» »

NBA sezona 2020-2021

NBA sezona 2020-2021

Temo vidijo: vsi
««
72 / 81
»»

Groot ::

Nedasemiveč je izjavil:

Holy fuck tole bodo pa res velike spremembe za Dallas. Pa tisti Bob baje tudi uradno še ni out. To bi znala postati res čudna situacija, če Cuban zaradi nekega razloga njega postavi na mesto GM-ja.

[Lowe Post] Luka yelled at Carlisle in the middle of a game once "who's in charge, you or Bob?"


Mah to so sedaj spet neki random citati, ki naj bi jih Lula domnevno izrekel. Tudi če jih je, so bili v vsakem primeru v žaru borbe in povsem drugi situaciji.

Upam pa edino da Luka iz tega ne bo izšel s preveč "visokim egom", ker se ne glede na njegovo kakovost preprosto ne more vtikati v delo FO in GMa. Tovrstni pristopi se namreč praktično nikdar ne izzidejo najbolje. Morda mu bo tukaj koristila tale reprezentančna akcija, kjer bo moral stopiti v vodstveni položaj tudi znotraj garderobe. Najbrž bo to malo lažje v okviru "domačih" soigralcev, kot pa v NBA slačilnici.

Nedasemiveč ::

Groot je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Holy fuck tole bodo pa res velike spremembe za Dallas. Pa tisti Bob baje tudi uradno še ni out. To bi znala postati res čudna situacija, če Cuban zaradi nekega razloga njega postavi na mesto GM-ja.

[Lowe Post] Luka yelled at Carlisle in the middle of a game once "who's in charge, you or Bob?"


Mah to so sedaj spet neki random citati, ki naj bi jih Lula domnevno izrekel. Tudi če jih je, so bili v vsakem primeru v žaru borbe in povsem drugi situaciji.

Upam pa edino da Luka iz tega ne bo izšel s preveč "visokim egom", ker se ne glede na njegovo kakovost preprosto ne more vtikati v delo FO in GMa. Tovrstni pristopi se namreč praktično nikdar ne izzidejo najbolje. Morda mu bo tukaj koristila tale reprezentančna akcija, kjer bo moral stopiti v vodstveni položaj tudi znotraj garderobe. Najbrž bo to malo lažje v okviru "domačih" soigralcev, kot pa v NBA slačilnici.


Dvomim, da bi Lowe si zmišljeval takšne stvari. Tudi to, da je vseskozi zadevo vodil "shadow GM" se je nekaterim zdelo popolnoma nemogoče še tri dni nazaj, danes pa... Saj, če si letos gledal tekme je Luka kar dostikrat grdo pogledal Ricka, pa tudi KP je ves čas jamral glede sistema igre.

Luka se zaenkrat nikjer ni vtikal v delo GM-ja. Niti ne pere umazanega perila v javnosti. Bo pa pač slej kot prej prišlo do revolta, saj je očitno ta Bob izredno nepriljubljen med igralci.

Verjemi, da igralcem ne ugaja igrati po sistemu, ki ga očitno sploh ni določil trener ampak nek gambler.

Zgodovina sprememb…

Zimonem ::

Nevem zakaj ampak malo me mika, da bi nasledil rcja David Joerger

judoka ::

Podpiram pa Mosleya za head coacha.


+1
Baje je priljubljen pri igralcih in ko je vodil tisto tekmo (pozabil proti komu) vem da so grizli in odigrali vrhunsko.
Je pa to stvar naslednjega gm-a.

Bomo pa v naslednji sezoni videli ce je bil problem v Carlise-u.

kixs ::

Tekme se zanimivo zapletajo. Ali bodo se vse odprte sle na 7 tekem?

Ben Dover ::

Jason Kidd bo trener, zato je pa predtem zavrnil že 2 ekipi imo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

eric_cartman ::

Ben Dover je izjavil:

Jason Kidd bo trener, zato je pa predtem zavrnil že 2 ekipi imo.


Iskreno upam, da ne.. Bo pa sigurno prišel v ožji izbor glede na povezanost z Dallasom.

kixs je izjavil:

Tekme se zanimivo zapletajo. Ali bodo se vse odprte sle na 7 tekem?


