» »

NBA sezona 2020-2021

NBA sezona 2020-2021

Temo vidijo: vsi
««
71 / 81
»»

belo mleko ::

Sem že večkrat pisal da je FO Dallasa slab, pa sem ponavadi dobil odgovor da imajo čas. Da se lahko čaka in čaka... Pa tudi glede menjav so nekateri stoje ploskali Donniju, še dolgo po tem, ko so se te izkazale za slabe. Danes pa se vsi začudene delajo. Tudi tale članek od Catoja smrdi po Donniju. Naenkrat je nek bitkojn tip kriv za slabo vodenje vsega? Nekateri ga radi pihnejo.

Drugače pa čestitke Donkeju za drugo uvrstitev v top peterico.
https://il9.picdn.net/shutterstock/videos/6059618/thumb/8.jpg

Samael ::

Ne, odgovor je povsem realističen, če ga le razumeš.
Ja kaj si pa pričakoval od LOTTERY ekipe s podna?
Da bodo povsem z dna brez bilo kakšnih tradable assets v dveh letih contenderji? Mislim no ... a je prav res treba vedno znova razlagati in tolmačiti v upanju, da se bo komu le prikazala Marija?
Samael != Samuel

belo mleko ::

Ne, ampak da bodo vsako leto malo boljši. Letos imajo slabšo ekipo. Po eni strani je KPju šlo na slabše, po drugi pa so naredili par trapastih menjav. Ta pogodba jih že tepe po glavi. Pa sem dal za primerjavo Atlanto, lani so bili garbage, letos so še v PO (ok, east ampak vseeno). Mavsi so v Cancunu in na Reki, FO pa je gotova.
https://il9.picdn.net/shutterstock/videos/6059618/thumb/8.jpg

bambam20 ::

Samael je izjavil:


Da bodo povsem z dna brez bilo kakšnih tradable assets v dveh letih contenderji?


Zdaj so že tretjo sezono zafurali. Pa še naslednjo bodo.

belo mleko je izjavil:

po drugi pa so naredili par trapastih menjav. .


Niti ena menjava ni bila dobra.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Samael ::

belo mleko je izjavil:

Ne, ampak da bodo vsako leto malo boljši.

Ok, fair enough. Ti trejdi se res niso izkazali, kar smo upali, da se bodo. Čeprav ... saj sam vidiš, kakšna je vrsta pred vrati Dallasa. Nihče jim ne more očitati, da so pasivno čakali par sezon. S KP-jem so tvegali, lahko bi bil velik met, ali pač ne, saj to je bilo že takrat jasno in je mislim da večina razumela, zakaj. Žal se ni izšlo.
Bilo je tudi nekaj drugih načrtov in želja, ki se v FA tudi niso izšli. Pri Kembi, ki se je takrat zdel precej solidna izbira, so imeli mogoče celo malce oz. veliko sreče, da se ni izšlo. Ker poglej ga danes.
Pri JRichu je bilo res videti, da je ekipa sodeč po sezoni pred tem dobila točno tisto, kar je potrebovala, pa ti šment ... tip igra najslabšo košarko svojega življenja.
Nekako s prihodom Luke je mislim da Cuban rekel, da želi v petih letih zgraditi šampionsko ekipo, potem pa je prišel Luka, jih prehitel in nenadoma se je vse mudilo ... Bomo videli ane, ampak jaz res po prvih začetnih sezonah z dna nad ekipo ne bi obupal.
Samael != Samuel

Nedasemiveč ::

belo mleko je izjavil:

Pa sem dal za primerjavo Atlanto, lani so bili garbage, letos so še v PO (ok, east ampak vseeno). Mavsi so v Cancunu in na Reki, FO pa je gotova.


