» »

NBA sezona 2020-2021

NBA sezona 2020-2021

Temo vidijo: vsi
««
67 / 81
»»

bambam20 ::

Kodrnusa je izjavil:

Prenest zogo zna tud brunson, Burke, hardaway. .


Ne znajo. Edini, ki to zna je Luka magični vsemogočni.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

sheeshkar ::

dild0idis je izjavil:

Pri marsikoum tukaj se lahko prav konkretno vidi bias do Dončiča.

Vprašanje, koliko od vas, bi drugače pisalo, če Dončič ne bi bil iz Slovenije.

Se res? Jaz ne vidim nikogar, ki bi Dončića hvalil (ali zagovarjal) glede prostih metov in poleg mene so ga tudi drugi kritizirali glede telesne pripravljenosti (še posebej na začetku sezone).

Ali kdo od nas, ki smo "zaljubljeni" vanj, pravi, da je najboljši košarkar na svetu? Da bi moral letos biti MVP? Da je zgodovinsko gledano že pred Kawhijem ali kaj podobnega? Jaz tega v tej temi nisem zasledil in karkoli od tega bi bilo nerealno in bi temu nasprotoval.

Smo pa pred kratkim nekateri "branili" in zelo hvalili Jokića, čeprav jaz osebno nimam prav nobene ljubezni do Srbije (niti sovraštva, da ne bo pomote). V kolikor bi debata šla na Giannisa, Curryja, LeBrona itd., bi jih prav tako precej branil pred neumnimi kritikami, v kolikor bi jih kakšen padalec šel kritizirati na tako neumne načine, kot se to konstantno dogaja pri Dončiću.

Morda pa je ravno obratno in nekateri preveč kritizirajo Dončića, ker mislijo, da jih to nekako dela manj pristranske ali bolj strokovne. V resnici pa večino mojih mnenj (in podobnih od ostalih) deli velika večina NBA medijev, stroke, trenerjev ipd., torej blazno pristranski zagotovo nismo.

sheeshkar ::

bambam20 je izjavil:

Kodrnusa je izjavil:

Prenest zogo zna tud brunson, Burke, hardaway. .


Ne znajo. Edini, ki to zna je Luka magični vsemogočni.

Brunson je druga peterka, kjer potrebuješ nekoga, ki to zna, ane? Burke je z razlogom rezerva rezervi.

Hardaway niti slučajno ni playmaker. Zna občasno kreirati lastni met, kaj več pa ne. Prav tako je z razlogom bil "dodatek" v tradeu za Porzingisa in šele ob Luki postal nekaj omembe vrednega.

Seveda pa smo s tem obdelali točno tiste tri, ki sem jih danes že večkrat omenil tudi sam. Še več, omenil sem tudi Josh Richardsona, ki je letos eno največjih razočaranj v celotni NBA. Bo šlo še kakšnega? Kdo od njih je "oviran" s strani Dončića in bi brez njega bil nek kvaliteten kreator?

Če pa je za vas pogoj dobesedno "prenesti žogo v napad", potem pa to zna vsaj na treningu tudi Bobi, ane? Samo resno upam, da to ni tisto, kar želite povedati.

judoka ::

Pri Luki vas bo pa tipično slovensko en kup izpod kamnov prilezlo, ko bo priložnost za kurcanje in modro poniknilo, ko bo od vseh na igrišču boljši za razred.


Videno na zacetku sezone in zdaj ko so spusili. Vednobo isto, padalci rabijo svojo hrano.

bambam20 je izjavil:

Kodrnusa je izjavil:

Prenest zogo zna tud brunson, Burke, hardaway. .


Ne znajo. Edini, ki to zna je Luka magični vsemogočni.


Lahko si sarkasticen, ampak si samo pokazal da stekas 0. Prenest zogo je 1. Prenest zogo, prebrat obrambo, izbrat in izvest pravilen play je drugo. Kdo
bo to izvedel v PO proti Clippersom frajer? Brunson? So probali, kaj se je zgodilo?
Je znana statistika +- v tistih parih min ko Doncica ni bilo v ekipi. Ce je "prenest zogo" taka malenkost, zakaj je potem vsakic ko je Doncic pocival
sledil tak padec v igri in rezultatu?
Naj uganem Carlise je kriv. Trener ki je to omejeno ekipo (tu se vsi strinjamo)spravil do 7 tekem, je kriv zato ker je maximiziral prednosti in poizkusal minimizirat slabosti ekipe.

Samael ::

sheeshkar je izjavil:

Morda pa je ravno obratno in nekateri preveč kritizirajo Dončića, ker mislijo, da jih to nekako dela manj pristranske ali bolj strokovne. V resnici pa večino mojih mnenj (in podobnih od ostalih) deli velika večina NBA medijev, stroke, trenerjev ipd., torej blazno pristranski zagotovo nismo.

E, to ja. Ker če je nekaj popularno in se o tem piše s presežki, je gotovo overrated. To je kot neke vrste naš nacionalni šport, kjer je alternativno mnenje vedno in za vsako ceno tisto pravo, tudi če vsa dejstva govorijo drugače.

Da nekaj razumeš, da nekaj ceniš moraš to dejansko spremljati. Vidimo, kje ga biksa, kje bi lahko še izboljšal, hkrati pa vemo, da je dal vse in še več na igrišču. In to cenimo. Tile pa poznavalsko nekaj bluzijo, ne znajo pa niti argumentirati.
Kako je napr. Luka kriv, da je KP zgrešil toliko in toliko metov? Pa kako je kriv, da KPja nadskače vsakdo glavo ali dve nižji.
Itak, da ti ne bodo znali na to odgovoriti ničesar, ker je vse kar počnejo to, da pograbijo kakšno negativno izjavo tu pa tam in jo nato naokoli kao poznavalsko in nepristransko širijo kot abosultno dejstvo. Pri tem jih pa nič ne moti, da kratko malo prezrejo dejanske objektivne okoliščine zakaj je nekaj tako kot pač je. To zdaj, ko se nekaj, nekoga kurca, pač ni pomembno.
Razen tistim, ki skozi sezone dejansko spremljajo in cenijo neverjetno igro tega fanta.
Samael != Samuel

sheeshkar ::

Samael je izjavil:

sheeshkar je izjavil:

Morda pa je ravno obratno in nekateri preveč kritizirajo Dončića, ker mislijo, da jih to nekako dela manj pristranske ali bolj strokovne. V resnici pa večino mojih mnenj (in podobnih od ostalih) deli velika večina NBA medijev, stroke, trenerjev ipd., torej blazno pristranski zagotovo nismo.

