» »

v UK pravijo, cepivo čez dva tedna...

v UK pravijo, cepivo čez dva tedna...

w0mbat ::

kdaj pa se lahko grem jaz cepit v slo?
  • zaklenil: bluefish ()

Slopek ::

boš pravi čas izvedel, ne skrbi...naj bo uk testing area...si res želiš biti prvi? tako, kot ruska princesa 8-)

hr_natakar ::

Dokler pride cepivo in dokler mine vsaj 3 mesece, da cepivo zacne v telesu delovat, lahko covid do takrat ze mutira. In kaj si dosegel?

zmaugy ::

Pri nas je že ta teden cepljenje. :))
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

hr_natakar ::

A ni boljse vzet zdravilo, ki ucinkuje takoj, ne pa cakat 3 mesece, da telo razvije imunost? V tem casu pa je telo oslabljeno ker se bori z vbrizganim cepivom. Z drugimi besedami, ce v teh 3 mesecih dobite virus, telo nima optimalne obrambe.

Zgodovina sprememb…

w0mbat ::

kako pa si tako siguren da je 3 mesece? bolj kot nekaj dni.

Matejjjjj ::

hr_natakar je izjavil:

Dokler pride cepivo in dokler mine vsaj 3 mesece, da cepivo zacne v telesu delovat, lahko covid do takrat ze mutira. In kaj si dosegel?


od kje pa tri mesece?

specifični imunski odgovor se začne vedno razvijati zelo kmalu po infekciji

kamiKaZaA ::

w0mbat je izjavil:

kako pa si tako siguren da je 3 mesece? bolj kot nekaj dni.

Sem bral eno študijo, da si pri cepljenju proti gripi zelo šibek naslednjih 10-14 dni in če ta čas zboliš imaš "lahko" težji potek prebolevanja gripe. Vse je pa odvisno od lastnega imunskega sistema. Zato je tudi priporočljivo, da se 2 tedna po ceplejnju zelo paziš. Najboljše se čimveč zadrževati vstran od drugih ljudi.

Razlog zakaj se pa jaz nebom cepil. Ker četudi se cepim, še to ne pomeni, da sem varen pred COVID-19. Še več: lahko ga ravno takrat fašem po cepljenju, ko imaš šibki imunski sistem in se stvar zna zakomplicirat. In če se sedaj nisem cepil proti gripi in vse prehlade preživel, se tudi sedaj ne mislim cepiti. Sploh ko vemo, da 99,9% ljudi to prebli z lahkoto.

Uizi ::

Cepi naj se rizične. Ostali se pa prekužimo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

kamiKaZaA ::

Zaključek: naj bo odločitev vsakega posameznika, če se želi cepiti ali ne. In naj se ne vsiljuje cepljenje tistim, kateri se ne želimo cepiti, prav tako pa naj se ne prepričuje tistih kateri se želijo cepiti, da so odzadaj teorije zarote in naj se ne cepijo. Vsak naj sam sprejme svojo odločitev glede tega cepljenja in hkrati tudi morebitne posledice te odločitve.

Dag ::

Sam se bom najbrž šel cepiti. Vendar ne takoj na začetku. Bom počakal vsaj pol leta, da se pokažejo morebitni stranski učinki. Imam namreč 'preexisting condition', ki skoraj gotovo ni zajet v testiranje cepiva. Če ne bi imel nobenih predhodnih zdravstvenih težav, ne bi okleval.

Se mi pa postavlja drugo vprašanje. Zdaj se govori, da naj bi naši razmišljali o testiranju celotne populacije (kot na Slovaškem). Če bodo imeli 'testne postaje' v zaprtih prostorih, na Slovaškem bodo uporabili sistem volišč, se mi zdi kar tvegano, da se okužiš prav tam, na testiranju.

Glede na to, koliko ljudi bo treba testirati, ne bo časa, da bi za vsakim temeljito zračili prostore in razkuževali vse. Čisto konkretno: oseba pred tabo je pozitivna in kihne, ko ji izvlečejo palčko iz nosa. Ti nato prideš v ta prostor, masko moraš sneti, da ti lahko vzamejo bris ... you get the point.