Hawksi so imeli več pickov + dodatno leto vmes in posledično večjo pogajalsko moč. Letos so res v playofsih ampak oni bodo verjetno enako močna ekipa tudi v naslednji sezoni (morda celo več). To so namreč njihove pogodbe:

- Danilo Gallinari je zelo nagnjen k poškodbam, star je 32 let, šibek v obrambi, v napadu bo pa verjetno tudi počasi začel padati. V naslednji sezoni bo pobiral 20 milijonov dolarjev, čez dve leti pa 21,5m$.

- Bogdan Bogdanović je en tak Tim Hardaway tip igralca. Prostora za bistveni napredek ni ravno viden. Pobiral pa bo 18 milijonov dolarjev vse do poletja 2024.

- Clint Capela je izredno hvaležen center, če imaš zdravega superstarja + strelce. Zato letos tudi bolj pride do izraza njegova vloga. Je pa to klasičen old school center brez šuta za tri. V naslednjih dveh sezonah bo prejemal 18 milijonov dolarjev.

Sedaj se že soočajo s problemom, kaj storiti s Collinsom. Trae Young bo tako kot Dončić podpisal MAX. Potem je tu še Kevin Huerter, ki bo tudi želel "povišico". Torej kot vidiš tudi Atlanta nima ravno idealnega izhodišča, predvsem tale pogodba z Bogdanom bi jih znala še kako tepsti. Letos že izgledajo bistveno bolje kot lani, ampak njihov dejanski reach je pa zelo vprašljiv.

Mato989 ::

Franz21 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Nekateri v tej temi so se mi posmehovali, ko sem Dončića uvrščal med TOP 5 igralci letošnje sezone.

Lepo je imeti prav.


Tip je top 5 po statsih... ampak na koncu je legenda tisti ki osvoji prstan... Poglej recimo Duranta kaj je delal ponoči... 48 min je igral, tega Dončič še ni zmogel in hkrati 49 pik itd...

Legenda pač



Luka je star 22 let!
Jeffrey je prvi naslov osvojil pri 28...



Kahwi pa kdaj?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Nedasemiveč ::

Mato989 je izjavil:

Franz21 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Nekateri v tej temi so se mi posmehovali, ko sem Dončića uvrščal med TOP 5 igralci letošnje sezone.

Lepo je imeti prav.


Tip je top 5 po statsih... ampak na koncu je legenda tisti ki osvoji prstan... Poglej recimo Duranta kaj je delal ponoči... 48 min je igral, tega Dončič še ni zmogel in hkrati 49 pik itd...

Legenda pač



Luka je star 22 let!
Jeffrey je prvi naslov osvojil pri 28...



Kahwi pa kdaj?


Kawhi pa s kom?

Smurf ::

belo mleko je izjavil:

Sem že večkrat pisal da je FO Dallasa slab, pa sem ponavadi dobil odgovor da imajo čas. Da se lahko čaka in čaka... Pa tudi glede menjav so nekateri stoje ploskali Donniju, še dolgo po tem, ko so se te izkazale za slabe. Danes pa se vsi začudene delajo. Tudi tale članek od Catoja smrdi po Donniju. Naenkrat je nek bitkojn tip kriv za slabo vodenje vsega? Nekateri ga radi pihnejo.

Drugače pa čestitke Donkeju za drugo uvrstitev v top peterico.

Sej so imeli cas, sedaj pa po 3 sezonah pa malce manj. Pa v resnici pomoje tudi Donnie se ne bi letel, ce ne bilo notranjih trenj. Jaz sem v resnici pricakoval, da bo letel Bob, kot kaze bosta letetal oba. Je novica, ni pa tole popolno presenecenje.

Se pa vse podreja Lukatu. Ta del smo pa res ze veckrat zapisal, da ni variante, da Luka ne bi podpisal nove pogodbe v Dallasu.