Hawksi so me prijetno presenetili.. To, da kar naenkrat tako razturajo je lepo vidt.. Za razliko od Luke imajo Hawksi poleg Trae-ja solidno ekipo.

Po drugi strani pa tako pogrešam Seth-a.. V Phillyju čisto raztura.. Dejansko je postalo Seth ima brata Steph-a in ne Steph Curry ima brata Setha. :)

PG se je izkazal brez Kawhi-ja.. Kar mu privoščim.. Ker je skuliran tip.. Vedno je prišel po tekmi do Lukata.. Vedno ga hvali.. Ne vem.. PG se mi zdi preprost..

Bucksi znajo potolčt Nets-e, kar je tudi zanimivo.. Hm.. Bo še napeto tole do konca..

Zgodovina sprememb…

kixs ::

Enako za Setha. Ni mi bila jasna zamenjava, ker je clovek zelo dobro igral za Mavse in kar dokazuje tudi v Phillyju...

Mato989 ::

No no, samo primerjat Setha in Stepha je pa malo too much... Stephen Curry je legenda, Seth je samo še en šuter...

PGju pa privoščim, dejansko mi Clippersi igrajo vrhunsko tudi brez Leonarda, je pa res, da vprašanje kdo bo tak clutch kot je (lahko) Leonard... Vseeno so izgubili svojega Number 1 playerja ki je top 5 košarkarjev lige in če se prav spomnim po statsih najboljši igralec PO dokler je igral
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

eric_cartman ::

No no, samo primerjat Setha in Stepha je pa malo too much... Stephen Curry je legenda, Seth je samo še en šuter...


To je šala, ki zadnjih nekaj dni kroži naokoli.. :) Zato pa je tako napisano.. Ker je šel Steph domov, Seth pa kar konkretno raztura v Phillyju..

O kvaliteti bratov Curry pa seveda ni dvoma. Steph ima hitrost, IQ, je eden najboljših šuterjev.. Za moje pojme eden najbolj dodelanih igralcev v NBA. Mi je pa škoda, ker je Klay Thompson out.. Bi bilo lepo, če bi ga videli spet v duetu s Stephom.

Nedasemiveč ::

[StatMuse] Giannis took 7 FTs in the 1st quarter. We timed how long his whole FT routine takes (from stepping on the line to when the ball leaves his hand) -- 3:30 minutes total. Giannis took almost 1/3 of a basketball quarter just to shoot free throws



Harden je čisto norel :))

Kurzweil ::

Sej tole je res tečno... sem pred tedni napisal v tej temi... mislim, da je bil konec rednega dela sezone... ko je sodnik dejansko dosodil 10s... bi mu lahko večkrat to sodili... na trenutke zna bit to res annoying gledat...

Nedasemiveč ::

Ko bi mu ta rutina vsaj pomagala do boljšega procenta, ima pa kaj? Okoli 50%?

IL_DIAVOLO ::

Je tak neroden suter, da rabi tak ritual lol
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Kurzweil ::

The Celtics have traded Kemba Walker, the No. 16 overall pick in the 2021 draft and a 2025 second-round draft pick to Oklahoma City for Al Horford, Moses Brown and a 2023 second-round pick.

Samael ::

Še en first round pick za OKC? :)) To postaja že komično.
Samael != Samuel

eric_cartman ::

Kurzweil je izjavil:

The Celtics have traded Kemba Walker, the No. 16 overall pick in the 2021 draft and a 2025 second-round draft pick to Oklahoma City for Al Horford, Moses Brown and a 2023 second-round pick.


Nekaj se je omenjalo, da bi Mavsi tradeali KPja za Kembo..

Celo KPja za Al Horforda.. sam to je res nizko.. ;)

OKC bo pa edina ekipa na draftih.. From 1st to 30th pick OKC 😀

Badwolff ::

Two years ago, the Sixers signed Al Horford and the Celtics signed Kemba Walker. As we all expected, the only winner was Sam Presti.

Zimonem ::

eric_cartman je izjavil:

Kurzweil je izjavil:

The Celtics have traded Kemba Walker, the No. 16 overall pick in the 2021 draft and a 2025 second-round draft pick to Oklahoma City for Al Horford, Moses Brown and a 2023 second-round pick.