Če bodo uvedli testiranje celotne populacije, grem samo, če bo drive-in oziroma na odprtem. V zaprt prostor niti slučajno.

hendriks ::

Glede na to, koliko je anti vaxerjev v Sloveniji, dvomim da se jih bo šlo cepiti kaj več kot 30%, pa sem rekel pomojem še veliko cifro...

kamiKaZaA ::

hendriks je izjavil:

Glede na to, koliko je anti vaxerjev v Sloveniji, dvomim da se jih bo šlo cepiti kaj več kot 30%, pa sem rekel pomojem še veliko cifro...

Očitno tvoji možgani niso zmožni dojeti, da obstajajo ljudje, ki so za preverjena cepljenja, kjer so cepiva razvijali 20+ let in so sami dali svoje otroke cepiti s temi cepivi, a se hkrati nikoli niso cepili proti gripi in se tudi proti COVID-19 ne mislijo.

Moraš imeti zelo nizek IQ, če mečeš v isti koš cepiva proti gripi za katere se ve, da nimajo niti približno tako učinkovitega učinka kot ga imajo cepiva proti otroškim boleznim...

zmaugy ::

hendriks je izjavil:

Glede na to, koliko je anti vaxerjev v Sloveniji, dvomim da se jih bo šlo cepiti kaj več kot 30%, pa sem rekel pomojem še veliko cifro...

To bo potem stvar Darwina...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Evolve ::

korona bedaki so že cepljeni :))

GabrieLeo ::

Ne pozabit prej uprašat fanta od punce da vzame dopust. če bodo stranski učinki bo lahko skrbel za vas. In naj dol potegne Marvel maraton.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GabrieLeo ()

Vuli ::

hr_natakar je izjavil:

Dokler pride cepivo in dokler mine vsaj 3 mesece, da cepivo zacne v telesu delovat, lahko covid do takrat ze mutira. In kaj si dosegel?

ma kaj pa ti spet lapaš? Koliko krat je pa že mutiral do sedaj?
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

strawman ::

hendriks je izjavil:

Glede na to, koliko je anti vaxerjev v Sloveniji, dvomim da se jih bo šlo cepiti kaj več kot 30%, pa sem rekel pomojem še veliko cifro...


Fenomen glasne manjšine. Nič se bat, večina ljudi še vedno razmišlja z trezno glavo in razumejo, da je cepljenje na mestu.
Osebno se bom poizkusil cepiti takoj, ko bo to komercialno omogočeno, saj veliko potujem.

mojter ::

strawman je izjavil:

hendriks je izjavil:

Glede na to, koliko je anti vaxerjev v Sloveniji, dvomim da se jih bo šlo cepiti kaj več kot 30%, pa sem rekel pomojem še veliko cifro...


Fenomen glasne manjšine. Nič se bat, večina ljudi še vedno razmišlja z trezno glavo in razumejo, da je cepljenje na mestu.
Osebno se bom poizkusil cepiti takoj, ko bo to komercialno omogočeno, saj veliko potujem.

no saj poskusne zajčke se vedno rabi

c3p0 ::

GabrieLeo je izjavil:

In naj dol potegne Marvel maraton.


Niso take oblike mučenja prepovedane po ženevski konvenciji?

Uizi ::

Jaz se ne bom cepil z nanoboti. Ne hvala! Tako pridemo do zombijev kot v Walkingdead. Odprite oči! Prebudite se ljudje! Vse informacije so prosto dostopne, ampak, vam jih nemorem posredovat, ker bom brisan.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: borisk ()

Miki N ::

In seveda če bo cepljenje praktično... folk itak hitro zgubi veselje za sezonska cepiva nakar je pri nas še kakšno nerazložljivo čakanje ipd. Jaz sem se enkrat sezonsko za gripo, se niti ne spomnim več kdaj točno, samo da je bila kar precejšna zguba časa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Aston_11 ::

Uizi je izjavil:

Jaz se ne bom cepil z nanoboti. Ne hvala! Tako pridemo do zombijev kot v Walkingdead. Odprite oči! Prebudite se ljudje! Vse informacije so prosto dostopne, ampak, vam jih nemorem posredovat, ker bom brisan.