Aja pa mimogrede trade za KPja jaz se zmeraj imam za dobrega. Dobra najverjetneje ni bila KPjeva pogodba (mogoce bi recimo moral imeti klavzulo za poskodbe).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smurf ()

eric_cartman ::

Smurf je izjavil:

belo mleko je izjavil:

Sem že večkrat pisal da je FO Dallasa slab, pa sem ponavadi dobil odgovor da imajo čas. Da se lahko čaka in čaka... Pa tudi glede menjav so nekateri stoje ploskali Donniju, še dolgo po tem, ko so se te izkazale za slabe. Danes pa se vsi začudene delajo. Tudi tale članek od Catoja smrdi po Donniju. Naenkrat je nek bitkojn tip kriv za slabo vodenje vsega? Nekateri ga radi pihnejo.

Drugače pa čestitke Donkeju za drugo uvrstitev v top peterico.

Sej so imeli cas, sedaj pa po 3 sezonah pa malce manj. Pa v resnici pomoje tudi Donnie se ne bi letel, ce ne bilo notranjih trenj. Jaz sem v resnici pricakoval, da bo letel Bob, kot kaze bosta letetal oba. Je novica, ni pa tole popolno presenecenje.

Se pa vse podreja Lukatu. Ta del smo pa res ze veckrat zapisal, da ni variante, da Luka ne bi podpisal nove pogodbe v Dallasu.

Aja pa mimogrede trade za KPja jaz se zmeraj imam za dobrega. Dobra najverjetneje ni bila KPjeva pogodba (mogoce bi recimo moral imeti klavzulo za poskodbe).


Za časa Unicorn KP-ja, so vsi želeli, da bi ga dobili v svoj team. Spursi so ga želeli najbolj.. Pa vem, da še ene par teamov.. Dobil pa ga je na koncu Dallas.

Je pa vprašanje kaj se dogaja pri KP-ju. Ali je res kriv on sam.. Ali je kriv način igre, ki mu ne odgovarja.. Pri Knicksih je on igral cel čas v postu. Medtem, ko RC pravi, da je post igra preteklosti in da tega ni več.

Ampak klinc pa to pomaga potem, če max contract playerja koristi za stanje v kotu.. Potem pa je tu še bitka egov. Tako kot RC pri svojem mišljenju o postu ne bo popustil, tako tudi KP ne popusti pri svoji nenavdušenosti nad tako igro, ki jo zahteva RC - kar tudi večkrat izrazi po tekmah.

Ampak tut tukej se mora nekaj spremenit.. Pravi RC back to the drawing board.. Pa, da bodo poskusili spremenit igro tako, da bo vsem odgovarjala.. Samo nekdo pa se mora prilagodit.. Drugače pa pač KP in Luka nista za skupaj.

Lansko leto v bubble-u, je imel KP veliko več svobode, da je lahko delal to kar mu odgovarja.. Letos tega ni imel in še poškodbe povrh vsega.. Pa imamo to kar imamo sedaj.. Vsekakor pa je to ena slabših pogodb.

Je pa vprašanje kaj bodo sedaj spremenili in kako. Kdo bo nasledil Donnie-ja. To je najbolj pomembna sezona v naslednjih treh letih za njih, ki jim bo še omogočala, da dobijo kakšnega dobrega playerja.. Če jim letos ne rata, jim tudi v naslednjih dveh letih ne bo.. Ker ne bodo imeli cap space-a.

Za KP-ja pa sem takole.. V kolikor jim rata kaj dobrega iztržit pred začetkom sezone.. Potem go ahead.. Ampak brez rinjenja z glavo skozi zid.. Potem rajši počakamo do trade deadline-ov med sezono, pa naj ga takrat menjajo.. Mogoče pa še malo pridobi na vrednosti - če bo zdrav seveda.

JRich mora it.. Ker je tema tukaj.. Ker ga je RC poskušal na vse načine vključevat v igro.. Pa niti odprtih uncontested trojk ni zadeval.. Da ne omenjam turnoverjev ipd., ki se jih je v njegovih parih minutah na igrišču zvrstilo kar nekaj..

