» »

NBA sezona 2020-2021

NBA sezona 2020-2021

Temo vidijo: vsi
««
46 / 81
»»

Kurzweil ::

judoka je izjavil:

Kurzweil je izjavil:

Samael je izjavil:

Po zadnjem updatu Luka in DFS igrata.
KP, Redick, JRich in Terry pa ne.


Dost bo za zmago DAL...

:D


Upam, da pišete stavniške listke... ;((

Zvezdica27 ::

no, hecne tekme zadnje čase. Samo še koliko, 10, 12, pol pa PO.

Milwaukee-Philly je bila čudna, philly s pol ekipe prigara na -1, pol pa sam mal oči zaprem ko sem enga navil, pa je -20...


zz

Kurzweil ::

John Wall will miss the remainder of the season due to a hamstring tweak

IL_DIAVOLO ::

Ce bi rad kdo zaslužil na stavah, samo kontra kar @kurzweil rece.

Cista zmaga.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Kurzweil ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ce bi rad kdo zaslužil na stavah, samo kontra kar @kurzweil rece.

Cista zmaga.


Jop, so že ugotovili to... tudi, če napovem kontra tistemu, kar bi sicer... je potem kontra rezulat ;(( ...bi bilo pa zanimivo videt tudi napovedi drugih, da bi videli, če je samo moja kristalna kugla odslužena...

Zimonem ::

Naslednja tekma gsw premaga Dallas..

Kurzweil ::

Evo, če se gre kdo... današnje tekme...

OKC - BOS 2
MIL - CHA 1
POR - IND 2
BKN - TOR 1
MIN - HOU 1
DAL - GSW 1

Badwolff ::

Kurzweil je izjavil:

Evo, če se gre kdo... današnje tekme...

OKC - BOS 2
MIL - CHA 1
POR - IND 2
BKN - TOR 1
MIN - HOU 1
DAL - GSW 1


Sej veš...
oz kaj misliš z 1 oz 2?

bambam20 ::

Badwolff je izjavil:

Kurzweil je izjavil:

Evo, če se gre kdo... današnje tekme...

OKC - BOS 2
MIL - CHA 1
POR - IND 2
BKN - TOR 1
MIN - HOU 1
DAL - GSW 1


Sej veš...
oz kaj misliš z 1 oz 2?


EKipa, ki bo po njegovem zmagala. 1- leva - 2 -desna

Nedasemiveč ::

Kurzweil je izjavil:

Evo, če se gre kdo... današnje tekme...

OKC - BOS 2
MIL - CHA 1
POR - IND 2
BKN - TOR 1
MIN - HOU 1
DAL - GSW 1


Point spread (okoli 8-10 pik) na GSW se mi zdi fix :).

Zgodovina sprememb…

bambam20 ::

Nedasemiveč je izjavil:

Kurzweil je izjavil:

Evo, če se gre kdo... današnje tekme...

OKC - BOS 2
MIL - CHA 1
POR - IND 2
BKN - TOR 1
MIN - HOU 1
DAL - GSW 1


Point spread (okoli 8-10 pik) na GSW se mi zdi fix :).


GSW se ti zdi fix? Ekipa, ki je zmagala zadnjih 8 tekem in izgubila samo 4? Dober si.

Warriorsi so med najboljšimi napadalnimi in obrambenimi ekipami

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Nedasemiveč ::

bambam20 je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Kurzweil je izjavil:

Evo, če se gre kdo... današnje tekme...

OKC - BOS 2
MIL - CHA 1
POR - IND 2
BKN - TOR 1
MIN - HOU 1
DAL - GSW 1


Point spread (okoli 8-10 pik) na GSW se mi zdi fix :).


GSW se ti zdi fix? Ekipa, ki je zmagala zadnjih 8 tekem in izgubila samo 4? Dober si.

Warriorsi so med najboljšimi napadalnimi in obrambenimi ekipami


Nisem stavil že vrsto let ampak nikoli si nebi upal NBA staviti zgolj na to katera ekipa bo zmagala. Preveč nepredvidljivo.

Sem šel gledat kvote omenjene tekme. Prenizek value ima, da bi se kakorkoli splačalo.

Zgodovina sprememb…

judoka ::

Obratno od pricakovanj je letosnja rdeca nit mavsov.