E, to ja. Ker če je nekaj popularno in se o tem piše s presežki, je gotovo overrated. To je kot neke vrste naš nacionalni šport, kjer je alternativno mnenje vedno in za vsako ceno tisto pravo, tudi če vsa dejstva govorijo drugače.

Da nekaj razumeš, da nekaj ceniš moraš to dejansko spremljati. Vidimo, kje ga biksa, kje bi lahko še izboljšal, hkrati pa vemo, da je dal vse in še več na igrišču. In to cenimo. Tile pa poznavalsko nekaj bluzijo, ne znajo pa niti argumentirati.
Kako je napr. Luka kriv, da je KP zgrešil toliko in toliko metov? Pa kako je kriv, da KPja nadskače vsakdo glavo ali dve nižji.
Itak, da ti ne bodo znali na to odgovoriti ničesar, ker je vse kar počnejo to, da pograbijo kakšno negativno izjavo tu pa tam in jo nato naokoli kao poznavalsko in nepristransko širijo kot abosultno dejstvo. Pri tem jih pa nič ne moti, da kratko malo prezrejo dejanske objektivne okoliščine zakaj je nekaj tako kot pač je. To zdaj, ko se nekaj, nekoga kurca, pač ni pomembno.
Razen tistim, ki skozi sezone dejansko spremljajo in cenijo neverjetno igro tega fanta.

Res je. In pri nas še posebej, če gre za kakšnega od naših športnikov, ker je res "neverjetno", da nekateri navijači radi vidijo uspehe sodržavljanov. To pa ne, takšni so zagotovo "zaljubljeni in pristranski", torej jih moramo spraviti na realna tla, kjer smo vsi povprečni in nesrečni.

Si upam staviti, da bo danes ob morebitnem porazu Zidanškove v "tenis" temi polno podobnih idiotov, čeprav je punca že s polfinalom Grand Slama naredila izjemen uspeh, verjetno največji slovenskega tenisa od Mime Jaušovec. Malo offtopic, ampak pravkar gledam to polfinale, kjer nažalost kljub relativno dobri igri trenutno izgublja.

Smurf ::

Vecina negativnih komentarjev prihaja iz ljudi, ki pac na splosno jamrajo in se pritozujejo v prakticno vsaki temi. Pac ljudje so nesrecni v zivljenju, pa morajo to deliti se z nami. Marsikje mi bi bilo vseeno za njih, ampak me pa moti da potem svinjajo se po teh redkih delih forumih, ki so nekako se na nivoju.

Pa da ne bomo samo offtopic, Mavericki so sporocili, da se bodo Doncicu v Sloveniji pridruzili: Carlisle, Donnie Nelson in Casey Smith, kar se dodatno potrjuje kako pomemben je Doncic Maverickom.

Nasmejal me je eden izmed komentarjev na redditu na to temo in sicer:
Ok.. Slovenia, you can borrow our power tools but we are going watch you use them to make sure you don't break them.
:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smurf ()

endelin ::

Privoščim Paulu da dobi prstan.:)

Res hud draft z doncicem, aytonom in traejem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

belo mleko ::

dild0idis je izjavil:

Pri marsikoum tukaj se lahko prav konkretno vidi bias do Dončiča.


In kaj je narobe, če imajo ljudje pozitiven bias do Doncica? Cel Dallas ga ima. Mene čudijo Slovenci in Mavsi, ki imajo do njega negativen bias. Ampak ko jih berem je itak jasno, da ne gledajo tekem. Saj jih marsikdo ne, niti Jeff van Gundy jih ne in polovica ESPN.
https://il9.picdn.net/shutterstock/videos/6059618/thumb/8.jpg

Goody ::

Aleluja, tudi Cuban ve da najbolj rabijo drugega pleja ...
https://www.thedailybeast.com/mark-cuba...

Kodrnusa ::

Ja. Play bo resil vse. Kp bo zacel dobr igrat in skupaj bojo prisli do 10 prstanov..
Dejte mal objektivno pogledat. Pr clipersih igrajo brez beverlya, ronda vecino tekem pa ne jamrajo kak play manjka ekipi. Pr nuggetsih carpazo 30 letni ruki igra playa...
Danes lahko ekipe igrajo brez pravih playov in to ni vec neka primarna vloga v ekipi...

IL_DIAVOLO ::

Goody je izjavil:

Aleluja, tudi Cuban ve da najbolj rabijo drugega pleja ...
https://www.thedailybeast.com/mark-cuba...


Upam, da tudi ve, da porzingis ni nash.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Kodrnusa ::

No o temu jaz govorim recimo...
https://kosarka.info/legendarni-nba-jev...

sheeshkar ::

Kodrnusa je izjavil:

Ja. Play bo resil vse. Kp bo zacel dobr igrat in skupaj bojo prisli do 10 prstanov..
Dejte mal objektivno pogledat. Pr clipersih igrajo brez beverlya, ronda vecino tekem pa ne jamrajo kak play manjka ekipi. Pr nuggetsih carpazo 30 letni ruki igra playa...
Danes lahko ekipe igrajo brez pravih playov in to ni vec neka primarna vloga v ekipi...

Spet kažeš, da nimaš pojma o čem sploh debatiramo.

Ne govorimo o klasičnih playih tipa Stockton (ali pa Rondo), čeprav tudi kakšen tak ne bi škodil kot rezerva za 15-20 minut na tekmo. Govorimo o sekundarnih playih, ki niso nujno tisti, kateri žogo vsak napad prenesejo čez polovico in kličejo akcije, temveč so tisti, ki znajo občasno prevzeti organizacijo, da se razbremeni glavnega playa kar med igro in tudi malo spremeni igro. Najboljše ekipe imajo tudi po tri takšne igralce v prvi ekipi in še kakšnega na klopi, glej recimo Miami, kjer je najmočnejša peterka lani v playoffu imela Dragića, Butlerja in Adebaya, kjer so vsi trije dobri playi ter s tem toliko bolj nepredvidljivi. Utah ima letos Conleya, Mitchella in iz klopi tudi Inglesa, pa tudi Clarksona lahko omenimo kot nekoga, ki si zna odlično kreirati met in tudi vsaj občasno podati. V bistvu je težko najti ekipo, ki bi imela manj playev/kreatorjev kot Dallas, ki mora zato to kompenzirati z več posestmi za Dončića.

