» »

Pomoč po formatiranju

Pomoč po formatiranju

Rex-33 ::

Pozdravljeni!

imam sledeči problem imam Hp probook 450 G5 in sem ga formatiral, ker je bil prenosnik počasen.
Zdi se mi da po formatiranju ni dobil neke hitrosti pojavil pa se mi je sledeči problem, ko na namizju kliknem z desnim gumbom se mi samo vrti krogec par minut in se ne zgodi nič, v tem času ne morem niti odprete datoteke na namizju, normalno pa lahko grem v opravilno vrstico in odprem npr. mozilo.
Kaj bi to bilo in kaj mi je narediti?
HVALA za pomoč!

111111111111 ::

Kupi nov SSD disk. Sodeč po povedanem, ti je crknil disk ali pa se komp pregreva.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Rex-33 ::

No dela normalno, ne bi rekel da je disk, ker bi to opazil se mi zdi da je to nekaj z windosom nar0be.

111111111111 ::

Napiši spec in katere winse si naložil. Če po formatiranju ni bolje potem je hardware problem.

Disk je SSD?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

bobby ::

A je opcija, da si namestil windows na novo ampak gonilnikov se pa nisi dotaknil?
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Rex-33 ::

Ja to je moj problem, ker sem naložil windowse iz pc-ja, kateri so že naloženi na pc, ker pol imam problem, če si zapečem na dvd, ker nimam cd-keya.
BI lahko kako dobil cd-key ali pa kako drugače formatiral, da bi tudi gonilniki se izbrisali.

solatko ::

Rex-33 - Kar nekaj je tem, ki govorijo o tvojem problemu. Prvo je to, da nabavi SSD, windows pa potegni iz M$ strani Windows iso tool je program, ki ga rabiš, da ti naredi ključek za instal. Registracijske kode ne rabiš, ker je že zapisana v UEFI ali na tvojem profilu in se registrira avtomatsko, po namestitvi.
Delo krepa človeka

Vuli ::

"cd key" bi moral bit shranjen v biosu. Če si imel prej licenčne win gor, ti bo avtomatsko zaznalo licenco
|Gb x570 Pro|R9 5900x|64GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[WINDOWS 8] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1490436264 (1945) jedateruk
»

Kje dobiti windowse

Oddelek: Pomoč in nasveti
101348 (1099) killa bee
»

Formatiranje prenosnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
233913 (3411) Leks
»

Nekaj je hudo narobe...

Oddelek: Pomoč in nasveti
141497 (1236) Karaya 52

Več podobnih tem