» »

Covid-19 cepljenje

Covid-19 cepljenje

««
«
1 / 7
»»

GummyBear ::

Se boste cepili proti covid-19? Še bolj na mestu vprašanje: Je boljše cepiti se ali cepljenje zavrniti?

Mnenja so deljena in več ne vem, komu naj verjamem. Nisem v rizični skupini, vendar zaradi narave dela prehajam med regijami, poleg tega sem med tednom večinoma v Ljubljani, kjer je okuženost zelo velika.
  • zaklenil: BigWhale ()

s1m0n ::

Ko, če bo cepivo na voljo, zakaj pa ne?
S tem zaščitiš tudi ogrožene skupine, ki se niso cepile.
Pa seveda na splošno širjenje virusa.

Smrekar1 ::

GummyBear je izjavil:

Se boste cepili proti covid-19? Še bolj na mestu vprašanje: Je boljše cepiti se ali cepljenje zavrniti?


Cepiti, absolutno.

Mnenja so deljena in več ne vem, komu naj verjamem. Nisem v rizični skupini, vendar zaradi narave dela prehajam med regijami, poleg tega sem med tednom večinoma v Ljubljani, kjer je okuženost zelo velika.


Mnenja niso nič kaj dosti deljena, kup ljudi služi denar s prodajanjem bučk o nevarnosti cepljenja in za lasten dobiček uničuje ključen ukrep javnega zdravja. Med tistimi, ki od tega nimajo koristi in imajo IQ višji od upokojitvene starosti v letih menja niso kaj dosti deljena.

Vice ::

Cepljenja ne zavrneš ker te noben ne sili.
Mnenja so deljena zato ker je stroka na eni strani in opozarja, da nebi smela biti to tekma med ustreznostjo in kapitalom.

Vuli ::

Smrekar1 je izjavil:

GummyBear je izjavil:

Se boste cepili proti covid-19? Še bolj na mestu vprašanje: Je boljše cepiti se ali cepljenje zavrniti?


Cepiti, absolutno.

Mnenja so deljena in več ne vem, komu naj verjamem. Nisem v rizični skupini, vendar zaradi narave dela prehajam med regijami, poleg tega sem med tednom večinoma v Ljubljani, kjer je okuženost zelo velika.


Mnenja niso nič kaj dosti deljena, kup ljudi služi denar s prodajanjem bučk o nevarnosti cepljenja in za lasten dobiček uničuje ključen ukrep javnega zdravja. Med tistimi, ki od tega nimajo koristi in imajo IQ višji od upokojitvene starosti v letih menja niso kaj dosti deljena.


ola, končno še en, ki vidi zakaj se gre.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Smurf ::

GummyBear je izjavil:

Se boste cepili proti covid-19? Še bolj na mestu vprašanje: Je boljše cepiti se ali cepljenje zavrniti?

Mnenja so deljena in več ne vem, komu naj verjamem. Nisem v rizični skupini, vendar zaradi narave dela prehajam med regijami, poleg tega sem med tednom večinoma v Ljubljani, kjer je okuženost zelo velika.

Ko pride enkrat cez fazo testiranja in ga "pozegnajo", seveda.

Prav tako se bom sel letos cepiti za gripo.

feryz ::

Ja, kot zaveden državljan se bom cepil prvi trenutek, ko bo cepivo na voljo.
Seveda zgolj zavoljo ostalih, ki so ogroženi.
Tudi denar ni ovira. Do 1000 evrov rade volje plačam za cepivo.

LeQuack ::

feryz je izjavil:

Ja, kot zaveden državljan se bom cepil prvi trenutek, ko bo cepivo na voljo.
Seveda zgolj zavoljo ostalih, ki so ogroženi.
Tudi denar ni ovira. Do 1000 evrov rade volje plačam za cepivo.


Jaz mislim da ti morajo oni dat 1000 evrov da se cepiš.
Quack !

HappyPills ::

Ko bo cepljenje na voljo se bom cepil. Žal bo to verjetno za nas plebse šele čez leto do dve. V tem času bomo tudi videli katero cepivo je boljše itd.

G R T ::

Vice je izjavil:

Cepljenja ne zavrneš ker te noben ne sili.

Zaenkrat ne. To se bo s covidom definitivno spremenilo.

yabuk ::

ne vem zakaj taka sovraznost proti hr_natakar. Ne bi rekel, ce bi postal na pamet in brez vira, ampak ima vir. Vsaj za prvo novico je bil vir članek v BMJ, medical journal. Za ostale povzete vire po starih novicah, pa verjetno niso toliko relevantni.
Za cepivo bom pa osebno verjel, ko se bodo pocepili najprej kritično nujni poklici (npr. ljudje v zdravstvenem sektotju, nato pa poslani :P

belo mleko ::

Cepil se ne bom, ker:

-nisem v rizični skupini
-je cepivo na hitro skupaj spacano pod pritiskom politike
-covid mutira
-je virus z biološkega vidika zelo šibek in za povprečno osebno mačji kašelj
https://il9.picdn.net/shutterstock/videos/6059618/thumb/8.jpg

Zgodovina sprememb…

HappyPills ::

Link, da covid mutira?