Nekaj se je omenjalo, da bi Mavsi tradeali KPja za Kembo..

Celo KPja za Al Horforda.. sam to je res nizko.. ;)

OKC bo pa edina ekipa na draftih.. From 1st to 30th pick OKC 😀

Zakaj bi dal za Kembo goro denarja, ko imaš Lowrya na trgu. Zna biti celo malo dražji ampak je še plajmaker. Kemba je zgolj šuter.

Goody ::

Lowry gre v Miami.

IL_DIAVOLO ::

Cuban vraca v klub nove stare dinozavre.

https://www.google.com/amp/s/www.espn.c...
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

bambam20 ::

LOwry je mičken prestar in želel bo preveč denarja.

drvo ::

Naši danes ponovno premagali Hrčke.
Prepelić vesoljsko, Tobey prav tako, kemija z Luko zgleda štima. Če je bila današnja tekma to, kar lahko da reprezentanci je to odlično. Luka malo zarjavel glede meta, podaje pa kot ponavadi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

kixs ::

Skoda, da Goran Dragic noce vec igrat. Ni za staro saro ;)

drvo ::

Z njim bi bili vrhunski.

Nedasemiveč ::

Bile so neke govorice, da naj bi Dragić zaigral na OI v kolikor se tja uvrstijo. Ampak MVPju zlatega Evropskega prvenstva je nemogoče karkoli zameriti :)

Zgodovina sprememb…

drvo ::

Sploh ni debate. Človek je na EP pustil dušo na igrišču. Pri njegovih letih telo potrebuje počitek po tako dolgi sezoni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

bambam20 ::

Pri njegovih letih ga celo telo boli po profesionalnem basketu.

blich ::

Kje bi lahko tekmo pogledal za nazaj če nimam SK1 :(. Včasih so ble tekme na partisu. A jih mogoče kdo nalaga na MojBlink ali kje drugje?

scipascapa ::

OMG!

kixs ::

Razstural so jih :lol:

Mato989 ::

Repka nima nic z nba temo

Medtem pa Clippersi do zgodovinske zmage tudi brez najboljsega igralca PO Leonarda...

Morda se celo vrne za 2 ali 3. Tekmo PO

jim privoacim naslov
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Goody ::

LAC odlično res. Tudi Lue je dokazal da je dover trener. Enako kot proti Dallasu je Utah uničil s Small ball. Dallas je s small ball uničil obrambno (Luka ni mogel izkoriščat Zubca), Utah pa napadalno. Tudi jaz bi jim privoščil. Pod Luem so po občutku tudi dosti bolj korektna ekipa. Pomaga da ni Montrezla, pa da Beverly zelo malo igra. PG je bil zmeraj OK. Pa znova vidimo kako dobro je igral LD, a ne Mato. So bili na 3/4, pa je Kawhi vseskozi igral ( in to vesoljno).

Goody ::

No je pa tudi res da 25 razlike Utah ne bi smel zapraviti. V zadnjih 25 sezonah še nobena ekipa ni zapravili niti +20. Še en podatek, menda je imel Utah pri vodstvu za več ko 25 pik do sedaj score zmag/porazov 232/1.

scipascapa ::

Tole +25 za Jazz tudi meni potem nič jasno.

Badwolff ::

Sixers so imeli +26 dva dni nazaj. Ob tricah ni nobeno vodstvo varno

Goody ::

Podatek je menda za izgubiti serijo - odločilna tekma v seriji.

Kurzweil ::

Res mi je škoda Utaha, ampak po tem, ko smo zapravili teh +25... si kaj drugega niti ne zaslužijo... pa ne samo, da so zapravili, prednost LAC je bila potem že celo dvomestna... že res, da sta Ingles in Conley precej out, Mitchell je klub še ne povsem rehabilitirani poškodbi igral odlično... Goberta jim je uspelo limitirat.... v večini tekem, pa je Utah dejansko vlekel hrvaški Bogdanović, par tekem res fenomenalnih, tu pa tam pa tudi kakšno tekmo ugasne, kar se rado zgodi tipičnim šuterjem, kot je Hardaway... škoda, ne samo, da sem že od nekdaj navijač Utaha, tudi Clippersom bi seveda privoščil izpad.

