» »

Ali remdesivir pomaga pri covidu-19? WHO pravi ne, FDA ga je potrdil

1 2
3
»

vostok_1 ::

Gripa*10 in bom morda prisluhnil.
Pa še to mora biti dokazano, da je res covid in ne nek tretji razlog.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

vostok_1 ::

@hr_natakar

Svaka ti čast, pokazal si kar nekaj bombshell novic.
Problem je ker so korona-paničarji tako oprani, da tega ne zmorejo sprocesirati.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

mojter ::

Poldi112 je izjavil:

mojter je izjavil:

Uporabnik je izjavil:

Veliko ljudem bodo pošle rezerve, šli pa se bodo malo sprehodit in povprašat zakaj so lačni. Verjetno ne bodo umrli od korone, prej od lakote ali od lastne roke.

Tega priviligiranci tipa poldi ne razumejo oziroma nočejo razumeti


Kolega, kaj točne me dela priviliranega, ter koliko % ljudi mora umreti, da se boste začasno sposobni odpovedati pivu v baru?

zapiranje ne prepreči smrti zato ni upravičeno tudi če bi bila smrtnost 99%

samo pretaka bogatstvo iz žepov raje v žepe privilgirancev

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mojter ()

vostok_1 ::

@rusilec

Da, je tisti doktor. So pa njegova vprašanja bolj soft ball. Sam bi formiral bistveno boljša.

Recimo:

Kaj pomeni izoliran sars-cov-2, gre za komplet RNK z ovojnico ali gre za vsem nam znan delček, ki so ga servirali kitajci?

Zakaj je bila novica v medijih, da bodo antigen testi bolj specifični, čeprav manj zanesljivi. A so PCR testi potemkaj manj specifični, če pravite, da so gold standardi?

Kateri del sars-cov-2 virusa odkriva/podvaja naš PCR test?

Kje se kupuje PCR teste oz. kdo jih proizvaja?

Kaj pomeni odvzem vzorcev na parkplacih, kako to vpliva na to vašo "kvaliteto odvzema vzorca"? In sorodno s tem...kako se za druge viruse odvzema vzorce, v kakšnem okolju in pod kakšnimi standari?

Kolikšen je delež patoloških preiskav umrlih? Kolikšen delež je kulturoloških raziskav?

Kako se klinična slika covida razlikuje od podobnih respiratornih bolezni?

Če predpostavimo nespecifičnost testa, kako lahko pol trdimo, da so simptomi covida in ne druge respiratorne bolezni? A ni kulturološka raziskava edini zanesljiv način?

Zakaj je ameriški epidemiolog dr. Fauci trdil, da asimptomatiki NISO driver epidemij, vi pa da so zelo pomemben prenašalec?

Ali v medicini ne, redno odločate kdo živi in kdo ne? Če so smrti "zdravih" ljudi zaradi ukrepov manj pomembne od smrti starih ljudi tik pred smrtjo, potem kaj je narobe o odločanju kdo preživi in kdo ne?

Ponavljam, kolikšen del mikrobioloških raziskav se opravlja za smrti zaradi covida? Dvakrat ste že to ponovili, potrebovali bi torej podatke.

Pravite, da je epidemija tu in da so potrebni samozaščitni ukrepi. Prosim, da mi iz grafa okuženih, na uradni strani sledilnika pokažete, kje so vidni, še tako minimalni, znaki efektivnosti ukrepov?

Kolikšna je Ct vrednost PCR testov v Sloveniji in ali se je tekom leta kadarkoli spremenila. Prosim tudi za podatke le-tega.

Kje je letos gripa in ostale respiratorne bolezni?

Čemu so vaši originalni epidemiološki modeli bili za redove napačni? Ali strokovnjaki sploh veste kaj počnete?

Kje je epidemiološka meja žrtvovanja ene skupine ljudi zavoljo druge? Konkretno govorim o žrtvovanju gospodarstva in njegovih subjektov zavoljo neaktivnih ostarelih ljudi nad pričakovano življensko dobo? Kako epidemiologi svetujete politiki glede tega, če sploh, seveda?

