» »

NBA sezona 2020-2021

NBA sezona 2020-2021

Temo vidijo: vsi
««
11 / 81
»»

drvo ::

Razgonit vse skupaj. Igrajo kot fantje na vasi. V drugem polčasu ne vem, če so zadeli pet metov iz igre. Obramba je neobstoječa. Trener pa totalno brez življenja. Šeta se levo desno, ne reče besede, ko pa vzame time out pa je po njem isto al še slabše. V taki situaciji bi rabli enega euro trenerja da pošlje zvezdnike v pi.... materno in jih pretepe z tisto tablo za akcije.

IL_DIAVOLO ::

Ce bojo tako grozno metali, se jih bo vzdevek mavbricks res prijel :))

bambam20 ::

Mislim, da bo potrebno počakat, da se vrne Porzingis. Druge ni. Šele takrat bomo videli, če so kaj boljši. Ne vem pa, koliko lahko svojo formo Dončić izboljša čez sezono.

RoccoC ::

Če je ne, so tako al tako doomed...Z zdajšno formo Dončiča so na repu playoffa ali pa verjetneje zunaj. Je pa sedaj bistveno prezgodaj za karkoli napovedovati, praktično vse ekipe ki naj bi bile visoko (LAL, LAC, Denver, MIL, Miami....) igrajo zelo toplo hladno.

Horas ::

jah se zgodi, glede igre, pride taka tekma. glede lukata pa bojo mogli trenerji malo udarit po mizi ker se mi zdi da je res brez kondicije! pa vsaj malo bi se mu pa morale videt mišice in žile. preveč BF ima!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zvezdica27 ::

ma ne vem... jaz sem gledal prvo miami-bucks...

ma tkole bom rekel: če hočem šport, bom gledal serie A. Tam je res boj in ni milosti. Tole pa... to so najboljši na planetu: igrajo pa tko na pol vsi (da ne omenjamo, da se je LD77 zapustil - kako je to možno? Si predstavljate Ronalda, da pride na tekmo z 90 kg. PrviRonaldo je bil po moje edini v novi eri, ki si je to dovolil, pa ga pol hitro ni bilo več).

Ko bo tretjina sezone, bomo videli, od teh par tekem jaz težk okaj rečem. Kar pa sem gledal, pa so največ žara, borbe, pokazali NO, recimo Zion in Ingram, Adams... so kar borbali. Res paje, da sem le eno gledal.

preveč tekem imajo, dejstvo, in to je slabo za vse. Je pa več denarja.

zz

Ganon ::

Luka je zelo neresno vstopil v novo sezono. Obljubljal je marsikaj, tega pa ni udejanil. Morda mu je slava stopila v glavo in se je preveč sprostil, mislil, da je najboljši, da bo vse samoumevno, brez posebnega truda. Naredil je dva koraka nazaj. Zakaj kondicijski trenerji ne nadzirajo igralcev po končani sezoni? Nekdo mu bo moral pokazati jasne smernice in udariti po mizi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

nerro32 ::

FTad ::

nerro32 je izjavil:

Kako je Cuban razložil, zakaj Luka ni v top formi.


Men to deluje bullshit. Pricakoval bi, da se pri takem nivoju kosarke ne pride v pripravljalno sezono z vampom od testenin (karikiram). Če nisi telesno kondicijsko pripravljen, se igras ruleto z morebitnimi poskodbami. Saj ne, da ima Luka ze tezave z gleznji, ce pa se kondicije nima, pol le pa samo vprasanje casa, kdaj bo spet nerodno stopil in je out za 10 tekem.

Samael ::

nerro32 je izjavil:

Kako je Cuban razložil, zakaj Luka ni v top formi.

Sem poskušal preko US proxy-ja, pa nič ne spremeni. A se moraš v stran registrirati? Lahko narediš kratek povzetek?
Samael != Samuel

IL_DIAVOLO ::

Luka potrbuje samo pravega trenerja, kateri mu bo dal dolocene omejitve in svobodo v igri ki jo potrebuje. In seveda ekipo, ki bo prepoznala next level IQ.