Upam, da kar prevetrijo team.. Pa definitivno več Greena letos v igrah.. Ker ima fant super energijo in možnost, da postane res dober 2&D guy..

judoka ::

Ampak klinc pa to pomaga potem, če max contract playerja koristi za stanje v kotu.. Potem pa je tu še bitka egov. Tako kot RC pri svojem mišljenju o postu ne bo popustil, tako tudi KP ne popusti pri svoji nenavdušenosti nad tako igro, ki jo zahteva RC - kar tudi večkrat izrazi po tekmah.


To da je post igra neucinkovita ni mislenje je kar statisticno dejstvo ki velja za ogromno vecino lige minus par elitnih post igralcev ala Embiid.
KP je in je bil dalec od njegove ucinkovitosti. Torej ce bi clovek rad igral post igro naj razvije post igro ki je ocitno nima.
Sicer pa problem s KP to sezono ni bil v napadu, kjer je bil cisto soliden. Problem z njim je bil v obrambi, kjer je postal luknja in ne orozje.
Ce KP ni rim protector postane useless.

Goody ::

Še Lue si je gor prišel da je post igra pase. Zubac mu skoraj ne igra več, Cousins mu že prej ni. LAC tudi brez Kawhija premagal Jazz. PG zelo dober, svoje dodal še Morris, Jackson. Lahko da bodo prilezli do finala tudi brez Kawhija. Zdej se vidi kolk Dallas (oziroma Luka) sploh ni bil slab...

bambam20 ::

judoka je izjavil:

Ampak klinc pa to pomaga potem, če max contract playerja koristi za stanje v kotu.. Potem pa je tu še bitka egov. Tako kot RC pri svojem mišljenju o postu ne bo popustil, tako tudi KP ne popusti pri svoji nenavdušenosti nad tako igro, ki jo zahteva RC - kar tudi večkrat izrazi po tekmah.


To da je post igra neucinkovita ni mislenje je kar statisticno dejstvo ki velja za ogromno vecino lige minus par elitnih post igralcev ala Embiid.



Zato pa večina lige ne osvoji naslova, ker sam trojke šajbajo in tekajo gor in dol kot kure brez glave.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Smurf ::

bambam20 je izjavil:


Zato pa večina lige ne osvoji naslova, ker sam trojke šajbajo in tekajo gor in dol kot kure brez glave.

Mislim, da je by-design, da lahko samo 1 ekipa v sezoni dobi naslov. Garantiram da to ni povezano s trojkami :)).

Kurzweil ::

To, da je Atlanta povedla v seriji z rezultatom 3-2 me niti malo ne preseneča... kot sem že napovedal pred to serijo, da ne bom niti malo presenečen, če bo ATL napredovala... res lepo širino ima ATL v rosterju, v playoffu pa so še vidno izboljšali obrambo...

Je pa zanimivo, da po vsaki pošodbi nosilcev, kot so Leonard, Harden, Irving... so zmagale prav te ekipe, ki so bilo hendikepirane za svoje superstarje... bi bilo zanimivo videt v nadaljevanju tudi to, kako bi PHO reagiral na odsotnost Paula, pa vidim, da bo slednji zgleda takrat že igral!

Sem pa že na začetku playoffa opozarjal, da se ne omenja preveč Marcusa Morrisa pri LAC... zdejle sicer nimam časa, da bi pogledal, kako tip meče trojke v zadnjem obdobju, poleg seveda dobre obrambe... ampak procent mora biti hudičevo visok, bom preveril in če se spomnim napišem tu...

Sicer pa je telenovela med Donnijem Nelsonom in tistim gamblerjem dobila epilog:

Donnie Nelson and the Dallas Mavericks have decided to part ways

sheeshkar ::

Smurf je izjavil:

bambam20 je izjavil:


Zato pa večina lige ne osvoji naslova, ker sam trojke šajbajo in tekajo gor in dol kot kure brez glave.

Mislim, da je by-design, da lahko samo 1 ekipa v sezoni dobi naslov. Garantiram da to ni povezano s trojkami :)).

