» »

NBA sezona 2020-2021

NBA sezona 2020-2021

Temo vidijo: vsi
««
70 / 81
»»

hunter01 ::

Očitno lahko Brooklyn tudi brez Hardna in Irvinga s fenomenalnim KDjem preseneti.

Goody ::

Harden je igral.

hunter01 ::

Aaa spregledal! Pred tekmo sem še videl, da je na seznamu, da ne bo igral.
OK to je sedaj nekoliko bolj razumljivo. Skor 10 asistenc Hardna, bo potrebno popoldan posnetek pogledat :)

Franz21 ::

2020-21 All-NBA First Team
Antetokounmpo (500 total points), Jokić (498 points), Curry (496 points), Luka Dončić (402 points; 55 First Team votes), Kawhi Leonard (323 points; 28 First Team votes)

Kurzweil ::

Zasluženo Luka v prvo postavi...

Sicer pa sem rahlo presenečen nad današnjo zmago BKN... pri večini napovedi je bilo rečeno, da Harden naj ne bi igral... se pa ne spomnim, kdaj je slednji imel nazadnje takšen stat line... več kot očitno ni še ni pripravljen.

Sicer pa prejšnjo tekmo, ko je bil Durant na trenutke povsem nemočen, ker se je na njem menjavalo cel kup proper defenderjev s Tuckerjem na čelu... je tokrat pokazal, da ni za hece - 49 točk (met iz igre 16/23), 17 skokov, 10 podaj, 3 ukradene žoge in 2 blokadi...

Na tej tekmi bi MIL absolutno moral zmagat, če ima namen napredovat, zna biti, da takole oskubljenega in ranjenega BKNja ne bo več do konca sezone. Sicer pa odlično tudi Jeff Green... 27 točk... met 8/11, za tri točke 7/8, prosti meti 4/4...

Goody ::

Mene preseneča tudi Griffin. Sem mislil da je povsem out, pa igra zadnje čase zelo solidno. Dober deal Netsov. KD pa res izjemno. S kakšnim procentom...Še če bi vrgel hladilnik bi zadel verjetno.

Smurf ::

Ja KD je tole resil sam, oddigral je tudi celih 48min, res neverjetno. Hardnova vloga je bila bolj kot ne distrakcija, ampak je pomoje je bila dobra odlocitev, da je bil na igriscu.

bambam20 ::

Mene preseneča, kako je Joe Harris pozabil, kako se zadeva koš.

Hardnova prisotnost na igrišču je bila očitno dovolj velik faktor, da se niso mogli osredotočit samo na KD-ja.

Mato989 ::

https://www.24ur.com/sport/kosarka/broo...

No vidite to je tisti MVP... Durant je postavil mejnik končnice, 25+ pik, 15+ skokov in 10 podaj... pa igral je 48 min torej CEL ČAS... in na koncu ni bil niti približno tako utrujen kot Lukec ko v zadnji četrtini pade masovno, je Durant v zadnji stopil še malo na plin.

Maestralno.

Če bi tale Durant igral namesto Luke bi mogoče celo CLipperse sam premagal s tako igro =) Tako se drži najprej stik z nasprotniki nato pa jih v 3 in 4. četrtini potolče... Res je da je nekaj malega dodal še Green in Harden, ampak sploh Harden je bil na nivoju kakega Hardawaya ali še slabše z bornim izkupičkom za njega
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Goody ::

A boš kej komentiral Lukecovo uvrstitev v First All Nba?

Mato989 ::

Lahko mu čestitam... zasluženo glede na individualne statse!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Kurzweil ::

Pred dnevi so Lakersi omenili, da bi zadržali Drummonda v primeru, če možakar sprejme veteranski minimum... par dni kasneje, pa je tip takole odgovoril na enega izmed komentarjev:

Andre Drummond responded to a fan on Instagram telling him to re-sign with the Lakers on a minimum contact with: "You drunk"

Nedasemiveč ::

Nekateri v tej temi so se mi posmehovali, ko sem Dončića uvrščal med TOP 5 igralci letošnje sezone.

Lepo je imeti prav.

Samael ::

Mato989 je izjavil:

Lahko mu čestitam... !