Sicer pa neglede na to, da LAC-a verjetno nihče ne mara pratirano, pa je treba priznat, da so po odsotnosti reagirali neverjetno... če sta prej držala v igri Leonard in Morris, je sedaj še dodal George, največje presenečenje pa seveda Mann, ki je postavil rekord kariere in še kakšno podobno tekmo in bo tip drastično pridobil na ceno, igra pa tudi sicer dobro oz. res dobro izkorišča ponujeno.... spet pa je bil dober Reggie Jackson... je pa videti, da je Rondo od tistega spora s trenerjem dejansko res postal odpadnik v tej ekipi... Rondo je sicer proper play, ampak tip očitno rad pove trenerju kar mu gre :D ...se je to sedaj zgodilo že večkrat v njegovi karieri. V glavnem, glede na to, kako je LAC reagiral po izgubi Leonarda, so si tole napredovanje povsem zaslužili... bomo pa zdej navijali za PHO oz. vsaj jaz bom...

Če odleti trener Utaha, bi slednjega lahko DAL pobral... sumim, da bo med kandidati, če MIL izpade, tudi Budenholzer... sicer pa imam občutek, da ima daleč največje možnosti Jason Kidd... ne samo, da je močno povezan s tem klubom... presenečen sem tudi nad tem, da je zavrnil že 2 kluba... ki sta bila BOS in POR... bomo videli.

-----

Sicer pa, ko smo že ravno pri trenerjih, kolega pravi, da je Doc Rivers ameriški Aleš Pipan, pa ko ravno vidim tale fact, dodam še tole:

Death, taxes, and Doc Rivers teams choking:

2003: Blew a 3-1 lead
2015: Blew a 3-1 lead
2020: Blew a 3-1 lead
2021: Blew 18 pt & 26 pt leads in consecutive games

Goody ::

No, jaz navijam za LAC da gre all the way ;). Všeč so mi. PG, Batum, Jackson, Mann. Pravi fajterji, tudi PG13, ki je bil večkrat oklican da je soft. Letos se je izkazal kot zelo korektni fajter.

Mato989 ::

Goody je izjavil:

LAC odlično res. Tudi Lue je dokazal da je dover trener. Enako kot proti Dallasu je Utah uničil s Small ball. Dallas je s small ball uničil obrambno (Luka ni mogel izkoriščat Zubca), Utah pa napadalno. Tudi jaz bi jim privoščil. Pod Luem so po občutku tudi dosti bolj korektna ekipa. Pomaga da ni Montrezla, pa da Beverly zelo malo igra. PG je bil zmeraj OK. Pa znova vidimo kako dobro je igral LD, a ne Mato. So bili na 3/4, pa je Kawhi vseskozi igral ( in to vesoljno).


No tu se vidi da ko Leonarda ni so pač drugi dali več pik ker so imeli več žogo v posesti... Mann pač ob Leonardu in PGju ne more dat toliko pik kot če en manjka...

Enako je pri soigralcih od Lukata =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

Goody ::

Si že patetičen...

Samael ::

Zadnjič mi je bilo hecno, ko je kazal statistiko KD-ja z neke tekme, kjer je lastnoročno premagal Buckse (seveda je bil nekje ob strani še vedno Harden, če ne za drugega za distrakcijo) in sem pomislil, za identično stvar Luke, ki zna takole zaigrati, kadar drugim ne steče, bi se naokoli pizdakal kako brezvezen je Luka, pa da bi moral pustiti soigralcem, da izgubijo, ker to pozitivno vpliva na zavest ekipe, itd ... :)

Me prav zanima, če si je ta vaški posebnež ogledal eno samo tekmo, ali pa sem hodi zgolj ker mu manjka družbe za klepet :)
Mogoče bi ga morali vzeti kot takšnega? Na netu se bo takole vedno našel kakšen vaški posebnež, norček nezavedajoč se svojih odklonov ... in ta je pač naš.
Samael != Samuel

Kodrnusa ::

Doncic je v 4, cetrtini mel povprecje 4 tocke. Pa se to je nametal ko je bilo ze plus 10 in so mu pustili da se je sprehajal do kosa
Ni enako kot kd, zal se ne..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kodrnusa ()

Samael ::

Pa KD je tudi prvi playmaker ekipe, ki tistih 40 minut gara že s svoje polovice igrišča si pozabil dodati.
Aja, ups. Next! :))
Samael != Samuel

Goody ::

Pa KD ima tudi bistveno slabšo ekipo, ups next.

judoka ::

sicer pa imam občutek, da ima daleč največje možnosti Jason Kidd...