Očitno se ne spomniš starih dobrih časov post-up igre, ko so naslov osvojile 3-4 ekipe na sezono... :))

Zimonem ::

Goody je izjavil:

Še Lue si je gor prišel da je post igra pase. Zubac mu skoraj ne igra več, Cousins mu že prej ni. LAC tudi brez Kawhija premagal Jazz. PG zelo dober, svoje dodal še Morris, Jackson. Lahko da bodo prilezli do finala tudi brez Kawhija. Zdej se vidi kolk Dallas (oziroma Luka) sploh ni bil slab...

Se je danes pri jazzu videlo, ko so se jim ustavile trojke...

bambam20 ::

Smurf je izjavil:

bambam20 je izjavil:


Zato pa večina lige ne osvoji naslova, ker sam trojke šajbajo in tekajo gor in dol kot kure brez glave.

Mislim, da je by-design, da lahko samo 1 ekipa v sezoni dobi naslov. Garantiram da to ni povezano s trojkami :)).


Utah ne bo ta ekipa, kjer jim je napadalni plan A,B,C in Ž - trojke.

Smurf ::

Vse bolj kaze, da bo letos zmagala ekipa, ki bo uspela ostati zdrava do konca.

Nedasemiveč ::

Clippersi brez Kawhija premagali Utah. Kaj je Mato, a Kawhi potem ni tako zelo dober? Vsaj takšna je tvoja logika >:D

bambam20 ::

Nedasemiveč je izjavil:

Clippersi brez Kawhija premagali Utah. Kaj je Mato, a Kawhi potem ni tako zelo dober? Vsaj takšna je tvoja logika >:D


A so že zmagali serijo mogoče?

GupeM ::

Ne, so pa tekmo. In če pogledaš, da imajo s Kawhijem samo 50 % uspešnost proti UTA, brez njega pa 100%, potem je po Matomatiki jasno, da je Kawhi v resnici slab, saj je ekipa brez njega uspešnejša.

IL_DIAVOLO ::

Jazzi in nuggetsi najbolj 2 precenjeni ekipi.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Nedasemiveč ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Jazzi in nuggetsi najbolj 2 precenjeni ekipi.


Po čem pa je Utah precenjena ekipa? Imajo dobro in pametno sestavljeno ekipo okoli Mitchella in Goberta, nimajo pa tistega pravega superzvezdnika ala Irving, Doncic, Giannis itd.

Niti Denverja ni nihče uvrščal v finale + Murray se jim je poškodoval.

Zgodovina sprememb…

Kodrnusa ::

Tkole kot sta moris in george igrala sem jaz pricakoval v playoffu in sem jih imel celo za skrite favorite. George je toplo hladen, moris pa igra samo takrat ko je res potrebno vrhunsko.. Jackson pa igra kot allstar, resil ze par tekem. Ce ima Leonard res krizno strgano potem bo brooklyn gladko prvak po moje...ce pa leonard pride nazaj potem pa stavim na cliperse...

judoka ::

Leonarda ne bo nazaj. Na sunse se vedno nihce ne racuna..

Kodrnusa ::

Sunsi po mojem proti brooklynu zelo tezko..
Bomo najbrz videli :)

bambam20 ::

GupeM je izjavil:

Ne, so pa tekmo. In če pogledaš, da imajo s Kawhijem samo 50 % uspešnost proti UTA, brez njega pa 100%, potem je po Matomatiki jasno, da je Kawhi v resnici slab, saj je ekipa brez njega uspešnejša.

To pa lahko preberem samo na tem forumu.

Kodrnusa je izjavil:

Sunsi po mojem proti brooklynu zelo tezko..
Bomo najbrz videli :)

Ce bo harden na eni nogi bo vs zanimivo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Nedasemiveč ::

bambam20 v igri je bila Matotova logika in sarkazem ;)

GupeM ::

bambam20 je izjavil:

GupeM je izjavil:

Ne, so pa tekmo. In če pogledaš, da imajo s Kawhijem samo 50 % uspešnost proti UTA, brez njega pa 100%, potem je po Matomatiki jasno, da je Kawhi v resnici slab, saj je ekipa brez njega uspešnejša.