Lahko še enkrat? Bolj na glas, prosim.
Samael != Samuel

Mato989 ::

Nedasemiveč je izjavil:

Nekateri v tej temi so se mi posmehovali, ko sem Dončića uvrščal med TOP 5 igralci letošnje sezone.

Lepo je imeti prav.


Tip je top 5 po statsih... ampak na koncu je legenda tisti ki osvoji prstan... Poglej recimo Duranta kaj je delal ponoči... 48 min je igral, tega Dončič še ni zmogel in hkrati 49 pik itd...

Legenda pač
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Goody ::

Ti spet o statsih, ;). Samo statse gledaš ti in tebi podobni, tisti ki glasujejo, pa gledajo tudi tekme.

Kurzweil ::

Tole pa je kar brutal udarec za PHO!

Chris Paul has entered COVID-19 health and safety protocols and is sidelined for an indefinite period of time.

Nedasemiveč ::

Mato989 je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Nekateri v tej temi so se mi posmehovali, ko sem Dončića uvrščal med TOP 5 igralci letošnje sezone.

Lepo je imeti prav.


Tip je top 5 po statsih... ampak na koncu je legenda tisti ki osvoji prstan... Poglej recimo Duranta kaj je delal ponoči... 48 min je igral, tega Dončič še ni zmogel in hkrati 49 pik itd...

Legenda pač


Kevon Looney ima tudi prstan z GSW. Legenda pač :)). Se Vujačič je boljši po tvoji retardirani logiki :D
Model je igrol v stackani OKC, pa šel še v bolj nastackan GSW, da sta mu Curry in Thompson prstanček zrihtala, potem pa odšel hmm... v nastackan BKN.

Zgodovina sprememb…

Badwolff ::

Kawhi tudi out za game 5, mogoče tudi dlje, poškodba kolena.

Goody ::

Sranje, tole je pa brezveze da poškodbe krojijo. Glede na momentum bi LAC tole serijo z UTA po moje dobil. PHX brez Paula (čeprav za njega velja, da se še ne ve koliko časa bo out, ker lahko da gre samo za stik in tudi ne vedo ali je cepljen ali ne - če je cepljen in samo stik je lahko čas ko je ven zelo kratek) je pa tudi čisto druga ekipa.

Franz21 ::

Mato989 je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Nekateri v tej temi so se mi posmehovali, ko sem Dončića uvrščal med TOP 5 igralci letošnje sezone.

Lepo je imeti prav.


Tip je top 5 po statsih... ampak na koncu je legenda tisti ki osvoji prstan... Poglej recimo Duranta kaj je delal ponoči... 48 min je igral, tega Dončič še ni zmogel in hkrati 49 pik itd...

Legenda pač



Luka je star 22 let!
Jeffrey je prvi naslov osvojil pri 28...

bambam20 ::

Kurzweil je izjavil:

Tole pa je kar brutal udarec za PHO!

Chris Paul has entered COVID-19 health and safety protocols and is sidelined for an indefinite period of time.



To ni nič Kawhi zaradi udarca v koleno počiva najmanj na 5-i tekmi, zelo verjetno pa ne bo več igral v seriji proti Utahu.

Utah že odpira šampanjec.

IL_DIAVOLO ::

Franz21 je izjavil:

2020-21 All-NBA First Team
Antetokounmpo (500 total points), Jokić (498 points), Curry (496 points), Luka Dončić (402 points; 55 First Team votes), Kawhi Leonard (323 points; 28 First Team votes)



S to sliko nba priznava(donke v centru), kdo je vlečni konj nove ere nba :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Badwolff ::

Svg in Brooks out

Smurf ::

CP13 je cepljen tako, da pricakujem da bo out za tekmo, morda dve (kar se bo sicer zelo poznalo), ampak se zmeraj precej bolje kot kawhi.

Kurzweil ::

BREAKING: Chris Paul, who received the Pfizer vaccine in February, tested positive for COVID-19, & that is the reason he will be in quarantine.
It is up in the air if Paul will be able to play in the Western Conference Finals.


------

Mimogrede, je pa Jokić sporočil, da ne bo pomagal Srbiji na Olimpijskih igrah, v kolikor se tja uvrstijo...