Čemu ostale nerazvite oz. manj razvite države praktično ne poročajo o večjih problemih z virusem?
Čemu se še nobena država ni sesula vase zaradi zdravstvene travme prebivalstva, ampak zaradi ukrepov?
Trdite, da so bolj dosledni pri sprejemanju ukrepov kot pri nas?

Čemu ima večina evropskih/zahodnih držav podobno epidemiološko sliko, kljub različni intenziteti ukrepov?

Zakaj ne objavljate več mesečne statistike umrlih? Kje jo dobiti, če?

---------


Če mu kdo posreduja ta vprašanja in celo dobi odgovore nanj...i will suck your internet dick.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

vostok_1 ::

@imagodei

Vir o tem, da večina hospitalizirancev (pri nas) potrebuje kisik?

Trdit, da 660 ljudi potrebuje vsaj kisik, če ne še kaj drugega, je bold claim.

Prosim podatke!
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

MrStein ::

mojter je izjavil:

Zapiranje ne reši problema, ampak ga samo prestavi v prihodnost. Prej ko se nas dovolj okuži, prej bo konec.

Če misliš konec kot smrt, potem imaš prav.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

vostok_1 ::

Ne bluzi.

Raje bodi produktiven in mi najdi na grafu kje smo vpeljali ukrepe?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

MrStein ::

Vpeljali smo jih nekje marca. A nisi vedel?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Poldi112 ::

mojter je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

mojter je izjavil:

Uporabnik je izjavil:

Veliko ljudem bodo pošle rezerve, šli pa se bodo malo sprehodit in povprašat zakaj so lačni. Verjetno ne bodo umrli od korone, prej od lakote ali od lastne roke.

Tega priviligiranci tipa poldi ne razumejo oziroma nočejo razumeti


Kolega, kaj točne me dela priviliranega, ter koliko % ljudi mora umreti, da se boste začasno sposobni odpovedati pivu v baru?

zapiranje ne prepreči smrti zato ni upravičeno tudi če bi bila smrtnost 99%

samo pretaka bogatstvo iz žepov raje v žepe privilgirancev


Kako da ne? Kitajci so uspešno zajezili okužbe z zapiranjem. In gospodarstvo jim je hvaležno.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

vostok_1 ::

MrStein je izjavil:

Vpeljali smo jih nekje marca. A nisi vedel?


Nope. Iz grafa ni razvino. Ne v prvem ne v drugem valu.

Krivulja smrti v prvem valu je imela naravno pojemanje kot povost. Tudi ko smo maske "odvrgli" pa čeprav je še marsikdo imel dolge rokave.

V drugem valu pa je to še manj opazno. In kot manj opazno, mislim 0.

Poldi112 je izjavil:


Kako da ne? Kitajci so uspešno zajezili okužbe z zapiranjem. In gospodarstvo jim je hvaležno.


Kitajci predvsem bulšitirajo svet, ker to je bil tudi del plana. Oni izvajajo zgolj in samo PR ukrepe, ki jih nato njigova globalna propaganda predstavlja na okoli.
CCP zagotovo ve, da je covid-19 trivialno obvladljiv, če žrtvuješ par starcev.

To, da pa CCP skrbi za svoje ostarele je izjava, ki me od neumnosti paralizira.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

vostok_1 ::

@Badwolff

Forumske modrece zanima predvsem kolikšno število ljudi ima saturacijo kisika pod 90% oz. pod vrednostjo, ki je značilna za podobne bolezni.

Dokler ti in imagodei tega ne pokažeta za slovenijo, sta navadna ustrahovalna bulšiterja. No offence.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

hr_natakar ::

vostok_1 je izjavil:

@hr_natakar

Svaka ti čast, pokazal si kar nekaj bombshell novic.
Problem je ker so korona-paničarji tako oprani, da tega ne zmorejo sprocesirati.


Vecino teh novic so ze objavili drugi v sloveniji na stevilnih straneh. Ampak hvala vseeno.

vostok_1 ::

@bigbada

Dal si nam link na facebook, kjer nek glasbenik komentira zadevo?

A si živel pod skalo? A ne veš kako se tretira ljudi, ki postajo FB linke tu?