To pa lahko preberem samo na tem forumu.

Pa sem mislil da na tem forumu ljudje štekajo sarkazem. Celo jasno je napisano, da gre za MatOmatiko. Celo odebeljen o sem dal noter. Pa še z veliko začetnico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

hamez66 ::

Pozabil si dopisal še /s. /s


Aja, hotel sem reči, da sem presenečen nad tem, da je Atlanta tako močna proti 76s. Kadar sem gledal Embiida, je dominiral, tako da jim nisem pripisal velikih možnosti, zdaj je pa 3:2.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

Badwolff ::

Carlisle stepped down.

Dallas razpada.

Dim - ogenj...

oemdzi ::

Zaradi enega trenerja in nekega članka o enem gemblerju ne vem, če res prav razpada. Ne bi pa imel ničesar proti, da se malce prevetri, ker letos jih pač ni malenkost ločila od napredovanja temveč je na tesno šlo izključno zato, ker je Luka igral izvenserijsko, sicer bi zmagali 1 ali po sreči 2.
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Massacra ::

oemdzi je izjavil:

Zaradi enega trenerja in nekega članka o enem gemblerju ne vem, če res prav razpada. Ne bi pa imel ničesar proti, da se malce prevetri, ker letos jih pač ni malenkost ločila od napredovanja temveč je na tesno šlo izključno zato, ker je Luka igral izvenserijsko, sicer bi zmagali 1 ali po sreči 2.


To so blodnjave projekcije nekoga, ki ne šteka, da je košarka skupinska igra!

Smurf ::

Ok tole s Carlislejem je pa tudi mene presenetilo.

Groot ::

Huh upam da ne bo tole preveč vplivalo na Luko v teh dneh. Res bi ga rabili da je trenutno 100% skocentriran na reprezentanco

Smurf ::

Si pa upam staviti, da bo Carlisle dobil hitro novo sluzbo.

oemdzi ::

Massacra je izjavil:

oemdzi je izjavil:

Zaradi enega trenerja in nekega članka o enem gemblerju ne vem, če res prav razpada. Ne bi pa imel ničesar proti, da se malce prevetri, ker letos jih pač ni malenkost ločila od napredovanja temveč je na tesno šlo izključno zato, ker je Luka igral izvenserijsko, sicer bi zmagali 1 ali po sreči 2.


To so blodnjave projekcije nekoga, ki ne šteka, da je košarka skupinska igra!


Seveda, zato pa niso napredovali... Serijo lahko ponovijo še 3x, pa takega tesnega rezultata več ne bo, ravno zato, ker je basket skupinska igra, včasih jo pač lahko tudi odloči posameznik...
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Massacra ::

Tako je: najboljši posamezniki v več kot 80% odločajo napete končnice.

To nikakor ne spremeni dejstva, da je košarka skupinska igra.

IL_DIAVOLO ::

Badwolff je izjavil:

Carlisle stepped down.

Dallas razpada.

Dim - ogenj...


Nekateri bi rekli to sploh ni nobeno presenecenje, vsi smo to pričakovali :D

It is happening.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

hamez66 ::

Res bi bilo hudo, če bi šel Luka v LA. Lahko tudi h Clippersom :D

oemdzi ::

Mogoče bo kot the KingJames si sam izbiral "trenerja" oz. sam vodil ekipo :))
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

bambam20 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Carlisle stepped down.

Dallas razpada.

Dim - ogenj...


Nekateri bi rekli to sploh ni nobeno presenecenje, vsi smo to pričakovali :D

It is happening.


Tega nisem pričakoval, sem pa upal, da se ga losajo.

Samael ::

Groot je izjavil:

Huh upam da ne bo tole preveč vplivalo na Luko v teh dneh. Res bi ga rabili da je trenutno 100% skocentriran na reprezentanco

Sem isto pomislil, čeprav po drugi strani pa Luka ni nikoli kazal kakšne posebne navezanosti do Carlisla, medtem ko je precej delal z Mosley-em.