D3m ::

A zaradi urnika?
|HP EliteBook|R5 6650U|

IL_DIAVOLO ::

Donke je eden in edini. Zapomnite si to ;)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Groot ::

Mavsi odpustili Nelsona. Tole bo pa očitno še bolj zanimivo poletje za njih, kot smo si obetali

eric_cartman ::

Vsi urgentno snemajo podcaste zaradi Nelsona.

Čakam na Locked On Mavs podcast in pa Dallas Prospect....

Huh.. očitno je nekaj zadaj za tem, kar je Tim Cato poročal v the Athleticu.

V Front officeu je kaos..

Donnie je bil najdlje casa z njimi od vseh..tako da definitivno big news..

D3m ::

Kaj se dogaja?
|HP EliteBook|R5 6650U|

IL_DIAVOLO ::

Cuban, zdaj lahko nehas prodajati buce :)

In ja tole je huge!
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

eric_cartman ::

D3m je izjavil:

Kaj se dogaja?


Nora sreda..

CP3 je fasal Covid,
Kawhi ima zvin kolena al nekaj podobnega in je Charania twitnil, da je verjetno končal sezono
Donnie Nelson je letel..

D3m ::

Kaj to pomeni za Dončiča?
|HP EliteBook|R5 6650U|

eric_cartman ::

D3m je izjavil:

Kaj to pomeni za Dončiča?


Lahko gre v obe smeri. Če bo dal na to mesto tistega gamblerja Vulgaris something something, bo slabše kot je bilo..

Čeprav je Cato napisal, da Nelson ni leaknil teh infotov ven, pa mogoče vseeno je.. glede na to, da gre stran..

Franz21 ::

"Internally, there are concerns the front office’s dysfunction has hurt its ability to do so — and that poor relationships Doncic has with key members of the franchise, including Voulgaris, could impact his current desire to remain in Dallas long-term."

Luka v LAL?

IL_DIAVOLO ::

Postavljene so bile zahteve, Doncicu in sponzorjem ni v ponos, da ga obkrožajo igralci iz G lige.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

eric_cartman ::

Franz21 je izjavil:

"Internally, there are concerns the front office’s dysfunction has hurt its ability to do so — and that poor relationships Doncic has with key members of the franchise, including Voulgaris, could impact his current desire to remain in Dallas long-term."

Luka v LAL?



Cca. 95 %, da podpiše z Dallasom in 5 % da prestopi V LAL.

Če pa v 3 letih ne dosežejo nič, pa napovedujem 70 % šans, da predčasno prestopi v drug klub.

bambam20 ::

D3m je izjavil:

Kaj to pomeni za Dončiča?


NIč. Vzel bo 200+ milijonov na 5 let in redno izpadal iz končnice.

D3m ::

Kaj pa, če zavrne?
|HP EliteBook|R5 6650U|

bambam20 ::

D3m je izjavil:

Kaj pa, če zavrne?


Težava je, ker nikjer drugje ne bo dobil 200 milijonov. Takšno blesavo pravilo ima liga, da ekipe zadržijo igralce z denarjem.

Isto je naredil Giannis pri Bucksih. Če bi šel drugam, bi izgubil 40 al 45 milijonov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Samael ::

Zakaj pa bi? Saj bo po preteku teh petih let prišel šele v prime leta.

Ko nekaterim še ni bilo povsem jasno, kako to deluje in so Luko drugo leto že videli v kakšni drugi ekipi:

Samael je izjavil:

V zgodovini NBA-ja še ni bilo igralca, ki ne bi podpisal rookie extension pa tudi Luka jo bo, tako ga imajo zagarantiranega prihodnjo sezono + vsaj za nadaljnjih 5 let.
Do vsaj leta 22/23 se bodo rešili praktično vseh pogodb, ostali jim bodo vsi picki, KP v zadnjem player-option letu bo, tudi če ne zavrne, easy tradeable za vsakogar, ki si pripravlja caps space... in Luka bo star koliko? 24 - 25 let? Niti v prime leta ne bo dobro vstopil.