Ajde, naj ti bo, i'll bite:

1. Ne, nihče od nas v tem trenutku ne pozna 100% resnice o tem dogodku?

...more to follow.

2. Ta požar je nastal že več kot pol leta nazaj, "smo" "ga" "pogasili" in vedeli, da čez pol leta bo hiša ponovno zagorela.

3. Požar je, ampak je tako majhen, da ni potrebe po deložaciji celotne soseske.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

vostok_1 ::

4. Sožalje za sina. Ampak žal življenje je tako. Ne moremo kaznovati cel kolektiv, ker si ti imel nesrečo.

5. Redne terapije je ustavila vlada, ne virus. V belgiji so prisilili zdrave in imune doktorje, da zdravijo obolele. Ja vem. Šokantno.

6. Razdvojenost družbe je povzročila primarno nesposobna, malevolentna vlada in ne virus.

7. Res je. Znanost je iskanje empiričnega dokaza. To, da je 70% peer reviewed študij neponovljivih je zgolj nevšečna prigoda.

8. Priznam. Ne vem točno kdo se je spomnil wet marketov, ko pa očitno virus ni prišel od tam.

9. Otrok se upre restriktivnim ukrepom staršev, ki mu niso jasni. Vloga staršev je, da mu ukrepe primerno obrazložijo. Transparentno.

10. Krize koronoa virusa ni, ampak kriza državnih ukrepov. Virus ni še v nobenem podjetju ustavil proizvodnjo zaradi pomanjkanja delavcev. Ukrepi so, delavci povečini bi lahko naprej delali. Isto velja za države. Še nobena ni klecnila zaradi zdravstvene travme, ampak zaradi pretirane reakcije vlade.

11. Omejuje nas trenutna vlada z neutemeljenimi in netransparentnimi ukrepi.

12. Da na koncerte bomo spet lahko hodili, ampak zgolj z covidpassom. To so jasno povedali.

13. Ni laž, ni izmišljotina. Zgolj fanj kurirana resnica.

14. To so se izmislili strici iz ozadja, to sami lepo namigujejo. Nisem se jaz tega sredi belega dne spomnil.

15. Nekatere teorije zarote niso skladne. Nekatere zarote pa so.

16. Jaz ne vrjamem slepo. Zaenkrat so podatki in indici premočni. Če ne bi bili, ne bi vrjel vanje.

17. Ni me strah. Nezaupanje pa imam veliko. Tolikokrat so nas elite zmetale v mesoreznico, da bi bil bedak in jim še naprej zaupal.

18. Tako je. Obstaja, ampak ni nevaren. Javno znana smrtnost je on par z gripo. Ali vsaj istega reda. Ima svoje malo bolj nevarne specifike, ampak spet so zelo majhne in obvladljive. Kakšno jeklenko kisika več morda res potrebujemo.

19. Družba v tej fazi enostavno ne more obstati zaradi par otrok, ki imajo smrtonosne redke bolezni.
Zanje mirne duše vsi plačamo state of the art karanteno za časa trajanja virusa. Zanje ravno tako plačamo zdravstveno oskrbo ko je to potrebno.
Ostali pa potrebujemo delati, da jim omogočimo to oskrbo.

20. Zdravila in zdravljenja najbrž še veliko časa ne bo...vsaj ne 100%.

21. Nečloveško je ustaviti življenja večine ljudi, ker nekaj rizičnih oseb bo nastradalo. Kot rečeno. Imamo tudi solidne rešitve zanje. In to je kot zgoraj povedano selektivna izolacija. Ki je izredno učinkovita.

22. Takoj me prepričaš v nasprotno. Ko bo 2000 mrtvih od covida v slo, do marca, starosti med 40-60. Pri tem, da je po najboljših kliničnih praksah ali vsaj trudu dokazano, da gre covid.

23. Nevidni makaroni ne letijo na nebu. Billy pa je financiral WIV.

24. Ravno-zemeljci so bedaki ali troli. ~Vostok 2020

25. Vlade po vsem svetu na podlagi dokazljivo kompromitiranega WHOja in drugih kompromitiranih institucij počnejo iste reči.