Clippersi pa so namesto z Beverleyem nato do konca serije igrali z Reggie Jacksonom, torej so še vedno imeli tudi PG poleg Kawhija in PG13, ki pa zaradi svoje kvalitete ne potrebujeta toliko klasičnega playa tipa Stockton. Po drugi strani pa je ravno to, da tako Kawhi, kot PG13 nista ravno nadpovprečna kreatorja/playa, ena kar velika pomanjkljivost te ekipe že drugo leto zapored (in kljub temu imajo več kreatorjev/playev kot Dallas).

IL_DIAVOLO ::

Doncic igra tako, ker ima tako slabe soigralce. Ce bi imel boljse, bi igral drugače, prilagodi se na vsako situacijo.

On igra tako kot je potrebno oz. je najboljše v tistem trenutku. Pac alien, ampak vecini se ni najbolj jasno, česa je zmožen Donke.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

judoka ::

in kljub temu imajo več kreatorjev/playev kot Dallas


In potem modeli modrujejo in pametujejo da ima Doncic zogo prevec v rokah :D

sheeshkar ::

Kodrnusa je izjavil:

No o temu jaz govorim recimo...
https://kosarka.info/legendarni-nba-jev...

Kaj pa, če bi vi, ki tako veliko "govorite", raje za božjo voljo že enkrat povedali, KOMU naj več odstopa žogo? Že stokrat smo vas to vprašali, pa vedno ignorirate in nato ponavljate eno in isto sranje. Tudi Isiah Thomas lahko odgovori na to, če ga znaš kontaktirati.

Jordan ni začel zmagovati, ker je pričel deliti žogo. Pričel je zmagovati, ko je dobil dovolj kvalitetno ekipo s Pippnom kot drugim igralcem in zato lahko ZAČEL deliti žogo (in to je praktično enaka zgodba pri vseh podobnih superzvezdah z obupnimi rosterji, glej tudi Kobeja po Shaqu in pred Gasolom...). Svoje pa sta seveda dodala tudi Phil/Tex s trikotnikom, ampak glede na to, s kom tu debatiram, so to že mnogo preveč napredne zadeve...

Kodrnusa ::

Sam da vi kle veste vec kot strokovnjaki (igralci, trenerji) v nbaju.
Tist kar ti govoris potem niso playi, ampak guardi, ki znajo kreirat sami met. Hardaway, brunson...
Nisem vedel da so Butler, Clarkson... playi
Se mal pa me boste preprical da zna Doncic po vodi hodit in iz vode vino delat...

sheeshkar ::

Kodrnusa je izjavil:

Sam da vi kle veste vec kot strokovnjaki (igralci, trenerji) v nbaju.
Tist kar ti govoris potem niso playi, ampak guardi, ki znajo kreirat sami met. Hardaway, brunson...
Nisem vedel da so Butler, Clarkson... playi
Se mal pa me boste preprical da zna Doncic po vodi hodit in iz vode vino delat...

Jaz sem "kavč strokovnjak", torej zagotovo ne vem več kot dejanski NBA analitiki ter trenerji ipd. Jih pa takšne dejanske (in ne idiotov tipa Isiah Thomas, ki je z razlogom znan kot najslabši GM vseh časov - vprašaj navijače Knicksov) redno spremljam preko člankov in podcastov ter v resnici svoja mnenja v večini izoblikujem predvsem na podlagi tega.

Playmaking je v resnici precej širok pojem in še zdaleč ne pomeni samo tisto klasično "John Stockton" podajanje (ne da Stockton ni bil fenomenalen play, govorim o nekem stereotipu).

Če te res zanima kaj več na to temo, ti priporočam, da začneš s tem podcastom: https://soundcloud.com/thinkingbasketba...

Kodrnusa ::

Imam svojo glavo in svoje mnenje. Povem kar vidim. Doncic bo top 5 igralec naslednjih 10 let. Pa ce jaz kritiziram ali ne. Obvlada decko. Men je pac moderen nba grozen ratal. Brez obrambe, samo taktiziranje, izsiljevanje faulov, metanje trojk do nezavesti...
Si pa ne morem pomagat in gledam veliko tekem.

sheeshkar ::

Kodrnusa je izjavil:

Imam svojo glavo in svoje mnenje. Povem kar vidim.

Boš potem končno zmogel povedati, koga Dončić zavira pri tej ekipi? Komu bi moral prepuščati žogo, da bi bili boljši kot ekipa? Kdo so ti skriti talenti v ekipi, ki znajo dovolj kvalitetno in konsistentno kreirati tudi brez njega ali z njim v ozadju?

Goody ::

Kodrnusa, si ti sploh prebral intervju Cubana, ki sem ga linkal? Cuban je rekel tole: "We need a secondary ball handler with some size." O tem govorimo in ne o klasičnem pleju...

P.s.: pa zgodbe da se ne igrajo obrambe tudi ne držijo. Kar je drugače je da ni hand checkinga. Pik pa se daje enako kot pred leti. So bili v preteklosti tolko boljši napadalci ali zakaj je temu tako? Obramba se kar močno igra, le da so sedaj napadalci še boljši. Včasih so recimo fade away zadeli redki, sedaj marsikdo.

Nedasemiveč ::

Kodrnusa je izjavil:

Sam da vi kle veste vec kot strokovnjaki (igralci, trenerji) v nbaju.
Tist kar ti govoris potem niso playi, ampak guardi, ki znajo kreirat sami met. Hardaway, brunson...
Nisem vedel da so Butler, Clarkson... playi
Se mal pa me boste preprical da zna Doncic po vodi hodit in iz vode vino delat...


Kaj si pa ti? Enkrat si trdil kako je profesionalnemu kosarkarju tezko zadeti 15 zaporednih trojk.
Zdaj pa nevem tocno a si bil ti ali zvezdica, kako bo Dallas gladko izpadel proti Clippsom.

Skrij se.

Haterji Doncica (samo zato ker je Slovenec in je ocitno biti moderno anti-Doncic) ste res neverjetni. Saj mi, ki zagovarjamo Donketa podpiramo svoje komentarje s statistiko, raznimi dejstvi, vi pa pač sam bluzite nekam v tri krasne.