Kurzweil ::

Maestralna predstava Dončiča... zadnjo četrtino sploh igral ni, pa takšne številke... včeraj bi gladko presegel 50 točk oz. postavil nov osebni rekord...

Se zdi, da je tokrat kristalna krogla zatajila vam, vsem ostalim ;)

judoka ::

judoka je izjavil:

Obratno od pricakovanj je letosnja rdeca nit mavsov.


@Kurzweil

Cestitke, koncno si zadel:D

Obratno od pricakovanj je letosnja rdeca nit mavsov.

@Kurzweil

Cestitke, koncno si zadel:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: judoka ()

Kurzweil ::

Se zgodi ;(( ...ja to že dolgo pravijo modri ljudje, ki stavijo, da se NBAja sploh ne stavi... še posebej pa ne v teh okoliščinah sedaj, kjer je število b2b tekem večje, kot kadarkoli... pa če dodamo še težave s korono... posledično se mi zdi, da je tudi število poškodovanih nosilcev igre v določenih ekipah večje, kot običajno...

... je pa dobro igral tudi Nicolo Melli... v 12min... 13 točk on 2 skoka... ob dobrem % meta iz igre...

Jaz mislim, da DAL pač izbira tekme glede na poškodbe in b2b tekme... bi moral pogledat... največkrat se mi zdi, da je tako, da izgubijo eno tekmo, pa četudi proti slabi ekipi, eno pa zmagajo proti boljši ekipi, zna biti da je to kar načrtno... kot je nekdo tu lepo napisal, če je takšen trend DAL, da igra bolje proti boljšim ekipam, pa še toliko bolje za playoff....

IL_DIAVOLO ::

Sem se slučajno zlagal? :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zvezdica27 ::

dobro, še 10 tekem, eni 11.

MIslim da je jasno, da je na Z NO out. Tko da tistih 10 je po moje fix, sam še Potrland-Dallas se bosta merila za 6. mesto.

Na V pa gre med Bulls-Raptors-Wizards za 10. mesto, Miami in Boston pa za 6 (dvomim, da bodo Knicksi popustili, Atlanta pa kar sem gledal niso blesteli, tko da morda oni "padejo").

torej, kot vidim so zadnje tekme 16. maja. Pol pa da vidimo, ko gre zares.

zz

Kurzweil ::

Danes spet igra DAL, tokrat proti DET.. ki je skupaj z MIN pri 19-zmagah... slabša ekipa od omenjenih je samo MIN, ki ima še 4 zmage manj. Torej, glede na trend v tej sezoni, bi bilo lažje napisat, da bo zmagal DET, ampak glede na dejsto, da ne gre za b2b tekmo, si bom torej drznil napovedat zmago DAL... je pa res nekaj, da je po zadnjem updejtanem injury reportu spet ena velika enigma s katero ekipo bo DAL igral... status game time decision imajo Luka Dončić, Kristaps Porzingis, Dorian Finney-Smith, Maxi Kleber, JJ Redick...

Samael ::

Verjetno jih malce j... prenatrpan urnik, pa se sproti odlocajo kdaj koga pocivati. Zdajle imajo kar 5 tekem v sklopu sedmih dni, potem ko so imeli ravno b2b tekmi.

Je pa zanimivo, da so Lakersi izgubili proti Wizzardsom in da bo AD najbrž potreboval še nekaj tekem, da pade v ritem, kar je spet voda na mlin Dallasa, ki so nenadoma samo točko za Lakersi in petim mestom, kar bi v prvem krogu končnice pomenilo nekoliko oslabljene Nuggetse.
Zdajle Dallas nikakor ne bi smel izgubljati, ampak hudič tale potencialni "time decision" load management.
Samael != Samuel

RoccoC ::

Je čas da max plačan pokaže zakaj je max plačan. Pa naj Luka počiva. Brez obeh pa da še DFS manjka huh..So še s HOU izgubili, pa so verjetno v tem trenutku še slabši kot DET.

