» »

Odpadki v naravi

Odpadki v naravi

otago ::

Greš na sprehod. Vidiš odpadke na očiščeni jasi. Pacek je v embalaži pustil osebne podatke. Ignorirati, pospraviti ali prijaviti komu? Gre za embalažo, morebiti plenice.

Kaj bi storili, kaj ste storili?

Slopek ::

O podobnem sem se spraševal pred kratkim, ko sem videl avto brez registerskih. Pač ga je pustil na znanem mestu, kjer neodgovorni to že leta počnejo. Vem kdo je "bil" lastnik tega avta. Ta oseba, mi je enkrat močno otežila lajf, pa sem ga hotel prijavit, a ga vseeno nisem.
Me je pa imelo, da bi s sprejem na avto napisal njegovo ime :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Apofis ::

Slopek je izjavil:

O podobnem sem se spraševal pred kratkim, ko sem videl avto brez registerskih. Pač ga je pustil na znanem mestu, kjer neodgovorni to že leta počnejo. Vem kdo je "bil" lastnik tega avta. Ta oseba, mi je enkrat močno otežila lajf, pa sem ga hotel prijavit, a ga vseeno nisem.
Me je pa imelo, da bi s sprejem na avto napisal njegovo ime :)

če si zih, najpametnej...pa še priimek in po možnosti naslov/tš

Uizi ::

Če je veliko smeti ga prijavi, drugače pa pospravi sam. Jaz bi tako naredil.

MasterTade ::

To je treba prijavit, pa upat da kreten dobi kazen
Mors omnia aequat

Zgodovina sprememb…

Ganon ::

Prijaviš. Svinjam zaleže samo palica.

vostok_1 ::

Uizi je izjavil:

Če je veliko smeti ga prijavi, drugače pa pospravi sam. Jaz bi tako naredil.


Dobra ideja.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Koraaz ::

- Če ne prijaviš, bodo svinje smetile še vedno naprej.

- Če prijaviš, obstaja možnost, da nihče od organov ne bo ukrepal, ker ni interesa in dokazov, da bi organi pregona to raziskoval, prijavitelj pa ima lahko probleme, če tisti, ki svinja ugotovi, da si ga ravno ti prijavil.
Na Preverjenem je bil primer, ko so s šleparjem skipal cele kupe odpadkov in so to krajani prijavili, vse črno na belem, tudi registrske tablice so bile vidne, pa ni nihče od vodilnih na policiji ukrepal. Potem imaš tu še Kemis, Anhovo, pa Termit in požar na avtoodpadu na barju ipd. ko se vse ve, pa spet nihče ne ukrepa.

- Lahko tudi pospraviš za njim, ampak je to samo potuha za svinje, ki bodo spet zasvinjale. Vsakokrat videno, ko so kake čistilne akcije. Par dni ok, potem pa spet po ta starem.

Skratka kočljiva situacija, ki bi bila potrebna ukrepanja.

Blinder ::

Je ta ki je odvrgel smeeti slovenec ali ?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

otago ::

Slovensko ime. Razvidno ime, naslov, telefonska. Predlog za delujoč zastonj sms servis?

Uizi ::

Se nas nabere en avto pa ga nabutamo a? Pojej pleničko ti vandal!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

Slopek ::

Uizi je izjavil:

Se nas nabere en avto pa ga nabutamo a? Pojej pleničko ti vandal!

Se vsedemo v tistega zapuščenega, kateri še vedno ni bil odstranjen in prepričan sem, da je vozen. Po končani akciji, lahko še zajčka obrnemo.

Scaramouche1 ::

otago je izjavil:

Greš na sprehod. Vidiš odpadke na očiščeni jasi. Pacek je v embalaži pustil osebne podatke. Ignorirati, pospraviti ali prijaviti komu? Gre za embalažo, morebiti plenice.

Kaj bi storili, kaj ste storili?


