» »

A kdo pozna te fonte?

A kdo pozna te fonte?

TheHijacker ::

Že več kot pol leta iščem te fonte. Brez uspeha. Bivši sodelavec, ki je tudi naredil ta napis mi je povedal, da jih je našel na enem cd-ju(baje od Epsona, ki ga prilaga poleg tiskalnikov). Ni pa točno prepričan kje ga je našel. Če jih je že kdo videl ali pa jih mogoče kdo ima, prosim za informacijo. Najlepša hvala za odgovor.



Lp
Hijacker

Kekec ::

Iz tega tvojga linka ni razvidno kake fonte bi rad imel...vsaj jst ga ne vidim!

whatson ::

ej jack:D link popravi:D:D

sasox ::

mislim da je to ta link :D

link tukaj

TheHijacker ::

Uf... jaz sliko vidim... SasoX ima prav evo tole bi pa morali videti:


V besedilu piše AOP.

Tjulenj ::

jap, ti fonti so z epsonovega cd-ja ... na stranici pise Epson .... Creative Design Pack III

RobertM ::

Ja to so fonti na epsonovemu CD ju,vendar ni font TTF ali kaj podobnega,temveč vektorizirana slika(vsaka črka posebej)
Povej katere črke rabiš in v kakšnemu formatu(gif,jpg,cdr,eps,pdf,...)pa ti pretvorim v Corelu.
Napiši tudi kam ti emajliram.:D8-)
Lep pozdrav Robert

TheHijacker ::

Yippi.... Končno. Creative Design Pack III žal v službi žal ne najdem... Mogoče ga imam doma... RobertM: če se le da pusti vektorizirano sliko(do bom lahk rezizov). Prosil bi te, da mi, če ne zasedejo preveč, pošlješ vse fonte na email. Če pa preveč zasedejo pa vsaj A O P. Najlepša ti hvala....

Andrej

BugiMen ::

Tudi jaz bi imel te fonte, tako ce se le da, naj mi jih nekdo poslje na: zaklad@email.si

Hvala8-)
Born to be wild and wild to be born

RobertM ::

Tu imate te pisave v Corel 5(malo starejša,da ne bo problemov)



LinkEpsonAlphabets.cdr,ki izgleda tako








luni ::

Hehe kul fonteki :))

Aja Hijacker... si v Lozi tud spraseval, kam bi postavil tako temo... za te zadeve je namenjena: programska oprema... ker je to misljeno softver na splosno!
Artificial Intelligentia

TheHijacker ::

Luni hvala... Končno en direkten pametem odgovor.
RobertM: The best... Točn to sem iskal. Hvala.

Po več kot pol leta jih končno imam...
Kolk bo folk vesel ko bo na oglasni deski videl veliki napis OBJAVA: napisan s tem fonti... Kewl:))

Pa lep pozdrav...

TheHijacker ::

RobertM: S sodelavcem sva premetala vse možne kotičke po omarah in glej ga zlomka, celo originalni Epson cd sva našla na katerem so ti cliparti. Kot sem videl si ti dal vse sličice v Corel Draw format. Ker korela žal nimam me zanima, kako ti je uspelo pretvoriti iz tistih .sym fajlov v cds oziroma, če se da pretvoriti iz .sym v .wfm(word clipart). Edino orodje, ki ga v službi imam je Office 2000 in Jasc Paitshop Pro 7.0(nima pojma, kaj so vektorske slike)...

TinkaPinka ::

Hijacker, tudi jaz imam Jasc Paint Shop Pro 7, in vem, da dela z vektorskimi grafikami. Tudi s koncnico wmf, vsaj v mojih koncnicah je omenjena (File|Preferences|File Format Associations). Sama sicer nisem nikoli tega formata uporabljala, vendar bi ga moral program znati uvoziti.
I am easy to please as long as I get my way.

TheHijacker ::

Točno za wmf nisem pripričan za cds(corel draw) sem pa siguren, da ne prepozna kot vektorsko sliko ampak pretvori iz vektorske v bitmap(sam poveš pri kateri resoluciji). Po tem pa ne moreš vektorsko večati ali manjšati.
Pri meni je še en drug problem. Te fonti(slike) so spravljene v enem samem fajlu *.sym, ki ga odpre samo tisti program, ki je priložen na cd-ju Studio 3.0. Tega programa ni šans, da bi inštaliral na Windows ME, ker jamra da je napačen OS.... Pa tudi ne vem če se s tem programo lahko pretvori v wmf ali vektorsko datoteko. Kot kaže je RobertuM to uspelo, saj jih je spravil v corel draw...

Matek ::

Ja pa na tistem CD-ju je še en program Epson Card Maker al neki tazga in s tistim se to tud da odpret, če pa dela pod WinME pa ne vem.

TheHijacker ::

Ja CardMaker mi dela sam si nimam kej pomagat z njim, ker iz njega ne morem exportat slikc... Upam da se s studiom da... Bom inštaliral win98 nekam pa da probam...

RobertM ::

Najprej sem nazaj instaliral Epsonov Studio
potem sem uvozil vse črke na A4 format papirja,shranil kot EPS,nato sem ta fajl uvozil v Corel Draw9,črke lepše razpostavil,ter izvozil v JPG in CDR(5)fajle.Kar nekaj dela!

Če kdo rabi v drugačnemu formatu naj napiše v katerem in končnico,da ne bo pomote:)

BugiMen ::

Jaz bi imel v *.jpg ali *.gif formatu, ker nimam Corela.

Se vnaprej zahvaljujem :D
Born to be wild and wild to be born

TheHijacker ::

Lepo, lepo prosim, če lahko daš v clipart file(wmf), ki btw. tudi vektorska slika...
Hvali ti. Res si car...8-O

Loki ::

Videt so cool, ampak so v praksi neuporabni.
I left my wallet in El Segundo

TheHijacker ::

Zakaj so neuporabni? Če si mrežni administrator, ki po vrhu skrbi še za delovanje 70 računalnikov in mora na vsake toliko časa napisati kakšno čestitko ob prazniku ali kakšno pomembno novico, ki jo bi gledalo preko 500 ljudi zaposlenih v podjetju so ti fonti prav prisrčni. Preprosto bi jih prenesel v word dodal mal teksta s true type fonti in voila, vsakdo bi pogledal na list kaj tako lepega piše, tudi če je informacija, da bodo nekoga odpustili:D

RobertM ::

TheHijacker ::

Thanks... Super zadevca...
Najlepša ti hvala....:))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Photoshop - tiskarna!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
153879 (3580) lonz
»

RAČUNALNIK RoLAN EXTREME CORE 2 DUO E6600 2,4 GHz/2GB/320GB/DVD-RW/8800GTS 320MB???

Oddelek: Kaj kupiti
132091 (1721) opeter
»

Ne najdem orodja za ravno črto v Adobe Photoshop CS

Oddelek: Programska oprema
111674 (1507) Jeebs
»

slika.cdr ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
151121 (987) R0K
»

Avtobus clipart

Oddelek: Pomoč in nasveti
61432 (1390) TheHijacker

Več podobnih tem