Saj razumem, da bi ljudje radi videli kaj več od ekipe že zdaj in sanjajo o raznih Drummondih in podobno, ampak pomembno je, da si ekipa ne zaserje prihodnosti, ne pa en krog končnice več to in prihodnje leto.
Imajo praktično 3 - 4 leta čas, da sestavljajo svoj puzzle, menjajo, trgujejo ... vmes pa flikajo luknje z raznimi Redicki (ej, vi tam zgoraj, piše se z enim d-jem! :P), poskusijo z JRichi, gradijo, vmes dobijo pa tudi še kakšen prvi pick, glede na to da lahko oddajo samo vsakega drugega, itd.
Če enkrat, ko bo Luka star 25 - 26 let še vedno ne bo rezultatov, bo skrbelo tudi mene, do takrat pa ... ja, saj navijamo za njih in jih je lepo videti zmagovati, ampak ne za ceno onemogočiti se pri gradnji nečesa večjega z dejanskimi možnostmi boja za prstane.
Samael != Samuel

Nedasemiveč ::

Naj bi bil tudi ta Bob out.

Haha noro. Sem verjel govoricam, da nekaj ne štima v FO, saj je blo obviously, kjer je dim je tudi ogenj. Ampak, da bo pa tako hitro prišlo do takšne reakcije pa tud nisem pričakoval.

Samael ::

Meni je tudi tole z Donnijem malo presenečenje :)
Samael != Samuel

D3m ::

bambam20 je izjavil:

D3m je izjavil:

Kaj pa, če zavrne?


Težava je, ker nikjer drugje ne bo dobil 200 milijonov. Takšno blesavo pravilo ima liga, da ekipe zadržijo igralce z denarjem.

Isto je naredil Giannis pri Bucksih. Če bi šel drugam, bi izgubil 40 al 45 milijonov.


A mu je toliko za denar?

Ali za naslov in prstan?

Meni deluje, da hoče slednje.
|HP EliteBook|R5 6650U|

judoka ::

Men ni presenecenje. Ekipa ni naredila koraka naprej in tu so posledice. Nekdo mora odgovarjat in
ce upostevamo se vsa leta ko Dirku ni uspel pripeljat zvezdnika no.2 + post 2011 obdobje. Upam da Cuban
zaposli nekoga ki je kompetenten. Vzor je GM Sunsov.

Samael ::

Nedasemiveč je izjavil:

Naj bi bil tudi ta Bob out.


Pa res.

Kevin O’Connor of The Ringer just said on Spotify Greenroom that he’s heard that Haralabob Voulgaris is also out in Dallas

Vir.

Torej Cuban res čisti hišo.
Samael != Samuel

Samael ::

D3m je izjavil:

A mu je toliko za denar?

Ali za naslov in prstan?

Meni deluje, da hoče slednje.

Ni tako simple. Recimo zgolj primer, ljubitelji košarke še danes pluvajo po KD-ju, ki ker ni šlo proti Warriorsom, se jim je pa pač priklučil, da je prišel do prstana. Kljub kakovosti igralca se bo teh dveh njegovih prstanov vedno držal nek slabšalen manj vreden prizvok.

V rookie extensions obdobju je pa to še huje. V zgodovini NBA-ja še ni bilo igralca, ki ne bi podpisal rookie extension.
Tu se nekako pričakuje, da bo igralec ostal z ekipo, ki ga je dobila na draftu vsaj ta prva leta, jim da možnost, sicer bi se ga za vedno držala oznaka, da jih je zajeb ...
Saj, tudi če bo šel kdaj stran, pa naj bo to po štirih (+ player option) ali petih letih ... bo še vedno mlad in šele vstopil v prime leta, to pa naj kar oddela v ekipi, ki ga je draftala (pa ne mislim Atlanti, no saj razumete) če ne bo kaj drastično negativnega v teh letih.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Badwolff ::

Kawhi naj bi imel križno...

Also, Lamelo ROY

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Badwolff ()

bambam20 ::

Also..

Harden bo igral na 6-i tekmi.

Irving pa ne bo.
««
70 / 81
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914156161 (34840) bambam20
»

NBA (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Šport
759196954 (94263) Samael

Več podobnih tem