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

b2b mvpja Giannisa je pa tudi težko gledat, ko se sili s trojkami in ko greši proste mete. Res vrhunski košarkar.. hahaha airball prostega meta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

Massacra ::

hamez66 je izjavil:

b2b mvpja Giannisa je pa tudi težko gledat, ko se sili s trojkami in ko greši proste mete. Res vrhunski košarkar.. hahaha airball prostega meta.


Milwaukee je boljši od Dallasa. A obe ekipi imata isti problem: vse se vrti okrog enega super zvezdnika (s tem, da ima MIL še enega igralca na pbl. istem nivoju, Middletona).

Obe omenjeni ekipi sta popolnoma "neizbalansirani". In zato nič konkretnega ne more biti iz njiju!

Na današnji tekmi MIL-BKL sta dva v ekipi MIL dala vseh 30 košev v 1. četrtini in jo dobila za nekje 20 točk.

Kako lahko takšna ekipa ogra štiri četrtine?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

kixs ::

Pa so... zmaga za MIL. Vprasanje je kako lahko igra na stiri zmage.

Kodrnusa ::

Goody je izjavil:

Kodrnusa, si ti sploh prebral intervju Cubana, ki sem ga linkal? Cuban je rekel tole: "We need a secondary ball handler with some size." O tem govorimo in ne o klasičnem pleju...

P.s.: pa zgodbe da se ne igrajo obrambe tudi ne držijo. Kar je drugače je da ni hand checkinga. Pik pa se daje enako kot pred leti. So bili v preteklosti tolko boljši napadalci ali zakaj je temu tako? Obramba se kar močno igra, le da so sedaj napadalci še boljši. Včasih so recimo fade away zadeli redki, sedaj marsikdo.


Nisem jaz cubana linkal ampak Tomasa.
Pa ne pametujte o obrambi ker vsi strokovni komentatorji in dosti trenerjev govori, da se ne igra obrambe.. se Carlile je rekel da danes ni mozno igrati obrambe zarad pravil...
Ja seveda napadalci tipa hardaway brunson, kp bi v casu malona rodmana pipna, bad boysov bolj napadal kot danes.. kere cvetke mate ja..

Kodrnusa ::

Nedasemiveč je izjavil:

Kodrnusa je izjavil:

Sam da vi kle veste vec kot strokovnjaki (igralci, trenerji) v nbaju.
Tist kar ti govoris potem niso playi, ampak guardi, ki znajo kreirat sami met. Hardaway, brunson...
Nisem vedel da so Butler, Clarkson... playi
Se mal pa me boste preprical da zna Doncic po vodi hodit in iz vode vino delat...


Kaj si pa ti? Enkrat si trdil kako je profesionalnemu kosarkarju tezko zadeti 15 zaporednih trojk.
Zdaj pa nevem tocno a si bil ti ali zvezdica, kako bo Dallas gladko izpadel proti Clippsom.

Skrij se.

Haterji Doncica (samo zato ker je Slovenec in je ocitno biti moderno anti-Doncic) ste res neverjetni. Saj mi, ki zagovarjamo Donketa podpiramo svoje komentarje s statistiko, raznimi dejstvi, vi pa pač sam bluzite nekam v tri krasne.


Rekel sem da je Booker zadel 50 trojk zaporedoma in da je hud strelec. 15 trojk si ti omenil, in folk kle gor pise kako na treningu olimpije vsi mecejo 40 trojk v seriji haha

Napisal sem 4:1 za clipperse, in se zmotil pri rezultatu ne pa koncnem izzidu. Ce bi clipersi prvi 2 tekmi mel met priblizno kot v sezoni bi tud zmagal, pa so mel trojke 20%...

Pa nehite jokat za vsako stvar k se pokritizira

Goody ::

Kodrnusa je izjavil:

Goody je izjavil:

Kodrnusa, si ti sploh prebral intervju Cubana, ki sem ga linkal? Cuban je rekel tole: "We need a secondary ball handler with some size." O tem govorimo in ne o klasičnem pleju...

P.s.: pa zgodbe da se ne igrajo obrambe tudi ne držijo. Kar je drugače je da ni hand checkinga. Pik pa se daje enako kot pred leti. So bili v preteklosti tolko boljši napadalci ali zakaj je temu tako? Obramba se kar močno igra, le da so sedaj napadalci še boljši. Včasih so recimo fade away zadeli redki, sedaj marsikdo.


Nisem jaz cubana linkal ampak Tomasa.
Pa ne pametujte o obrambi ker vsi strokovni komentatorji in dosti trenerjev govori, da se ne igra obrambe.. se Carlile je rekel da danes ni mozno igrati obrambe zarad pravil...
Ja seveda napadalci tipa hardaway brunson, kp bi v casu malona rodmana pipna, bad boysov bolj napadal kot danes.. kere cvetke mate ja..


https://www.basketball-reference.com/le...

Me prav veseli, da si omenil Bad Boyse. Razloži mi potem zakaj se je potem v drugi polovici osemdesetih dajalo povprečno praktično enako število košev kot se jih daje sedaj?

belo mleko ::

Kodrnusa je izjavil:

Tist kar ti govoris potem niso playi, ampak guardi, ki znajo kreirat sami met. Hardaway, brunson...


A še pride kakšno Mavs ime za temi tremi pikicami ali je to to? Zanimivo da Brunsona omenjaš. Dečko je žal pogorel na celi črti in pustil Luka na cedilu, pa tudi serijo je v tretji tekmi zavozil. Če bi Donke še več časa imel žogo v svoji posesti, bi Clipperse odpihnili.
https://il9.picdn.net/shutterstock/videos/6059618/thumb/8.jpg

endelin ::

endelin ::

Precej legendarni chokerji:))

Mato989 ::

Toliko o tem da samo mi kavc strokovnjaki kritiziramo ld77

A ta ki je to pokritiziral tudi ni dovolj strokoven da bi smel

Slovenski košarkarski navdušenci po zgodnjem izpadu Dallasa že nestrpno pogledujejo proti Kaunasu, kjer bo Luka s Slovenijo naskakoval premierno uvrstitev na olimpijske igre, povsem drugačno pa je stanje v Dallasu. Precej tamkajšnjih lokalnih novinarjev (na tem mestu je pomembno omeniti, da predvsem tisti, ki so znani po dobrih odnosih z vodstvom Mavericksov) se je namreč obrnilo proti Dončiću in del krivde za izpad pripisujejo našemu asu. Glaven navdih za takšno nerazumljivo pisanje so ameriški "strokovnjaki" dobili po zaključnih medijskih aktivnostih Mavsov, kjer je kar nekaj kritik na račune Luke izrekel generalni menedžer moštva Donnie Nelson.