Ne rabi on misic, next level vzdržljivosti in hitrosti. Je čarovnik, za katerega mora ekipa "delat", da lahko cara. Doncic se ravna po obcutku in tako je tudi prav.

Telo bo ze nastudiral, da bo imel v začetku optimalno tezo in kondicijo. Malo je tudi korona zjebala.

Tudi trice bojo sle not, taka tehnika rabi malo več prakse, da dobi spet obcutek. Ni to metanje ciglov, kot pri ostalih.

Nedasemiveč ::

FTad je izjavil:

nerro32 je izjavil:

Kako je Cuban razložil, zakaj Luka ni v top formi.


Men to deluje bullshit. Pricakoval bi, da se pri takem nivoju kosarke ne pride v pripravljalno sezono z vampom od testenin (karikiram). Če nisi telesno kondicijsko pripravljen, se igras ruleto z morebitnimi poskodbami. Saj ne, da ima Luka ze tezave z gleznji, ce pa se kondicije nima, pol le pa samo vprasanje casa, kdaj bo spet nerodno stopil in je out za 10 tekem.


Se strinjam. Nekaj je, da prideš nazaj v ZDA s slabšim šutom, drugo pa z vampom. Če sem jaz lahko ostal v dobri kondiciji čez tole korono (home gym), potem bi z vsemi milijoni, ki jih ima tudi on. Te izgovori ga samo v slabšo luč postavijo. Potem pejt pa v fabrko delat, če se ne moreš upret makaranom oziroma si najet nutricioinista, da ti ureja jedilnik.

Samael je izjavil:

nerro32 je izjavil:

Kako je Cuban razložil, zakaj Luka ni v top formi.

Sem poskušal preko US proxy-ja, pa nič ne spremeni. A se moraš v stran registrirati? Lahko narediš kratek povzetek?


Sam sem na hitro dol zascrollal pa print screen pritisnil :))

IL_DIAVOLO je izjavil:


Ne rabi on misic, next level vzdržljivosti in hitrosti. Je čarovnik, za katerega mora ekipa "delat", da lahko cara. Doncic se ravna po obcutku in tako je tudi prav.

Telo bo ze nastudiral, da bo imel v začetku optimalno tezo in kondicijo. Malo je tudi korona zjebala.

Tudi trice bojo sle not, taka tehnika rabi malo več prakse, da dobi spet obcutek. Ni to metanje ciglov, kot pri ostalih.


Nihče ni pričakoval, da se vrne z goro mišic (pa jih ima pod tem fatom kar nekaj). Nemoreš si pa kot MVP kandidat, kot franšizni igralec privoščiti priti v stanju kot je prišel on. To je popolnoma nesprejemljivo. Glede izgovorov o koroni sem pa že zgoraj napisal.

Nekdo je tudi izpostavil razloge, da poškodbe hitreje pridejo v takšnem stanju, kot pa, če si fizično dobro pripravljen. Verjetno je ta overweight povezana tudi z njegovimi tricami.

Zgodovina sprememb…

FTad ::

Nisem LeBron fan, ga pa spoštujem, pri ohranjanju telesne kondicije. Se spomnim posnetka, kjer opisujejo, kako letno zapravi nekaj miljonov $$ za top of the art stvari in dejansko zgleda zelo pomaga, da je po tolikih letih v NBA se vedno z relativno izredno malo poskodbami. Luka bi si moral tudi sam nekaj takega omisliti. Verjetno se zaenkrat se kaj dosti ne sekira, saj jih ima "le" 21 let, ampak to bo hitro mimo. Blizje si 30. letom, bolj gre telo v maloro...

Ganon ::

FTad je izjavil:

Verjetno se zaenkrat se kaj dosti ne sekira, saj jih ima "le" 21 let, ampak to bo hitro mimo. Blizje si 30. letom, bolj gre telo v maloro...