Javno ga skurcaj, poščji na RTVSLO, naj objavijo! Daj na twitter!

kuall ::

Prijaviš ampak problem je, da uradnik ne bo mogel vedet ali ti govoriš resnico. Najbolj bi zaleglo, da mu ponoči smeti skipaš na njegovo dvorišče pa se mu po možnosti še usreješ, seveda anonimno, da te ne bo potem našel in prebutal. Če imaš extra cajta seveda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

Uizi ::

Kar poser se mu, we got ur back! Alpa se v vrečko user pa fukn v fasado pa prste mej skupaj k boš vrgu, da se ti ne bo strgala. Personal experience. Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

FrRoSt ::

otago je izjavil:

Greš na sprehod. Vidiš odpadke na očiščeni jasi. Pacek je v embalaži pustil osebne podatke. Ignorirati, pospraviti ali prijaviti komu? Gre za embalažo, morebiti plenice.

Kaj bi storili, kaj ste storili?


:)):)):))

Zapakiraš in mu jih pošlješ po POŠTI! ;)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

Scaramouche1 ::

Nehite nabijati s temi osebnimi napadi ki ga lahko stanejo tožbe, pa da ga še kdo posname da dela točno to kar on hoče opozoriti da ni uredu!

Uizi ::

Ok mom.

FrRoSt ::

MasterTade je izjavil:

To je treba prijavit, pa upat da kreten dobi kazen

Prijaviš lahko, samo se s to prijavo ne bo nihče ukvaral! :)

Slopek je izjavil:

O podobnem sem se spraševal pred kratkim, ko sem videl avto brez registerskih. Pač ga je pustil na znanem mestu, kjer neodgovorni to že leta počnejo. Vem kdo je "bil" lastnik tega avta. Ta oseba, mi je enkrat močno otežila lajf, pa sem ga hotel prijavit, a ga vseeno nisem.
Me je pa imelo, da bi s sprejem na avto napisal njegovo ime :)

Lastnike avtomobilov poiščejo, to ni problem, ker imajo evidence....

Scaramouche1 je izjavil:

Nehite nabijati s temi osebnimi napadi ki ga lahko stanejo tožbe, pa da ga še kdo posname da dela točno to kar on hoče opozoriti da ni uredu!


Tako!

Še po pošti jih ni potrebno poslati! 8-)

Mu jih lahko samo odvržeš na njegovo dvorišče in to je to!! :))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FrRoSt ()

Scaramouche1 ::

Blinder je izjavil:

Je ta ki je odvrgel smeeti slovenec ali ?


Zdaj veš da je avtohton, ga skrijemo? Zaščitimo?

nergac ::

otago je izjavil:

Greš na sprehod. Vidiš odpadke na očiščeni jasi. Pacek je v embalaži pustil osebne podatke. Ignorirati, pospraviti ali prijaviti komu? Gre za embalažo, morebiti plenice.

Kaj bi storili, kaj ste storili?


DNK analiza vsebnosti v plenicah.
Tožba na sodišču.
Edina pot, ki je mogoča.
Koliko je smiselna, ne vem.

Uizi ::

Prstni odtisi so cenej.

nergac ::

Potem prstni odtisi.

Malenkost proti stroškom pravdanja.

In porabi časa.

(itak pa čas je denar)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nergac ()

donvito ::

Scaramouche1 je izjavil:

Blinder je izjavil:

Je ta ki je odvrgel smeeti slovenec ali ?


Zdaj veš da je avtohton, ga skrijemo? Zaščitimo?

Zagotovo je čapac. 8-)

nergac ::

Pred leti je bila "ujeta" Orbanova hčerka na hrvaški avtocesti pri "metu plenice".

Pa so bili izgovori, da je že itak posvinjano od drugih.

MasterTade ::

Če se s prijavo ne bodo ukvarjali mu pa ponoč stresi po dvorišču
Mors omnia aequat

Oberyn ::

Uizi je izjavil:

Se nas nabere en avto pa ga nabutamo a? Pojej pleničko ti vandal!

Uuu, pogumen načrt! A kar cel avto ljudi, da nabutate enega? Misliš, da vas bo dovolj? Kaj če bi raje kombi vzel, al pa kar minibus, just in case...