Glavno razočaranje letošnje končnice je bil zagotovo Kristpas Porzingis, ki je bil v napadu svetlobna leta daleč od tega, da bi bil drugi zvezdnik Mavsov, obenem pa je bil naravnost katastrofalen tudi v obrambi in v skoku. A kot je bilo razbrati iz Nelsonovega nedavnega intervjuja, 58-letni funkcionar razloge za izpad vidi tudi drugje: "Del Dončićevega dozorevanja je tudi spoznanje, kako uravnotežiti vse te "ubijalske" mete z vključevanjem soigralcev ob pravem času. Mislim, da bomo v prihodnje videli več truda na teh področjih. In seveda lahko dosega velike številke, toda mislim, da boste videli, da se bodo na veliko pojavljale tudi asistence in da bo vedno bolj in bolj vključeval soigralce. To je, po mojem mnenju, mlad, 22-letni superzvezdnik, ki se uči, kako zmagovati in kako uporabiti vse šahovske figure na mizi."
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

uvodV?? ::

Mato989 je izjavil:

Toliko o tem da samo mi kavc strokovnjaki kritiziramo ld77

A ta ki je to pokritiziral tudi ni dovolj strokoven da bi smel

Slovenski košarkarski navdušenci po zgodnjem izpadu Dallasa že nestrpno pogledujejo proti Kaunasu, kjer bo Luka s Slovenijo naskakoval premierno uvrstitev na olimpijske igre, povsem drugačno pa je stanje v Dallasu. Precej tamkajšnjih lokalnih novinarjev (na tem mestu je pomembno omeniti, da predvsem tisti, ki so znani po dobrih odnosih z vodstvom Mavericksov) se je namreč obrnilo proti Dončiću in del krivde za izpad pripisujejo našemu asu. Glaven navdih za takšno nerazumljivo pisanje so ameriški "strokovnjaki" dobili po zaključnih medijskih aktivnostih Mavsov, kjer je kar nekaj kritik na račune Luke izrekel generalni menedžer moštva Donnie Nelson.

Glavno razočaranje letošnje končnice je bil zagotovo Kristpas Porzingis, ki je bil v napadu svetlobna leta daleč od tega, da bi bil drugi zvezdnik Mavsov, obenem pa je bil naravnost katastrofalen tudi v obrambi in v skoku. A kot je bilo razbrati iz Nelsonovega nedavnega intervjuja, 58-letni funkcionar razloge za izpad vidi tudi drugje: "Del Dončićevega dozorevanja je tudi spoznanje, kako uravnotežiti vse te "ubijalske" mete z vključevanjem soigralcev ob pravem času. Mislim, da bomo v prihodnje videli več truda na teh področjih. In seveda lahko dosega velike številke, toda mislim, da boste videli, da se bodo na veliko pojavljale tudi asistence in da bo vedno bolj in bolj vključeval soigralce. To je, po mojem mnenju, mlad, 22-letni superzvezdnik, ki se uči, kako zmagovati in kako uporabiti vse šahovske figure na mizi."


Donnie si samo rešuje službo.

Zimonem ::

77 je včeraj pristal na Pučniku.

Okapi ::

Kakšno bolj natančno statistiko bi morali videti. Recimo kakšen odstotek imajo posamezni soigralci po Dončičevi podaji, in kakšnega po podaji drugih in po samostojnih prodorih.

Pa po video-analizi bi tudi lahko videli, kolikokrat bi Dončič lahko podal kakšnemu odkritemu soigralcu, pa ni.

To, da je bil Dallas z Dončičem v igri v plusu, brez njega pa v minusu, kar se pik tiče, smo pa že videli.

Na vseh sedmih tekmah je bilo -36 za Dallas, ko je bil Luka na parketu, je bilo +7. Zelo malo je počival, a ko je, je ta razlika takoj padla.


V bistvu v treh četrtinah z Dončičem + 7, v eni četrtini brez njega pa -43.

Smurf ::

Zimonem je izjavil:

77 je včeraj pristal na Pučniku.

Cuban mu je ponovno posodil privatno letalo, zraven je letel se Bobi, ki se je potem odpeljal do srbije z avtom.

Samael ::

Smurf je izjavil:

zraven je letel se Bobi, ki se je potem odpeljal do srbije z avtom.

Ubogi revež. Upam, da je bil vsaj kombi :)
Samael != Samuel

sheeshkar ::

Okapi je izjavil:

Kakšno bolj natančno statistiko bi morali videti. Recimo kakšen odstotek imajo posamezni soigralci po Dončičevi podaji, in kakšnega po podaji drugih in po samostojnih prodorih.

Tako natančne statistike je zelo težko najti. Je pa tu ena podobna, ki kaže, da praktično vsi "tricaši" v ekipi veliko bolje mečejo, kadar je na igrišču Luka:
https://pbs.twimg.com/media/EyE2EClXIAE...

Ali je to zaradi njegovih podaj, ali tudi njegove "gravitacije", ker se nanj (enako kot na ostale top igralce seveda) mora koncentrirati praktično celotna nasprotna obramba in s tem že s prisotnostjo ustvarja več prostora za met ostalim, je pa težko reči. Ampak glede na to, da ima žogo večinoma v svojih rokah, je gotovo precejšen del tega tudi zaradi kvalitetnih podaj. Del tega se lahko vidi tudi v tem videu:

Mato989 je izjavil:

Toliko o tem da samo mi kavc strokovnjaki kritiziramo ld77

Na tem forumu smo vsi "kavč strokovnjaki". Ampak eni ste poleg tega še pljuvači, ki se prikažete samo ob morebitnih negativnih trenutkih z neumnimi kritikami, ki jih ne znate podkrepiti.

Lahko pa mi dokažeš nasprotno in končno razložiš, koga Dončić zavira pri tej ekipi? Komu bi moral prepuščati žogo, da bi bili boljši kot ekipa? Kdo so ti skriti talenti v ekipi, ki znajo dovolj kvalitetno in konsistentno kreirati tudi brez njega ali z njim v ozadju?