Leta niso noben izgovor. Če lahko jaz med korono ohranjam normalno težo, pa nisem noben vrhunski športnik z milijoni evrov v žepu, kako je ne bo Dončić? Ne da ne zmore, brezbrižen je. Zrasla so mu krilca.

Horas ::

Ftad saj sta tudi bryant pa MJ bila taka, pa cr7. nizek body fat in malo višja mišična masa pripomore k vsemu!!!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

nerro32 ::

Samael je izjavil:

nerro32 je izjavil:

Kako je Cuban razložil, zakaj Luka ni v top formi.

Sem poskušal preko US proxy-ja, pa nič ne spremeni. A se moraš v stran registrirati? Lahko narediš kratek povzetek?


Meni je normalno odprlo, je pa res, da mi je ta stran v preteklosti nagajala, a se ne spomnim kako sem ukrepal :)) V bistvu reče, da je bilo planirano, da bo Luka treniral in igral za reprezentanco, ampak je zarado covida to odpadlo. In sedaj imajo zaradi takega urnika in malo počitka številni igralci težave s pripravljenostjo, tudi v drugih ligah. Potem pa še:

“Luka will tell you that he didn’t come [into camp] in as good of shape as he wanted to,” Cuban said. “You can’t replicate all that [expected offseason work] that quickly.”

“Luka’s job is to make everybody on the court better and to help us win games,” Cuban said. “We saw what we can do against the Clippers. But we saw what happens when we don’t make shots like against the Suns and the Lakers or guys don’t do their job and box out against the Lakers.

“Luka knows that when that happens, he’s going to get the blame, no matter what. But there’s nobody in the organization that has changed our perspective of Luka at all. We know he’s amazing. He’s a top-three, top-five player in the league and he’s only going to get better.”


Pa še nekaj izjav, ki sta jih pridobila Tim MacMahon in Michael Gallagher na to temo:

Rick Carlisle: “It’s clear Luka doesn’t have his rhythm yet.” He said he wasn’t going to get into Luka’s conditioning...“Luka’s going to be fine. He’s just got to keep playing. … Luka’s moving in the right direction. I don’t have any doubt about that, and he’s going to be fine.”

Luka Doncic: “I just think my legs are really tired, but it’s not an excuse.” He has acknowledged that he’s playing his way into shape after the short offseason... “I’ve got to do way better. I’m 21 in my third season. I can improve so much. I can still improve so much, so I’ve got to work on those shots every day. If you work on it, they’re going to fall in. That’s my point of view.”


V glavnem, kritika o slabi pripravljenosti je čisto upravičena. Tudi Luka ve, da to ni to. Verjamem, da bo v prihodnje bolje poskrbel zase. Mogoče bi mu priporočal, da kakšno poletje preživi s Čančarjem :)

IL_DIAVOLO ::

Ne rabi postat drvosek(cancar), ampak se boljsi playmaker kot že itak je.

Kurzweil ::

Westbrook
4 tekme
4 tripple doubli
4 porazi

Nedasemiveč ::

Washington me je res zelo razočaral v začetku te sezone. Dva poraz proti ekipi, ki bo verjetno pri dnu lestvice letos (Chicago) ter dva poraza proti direktnemu konkurentu za končnico (Orlando) ter seveda proti 76 ers. Sedaj pa bodo imeli še težak razpored v naslednjih petih krogih: Minnesota, Brooklyn, 76ers, Boston, Miami.

Je kdo gledal njihove tekme? Kaj gre narobe? Ker ekipo imajo vsaj na papiru kakovostno. Imajo enega najbolj zaželjeznih SG v ligi Bradleya Beala, še enega potencialno all-starja v šibkejši konferenci (Westbrook) in kar nekaj manjših pomembnih delčkov v Bryantu, Hachimuri, Bertansu in Avdiji.