Kurzweil ::

Ja bo zanimivo videt s kakšno ekipo bo dejansko igral DAL... bi pa bilo res fino, da so čim bolj kompletni in da zmagajo, sploh zdej ko so za petami LAL... jaz sem sicer pred sezono napovedoval, da bo DAL seveda prišel v playoff, da pa bo imel glede na okoliščine možnost celo za 5. mesto pa... ja tekme z DEN bi bile zanimive, tudi ogromen interes celotnega Balkana za ogled teh tekem. Pričakujem pa od te ekipe DAL, da bo podobno kot lani, dala v playoffu v višjo prestavo in mislim, da se bo to tudi zgodilo, če le ne bo kakšne večje smole, kot recimo pri LAL, kar seveda tudi omogoča boj za 5. mesto.

Škoda, da ni tale tekma proti DET jutri, bi jo z veseljem pogledal.... bomo pa zato iz sobote na nedeljo pogledali tekmo proti WAS!

Kurzweil ::

Slovenija je dobila nasprotnike na Evropskem prvenstvu v košarki, ki bo potekalo v Nemčiji, Gruziji, Italiji in na Češkem. Naši so padli v skupino B, ki se bo odvijala v nemškem Kolnu:

Francija
Litva
Slovenija
Nemčija
Madžarska
Bosna

... torej, če se navežem na sam topic, če bodo reprezentance kompletne, si lahko obetamo kar nekaj NBA igralcev, poleg seveda Luke Dončića... Denis Schroder, Jusuf Nurkić, Jonas Valanciunas, Domantas Sabonis, Evan Fournier, Rudy Gobert, Nicolas Batum, Timothé Luwawu-Cabarrot, Frank Ntilikina,...

Smo pa brez dvoma nabasali najtežjo skupino... vse skupine:

SKUPINA A (Tbilisi):
ŠPANIJA
RUSIJA
TURČIJA
GRUZIJA
BELGIJA
BOLGARIJA

SKUPINA B (Köln):
FRANCIJA
LITVA
SLOVENIJA
NEMČIJA
MADŽARSKA
BOSNA IN HERCEGOVINA

SKUPINA C (Milano):
GRČIJA
ITALIJA
HRVAŠKA
UKRAJINA
VELIKA BRITANIJA
ESTONIJA

SKUPINA D (Praga):
SRBIJA
POLJSKA
ČEŠKA
FINSKA
IZRAEL
NIZOZEMSKA

Smurf ::

Ampak naprej gredo 4, realno verjetno sodimo nekje na 3. mesto v skupini. Pomoje je celo bolje, ce imas na zacetku tezje pare. In posledicno dobis v izlocilnih bojih vsaj malce lazjega.

Kurzweil ::

Bo pa pri DET manjkalo tudi cel kup igralcev...

Dallas at Detroit:
DAL - Luka Doncic (elbow) questionable.
DAL - Kristaps Porzingis (ankle) questionable.
DAL - Josh Richardson (hamstring) questionable.
DAL - Dorian Finney-Smith (leg) questionable.
DAL - Maxi Kleber (back) questionable.
DAL - J.J. Redick (heel) questionable.
DAL - Tyrell Terry (personal) will not play.
DET - Jerami Grant (rest) will not play.
DET - Mason Plumlee (rest) will not play.
DET - Dennis Smith Jr. (knee) will not play.
DET - Wayne Ellington (rest) will not play.
DET - Cory Joseph (rest) will not play.
DET - Rodney McGruder (elbow) will not play.

@Smurf, nisem sicer pogledal, ampak predvidevam, da bo spet tako, da se bodo točke proti ostalim ekipam, ki bodo napredovale... prenašale naprej...

Smurf ::

Hmm... tudi jaz nisem pogledal, verjetno imas prav. Danes bo manjkalo kar nekaj detroit igralcev tako, da kar sumim, da bo tudi luka pocival, ali pa oddigral samo polovicno tekmo.

Samael ::

Doncic has been downgraded to doubtful for tonight, as has Dorian Finney-Smith. Richardson, Redick, and PORZINGIS upgraded to probable.

Vir.
Samael != Samuel

Kurzweil ::

Samael je izjavil:

Doncic has been downgraded to doubtful for tonight, as has Dorian Finney-Smith. Richardson, Redick, and PORZINGIS upgraded to probable.

Vir.


So zgleda malce pokalkulirali glede na vsa znana dejstva... razmišljam, da riskiram in si otežim jutrišnji delovni dan in pogledam tole tekmo :D

-----

The Denver Nuggets have signed Austin Rivers for the rest of the season.