Ne skrbi, bomo prek nanobotov na daljavo, da bo oddajna moč nanobotov čimvečja, dostopali. Mojster bo namesto sprejemne antene ;) Koliko mojstrov v teh časih se je pobebilo, cca nkrat več, kot je teorij zarot.

Smrekar1 ::

w0mbat je izjavil:

kdaj pa se lahko grem jaz cepit v slo?


Če ne veš verjetno nisi na seznamu neobhodno potrebnega osebja.

Če bo šlo vse po sreči se boš lahko cepil v začetku oktrobra.

sunshine403 ::

Uizi je izjavil:

Jaz se ne bom cepil z nanoboti. Ne hvala! Tako pridemo do zombijev kot v Walkingdead. Odprite oči! Prebudite se ljudje! Vse informacije so prosto dostopne, ampak, vam jih nemorem posredovat, ker bom brisan.

Nic bat, nanoboti na prazen prostor med usesi ne delajo, tako da se nimas kaj za bat.

HulkHogan ::

sunshine403 je izjavil:


Nic bat, nanoboti na prazen prostor med usesi ne delajo, tako da se nimas kaj za bat.


Some COVID-19 vaccines could increase risk of HIV, researchers warn

Miki N ::

HulkHogan je izjavil:

sunshine403 je izjavil:


Nic bat, nanoboti na prazen prostor med usesi ne delajo, tako da se nimas kaj za bat.


Some COVID-19 vaccines could increase risk of HIV, researchers warn


Irelevantno - v karanteni itak ne boš hodil okrog seksat z neznanci.

Smrekar1 ::

Miki N je izjavil:


Irelevantno - v karanteni itak ne boš hodil okrog seksat z neznanci.


Oh ti sladki poletni otročiček :))

Uizi ::

Nanoboti se ne vsidrajo v možgane. Namreč študija je pokazala, da se nanoboti vsidrajo v hrbtenjačo saj tako lažje odklopijo človeka, npr. ob velikih protestih brez, da bi umrl. Potem ga vklopijo nazaj ko ima policija stvar pod kontrolo.
Stvar je znana že najmanj 15 let.
Ko boš prebujen ti bo vse jasno!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: borisk ()

sunshine403 ::

Pa pravijo da gledanje prevec neumnih filmov ne skodi.

Uizi ::

Nimam televizije, ker je gledanje Tvja osnova za delovanje nanobotov. S frekvenco pripravijo sidrišče za nanobote.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

Miki N ::

Smrekar1 je izjavil:

Miki N je izjavil:


Irelevantno - v karanteni itak ne boš hodil okrog seksat z neznanci.


Oh ti sladki poletni otročiček :))


Ti kitajski sarkazemmetri z Aliexpressa. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Uizi ::

Miki N je izjavil:

Smrekar1 je izjavil:

Miki N je izjavil:


Irelevantno - v karanteni itak ne boš hodil okrog seksat z neznanci.


Oh ti sladki poletni otročiček :))


Ti kitajski sarkazemmetri z Aliekspressa. :))


Lol :))

Blazz ::

hr_natakar je izjavil:

Dokler pride cepivo in dokler mine vsaj 3 mesece, da cepivo zacne v telesu delovat, lahko covid do takrat ze mutira. In kaj si dosegel?


spet pameten... se vidi da nimaš pojma o cepivih nasploh...

dexterboy ::

Bolj me skrbi, ko so na radijskih poročilih omenjali, da naj bi bil v kokoški Marko Potrč eden od glavnih krivcev za nastalo situacijo zaprtja države...
Če to izjavijo ljudje, ki naj bi bili kredibilni... nas nobeno cepivo več ne reši :(
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Uvaja se obvezno cepljenje (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
45662273 (47512) vostok_1

Več podobnih tem