In preden bo spet kdo trdil, da se Luke ne sme kritizirati ali kaj podobnega... Seveda se ga lahko, še vedno ima precej možnosti za izboljšave (prosti meti, kondicija, izboljšanje procenta pri odprtih metih...). Ampak kdor ga kritizira za poraz v tem playoffu, ali kot kakršenkoli problem te ekipe, pa mora res biti idiot. Donnie Nelson si pa s temi izjavami predvsem rešuje lastno rit in morda želi tudi malo pomiriti Porzingisa. Lahko pa tudi on razloži, kdo so ti "kreatorji", ki jim Luka odreka žogo...

Zgodovina sprememb…

Sims ::

Pozdravljeni,

jaz bi se pa vsem zahvalil, za prispevke v tej temi. Tudi "nergačem", ki dejansko imajo nek point in potem ostali podajo argumente/proti argumente. Sam težko sodelujem, ker spremljam košarko le zaradi LD in nabijam le Youtube posnetke.

Hvala.

LPS

Mato989 ::

Na tem forumu smo vsi "kavč strokovnjaki". Ampak eni ste poleg tega še pljuvači, ki se prikažete samo ob morebitnih negativnih trenutkih z neumnimi kritikami, ki jih ne znate podkrepiti.


Ja saj, eni pa se pač prikažejo samo ko je Slovenec v NBA in fanboyajo in nerealno povzdigujejo nekoga ob bok legendam NBA... in kaj zdaj?

Lahko pa mi dokažeš nasprotno in končno razložiš, koga Dončić zavira pri tej ekipi? Komu bi moral prepuščati žogo, da bi bili boljši kot ekipa? Kdo so ti skriti talenti v ekipi, ki znajo dovolj kvalitetno in konsistentno kreirati tudi brez njega ali z njim v ozadju?


Prepuščat bi moral skozi SEZONO žogo več drugim da bi lahko napredovali v tem je catch, seveda bi morda rezultati (ali pa verjetno) bili slabši ampak na način kot Dallas igra zdaj ne bo nikoli nič s tako ekipo, ker Luka postaja malo po malo boljši ampak ekipa pa ne... ekipa pa stagnira oziroma celo pada v sposobnostih (KP). KP je pred Dallasom dajal koliko pik vsako tekmo? Koliko pa jih daje zdaj? Vse ni kriva samo poškodba, ker on nikdar ni bil nek super kontaktni player.

Donnie Nelson si pa s temi izjavami predvsem rešuje lastno rit in morda želi tudi malo pomiriti Porzingisa. Lahko pa tudi on razloži, kdo so ti "kreatorji", ki jim Luka odreka žogo...


Sem mislil da je Donnie Nelson večji strokovnjak kot ti in jaz in vsi na tem forumu, hotel sem samo pokazat, da tudi nekateri strokovnjaki menijo podobno kot jaz in še kdo in nas zato popljuvate...

Še enkrat jaz ne trdim, da če bi LD dajal in prepuščal več žogo drugim da bi bil REZULTAT BOLJŠI, jaz trdim, da če bi več prepuščal žogo drugim bi drugi imeli MOŽNOST se izboljšat in pridobit sdamozavest na dolgi rok 3 sezon... v takem tempu bo čez 3 leta ISTI problem kot zdaj.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IL_DIAVOLO ::

Na dolgi rok bo v ekipi dallasa se samo Doncic. Ce misliš da je ta ekipa sposobna prstana, "buh ti pomahej" :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Samael ::

Mato989 je izjavil:

Prepuščat bi moral skozi SEZONO žogo več drugim da bi lahko napredovali v tem je catch, seveda bi morda rezultati (ali pa verjetno) bili slabši

To si se kar malo izmislil, zapolnil vrzeli z domišljijo.
Do prvega kroga končnice ni nikogar motilo, da ima žogo v roki Luka, pametni ste postali z njegovo izrabo v končnici, kar je ob pomoči, ki mu je bila oz. ni bila zagotovljena na Donniju & co. In ja, ker je redni NBA del vse samo en velik trening, kjer se spljoh ne igra za zmago, bi moral Luka med tekmo poskrbeti tudi za trening soigralcev aneda, pa četudi na račun neuvrstiti se v končnico. Kakšne vse oslarije ne boš še sproduciral...


Mato989 je izjavil:

Še enkrat jaz ne trdim, da če bi LD dajal in prepuščal več žogo drugim da bi bil REZULTAT BOLJŠI, jaz trdim, da če bi več prepuščal žogo drugim bi drugi imeli MOŽNOST se izboljšat in pridobit sdamozavest na dolgi rok 3 sezon... v takem tempu bo čez 3 leta ISTI problem kot zdaj.

Ah, daj no daj, po vsaki takšni tekmi bi ti po svoji navadi prilezel izpod kamna in kurcal igro Luke in njegove ekipe. Ker ja, več porazov učinkuje gotovo blagodejno za, kaj si že rekel, pridobitev samozavesti.
A boš zdaj že končno povedal, komu bi moral Luka pustiti vodenje žoge? Si si tu že prišel na čisto, kdo se zaradi igre Luke zdaj že skozi sezono ni imel priložnosti izkazati, ali pa nas boš še naprej filal s scenariji, ki so zgolj plod tvoje bujne domišlije.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

sheeshkar ::

Mato989 je izjavil:

Ja saj, eni pa se pač prikažejo samo ko je Slovenec v NBA in fanboyajo in nerealno povzdigujejo nekoga ob bok legendam NBA... in kaj zdaj?

Spet lažeš. Kdo ga povzdiguje ob bok legendam NBA? Prosim za citate, ki kažejo, da je kdorkoli rekel, da že sedaj spada med TOP 10/20/30/40... Največ, kar je kdo omenjal v tem smislu, je bilo glede potenciala - vsi pa vemo, da je do tja še zeloooo dolga pot.

Ti si tisti, ki še kar ne razume razlike med primerjavami trenutnih sposobnosti in kvalitete ter med primerjavami kariernih dosežkov. Če kdo reče, da je Luka trenutno na približno enaki ravni kot npr. Kawhi, to ne pomeni, da ga tja uvrščamo tudi karierno, kjer je vsem jasno, da je Kawhi v tem na mnogo višji ravni (res čudno, glede na to, da je Luka zaključil šele tretjo sezono ane?). Poleg tega nihče ne trdi, da bo Luka ZAGOTOVO imel boljšo kariero kot npr. Kawhi, temveč samo, da ima potencial za to. Bo šlo, ali bomo še naprej pretepali slamnate može?