Badwolff ::

V bistvu so 2 deep, Brad in Russ. Rui je igral samo včeraj, pa se to samo v napadu. Avdija obeta, ampak zaenkrat ni ready. Bryant ne zna obraniti koša proti nikomur, ostali so GLeague level, vsaj zaenkrat. Brooks tudi še ni pokazal, da se mu kaj sanja kako iztržiti čimveč iz ekipe. Mogoče se malo zberejo, sam sem jih tudi imeli vsaj v play inu.

Pep3Laugh ::

kaj pa je z memphisom ? danes jim manjka pol ekipe, kar lepe kvote za charlotte.
pa tudi dallas je danes favorit proti miami-ju. vem da miami ni še dosti pokazal ampak z trenutno formo dončića :|

Nedasemiveč ::

Pep3Laugh je izjavil:

kaj pa je z memphisom ? danes jim manjka pol ekipe, kar lepe kvote za charlotte.
pa tudi dallas je danes favorit proti miami-ju. vem da miami ni še dosti pokazal ampak z trenutno formo dončića :|


Pri Miamiju mi je zanimiva stava Duncan Robinson over 11,5 - kvota 1.83
Glede na slabo obrambo Dallasa, bi Duncan znal nasuti te štiri trojke. Morda dober double skupaj s Charlotte.

Zgodovina sprememb…

dild0idis ::

Gledam malce Dončičov način igre in me kar skrbi za njegova kolena.

Mu privoščim vse najboljše, samo zdi se mi, da bo kar kmalu začel imeti poškodbe s takim načinom igre, morda še ne sedaj, ko je še mlad, vendar z leti pa je njegov tip igre zelo problematičen, še posebaj, če bo pretežak.

Posebaj mislim te hitre spremembe gibov t.i. euro step.

ps: Pa strinjam se z uporabniko HypoHypo, če lahko normalen človek ostane v formi, bi tudi profesionalni športnik moral skrbeti v nulo ves čas za svoje telo, sploh glede na to kakšne zneske dobivajo in tudi zato so določeni športniki legendarni, določeni veliki talenti pa izvodenijo v obskurnost.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Do poškodb prihaja zaradi ponavljajocih gibov. Doncic pa ima eno najbolj raznovrstnih iger, brez neke agresije ali naglih gibov. Tudi težek ni toliko, da bi bil nagnjen k poskodbam.

bambam20 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Do poškodb prihaja zaradi ponavljajocih gibov. Doncic pa ima eno najbolj raznovrstnih iger, brez neke agresije ali naglih gibov. Tudi težek ni toliko, da bi bil nagnjen k poskodbam.


Kok ne. Si ja vsaj 4 krat na sezono konkretno zvije gležnje.

Samael ::

Ampak to je imel težave že prej, ane?
Jaz tudi menim, da bi se morala njegove igra, ki ne temelji na eksplozivnosti in hitrosti, dobro starati, me pa vseeno malce skrbi ta njegova neresnost okoli pripravljenoti, zaradi česa znajo trpeti kolena in kar prav kliče po boh ne daj novih poškodbah.
Samael != Samuel

Samael ::

Upam, da bo v nadaljevanju tekma kaj boljše, ampak ta moment sta obe ekipi (DAL-MIA) za en d...
Samael != Samuel

Samael ::

Precej dolgočasna tekma. Nobena ekipa ni ravno blestela. Mislim, da je bila v tej sezoni od vseh tekem, kar sem jih videl, ta z najnižjim rezultatom (93:83).
Edina svetla točka je bila solidna Dallasova obramba prve tri četrtine, čeprav po drugi strani Miami ni zadeval niti odprtih metov.
Samael != Samuel

IL_DIAVOLO ::

Butler 2 piki v 27 minutah :))

Doncic mi vedno bolj postaja vsec na postu, richardson pa se vedno bolj ujema s slednjim.

V zaključku tekme bo edino treba bolj umirjeno in zrelo odigrat.