Luka Doncic is a strong supporter of Mavs assistant coach Jamahl Mosley. “He’s got the things that are needed for a head coach," Doncic said after Mosely's one-game fill-in for a win over the Knicks this season. "He can be the head coach, for sure.”

Vir.
Samael != Samuel

bambam20 ::

Norci :)

Massacra ::

Samael je izjavil:

Groot je izjavil:

Huh upam da ne bo tole preveč vplivalo na Luko v teh dneh. Res bi ga rabili da je trenutno 100% skocentriran na reprezentanco

Sem isto pomislil, čeprav po drugi strani pa Luka ni nikoli kazal kakšne posebne navezanosti do Carlisla, medtem ko je precej delal z Mosley-em.

Luka Doncic is a strong supporter of Mavs assistant coach Jamahl Mosley. “He’s got the things that are needed for a head coach," Doncic said after Mosely's one-game fill-in for a win over the Knicks this season. "He can be the head coach, for sure.”

Vir.


Še kar neumnosti...Rick je odstopil, ker iz ostanka ekipe ni potegnil več, ne ker nebi favoriziral (in gradil ekipo skoraj zgolj na) Doncica.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

Samael ::

Massacra je izjavil:

Samael je izjavil:

Groot je izjavil:

Huh upam da ne bo tole preveč vplivalo na Luko v teh dneh. Res bi ga rabili da je trenutno 100% skocentriran na reprezentanco

Sem isto pomislil, čeprav po drugi strani pa Luka ni nikoli kazal kakšne posebne navezanosti do Carlisla, medtem ko je precej delal z Mosley-em.

Luka Doncic is a strong supporter of Mavs assistant coach Jamahl Mosley. “He’s got the things that are needed for a head coach," Doncic said after Mosely's one-game fill-in for a win over the Knicks this season. "He can be the head coach, for sure.”

Vir.


Še kar neumnosti...Rick je odstopil, ker iz ostanka ekipe ni potegnil več, ne ker nebi favoriziral (in gradil ekipo skoraj zgolj na) Doncica.

A to si na random quotal? :)
Ker v citiranemu ni nihče komentiral (ne kritiziral, ne hvalil) Ricka in nekako ne najdem povezave med citiranim in tvojim nakljucnim komentarjem.
Samael != Samuel

eric_cartman ::

Smurf je izjavil:

Si pa upam staviti, da bo Carlisle dobil hitro novo sluzbo.


Carslileu ze ponujajo novo službo pri Bucksih oz. ni skrivnost, da so ga želeli, tako Tim Cato. Seveda ce Bucksi zgubijo.

Mislim pa, da je dal Rick na čevelj Mavse zaradi odhoda Nelsona.. Ker se kaže, da je Cato zadel bistvo kakšno razsulo je v officeu pri Mavsih.

Podpiram pa Mosleya za head coacha.

Pa Silasa naj nazaj pripeljejo..

Zgodovina sprememb…

Nedasemiveč ::

Holy fuck tole bodo pa res velike spremembe za Dallas. Pa tisti Bob baje tudi uradno še ni out. To bi znala postati res čudna situacija, če Cuban zaradi nekega razloga njega postavi na mesto GM-ja.

[Lowe Post] Luka yelled at Carlisle in the middle of a game once "who's in charge, you or Bob?"

Zgodovina sprememb…

bambam20 ::

eric_cartman je izjavil:



Carslileu ze ponujajo novo službo pri Bucksih oz. ni skrivnost, da so ga želeli, tako Tim Cato. Seveda ce Bucksi zgubijo.



Bo sedaj lahko Buckse popeljal do NBA naslova. Mojster obvlada , kako se tesne končnice zmagujejo.
««
71 / 81
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914154789 (33468) bambam20
»

NBA (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Šport
759195670 (92979) Samael

Več podobnih tem