» »

zanesljiv brezžični zvonec

zanesljiv brezžični zvonec

lubej1 ::

Dober dan

Iščem kvaliteten, zanesljiv brezžični zvonec. Ker pri ograji nimam elektrike, mora biti vsaj zunanja enota na baterijo.
Notranji enoti pa bi morali biti za dva stanovanja (istočasno zvonenje).

Kaj priporočate??

Hvala

LP

xseki ::

Tudi jaz iščem brezžični zvonec, ki je na baterije (zunanja in notranja enota). Kakšni predlogi?

Senzor ::

Iz Merkurja neki Emos za ~15€ dela ok. Edino IP rating je bolj kitajske sorte - ob dežju pronica voda mimo tesnila. Sem pravočasno opazil in iz aluminija naredil strehico nad njim in zdaj je ok.

DeeJay ::

Tega zanesljivo nucam že 5 let in sem do zdej samo 1x menjal baterijo. Zunanja enota pri meni ni direktno na dežju. Signal nese pa preko cele hiše.
https://www.amazon.de/-/en/Tecknet-Wate...

Imam pa tudi bridge 433 to wifi (sonoff RF bridge) in preko HomeAssistant pošlem notifikacijo dalje na telefon, ko nekdo pozvoni :)
Don't f with me.

xgeorgex ::

#000000 ::

BorutO ::

Kaj pa zvonec, ki ima eno zunanjo enoto in dve notranji? To je mogoče? Kupili smo malo veliko hišo, pa je smotano, ker v mansardi nič ne slišiš zvonca. Spodaj imamo kuhinjo, predsobo, dnevno ipd, v glavnem, prostore, kjer se zadržuješ čez dan, zgoraj pa sobe, dnevno itd ... In potem se nič ne sliši zvonca.

DeeJay ::

BorutO je izjavil:

Kaj pa zvonec, ki ima eno zunanjo enoto in dve notranji? To je mogoče? Kupili smo malo veliko hišo, pa je smotano, ker v mansardi nič ne slišiš zvonca. Spodaj imamo kuhinjo, predsobo, dnevno ipd, v glavnem, prostore, kjer se zadržuješ čez dan, zgoraj pa sobe, dnevno itd ... In potem se nič ne sliši zvonca.


poglej moj zapis malo višje.
Don't f with me.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izbira domofona

Oddelek: Loža
185986 (767) iglavc
»

Video domofon + kamere

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
82641 (1137) Simon22
»

vezava zvonca

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
2812127 (4679) mirator
»

Hišni zvonec - napajanje na kabel, signal brezžično

Oddelek: Pomoč in nasveti
145486 (2930) KTr1sk
»

brezžični zvonec?

Oddelek: Loža
289434 (5209) SeMiNeSanja

Več podobnih tem