» »

Majhen a dober mobitel

Majhen a dober mobitel

split86 ::

Pozdrav, trenutno sem uporabnik Iphone7, pred tem sem uporabljal Huawei p20.Razlog za prehod na Iphone 7 je bil zaradi velikosti Huaweia in radovednosti po Iphonu. Uporabljam ga pol leta in iphone mi ne sede niti za fotografiranje niti mi ne sede ta njihov uporabniški vmesnik.

Torej, iščem telefon, ki bo podobne velikosti kot iphone7 (max kot H.p20) in da bo odličen za fotografijo, namreč moti me, da so vsi ti novi telefoni tako preveliki da jih ne moram normalno nositi po žepih.(ne nosim oprijetih hlač):))

Hvala in prosim brez nepotrebnih butastih komentarjev in predlogov!:D

bluefish ::

Pordečeli, v celoti preberite OP.

jocoj ::

Pixel 4a

pixelzgaming ::

Telefoni istih ali manjsih dimenzij

Izmed teh mi najbolj skoči v oči Pixel 5 in S10/S10e. Imaš še P30. Ostali telefoni so vsi večji.
Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

DamijanD ::

S10e (ampak je verjetno že razprodan pri nas - jaz sem ga poleti še komaj dobil). Lahko pogledaš tudi po zadnjih xperia compactih - ampak to je že nekaj let stara roba...

MasterKiD ::

Samsung Galaxy A41

luxxx7 ::

Samsung Galaxy S10e

split86 ::

Samsung Galaxy A41, mislim da bi znalo biti to to :) Hvala za predloge.

Raptor F16 ::

Kaj pa iPhone mini ?

Če si se Appla že navadil, zakaj bi šel na drug sistem ?
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

gusto ::

Raptor F16 je izjavil:

Kaj pa iPhone mini ?

Če si se Appla že navadil, zakaj bi šel na drug sistem ?

Še enkrat preberi prvi post OP-ja:

split86 je izjavil:

Uporabljam ga pol leta in iphone mi ne sede niti za fotografiranje niti mi ne sede ta njihov uporabniški vmesnik.


Jaz imam S10e in mi je glede velikosti top, performance pa tudi odličen, razen baterija povprečna. Tako da še en glas za S10e, če ga dobiš kje za pametno ceno.
Have you tried turning it off and on again?

split86 ::

Nisem se ravno navadil, določene funkcije me zelo motijo - pogrešam Androida. Tako da Apple odpade.

Skyfall ::

Vedi samo, da veliko ljudi preklinja Mediatek P65 in slab zvočnik v Samsungu A41....

split86 ::

Okej, kaj pa samsung galaxy A51, vem da je večji ampak splošno kakšni problemi slabosti?

Skyfall ::

split86 je izjavil:

Okej, kaj pa samsung galaxy A51, vem da je večji ampak splošno kakšni problemi slabosti?


Definitivno boljša izbira:)

Meiniken ::

Še en glas za Pixel 4a. Majhen z dobro kamero.
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

split86 ::

Pravkar testirano, moj iPhone 7 VS Samsung Galaxy A51!
Ostajam na Applu, očitno sem pozabil kako so sam android in njihove kamere v kur** >:D:D

Tema se lahko zaklene! Lp

sinalko ::

In potem onemu fantiču niti približno ni jasno kaj hoče. Ne bi iphone, bi android. Ne bi velikega, bi malega. Mu je velki P20, mu A51 ni. :))

Ales ::

Za primerjavo kamere v nadzorovanih pogojih ima npr. Gsmarena dobro narejeno. Če si primerjal samo na ekranih telefona bo to bolj tako tako...

iPhone 7 vs A51 vs S10e v dobrih svetlobnih pogojih in z manj svetlobe (premikaj zelen kvadratek na levi).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ales ()

klinker ::

Pa dobro, primerja budget fon A51 z ajfonom ;((
Malo bullshit tema, ki mu zgleda ni uspela :D

hojnikb ::

ja, sam iphone je telefon iz 2016. a51 je pa prakticno se aktualna zadeva.
#brezpodpisa

Zimonem ::

Sprobal je en telefon slučajno v nedeljo zvečer med policijsko uro in zvedeli smo da so Android kamere v kurcu.

Ales ::

No ja, po zgornji primerjavi je meni na prvem mestu med temi tremi S10e, potem iPhone 7 in potem A51. Po svoje kar pričakovano...

split86 ::

Čakal sem pametnjakovice, napisal sem to kar meni ustreza kot uporabniku, ne mudi se mi menjat telefona ampak po stestiranem zagotovi ostajam na Applu.Strokovno mnenje bom prepustil drugim.Prosim brez duhovicenja in pametovanja vse poprek.

klinker ::

hojnikb je izjavil:

ja, sam iphone je telefon iz 2016. a51 je pa prakticno se aktualna zadeva.


Pa kaj pol. Se vedno je A51 budget zadeva s povprecnim HWjem, tudi kamero. Ne mores to primerjat, no.
Ajfon je bil vedno dober s fotkami, tako kot vecina highend androidov, budget androidi so pa vedno imeli prav fotkice povprecne in tudi to bo vedno tako.
Kamera je danes pomemben faktor pri nakupu in bi se zaklali, da dajo v budget fon hud fotkic, ker bi highend se manj folka kuplo.

Zimonem je izjavil:

Sprobal je en telefon slučajno v nedeljo zvečer med policijsko uro in zvedeli smo da so Android kamere v kurcu.


Hja, kot sem napisal, je nekomu dolgcas ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

Valvoline ::

Mi6 + gcam. Se danes poscije vso konkurenco ce rabis manjsi telefon.

hojnikb ::

dokler ne pride ven 12mini, potem bo mi6 zgledala kot igracka iz trafike.
#brezpodpisa

Valvoline ::

hojnikb je izjavil:

dokler ne pride ven 12mini, potem bo mi6 zgledala kot igracka iz trafike.

Prav pogresam mi6ko. Res ni boljsega telefona. Narocil bi novega, dobi se ga preko DHgate za 160e ne vem ce je prevara ali ni, ce so kasni dodatni stroski ali ne:
https://www.dhgate.com/product/original...
Je kdo narocal kaj preko DHgate?

Zgodovina sprememb…

12c0 ::

issak ::

split86 je izjavil:

Samsung Galaxy A41, mislim da bi znalo biti to to :) Hvala za predloge.


A41 nima neke baš dobre kamere. Že A50 ima bolj švoh, A41 je pa še en razred nižje. P20 in iPhone7 imata oba boljše kamere. Še eno priporočilo za Pixel 4a ali pa starejši 3a če ga še kje dobiš. Majhen in zelo dobra kamera.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

bastadu ::

12c0 je izjavil:

Xperia XZ2 Compact https://www.gsmarena.com/sony_xperia_xz...

Sony telefoni so pasé (porazni tržni delež), pri nas praktično ni več mogoče kupiti Sony aparata, razen kake stare zaloge ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iščem normalen "majhen" telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
425329 (3538) buttcrack
»

Sony telefoni (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9013541 (7708) zuz3k
»

best bang for buck telefon ta trenutek (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
31798088 (55967) vonmimek

Več podobnih tem