26. Maske pri slovenskih ukrepih se ne opazi na krivulji okuženosti za covidom.

27. Zdravstveni kolaps se ne bo zgodil, če začnemo normalno zdravit ljudi in ne paničarit.

28. Ukinjene storitve so posledica ukrepov vlade ne virusa. Zagotovo je lep del zdravnikov imunih, že prebolelo. Tej lahko počnejo delo narmalno.

29. Čredna imunost je edini logični izplet. Eksperimentalno cepivo je zaenkrat loterija. Tudi po mnenju strokovnjakov.

30. Naj ti bo. Koncerte Biberja res lahko ukinemo. I give you that.

31. 50000 ljudi se ne bo in ne more naenkrat okužiti. Še posebej ker je stalna praksa, da v gripoznih časih se uvede selektivne zaščite teh okolji, kjer tej ljudje stanujejo.
Poleg tega, zaradi velike starosti prebivalstva bodo tej ljudje kmalu tudi pokojni. To je inevitable.

32. Za 100 postelj v zdravstvu pa se zahvalite JJju, ki je situacijo ignoriral pol leta. Sedaj na horuk pa odpirajo še nedograjene oddelke.

33. Pomanjkanje kadra? Glej gor.

34. Smrtnost ni 1,8 odstotna.

35. 1/3 hospitaliziranih umre? What??

36. Res je, kje so druge bolezni?

37. Kot rečeno, nadevanje maske se na grafu ne vidi.

38. Zdravstvo ne laže o številu pacientov. Dokazano pa so v tujini napačno popisovali in logično je, da nepravilno popisujejo tudi tu. Dr. Ihana sem povprašal po številu obdukcij oz. kliničnih preiskav smrti.

39. Nisem aroganten. Zgolj alergičen na bullshit.

40. Razlika je velika. Ker od tega je odvisno koliko panike bodo naredili. Da je covid izhodišče, se pa preverja na klinični avtopsiji. Katera bi morala pripadati sorodniku umrlega.

41. Res je. Tudi za gripo ne vemo kako beležijo. Fanj bi bilo imeti vse te podatke lepo transparentno napisane. Je pa razlika ta, da pri covidu zaradi histerije so te številke lahko še bolj šlampaste.
Za gripo pa najbrž verodostojne, saj se jih obravnava bistveno bolj umirjeno.

42. Ukrepi niso 100% ukrepi niso idealni. Ukrepi so pretežno bullšit. Jaz nisem strokovnjak, znam pa brati in pogledati kak graf tu pa tam.

43. Se strinjam, da je najbrž za akcijo okraševanja kongresnega trga. (not that i promote it)

44. Takojšnja zaustavitev epidemije pomeni zgolj prestavitev problema. Če si vernik v resnost epidemije. Bolje sedaj jeseni kot pa sredi januarja v snegu, tretji val.

45. Moj konkretni plan sem lepo predstavil predkratkim. Tam je vse napisano.

46. Švedska ima podobne navade kot vsepovsot. Gor še maske ne nosijo množično.

47. 230 tisoč mrtvih? Klinične preiskave?

48. 116.000 ljudi zaradi gripe. Torej mo na 2x gripa? Koliko je gripa tistega leta ustavila življenje? Ti povem. Praktično 0.

49. Covid-19 morda res ne izbira preveč. Morda tiste z povečanimi ACE2 receptorji. Bodo pa virusi prihodnosti izbirali. Vsi bioteror strokovnjaki so glede tega složni. Viruse se da targetirat glede na genetiko človeka ali skupine.

50. Obnašam se odgovorno. zavoljo številk 2x gripe, ne mislim žrtvovati naslednje 3 generacije.

51. Res je, še bomo hodili na koncerte in tekme, ampak z maskami, aplikacijami in eventuelno najbrž tudi z biočipi.




Imate še kakšen sentimentalno senzacionalističen video, da ga obdelam?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

vostok_1 ::

!!!!!Holy jesus b*** f***!!!

