» »

podnapisi so pa niso

podnapisi so pa niso

leonius ::

v čem je finta da včasih bs player izpisuje podnapise včasih pa ne..kot da si sam zmisli kdaj mu paše predvajat podnapise;((

Aljo1 ::

Kako misliš ko si zmisli. Misliš med gledanjem enega filma oz. pri enih filmih so pri drugih niso?

jRk0 ::

BsPlayer je pr meni postal tudi ful cudn:) Uporabljaj rajsi MicroDVD player 1.1 (1.2 je neki zakomplicirani pa podnapisis tui jebejo:)). Meni bsplayer sploh noibenih podnapisov noce kazat, kar neke napake bedne.
You fuck up once, you loose two teeth.

CaqKa ::

ej folk a vi sploh vete da windows media player z nameščenim vobsubom zelo dobro predvaja vse vrste podnapisov ki sem jih do zdaj imel????
sam sem vcasih tudi uporabljal bsplayer, samo samo zaradi tega ker sem lahko izbiral med razlicnimi zvoki v kolikor so bili prilozeni videu... ampak tudi to sem v wmpju nadomestil z morgan strem switcherjem!
razteg slike pa ni tolko bistven feature, da bi zaradi tega uporabljal mdvd ali pa bsp.

Aljo1 ::

In kje lahko dobiš vobsub in kako ga instaliraš?
no grem iskat na microsof...

frudi ::

ma BSplayer ma res izpade ko je treba predvajat podnapise. pri meni .sub podnapise včasih prikaže, drugič pa spet ne... ampak sem si nabavil SubSync in zdaj si podnapise pretvorim v .srt in te vsaj za zdaj predvaja brez problemov.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

BSplayer 1.00 RC1

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
494477 (4477) reber
»

kak dodat podnapise v xvid in divx za zmeraj?

Oddelek: Zvok in slika
181444 (1289) Dr_M
»

Windows Media Player 9 Final

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
264459 (4459) Paramedic
»

SVCD + podnapisi

Oddelek: Programska oprema
111185 (1045) bastadu
»

The Playa

Oddelek: Zvok in slika
271807 (1449) Binji

Več podobnih tem