» »

Spletna stran za regijo

Spletna stran za regijo

GummyBear ::

V zadnjem letu sem izdelal spletno stran, kjer sem podrobno opisal svojo regijo oz. pokrajino. Šlo je bolj za izobraževalne namene oz. nek eksperiment. Ne morem reči, da sem izdelal nekaj novega ali unikatnega, saj obstajata vsaj 2 podobni spletni strani. Vseeno pa ima stran nekaj obiska in promovira regijo. Sedaj se bliža rok za podaljšanje spletnega gostovanja.
Kljub vsemu obisku in promociji pa jaz od tega nimam nič. Lahko pustim, da domena in gostovanje potečeta, da nimam stroškov s tem. Lahko pa vse skupaj podaljšam in iz tega probam ustvarit profit/dobiček. Tukaj pa rabim kakšno idejo - kako bi takšno spletno stran spremenil v vir zaslužka? Nimam nobenih pričakovanj, ampak če si že strošek hostinga pokrijem, je to boljše kot nič.

mzakelj ::

reklamiraj podjetja s regije na strani... Pa vsaj naj ti da 5-10€ na mesec ali leto, odvisno kako se zmeniš.

Vuli ::

adsense flikni gor
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

FrRoSt ::

:))
Lahko zaprosiš regijo za majceno finančno podporo, več kakor NE, ti ne bodo odgovorili, drugace pa poskusi s kakšnimi sponzprji... NO, gostincem v tem času ne gre dobro ;)

Lahko pa poskusiš s prostovoljnimi prispevki.... 8-)

Je še kakšne druga možnost!?? :)

Obrni se na lokalno izpostavo SDS in jih vprašaj za nasvet!? :) Na ostale nima smisla. Čista izguba časa! :))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Uvod v izdelavo spletnih strani (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Izdelava spletišč
277264580 (889) Netrunner
»

Kako začeti?

Oddelek: Loža
173313 (2299) Daliborg
»

Hosting in domena

Oddelek: Izdelava spletišč
61351 (983) bluefish
»

spletna prodaja (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
554788 (3502) bluefish
»

Zaslužek spletnih strani

Oddelek: Izdelava spletišč
472845 (1637) zinko

Več podobnih tem