Nedasemiveč ::

Smešno kakšna postava Detroita. Donke bi danes verjetno nasul 30 pik do polčasa. Tole mora danes Dallas dobiti, četudi manjkata Dončić in DoDo.

Samael ::

Kar ne odlimajo se in ne. Precej nenavdihujoča košarka nocoj.
Samael != Samuel

Nedasemiveč ::

[Haynes] Dallas Mavericks say Kristaps Porzingis (right knee soreness) will not return to tonight's game in Detroit.

Vse bolj se dozdeva, da ima Dallas s KPjem eno izmed najslabših pogodb v ligi.

Zgodovina sprememb…

Ben Dover ::

Unicorn na Lukovih ramenih, prodat tega defektnega samoroga za 3 bike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

Nedasemiveč ::

Se je pa vsaj Timčiju danes odtrgalo (42 točk).

Mato989 ::

Tista Pistonsova ekipa izpred 15 let ko so bili prvaki bi danes Dallas raztrgala na prafaktorje z obema Wallacoma, Billupsom itd...

Kaksen drek je postal Detroit napram casom ko so bili moji najljubsi
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Smurf ::

Nedasemiveč je izjavil:


Vse bolj se dozdeva, da ima Dallas s KPjem eno izmed najslabših pogodb v ligi.

Pogodba ni niti priblizno najslabsa. Je morda rahlo podpovprecna/povprecna.

kixs ::

Glede na input,je output precej slab.

Kurzweil ::

Samo, da so zmagali in to brez Dončiča, ki bo fully loaded za WAS iz jutri na nedeljo... lepo videt, da je končno spet eksplodiral Hardaway. Glede na roster DET na tej tekmi, pa bi bilo že res žalostno, če DAL ne bi zmagal, pa čeprav brez Luke in še nekaterih!

Kurzweil ::

HOU pa premagal MIL... pri čemer Giannis ni odigral niti 1 minute, ker si je zvil gleženj... in je končal z 0 točkami tekmo... v absolutni statistiki, ti takšne tekme/statistike hitro odnesejo možnost v tekmi za MVP, je pa res da po drugem statističnem indexu per/min pa to ni faktor, ampak bi bilo zanimivo videt, kaj vse gledajo pri določanju MVPjev. Precej presenetljiva je tudi zmaga MIN proti GSW, ki je po seriji zmag, sedaj klonil proti DAL in MIN...

judoka ::

Ce bi Hardaway lahko bil konstanten bi bil vrhunska 3 opcija, na vsake tolk casa explodira.
KP-ja pa upam da menjajo po sezoni. Ni vreden vsega prilagajanja in managementa. Se mi zdi da letos bolje
igrajo brez njega, vsaj v obrambi in za njegovo pogodbo dobijo 2 top role playerja ali enega all star igralca.

Smurf ::

Ce bi hardaway bil konstanten ne bi igral za tako placo in bi bil verjetno bottom all-star igralec. Hkrati verjetno ne bi igral za Mavericke ;P.

judoka je izjavil:

Ce bi Hardaway lahko bil konstanten bi bil vrhunska 3 opcija, na vsake tolk casa explodira.
KP-ja pa upam da menjajo po sezoni. Ni vreden vsega prilagajanja in managementa. Se mi zdi da letos bolje
igrajo brez njega, vsaj v obrambi in za njegovo pogodbo dobijo 2 top role playerja ali enega all star igralca.

Katerega all-star igralca pa bi recimo zamenjal z njem in je realno, da ga lahko dobis?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smurf ()

judoka ::

Katerega all-star igralca pa bi recimo zamenjal z njem in je realno, da ga lahko dobis?


Pojma nimam katerega se lahko dobi realno, sem pa siguren da obstajajo boljse variante kot KP, tudi 2 dobra role playerja sta boljsa varianta.

Problem pri njemu je da se ga bo tezko znebit in upam da bo vsaj v PO dober.

RoccoC ::

Mah će bi dobili kakšnega dobrega mlajšega centra bi jaz takoj menjal za tipa Collins, Wood. Samo to ni realno po moje. Kdo bo dal perspektivo za stalno poškodovanega unicorna. Meni gre tolk na živce, da bi ga zamenjal že za Holmsa ali pa Zubca...

judoka ::

Enako, Holmes ali Zubac spadata v zono role playerjev ki bi bili boljsa varianta. Holmes plus kaksen pick bi jaz takoj vzel. Collins je FA se mi zdi po koncu sezone?

