» »

Oblikovanje logotov in napisov na netu?

Oblikovanje logotov in napisov na netu?

HEKO ::

Verjetno ja tem že bila na forumu (mislim da je bla..ampak sn pozabo).
No, rabo bi en program, (free al software trial.. :)...) s katerim na naredil naslovni napis za page ---> npr.: SLO-TECH .. (glej gor), nebi mel rad naslovnci napis v Arielu če me razumete...Vem da je nekdo na forumu že objavil neki proggy, in je oblikoval napis SLO-TECH.... Page delam v Dreamwieveru & Flash...Samo pravega logota ne morm skup spravit... (predvsem ČRKE)....


No?

Thx....
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

bzagozen ::

Mislim, da lahko dobiš Xaro kot trail verzijo. Kar se pa fontov tiče, pejd pa na www.fontfreak.com in si jih poišči!
www.alkoma.si

HEKO ::

Ya. Xaro sem že imel...Še kaj boljšega?

HEKO ::

Fonta je, da s Xsaro glih nea morš nardit takega logota, ki ga ima slo-tech....Ne glihnfonti.. npr. zabrisane črke kao slo-tech...me razumeš? Takega fonta ni.. Finta je da črke za logo morš sam narisat.. Keri proggy?
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

eiht ::

Adobe Photoshop in ne rabis drugega

XCT ::

Photoshop
Web developer & designer
http://www.medialabs.info
http://nk-polskava.medialabs.info

Rott-von-weiler ::

al pa ulead cool 3d sam moraš dobit verzijo 3.0 ker je za razliko od 2.5 vektorska tam pa lahko delaš logote kake češ lahko animiraš skratka vse živo lahko delaš samo verzija 3.0 ti nebo delala v nt-jih če jih slučajno maš:O
-------------------------------
piši kao što govoriš

Freak ::

Rot-won-weiler: obstaja pa en majhen problem! Flash in dreamwiewer ne prepoznavata datotek Ulead cool 3d!!! Poizkusi s Photoshopom!:\

Elemen_T ::

Iz Ulead lahko brez problema exportas v Gif (animacijo) ali jpg (statično)...
Drugace pa ja: Paint Shop pro 7 ali pa Photoshop.

btw: glede onega "meglenega" teksta na slotechu...to se imenuje wind ali pa blur...

lp

blue96 ::

zdey, je tko, da je skori vse za placat. sicer pa uporabi smartsms, ce ne drugace vsaj 10 dni , kolikor je brezplacen. nekaj nasvetov je tudi na www.mobisux.com

cao;((
.

PRiMoZ- ::

Uporabi photoshop, če pa rabiš kaj za vektorsko grafiko, pa še freehand, pol pa sliko exportaj v gif pa bo

MaverickT ::

Za take stvari jaz uporablam Jasc Paint Shop pro 7.0


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RAČUNALNIK RoLAN EXTREME CORE 2 DUO E6600 2,4 GHz/2GB/320GB/DVD-RW/8800GTS 320MB???

Oddelek: Kaj kupiti
132070 (1700) opeter
»

Zakaj se mi popači jpg slika??

Oddelek: Zvok in slika
91575 (1422) CaqKa
»

internet grafika-kateri programi???

Oddelek: Omrežja in internet
141509 (1380) gkovac
»

A kdo pozna te fonte?

Oddelek: Pomoč in nasveti
231739 (1413) TheHijacker
»

Programi za spletno grafiko?

Oddelek: Programska oprema
81428 (1330) kuntek

Več podobnih tem