) Vanadium
»

Jogi zelo smrdi

Oddelek: Loža
487080 (2177) cvalsr
»

Katero vzmetnico kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8142519 (20117) matobeli
»

Kupil drago lezisce in posteljno dno, vendar se zmeraj slabo spim (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8211226 (8108) rockstar
»

Kje kupiti spalnico?

Oddelek: Loža
349009 (5093) klekej

Več podobnih tem