KP-ja ne rabijo da mece trojke iz logota, bolj pomembno je da je groznja v obrambi in letos to ni. V napadu je bolj ucinkovit, ampak se ne spomnim 1 tekme letos da so jo dobili zaradi njega. Ze lansko leto jih ni bilo veliko, ampak sem pricakoval da bo nadgradil igro in postal tudi roller. KP ki bi rolal proti obrocu v kombinaciji z Doncicem...to bi bila smrtna kombinacija. Ampak tip ostaja samo šuter in to ne eliten suter, samo dober. Za max pogodbo je to premalo.

RoccoC ::

Predvsem je letos tudi luknja v obrambi. Tu je proti lani najbolj padel. Se sprehajajo okol njega kot okol nepomičnega stolpa.

Zvezdica27 ::

še 9 tekem. Naslednje 3, 4 so ključne za play-in, po tem presenečenj za mesta skor ne more več biti (Chicago, Raptors, Wizards).

Za 6. mesto pa se komplicira... Dallas lahko celo LAL prehiti, ampak to je vseeno - saj vemo kaj bo, ko pride LBJ in AD nazaj na 100%. Na vzhodu pa še bolj zanimivo...

Ufff. komaj čakam PO

zz

Zgodovina sprememb…

RoccoC ::

Vseeno? Če jim uspe prehiteti LAL in so peti, igrajo verjetno z Denverjem, drugače pa s Clippersi. Meni to ni glih vseeno.

Smurf ::

Pa tudi morebitni konferencni polfinale bi imeli bolj ugodne nasprotnike. Definitivno se splaca biti 5ti.

Kurzweil ::

Zgoraj omenjate Hardawaya in njegovo plačo.. saj slednji ima glede na svojo učinkovitost in predvsem konstantnost.... absolutno previsoko plačo... torej je 2. najbolj plačan igralec DAL za Porzingisom... tretji najbolje plačan igralec DAL pa je Redick...

Hardaway - $18,975,000
J.J. Redick - $13,013,700

... ja počasi pa bo res že čas, da DAL tale rebuild začne delat v neko resno podobo... Kacin bi rekel, naslednje poletje bo ključno ;(( Sem pa že večkrat, jaz bi dal tole sezono še DAL možnosti, pa potem še maksimalno eno, če v vsem tem času DAL ne uspe končno nečesa naredit, pa tudi če za ceno dejstva, da DAL ni najbolj priljubljena destinacija, bi na Lukatovem mestu že začel malce dajat ultimate, nekaj v smislu tega, kar je počel Giannis Antetokounmpo pred začetkom te sezone! Zame to definitivno ni pobeg iz sredine... rad imam tradicionalne ekipe/igralce/rivale, ki dajo srce za eno franšizo... ampak drugo vprašanje pa je, če se splača takšnem superstarju, kot je Luka, zavozit celotno mladost, ker vodstvo kluba ne uspe in ne uspe sestavit proper ekipe... pa da me ne bo kdo razumel napak, DAL se bori za 5. mesto na zahodu... je imel težave s korono... ima težave, že recimo z gostim koledarjem tekem, b2b tekmami in Porzingisom oz. njegovimi poškodbami, ki jim kar ni videti konca.... malce smo neučakani, verjetno bi si vsi želeli instantno Luko in DAL videt kot contenderje, kot rečeno... počakam še sezono, max 2,... potem pa mislim, da bo dovolj, ker rebuild se dela max 3-4 sezone...

Kurzweil ::

... ko sem ravno prebital plače igralcev DAL... zadnjič smo o Brunsonu, sem dejansko pozabil za kako mizerijo od plače igra možakar, mogoče moram vzeti besede nazaj, ko sem rekel, da je undersized SG, ki premalo kreira kot PG... no glede na plačo, je več kot odličen igralec...

letos... $1,663,861
naslednje leto... $1,802,057

RoccoC ::

Ja seveda, je na ruki 2. krog pogodbi. To vsi tako dobijo v tem rangu.
««
46 / 81
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914156866 (35545) bambam20
»

NBA (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Šport
759197684 (94993) Samael

Več podobnih tem