» »

Stara Samsung Galaxy tablica - Yyoutube ne deluje več

Stara Samsung Galaxy tablica - Yyoutube ne deluje več

bastadu ::

Imam precej staro tablico Samsung Galaxy Note 10.1 katero sem moral zaradi počasnosti povrniti v tovarniške nastavitve in sedaj imam problem z Youtube aplikacijo (prej je delala bp) in sicer YT app, ki je privzeto nameščen po povrnitvi tovarniški nastavitev je itak tako star, da ne dela več, posodobitve v Play store-e ne prikaže, zato sem dol potegnil YT apk iz apkmirror, ki bi naj delal na tem androidu 4.1.2. Namesti bp, pri prvem zagonu prikaže, da jo je potrebno posodobiti in posodobitev gre skozi bp na verzijo 13.03.60 s 17. jul 2018. Prvi zagon odpre bp, videe predvaja bp. Ko pa naredim restart tablice (ali če ubijem YT aplikacijo in jo želim ponovno zagnati), pa aplikacije na začetku zopet zateži, da je najdena posodobitev in da jo moram posodobiti (sicer čisto drugačen pozivni zaslon kot prvič), ko kliknem posodobi pa mi odpre Play store, kjer ne kaže nobene posodobitve več, samo Open. Zadevo sicer lahko zaobidem tako, da grem v nastavitve in YT aplikaciji počistim cache in potem spet deluje do naslenjega restarta (ali ubitja aplikacije), ampak tega ne mislim vedno početi. Torej kako urediti ta YT na stari tablici, pozna kod kako drugo verzijo YT, ki bo delala bp na androidu 4.1.2? Hvala!

kixs ::

Probaj kaksno verzijo YouTube Vanced.

mihagr ::

Zakaj pa rabiš za vsak drek aplikacijo. Pojdi chrome odtipkaj www.youtube.com in potem poišči kar rabiš.

filip007 ::

Gor daš Opera brskalnik, vklopiš blokirnik reklam in tab sistem, pa je to to.
Trevor Philips Industries

Ales ::

Uporabiš lahko tudi NewPipe. Za tvojo prastaro različico Androida uporabi NewPipe Legacy.

bastadu ::

Sem uspel preko računalnika nadgraditi Android na 4.4.2 in sedaj YT aplikacija dela bp. Hvala vseeno za pomoč!

hojnikb ::

lahko pa namestiš kakšen 3rd party rom, recimo lineage 7.1.2
https://forum.xda-developers.com/galaxy...
#brezpodpisa

Sneijderman ::

Živijo.

Imam eno vprašanje. Očetova tablica je štekala konstantno. Videi na youtube so se mu na vsakih 5 sekund ustavili za ravno toliko in se nadaljevali naprej. Hotel sem ponastaviti na tovarniške nastavitve, ampak je tablica napisala error. Vseeno sem pustil kakšno uro, se bo ponastavitev nadaljevala, a brez uspeha. Hotel sem narediti hard reset (volume down, tipka za zagon in home button). Katerokoli opcijo mi ponudi (volume up - continue, volume down - zagon tablice) mi ne deluje. Če dam volume up mi nič ne naloži, če pritisnem volume down mi tablica zamrzne v "dobrodošlici". A se komu sanja kaj narediti?
Hvala za odgovore, lp

Ales ::

A nam vsaj poveš model in pa katero verzijo OS-a imaš??

Pa tole bi verjetno bilo za novo temo ker tvoj problem ni ravno Youtube, se ti ne zdi...

Sneijderman ::

Nisem hotel odpirati nove teme za to, sem raje pobrskal pa zgodovini pa tule not napisal..


Model je SAMSUNG Galaxy Tab E (SM-T561). Operacijski sistem pa ne vem katere verzije je, tisti zadnji po posodobitvi.

Sneijderman ::

[img]http://shrani.si/f/3U/13z/TBxvs3d/1/img...

[url=http://shrani.si/?3U/13z/TBxvs3d/1/img2...
Karkoli izberem se tablica nikamor ne premakne.

hm, zakaj ne delajo slike?

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

vrz v smeti, ker tole je hardwareski feler. Verjetno je šel eMMC spomin v franže, zato ti pa tudi ni hotl resetat.
#brezpodpisa

WhiteAngel ::

hojnikb je izjavil:

lahko pa namestiš kakšen 3rd party rom, recimo lineage 7.1.2
https://forum.xda-developers.com/galaxy...


^^ to. Jaz sem ravno en mesec nazaj dve taki tablici flashnil in delata zdaj k šus.

V servisni način prideš tako, da tablico prižgeš s home+power+vol up gumbi in držiš nekaj sekund.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Posodobitev Samsung Galaxy Note 10.1 2012 edition na Android 4.3 ali več

Oddelek: Pomoč in nasveti
101475 (702) bastadu
»

Blokada reklam na YT

Oddelek: Mobilne tehnologije
445305 (3797) Ales
»

nexus 7 lineage 17.1 problem

Oddelek: Mobilne tehnologije
14561 (391) ngc2392
»

alternativa mobilnemu telefonu

Oddelek: Loža
363178 (2356) Okapi
»

Star telefon -Youtube

Oddelek: Mobilne tehnologije
111747 (1212) MIHAc27

Več podobnih tem