Uizi ::

Ne bodi jezen, ker nisi bil povabljen. Včeraj smo ga nabutali ko prasca potem pa še spili gajbo piva. Logi je vozil nazaj grede na uro ziher 140!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

Utk ::

Pacek je v embalaži pustil osebne podatke. Ignorirati, pospraviti ali prijaviti komu? Gre za embalažo, morebiti plenice.

Ne rečem, da on ni pacek, ampak si tudi ti pacek svoje vrste, da greš brskat po vsranih plenicah.

Uizi ::

Hahahhahahhaha jokam

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

FireSnake ::

otago je izjavil:

Greš na sprehod. Vidiš odpadke na očiščeni jasi. Pacek je v embalaži pustil osebne podatke. Ignorirati, pospraviti ali prijaviti komu? Gre za embalažo, morebiti plenice.

Kaj bi storili, kaj ste storili?


Vsekakor prijava!
Take arogantne prašiče je treba samo na trdo, da jih še po žepu udari, da si zapomnijo kaj pomeni odpadke metat v naravo.
Jaz rad vsakemu pomagam. Po drugi strani pa imam za take paciente ničelno toleranco.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

mailer ::

Gre človek v gozd na sprehod pa najde polno plastenk, pločevink, kanistrov od olja ali goriva, zaščite za meč na motorki, plastične vrečke, gradbeni material, gume, sode, hladilnike, oblačila,... Dragi prašiči, lepo naravo boste zapustili svoji mladini...
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

FrRoSt ::

Utk je izjavil:

Pacek je v embalaži pustil osebne podatke. Ignorirati, pospraviti ali prijaviti komu? Gre za embalažo, morebiti plenice.

Ne rečem, da on ni pacek, ampak si tudi ti pacek svoje vrste, da greš brskat po vsranih plenicah.

Tako! TAKO!! 8-)

Moral bi pogledati stran in se delati, da nič ne vidi!! 8-)

TO bi bilo v skladu z Butalsko tradicijo in normativi!! 8-)

Ne pa ta, PACEK GRDI!! :))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

Utk ::

Ja kaj je pa on naredu? Pobrskal po dreku in odprl temo na slo-techu.
V skladu s katero tradicijo je pa to?

FrRoSt ::

Utk je izjavil:

Ja kaj je pa on naredu? Pobrskal po dreku in odprl temo na slo-techu.
V skladu s katero tradicijo je pa to?

Tako! TAKO!!
Neznane prakse in tradicije!! :|

NJEGA bi bilo potrebno prebutat! Svoj nos vtika v tuje svinjarije!? :))

Naj pokaže prvo svoj prag, pacek grdi!! 8-)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

GupeM ::

  We have a winner

We have a winner



Januar 2020. Posran in s kupom toaletnega papirja.

Koraaz ::

GupeM je izjavil:

  We have a winner

We have a winner



Januar 2020. Posran in s kupom toaletnega papirja.


Leto 2020 in a nutshell :))

Uizi ::

Zih ga je v prtljažniku peljal do tja. :))

Zimonem ::

Pobereš odpelješ pa greš. sem se naveličal razburjati. ob letališču imam gozd. Sosed je našel hladilnik z vso opremo, kovči, kondomi in kakci na zalogo. na začetku se ti mal gravža potem pa, popraviš pa gremo dalje.

49106 ::

Jaz sicer pospravim smeti za prijatelji, ki niso najbolje vzgojeni, ampak to kar delaš ti, je že mal preveč zame. Pridi še na Jesencie mal pobrat :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Zimonem ::

Pa kdo ti bo to sicer pospravil?

Akira_ ::

Midva s partnerjem sva nekoč dobila več praznih pic škatel in plastenk od pijače na robu gozda in zraven še reklamni letak dostave, ki je hrano pripeljala skupaj s pripetim računom.
Ko sva pogledala račun sva ugotovila, da je napisan naslov dostave od hiše sto metrov stran. Ne bodi lena, sva pobrala vse odpadke in jih odnesla do navedenega naslova, kjer sva jih zmetala na dvorišče. >:D

49106 ::

Zimonem je izjavil:

Pa kdo ti bo to sicer pospravil?


