» »

Gladiator - kako na uskladim podnapise in sliko?

Gladiator - kako na uskladim podnapise in sliko?

krt35 ::

Na www.divxsubtitles.com sem downloadal podnapise za Gladiatorja, vendar mi ne delujejo usklajeno s sliko. Kaj naj storim???
P.S.: S katerim program je moč ugotoviti FPS podnapisov?

Hvala za pomoč.

JXS ::

Bsplayer omogoča, da podnapise uskladiš.

MATiCEK ::

Probaj z programom SubAdjust !! more delat !!

Rott-von-weiler ::

zdaj ne vem kaj ti delaš ampak jas to v videomontaži nardim tak da podnapise nastavim na frame točno pol pa štima to ti je isto kot če bi muziko nasnemaval recimo na pevca pa če ne nastaviš točno pol on usta odpira drugače kot pa poje:O
-------------------------------
piši kao što govoriš

matevzm ::

SubSync je tudi dober, pozna veliko formatov, lahko sprotoma v vdelanem playerju preveris usklajenost.
Jaz naredim tako, da najprej uskladim zacetek filma, potem preverim konec, ce prihaja do razhajanja. Ce da, potem preverim, ali je film v .sub formatu delan za drugace fps, ce je popravis (iz 25 na 23.976 ali obratno). Potem pa se pes, ce je kaj narobe po malem premikam in spreminjam fps.

R@C@ ::

A vi to podnapise spečete skupaj s filmom al jih mate v posebnem direktoriju, pa jih uploadate pr vsakem zagonu filma...Al kako to počnete?

matevzm ::

Jaz si naredim MDVD.ini, kjer je notri napisano ime filma in podnapisi na istem CDju. Potem pa samo MDVD.ini dam v player in lahko izbiram podnapise, ce jih je vec.

karma ::

a ma kdo že edtitirane subtitle za Gladiator 2cd verzija z 29,97 fps jev...se ful zezam že s tem pa mi ne rata uskladit...do pol filma še gre pol pa zbluzi vse skp....
cya
karmacool@hotmail.com

kuzifix ::

Moj nasvet: Ce mas dvd player pa dd5.1 si kup dvd. Zvok rula (bitka, dvoboji), slika je odlicna ... Pa se s subtitli nimas problemov >:D:D>:D
Sometimes I think the surest sign that intelligent life exists elsewhere in the universe is that none of it has tried to contact us.

Tomi ::

In potem bo tvoj cimer povabil druščino po kolokviju, kjer boste skupaj kakšnega spili, potem pa gledali Chicken Run, če ne bo komu preveč piskal mobitel:D, hm, kuzifix?
metrodusa.blogspot.com

Koci ::

SubSync je za uskladitev posnapisov boljši od BSPlayerja - v slendjem se jih namreč ne da usklajevat.

pivmik ::

Jazst imam POPRAVLJENE podnapsie za gladiator 2CD. Po dveh dnevih matranja sem uspel uskalditi Podnapise s sliko. Imam jih v formatu SubViewer2.
Ce komu rabijo na mi pise na moj email:
Picnik@MyRealBox.com
LP, Gregor GRE^

Izak ::

BSplayer ne omogoča usklajevanja podnapisov!

JXS ::

Bsplayer omogča!!! uskladitev podnapisev!!! Pa ne mi govort da se ne da!!!

Ukazi s tipkovnice:
Ctrl+levo/desno Sinhronizacija prikaza podnapisov -/+
Shift+levo/desno Sinhronizacija prikaza podnapisov -/+ (fina)

Te podatke najdete če se postavte na zagnan bsplayer in stisnete desni gumb na miški ter kliknete "O programu".

Izi ::

Skoraj edini, zagotovo pa najboljši, programček ki omogoča spreminjanje FPS podnapisov in premikanje podnapisov naprej in nazaj je:
SubTitle FPS converter

Za ugotoviti FPS filma pa uporabi VirtualDub in pojdi v menuju File na File information

Jinxy ::

UFO, ne mi s takimi :)

Koci ::

Zaradi podnapisov sem trpel vse svoje življenje potme pa je prišel SubSync in vse težave so v hipu izginile. Subsync program, s katerim bodo odpravljene vse vaše težave.>:D:D

Izak ::

Jah... Jinxy ne mormo bit vsi tako pametni kot ti.... :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Program za prilagoditev podnapisev !?!

Oddelek: Zvok in slika
101667 (1454) Bahula
»

micro DVD

Oddelek: Zvok in slika
191297 (959) Kaiser
»

podnapisi so pa niso

Oddelek: Zvok in slika
51095 (952) frudi
»

divx podnapisi z zamikom

Oddelek: Zvok in slika
71097 (982) matevzm
»

DivX player za podnapise in cel zaslon!

Oddelek: Zvok in slika
272431 (1878) zile

Več podobnih tem