Vrtiljak čarovnika

https://mobile.twitter.com/dallasmavs/s...

dreta1 ::



WOW!

Kurzweil ::

Sem pa včeraj gledal HOU in TOR... zaenkrat res neverjeten napredek 25-letnega Christiana Wooda (HOU), ki nikdar niti draftan ni bil, če bo šlo takole naprej, bo letos eden izmed top kandidatov, kar se tiče igralcev, ki so v tej sezoni najbolj napredovali. Zanimiv igralec...

z3ro ::

Zakaj Arena sport spet ne prenaša Dallasa ponoči? Vem da obstajajo streami ampak vseeno..

IL_DIAVOLO ::

https://mobile.twitter.com/TalkinNets/s...

Temu cupavcu bi moral nekdo kosti prestet.

Duhec ::

Zakaj pa Luka ne igra?
Konec prve četrtine, DAL:CHI 31:31, Luka še ni stopil na parket...

edit:
Težave z levo stegensko mišico...
http://blackbird.si/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Duhec ()

bambam20 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

https://mobile.twitter.com/TalkinNets/s...

Temu cupavcu bi moral nekdo kosti prestet.



Tole ne moreš verjet, kako je padel kriterij sojenja v NBA-ju. Igrelc se sam zabije v naspotnikovega igralca in dosodijo prekršek.

FTad ::

Duhec je izjavil:

Zakaj pa Luka ne igra?
Konec prve četrtine, DAL:CHI 31:31, Luka še ni stopil na parket...

edit:
Težave z levo stegensko mišico...


Malo visje je bilo govora o Lukatovi fizicni pripravljenosti.....Evo, ze tezave, do katere imo ne bi prislo, ce bi bil fizicno bolje pripravljen.

eric_cartman ::

FTad je izjavil:

Duhec je izjavil:

Zakaj pa Luka ne igra?
Konec prve četrtine, DAL:CHI 31:31, Luka še ni stopil na parket...

edit:
Težave z levo stegensko mišico...


Malo visje je bilo govora o Lukatovi fizicni pripravljenosti.....Evo, ze tezave, do katere imo ne bi prislo, ce bi bil fizicno bolje pripravljen.


To poškodbo bi naj kot "kodo" uporabljali za load management igralcev. Verjetno zato, ker je back to back tekma z Rocketsi jutri. Po drugi strani pa naj bi taka poškodba bila ob grobem kontaktu (stric Google):

"A quadriceps contusion happens when someone gets hit very hard in the thigh. The force makes the muscle tear and bleed."

Torej ne vem če ima kaj veze z njegovo fizično pripravljenostjo.

Kakorkoli.. Izkazalo se je, da Dallas ni odpravil lanskoletnih težav.. Metanje tric na silo, slab rebound in posledično koriščenje second chance točk.. DP kot starter mi še vedno ne gre v glavo.. Carlisle je trmast kot bik, ali pa DP ve nekaj o njem... Bobi, ki je zgledalo, da bo imel 20 točk in 20 reboundov, pa ga posede na klop po 7 minutah igre v katero ne vstopi več..

Ne vem.. Ne razumem več.. Ampak s tako košarko si definitivno ne zaslužijo bit v playoffu.

Pa še nekaj se je pokazalo. Kljub temu, da Luka ni v top formi so brez njega nula. Zgubili so trenutno proti najslabši ekipi.

Na drugi strani čestitke LaVine-u. Res noro.. Se je sprehajal mimo obrambe Dallasa.

Mavericksi rabijo konkretno dobrega igralca. V zameno pa lahko tradeajo za DP + THJ + First round pick 2025.. Pa upamo, da kaj dobijo..

Zgodovina sprememb…

bambam20 ::

eric_cartman je izjavil:



Mavericksi rabijo konkretno dobrega igralca. V zameno pa lahko tradeajo za DP + THJ + First round pick 2025.. Pa upamo, da kaj dobijo..


Saj so ga imeli, pa so pustili, da je odšel v Philo, kjer igra košarko življenja.