Stop the presses:


"CDC to suspend flu data collection for season 2020/2021"
https://imgur.com/a/NnMFPKP

Zaenkrat imamo samo eno slikico. Bom poskusil najt origin.

But if true!

GOT IT!!


The geographic spread of influenza as reported by state and territorial epidemiologists indicates geographic spread of influenza viruses but does not measure the severity of influenza activity. Due to the impact of COVID-19 on ILI surveillance, and the fact that the state and territorial epidemiologists report relies heavily on ILI activity, reporting for this system will be suspended for the 2020-21 influenza season. Data from previous seasons is available on FluView Interactive.


https://www.cdc.gov/flu/weekly/weeklyar...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

vostok_1 ::

Hahahahaha.
Hahahahahahahahaha.

Se strinjam z anti-teoretiki zarot. They suck at hiding it. Računajo zgolj na to, da bodo oprani plebsi to gladko ignorirali ter naprej zaupali vladajočim, ki jih v zgodovini človeštva sploh še niso nikoli nategnili.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

vostok_1 ::


Možno da ne drži, je pa to povedal eden od slovenskih zdravnikov, ki se te dni oglašajo v medijih in ki ima podatke iz prve roke. Iščem sicer vir, pa ga zdajle ne najdem.

~imagodei, 30.10.20


Lepa imagodei, lepa. :))


Naj ti pomagam. To kar ti praviš podobno bilo objavljeno pod RTV/24ur komentarji. Nekdo je trdil, da je reševalec in imajo pacienti nizko oksigenacijo itd.

A si nas malce želel nategniti kolega?

Mi povsem jasno zakaj si me zaklenil iz teme.

Razumem, da ne maraš resne konkurence.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

MrStein ::

Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

vostok_1 ::

To je vse kar znaš?

Bom še jaz poskusil:

https://iotwreport.com/confirmed-influe...

Confirmed influenza cases hit rock-bottom, puzzling infectious disease experts


Zanimivo, letos nimamo gripe. Ukrepi so zagotovo delovali


:)):))
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

MrStein ::

vostok_1 je izjavil:


Glej, ne se trudit. Preveč sem že dal skozi, da me boš s takim nivojem "premagal".

Seveda.

Ne morem premagati 6 letnika v vprašanju ali Dedek Mraz obstaja.
On ga je ja videl lani v Europarku. Na lastne oči.
Še več, celo dotaknil se ga je, se mu usedel v naročje in se pogovarjal z njim.
Jaz nimam ne pojma, ne šans za "zmago" v tej debati.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

vostok_1 ::

Močno, močno. Ni kaj.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Uporabnik ::

Evo...

Trenutno se odvija mednarodni škandal: Remdesivir ne samo, da proti Covid-19 ni učinkovit, ampak ima resne neželene učinke!
Kljub temu bo EU za to zdravilo zapravila več kot milijardo evrov!! Zdaj postaja jasno, zakaj države EU (in številne druge) tako močno promovirajo in uporabljajo to zdravilo in preprečujejo uporabo drugih. Prepovedujejo celo eno najstarejših zdravil na trgu, ki se je izkazalo za učinkovito proti temu virusu, in je brez stranskih učinkov: hidroksiklorokin. Z Remdesivirjem zdravijo tudi v Sloveniji!!!
"Tiskovni predstavnik Komisije je Science potrdil, da je bil za popoln flop tega zdravila na testiranju Solidarity obveščen šele dan po podpisu nove pogodbe, 8. oktobra."

https://www.sciencemag.org/news/2020/10...
If You Don\'t Stand for Something, You\'ll Fall for Anything
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FDA ukinil izredno uporabo (hidroksi)klorokina pri covidu-19

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
207552 (4463) olivia
»

Umaknjeni dve pomembni študiji o terapijah za covid-19

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
4210342 (5495) rusilec
»

Ali remdesivir pomaga pri covidu-19? WHO pravi ne, FDA ga je potrdil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
12116096 (11968) Uporabnik
»

WHO ne bo več preizkušala hidroksiklorokina proti covidu-19

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
406891 (4642) hr_natakar
»

Naposled znamo (za silo) zdraviti ebolo

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
184980 (2991) Semafor

Več podobnih tem