Kaj to oziroma kaj meni?


Akira_ je izjavil:


Ko sva pogledala račun sva ugotovila, da je napisan naslov dostave od hiše sto metrov stran. Ne bodi lena, sva pobrala vse odpadke in jih odnesla do navedenega naslova, kjer sva jih zmetala na dvorišče. >:D


:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

nergac ::

Nikoli konca.
Danes poberem samo odvrženo baterijo za drugimi.
Predvsem AA in AAA, tudi majhne okrogle se najdejo.

Malner ::

Letos sem že prijavil več divjih odlagališč, ki so jih kasneje pospravili. Lahko se prijavi tudi storilca.

Prijava

Slike

dexterboy ::

Slopek je izjavil:

O podobnem sem se spraševal pred kratkim, ko sem videl avto brez registerskih. Pač ga je pustil na znanem mestu, kjer neodgovorni to že leta počnejo. Vem kdo je "bil" lastnik tega avta. Ta oseba, mi je enkrat močno otežila lajf, pa sem ga hotel prijavit, a ga vseeno nisem. Me je pa imelo, da bi s sprejem na avto napisal njegovo ime :)

Upam, da si to tudi že naredil. Sedaj je to veliko lažje, ko so vsi doma ponoči in te hiče ne vidi ;) Meni osebno ne bi bilo žal evrov za tisti sprej.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

FrRoSt ::

49106 je izjavil:

Jaz sicer pospravim smeti za prijatelji, ki niso najbolje vzgojeni, ampak to kar delaš ti, je že mal preveč zame. Pridi še na Jesencie mal pobrat :)

:)):)):))

Sicer sem mislil za tole odpreti posebno temo, z naslovom Zgodbe in Prigode iz BUTAL, a bo tudi tale dobra....

Kje drugje, kot v najlepšem mestu na svetu, obstaja tako, nekoliko odmaknjeno in malce skrito igrišce in park, od glavnih in ostalih cest....

Lepo je bilo urejeno... saj je še sedaj. Nekdo, ali pa nekaj posameznikov se je za to izdatno trudilo. Ne bom špekuliral, zakaj so se tako odločili in to počeli. Morda so hoteli razbremeniti tiste reveže na minimalcu iz komunale, morda so si mislili, da si zaslužijo več :)) ... kakorkoli, park, okolica in otroško igrišče sta bila vedno lepo urejena in pospravljena. Vso odvečno biološko navlako, razne padle veje, listje in morda tudi kakšne vejice, ki jih je hišnik ali kak intuziast obstrigel od žive meje, so se znašle tam.... vse so pospravili in zbrali na kupu pod neko platano pri garažah. In taka je bila dolgoletna praksa.

Zadnjič, ko sem šel tam mimo, pa kupa ni bilo več, na platani pa je bil list v plastični foliji in z žigom, na katerem je pisalo, da se jim bo odvažanje zaračunalo, vkolikor ne bodo prenehali s tem zbiranjem teh odvečnih bioekoloških stvari iz parka na kupu pod tem drevesom!! ;)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

Akira_ ::

Malner je izjavil:

Letos sem že prijavil več divjih odlagališč, ki so jih kasneje pospravili. Lahko se prijavi tudi storilca.

Prijava

Slike


Čestitke.

FireSnake ::

Malner je izjavil:

Letos sem že prijavil več divjih odlagališč, ki so jih kasneje pospravili. Lahko se prijavi tudi storilca.

Prijava

Slike


Tisto berglo iz slike bi bilo treba prašiču na hrbtu zlomit!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odlaganje smeti v tuj zabojnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13222980 (1421) NEGAN DEAD
»

Ločevanje odpadkov

Oddelek: Loža
3911035 (9778) ...:TOMI:...
»

Hodite v gore? Kaj storite s svojimi odpadki?

Oddelek: Problemi človeštva
284181 (3312) theBill
»

pobiranje drekov

Oddelek: Loža
323162 (2413) poweroff

Več podobnih tem