RoccoC ::

LOL, kako po petih tekmah pozabljate kako nekonstanten je bil Seth celotno lansko sezono...

IL_DIAVOLO ::

Saj to je ze dolgo jasno, da je dallas brez doncica zasidran na dnu lestvice.

Ampak dajmo se malo srat po doncicu, ker on je glavna tezava dallasa. Upam, da je kdo izmed glavnih se tega mnenja, da spizdi iz vukojebine.

Ce je curry zasijal, ne vidim razkoga zakaj doncic ne bi. Ne more mestni fant gnoja kidat.

bambam20 ::

RoccoC je izjavil:

LOL, kako po petih tekmah pozabljate kako nekonstanten je bil Seth celotno lansko sezono...


Veš, kdaj se je končala lanska sezona za Dallas? 30. avgusta. Ne moreš spregledat dejstva, da Curry ta trenutek po 6-ih tekmah igra košarko življenja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Badwolff ::

Danes pa poslastica, Pot vs Kettle :D

Samael ::

Pa obadva sta se malce spočila :)
Samael != Samuel

Kurzweil ::

Kateri je zdej top shit stream?

bambam20 ::

Kurzweil je izjavil:

Kateri je zdej top shit stream?


Načeloma tale.

http://nbastream.tv/

eric_cartman ::

bambam20 je izjavil:

RoccoC je izjavil:

LOL, kako po petih tekmah pozabljate kako nekonstanten je bil Seth celotno lansko sezono...


Veš, kdaj se je končala lanska sezona za Dallas? 30. avgusta. Ne moreš spregledat dejstva, da Curry ta trenutek po 6-ih tekmah igra košarko življenja.


Saj lahko mu dejansko ni sedla Rickova igra.. Mogoče pa je bil zato nekonsistenten, ker ga RC ni znal pravilno uporabit..

Vsak ima svojo igro. In res je Seth Curry je dal pri Mavericksih pomemben doprinos zlasti v clutch tekmah.. Ampak toliko kot je bil dober v ofenzivi je bil liability v obrambi.. Lahko je nasul 25 točk in dal 6/9 za 3pt. Ampak če potem brani tako, da se mimo njega sprehajajo do koša, ni naredil nič.

Pomemben je samo plus/minus na koncu tekme. In moram jit pogledat še enkrat.. Ampak vem, da ko so sedaj delali primerjavo ima Josh Richardson večji +/- kot Seth Curry do sedaj, kar pomeni, da ima Richardson pri Dallasu večji impact, kar so pa itak že vsi trdili.

Jasno povejo, da Richardson po načinu igranja bolj paše v Dallas in Curry po načinu igranja bolj paše v Philo. Jaz ga pogrešam, pravzaprav kontra.. Noro sem bil vesel, ko so ga poklicali nazaj v Dallas..

Ampak zdaj vidim, da ni potrebno "točit solz" za Curryjem, ker smo dobili konkretno dobrega branilca, ki daje v povprečju toliko točk kot Curry v lanski sezoni za Dallas.

Za obe ekipi je tako boljše.

Kurzweil ::

Tole danes ponoči je bila zelo pomembna zmaga za DAL, precej bolj, kot morebitna proti CHI dan pred tem. Namreč ne bi bil presenečen, če bodo ravno HOU in DAL bili bitko za mesta med 4-6. mesta na zahodu, če bo seveda zdravja za Luko in Porzingisa. Sem si pa lepo nastavil budilko, začnem gledat tekmo in zaspim še preden se je začela, torej v 3 min bi rekel. Vidim, da je spet dobro igral Wood pri HOU, tip je po mojem najbolj resen kandidat (zaenkrat) za igralca, ki je v tej sezoni najbolj napredoval. Overall pa zelo pomembna tekma za DAL, ki je to sezono začel slabo, je pa res, da če bi bila Porz in Luka od prve tekme fully prepared, bi znalo biti popolnoma drugače.