Mato989 je izjavil:

Prepuščat bi moral skozi SEZONO žogo več drugim da bi lahko napredovali v tem je catch

KOMU? Kdo so ti skriti "kreatorji"?

Jalen Brunson? Edini, ki zna nekaj kreirati (pa tudi on bolj kot ne lasten met), ampak vsi vemo, da ni dovolj kvaliteten za prvo ekipo. Poleg tega tudi druga peterka potrebuje nekoga, ki zna vsaj prenesti žogo v napad, ane?

Trey Burke? Še za drugo peterko ni dovolj dober, zato tam potrebuješ Brunsona.

Tim Hardaway jr.? Edini v prvi peterki, ki zna kreirati lasten met. Za druge ne zna kreirati in tega ni kazal niti 6 sezon pred igranjem z Luko. Odkar igra z Luko, igra najboljšo košarko kariere. Star je že 29 let, torej kakšen bistven napredek na področju playmakinga ni realno pričakovati, kaj šele aktivno razvijati.

Josh Richardson? Donnie ga je pripeljal v upanju, da se bo vrnil na raven iz Miamija ter se, poleg obrambnih sposobnosti, morda razvil v spodobnega kreatorja v stilu Jimmy Butlerja. Na začetku sezone so kar konkretno poskušali s tem, pa je pričel igrati najslabšo košarko zadnjih štirih let svoje kariere. Star je že 27 let, torej kakšen bistven napredek na področju playmakinga ni realno pričakovati, kaj šele aktivno razvijati, glede na to, da so prav letos s tem poizkusili, pa ni šlo.

Dorian Finney-Smith? Pred Dončićem ni pokazal niti malo "kreatorskih" sposobnosti. Tipičen 3&D igralec, ki mu je prav igranje z Luko konkretno dvignilo % meta. Star je že 27 let, torej kakšen bistven napredek na področju playmakinga ni realno pričakovati, kaj šele aktivno razvijati, še posebej, ker za to nikoli ni kazal niti malo talenta.

Maxi Kleber? Visoko krilo, ki je bližje centru, kot kreatorju iz krila. Koristen role player, več kot to je težko pričakovati.

Centrov ne bom omenjal, ker verjamem, da tudi ti nisi tako blesav. Rookieji so neznanka, ker nihče od nas nima pojma, kaj se dogaja na treningih, kako pripravljeni so na NBA, ali so sploh dovolj kvalitetni, kakšne so njihove prednosti ter slabosti in pri vseh bomo to videli šele v prihodnje. Če so rookieji (18., 31. in 36. draft pick) slučajno tvoj argument, potem se ti lahko samo še dodatno smejimo...

Omenil si samo Porzingisa, torej seveda pokomentirajmo še tistega soigralca, ki bi ga večina navijačev bila sama pripravljena odpeljati na letališče, če bi ga zaradi tega kakšna ekipa bila pripravljena vzeti. KP je velik talent, ki pa so ga nažalost pri razvoju uničile poškodbe. Ampak tudi v svoji siceršnji najboljši izvedbi je prav kreiranje metov bila njegova največja šibka točka v napadu, še bolj kot siceršnje kritike glede igranja pod košem in podobno. Za tako talentiranega igralca nikoli ni razvil ustreznih orožij za raznoliko in konsistentno kreacijo lastnih metov (npr. fadeaway, step-back, kakšni post moves, hook shots itd.), temveč se je od nekdaj zanašal na svojo izjemno višino, kjer zaradi tega lahko meče preko roke nasprotnika in na svoj zelo hiter izmet. Playmaking/ball handling/podaje/kreiranje za ostale je pa že od nekdaj njegova velika šibka točka. V letošnji sezoni se je vračal po novi težki poškodbi, nikakor ni ujel forme, a v playoffu naj bi mu ekipa filala žoge? Zakaj že? Poleg tega je bil včasih precej dober v obrambi, kjer je letos izjemno padel in na to Luka nima nobenega vpliva. Srčno upam, da se vrne na raven iz "mehurčka 2020", ker tisti Porzingis je zasluženo dobival dovolj žog in tisti Porzingis je bil tudi sposoben napredka. Letošnji Porzingis je dobil točno toliko žoge, kot si jo je zaslužil. V kolikor bi Luka več delil žogo, bi Dallas izpadel s 4:0 ali največ 4:1, tako pa so zaradi tega, ker je praktično vse šlo skozi njega, Clipperse potisnili v sedmo tekmo in morda bi jih celo premagali, če si Luka ne bi za dve tekmi poškodoval vratu ali če Kawhi ne bi imel zgodovinsko dobre predstave v 6ti tekmi. Ja, gre za "če, če če", ampak glede na roster in glede na nasprotnika je to, kar je Luka iztisnil iz te serije, zelo impresivno in z malo več sreče bi celo napredovali.

Še enkrat jaz ne trdim, da če bi LD dajal in prepuščal več žogo drugim da bi bil REZULTAT BOLJŠI, jaz trdim, da če bi več prepuščal žogo drugim bi drugi imeli MOŽNOST se izboljšat in pridobit sdamozavest na dolgi rok 3 sezon... v takem tempu bo čez 3 leta ISTI problem kot zdaj.

Čisto vsem je jasno, da s takšno ekipo, kjer lahko zmagujejo samo tako, da ima Luka nerealno veliko posesti žoge, ne bodo nikoli osvojili prstana. V bistvu ste ravno tebi podobni tisti, ki ves čas postavljate nerealne cilje in potem kritizirate, ko jih ne uspejo doseči že v tretji sezoni. Letos je zelo pomembno, da pridobijo kakšno ustrezno okrepitev in s tem v naslednji sezoni naredijo korak dalje ter se uvrstijo vsaj v drugi krog s konkurenčnostjo za konferenčni finale.

Nedasemiveč ::

Spet ste zapravili eno celo stran, kjer ste podrobno opisali vsako kvaliteto in slabost posameznih igralcev Dallasa (to počnemo enkrat na teden) oziroma ko nepismen Mato uleti v temo :D Težko je nekoga, ki ne zmore priznati zmote in NBA tekem sploh ne gleda prepričati v nasprotno. Ne gre.