Nah. Kidd je zgolj omenjen ker pac mora bit. Sicer je itak odvisno od naslednjega GM-a, ampak mislim
da bi naredil napako ce ne bi dal sanso Mosley-u.

sheeshkar ::

judoka je izjavil:

sicer pa imam občutek, da ima daleč največje možnosti Jason Kidd...


Nah. Kidd je zgolj omenjen ker pac mora bit. Sicer je itak odvisno od naslednjega GM-a, ampak mislim
da bi naredil napako ce ne bi dal sanso Mosley-u.

Glede na vse, kar smo v zadnjih dneh prebrali glede Mavericksov, bi idealen scenarij bil, da se najprej dokončno znebijo še Voulgarisa, ker noben kvaliteten GM ne bo vzel te službe, če bo nek kriptopokeraš še vedno v ozadju šepetal v uho Cubanu. Tudi Cuban bi se moral malo povleči nazaj in košarkaške odločitve bolj prepustiti tistemu, ki ga za to plačuje. V tem primeru bi moj sanjski GM bil Masai Ujiri, ki je tako pri Nuggetsih, kot pri Raptorsih dokazal, da zna odlično draftati ter razvijati "skrite" talente (Siakam, Anunoby, VanVleet itd.), kot tudi izvesti odlične menjave, tudi za superzvezde (Kawhi) in sestaviti ekipe za osvajanje prstanov. Vprašanje pa je, če bi Ujiri sploh bil pripravljen priti v Dallas.

Novega trenerja pa bi v tem primeru moral nujno izbrati nov GM. Najslabše bi bilo, da bi sedaj izbrali nekega trenerja (tudi, če je to Mosley) in nato pripeljali GM-a, ki bi morda imel povsem drugačno vizijo ekipe kot ta trener. V kolikor pa dobijo kvalitetnega GM-a in se ta odloči za Mosleya, potem pa super. Poleg tega je veliko lažje menjati trenerje kot GM-e (če želiš biti kompetentna franšiza).

Smurf ::

Samael je izjavil:


Me prav zanima, če si je ta vaški posebnež ogledal eno samo tekmo, ali pa sem hodi zgolj ker mu manjka družbe za klepet :)
Mogoče bi ga morali vzeti kot takšnega? Na netu se bo takole vedno našel kakšen vaški posebnež, norček nezavedajoč se svojih odklonov ... in ta je pač naš.

Eh, jaz jih ze skoz tako jemljem. Sej ce pogledas na splosno njihove poste v resnici sploh ni fora v Lukatu in njegovi igri, ampak so na splosno zamorjeni in to delijo z nami.

IL_DIAVOLO ::

Cuban naj proda klub, vec kot ocitno ni sposoben vodit klub, ne da bi se vtikoval v delo trenerja, scoutov in managerja.

Pa se njegovi komentarji naredijo vec škode kot koristi. Da sploh ne omenjam njegovih AI in moneyball neumnosti.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Samael ::

Ja, Cuban je nekoliko čudaški in razumem, kaj misliš z vtikovanjem oz. imeti zadnjo besedo pri vsem v zvezi s klubom, ampak če se prav spomnim je postala tretjerazredna razvalina od nepomebnega vaškega kluba Dallas Mavericks s Cubanovim prevzemom franšiza z drugo najboljšim razmerjem zmag:porazov v celi ligi skozi desetletje in več ter klub, ki se v končnico ni uvrstil samo dvakrat.
Vsaj takole po spominu - bom pobrskal, če sem se kje zmotil.
Prav neverjetno, kaj je naredil z nekim brezveznim nepomembnim "vaškim" klubom brez kakršne koli omembe vredne zgodovine in tradicije.
Samael != Samuel
««
72 / 81
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914156114 (34793) bambam20
»

NBA (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Šport
759196903 (94212) Samael

Več podobnih tem