@eric_cartman, vidim, da si omenil +/-... jaz tega še danes ne razumem povsem, zakaj folk daje temu takšno vrednost, namreč to ni nobena indikacija, da je nek igralec dober, saj gre za rezultat ekipe v času, ko je bil nekdo v igri... kar v teoriji pomeni, da je lahko nekdo najboljši v +/- , dejansko pa ni naredil popolnoma nič. Ta podatek je še toliko manj pomemben, če imaš vzorec le parih tekem, je precej bolj relavanten index, katerih je kar nekaj na izbiro... tudi sicer me čudi, da folk ne gleda več advanced stats v NBA, glede na to, kako lepo imajo dostopno tudi to področje... tam se skrivajo pa res detajli, ki jih nobena statistika na pokaže in so brutalno pomembni... da omenim enega izmed mnogih, recimo kakšen procent meta ima nasprotnik, ko ga krije nek igralec, pa recimo kolikokrat je nek igralec aktiven v obrambi meta, da ne naštevam dalje, ker je tega res ogromno...

Duhec ::

Še o včerajšnji zmagi Dallasa proti Houstonu.
Gledal sem prvi polčas... potem me je malo zmanjkalo... pa spet proti koncu. :)
Kaj naj rečem... Luka je bil edini, ki je prvo četrtino igral vseh 12 minut, ostali so se menjavali in zaključili s 33:21 v korist Dallasa.
Sem si mislil, če tako nadaljujejo je zmaga zagotovljena, čeprav se je Harden skupaj z ostalimi (najbolj sta mi padla v oči Wood in Gordon...) trudil tudi s trojkami, je na srečo bil pri tem še slabši od Luke.
Druga četrtina se je začela brez Luke in po 6ih minutah se je prednost 12ih pik praktično stopila.
Nekako so delovali nepovezano, prodori in meti na silo... ni bilo neke povezave in koncepta... vsak bolj zase... tako sem videl.
Potem je vstopil Luka in počasi so spet zorganizirali igro, tako da je druga tretjina minila neodločeno in prednost 12ih pik iz prve je ostala.
Tretjo četrtino, ki jo je Houston dobil z 28:23, sem prespal. Kaj Dallasu takrat ni šlo ne vem. Lahko so tudi Rakete imele bolj mirno roko in je vse letelo noter.
Luki trojke sicer niso šle, je pa imel veliko podaj in skokov ter dobro organizacijo. Kot magnet je nase navlekel dva/tri igralce, nato spretno podal.
Na koncu je nanizal trojnega dvojčka. Neverjetno.
Izvrstni, Tim Hardaway se mi zdi, da je vedno, ko se se Rakete približale na 3 do 5 pik, uspešno zadel trojko in spet so se odlepili.
Tip je zadel 8 od 10-ih trojk, res je imel mirno roko in je močan steber Dallasa.
Tudi Richardson in Willie sta bila, kolikor sem ju videl, zelo dobra.
Se pa vsi hitro znervirajo, saj so dobili kar nekaj tehničnih ali pa so bili sodniki na rahlem trigerju.
Zmaga Dallasa 113:100.
http://blackbird.si/

drvo ::

Kljub temu, da mu trojke še šepajo je zaznati v zdnjih dveh tekmah, da se krivulja obrača na bolje. Danes jih je metal 30%, kar je malce manj, kot v prejšnji sezoni. Ker pa je sezono začel kot pujsek, verjamem, da bo to še izboljšal, ker se tudi na igri vidi, da ponovno dobiva občutek za igro.

Kurzweil ::

BREAKING: Markelle Fultz has suffered a season-ending torn ACL in left knee.

... zelo soliden igralec, zna to predstavljat kar problem za Orlando, ki je zaenkrat kar največje presenečenje sezone.
««
11 / 81
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914154806 (33485) bambam20
»

NBA (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Šport
759195693 (93002) Samael

Več podobnih tem