» »

Ni slike - win

Ni slike - win

mgermo ::

Danes me je zjutraj na monitorju pričakala zmaličena slika (comp pustim delat čez noč). To se je dogajalo vsake par mescov enkrat, po resetu je slika normalna. V igrah nikoli problema. Vedno le zjutraj slika kot da je kaka debela folija čez, nejasno. Tokrat po resetu pridem v winse, nalaga še kakih 5 sekund nakar no signal in na mamaplati utripa oranžna led. V safe mode pridem normalno (od tam tole pišem) - sedaj mi flashne črno za sekundo vsake 30s (varira) in deluje naprej. Poskusil sem vsako kombinacijo rama (a1,a2,b1,b2) z vsako palčko in ni nobene razlike. Vse startup programe sem dal na disabled,ni razlike. Odstranil grafične driverje, ni razlike.
Ryzen2600,Saphire rog mamaplata, corsair 16gb, win10, Saphire570 grafa.
Kaj je narobe?
  • spremenilo: mgermo ()

Han ::

Napajalnik?

mgermo ::

Napajalnik povzroca flashanje in izgubo slike? Je pa superflower pasivni gold 500w,ni krs.

Han ::

Lahko bi, če bi bil cenen ali defekten. Ker ga nisi navedel, sem vprašal... Testiraj z drugo grafično.

mgermo ::

Update. Kriv je bil fucking win update. System restore ni pomagal, uninstall updejta tudi ne. Ce ne bi imel third party backupa bi bil pečen.

Riff ::

ker hud updejt :D, važno d ani šla grafična ali pa napajalnik pa dobro da si meu narjen bakap, v tvojem primeru bi men sm format pomagal :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Riff ()

klinker ::

Win 10 govno in njegovi update-i, pac.
Meni sicer pase to govno, na racunalnikih od strank, saj mi redno polnijo denarnico >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Random restart računalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
7512462 (10507) Pero_SLO
»

Težava Microsoft-Windows-Kernel-Power (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
868058 (5068) Anney
»

Črn ekran po nadgradnji

Oddelek: Pomoč in nasveti
51651 (1464) Alexius Heristalski
»

Ob menjavi grafične naletel na problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
191961 (1385) TehDucky
»

Windows 10 bo imel 'novo' jedro

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
4915828 (10905) Lonsarg

Več podobnih tem