Čančar pa še en poraz in pride pomagat Sloveniji na misijo Tokio.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Ti si tisti, ki še kar ne razume razlike med primerjavami trenutnih sposobnosti in kvalitete ter med primerjavami kariernih dosežkov. Če kdo reče, da je Luka trenutno na približno enaki ravni kot npr. Kawhi, to ne pomeni, da ga tja uvrščamo tudi karierno, kjer je vsem jasno, da je Kawhi v tem na mnogo višji ravni (res čudno, glede na to, da je Luka zaključil šele tretjo sezono ane?). Poleg tega nihče ne trdi, da bo Luka ZAGOTOVO imel boljšo kariero kot npr. Kawhi, temveč samo, da ima potencial za to. Bo šlo, ali bomo še naprej pretepali slamnate može?


Ok jaz ne razumem razlike? Prav pa greva po letnicah

Kahwi Leonard

Nabor 2011
Rookie Sezona 2011/2012
NBA prvak in hkrati MVP finala 2013/14

Luka Dončič

Nabor 2018
Rookie sezona 2018/2019
NBA prvak in hkrati MVP finala da se izenači z Leonardovo časovnico (torej potencial o katerem govoriš da je enak Leonardu) je torej.... no daj mi izračunaj kdaj je torej tisto zadnje ko mora LD77 dosežt NBA prstan in MVP finala hkrati da izenači Leonardovo časovnico?


KOMU? Kdo so ti skriti "kreatorji"?


Kot ti pravim, STROKOVNJAK V DALLASU je to izjavil, ne jaz kavč strokovnjak, njega vprašaj, kot kaže on DELI moje mnenje da LD carini žogo... Na čase mi deluje kot Westbrook ki ste ga znali tako lepo kritizirat kako igra samo za svoje statse.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

sheeshkar ::

Mato989 je izjavil:

Ti si tisti, ki še kar ne razume razlike med primerjavami trenutnih sposobnosti in kvalitete ter med primerjavami kariernih dosežkov. Če kdo reče, da je Luka trenutno na približno enaki ravni kot npr. Kawhi, to ne pomeni, da ga tja uvrščamo tudi karierno, kjer je vsem jasno, da je Kawhi v tem na mnogo višji ravni (res čudno, glede na to, da je Luka zaključil šele tretjo sezono ane?). Poleg tega nihče ne trdi, da bo Luka ZAGOTOVO imel boljšo kariero kot npr. Kawhi, temveč samo, da ima potencial za to. Bo šlo, ali bomo še naprej pretepali slamnate može?


Ok jaz ne razumem razlike? Prav pa greva po letnicah

Kahwi Leonard

Nabor 2011
Rookie Sezona 2011/2012
NBA prvak in hkrati MVP finala 2013/14

Luka Dončič

Nabor 2018
Rookie sezona 2018/2019
NBA prvak in hkrati MVP finala da se izenači z Leonardovo časovnico (torej potencial o katerem govoriš da je enak Leonardu) je torej.... no daj mi izračunaj kdaj je torej tisto zadnje ko mora LD77 dosežt NBA prstan in MVP finala hkrati da izenači Leonardovo časovnico?

Ti si res nekaj posebnega, spet z istimi idiotizmi. :))

Vrhunsko trolanje, čestitke!

Mato989 je izjavil:

KOMU? Kdo so ti skriti "kreatorji"?


Kot ti pravim, STROKOVNJAK V DALLASU je to izjavil, ne jaz kavč strokovnjak, njega vprašaj, kot kaže on DELI moje mnenje da LD carini žogo... Na čase mi deluje kot Westbrook ki ste ga znali tako lepo kritizirat kako igra samo za svoje statse.

Torej, tvoje mnenje je da "LD carini žogo", a še vedno ne znaš povedati, kdo so ti skriti "kreatorji", ki bi drugače tako blesteli? Meni je vseeno za Donnieja, zanima me TVOJE MNENJE, ki nam ga tako rad vsiljuješ, a ga ne znaš razložiti (saj ga tudi Donnie ne zna, brez skrbi).

Noro... :))

Mato989 ::

Ti si res nekaj posebnega, spet z istimi idiotizmi.


Kaki isti idiotizmi? Saj sem ti napisal premico kariere Leonarda in zdaj če ima LD77 enak potencial pričakujem samo da mi ti izračunaš do katere sezone bi moral LD77 bit prvak in MVP finala da izenači Leonarda in tako opraviči ta potencial =)

To je, vse pa mi niti tega ne moreš podat.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

Nedasemiveč ::

Po Matotovi logiki je torej:

Kawhi Leonard > Michael Jordan in Lebron James :))

Res imaš idiotizme težke.

Zgodovina sprememb…

sheeshkar ::

Mato989 je izjavil:

Ti si res nekaj posebnega, spet z istimi idiotizmi.


Kaki isti idiotizmi? Saj sem ti napisal premico kariere Leonarda in zdaj če ima LD77 enak potencial pričakujem samo da mi ti izračunaš do katere sezone bi moral LD77 bit prvak in MVP finala da izenači Leonarda in tako opraviči ta potencial =)

To je, vse pa mi niti tega ne moreš podat.

Aha, vse kariere največjih grejo po enaki poti dosežkov, ne glede na ekipe in dejansko kvaliteto v nekem trenutku.

Mimogrede, Kawhi je bil tudi v sezoni, ko je osvojil Finals MVP, individualno precej slabši od trenutne kvalitete Luke Dončića. Ko boš brez dvoma reagiral na to, pa zraven še razloži, kako je Kawhi iz sezone 2013/14 bil boljši tudi od Michael Jordana iz sezone 1986/87, ker je en osvojil Finals MVP, drug pa izpadel v prvem krogu playoffa (brez ene same zmage!).

Samo idioti in kakšni tretješolci kvaliteto športnikov ocenjujejo samo na podlagi lovorik. Seveda si se ponovno gladko izognil bistvenemu vprašanje glede "kreatorjev" v Mavericksih... :))

Dovolj te imam za danes, uživaj v trolanju še naprej.
««
67 / 81
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914155857 (34536) bambam20
»

NBA (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Šport
759196562 (93871) Samael

Več podobnih tem