Vice ::

G R T je izjavil:

Vice je izjavil:

Cepljenja ne zavrneš ker te noben ne sili.

Zaenkrat ne. To se bo s covidom definitivno spremenilo.


Ne bo se.

hr_natakar ::

Vice je izjavil:

G R T je izjavil:

Vice je izjavil:

Cepljenja ne zavrneš ker te noben ne sili.

Zaenkrat ne. To se bo s covidom definitivno spremenilo.


Ne bo se.


Na podlagi cesa to sklepas? Imas kaksen vir, ki ti to zagotavlja, ali pa na pamet ugibas?

Vice ::

HappyPills je izjavil:

Link, da covid mutira?


Zate za začetek tukaj štartej: https://bit.ly/2Hlb4Y0

tikitoki ::

HappyPills je izjavil:

Link, da covid mutira?


A ti to resno? Imas polno novic o tem, google je tvoj prijatelj.

http://letmegooglethat.com/?q=novel+cor...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

mahoni ::

hr_natakar ::

Ne zelim se cepit ker

so ugotovili, da obstaja vec razlicnih cepiv, eno za elito in drugo za navadne drzavljane
ker se mi ne zdi smiselno cepit niti proti gripi
ker obstajajo indici med korelacijo zrtev korone in cepljenimi za navadno gripo
ker so ugotovili, da je bila prejsna pandemija lazna in da ne mores zaupat tem organizacijam

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: sirotka ()

Vice ::

hr_natakar je izjavil:

Vice je izjavil:

G R T je izjavil:

Vice je izjavil:

Cepljenja ne zavrneš ker te noben ne sili.

Zaenkrat ne. To se bo s covidom definitivno spremenilo.


Ne bo se.


Na podlagi cesa to sklepas? Imas kaksen vir, ki ti to zagotavlja, ali pa na pamet ugibas?


Zagotavlja ti lastna volja.

tikitoki ::

Ko dajejo slabsa cepiva africanom, se vam zdi normalno. Ce posumite, da mogoce sami dobite slabse cepivo, je pa konec sveta. The irony.

HappyPills ::

tikitoki je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Link, da covid mutira?


A ti to resno? Imas polno novic o tem, google je tvoj prijatelj.

http://letmegooglethat.com/?q=novel+cor...


A ok
"But sequencing data suggest that coronaviruses change more slowly than most other RNA viruses, probably because of a ‘proofreading’ enzyme that corrects potentially fatal copying mistakes. A typical SARS-CoV-2 virus accumulates only two single-letter mutations per month in its genome — a rate of change about half that of influenza and one-quarter that of HIV, says Emma Hodcroft, a molecular epidemiologist at the University of Basel, Switzerland."

"Many mutations will have no consequence for the virus's ability to spread or cause disease, because they do not alter the shape of a protein, whereas those mutations that do change proteins are more likely to harm the virus than improve it"

Zgodovina sprememb…

sunshine403 ::

hr_natakar je izjavil:

Ne zelim se cepit ker so ugotovili, da obstaja vec razlicnih cepiv, eno za elito in drugo za navadne drzavljane

Aja? Jaz pa sem mislil, da zares trenutno ni se niti enega. Ne za elito ne za navadne drzavljane. Pa kot vidim se motim in obstajata celo dva.8-O

HappyPills ::

Ja z unim za navadne državljane hr natakarja zasledujejo in ga bodo špiknili. Zdaj pa se poraja vprašanje, ker je on deležen cepljenja pred vsemi ostalimi ali ni v resnici elita?

feryz ::

Cepivo bo na voljo za vse, vlada je lepo povedala. Plus tako zavednih državljanov, kot sem sam, je zelo malo. Zato ga bo za nas več kot zadosti.

hr_natakar ::

sunshine403 je izjavil:

hr_natakar je izjavil:

Ne zelim se cepit ker so ugotovili, da obstaja vec razlicnih cepiv, eno za elito in drugo za navadne drzavljane

Aja? Jaz pa sem mislil, da zares trenutno ni se niti enega. Ne za elito ne za navadne drzavljane. Pa kot vidim se motim in obstajata celo dva.8-O


Cepiva obstajajo, niso samo cepiva za covid. Ce so tuji proizvajalci pri prejsnjih pandemijah locili cepiva na izbrance in vse ostale potem jim vec ne zaupam. Nezaupanje je povecano tudi zarad ugotovitve evrope, da je bila prejsna pandemija lazna.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Ales ()

Mato989 ::

Cepivo bo varno po cca 20 letih testiranj, takrat bom star 51 let in bom razmislil o cepljenju če bo Covid vsaj enako (ne)nevaren kot danes...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

G R T ::

Vice je izjavil:

hr_natakar je izjavil:

Vice je izjavil:

G R T je izjavil:

Vice je izjavil:

Cepljenja ne zavrneš ker te noben ne sili.

Zaenkrat ne. To se bo s covidom definitivno spremenilo.


Ne bo se.


Na podlagi cesa to sklepas? Imas kaksen vir, ki ti to zagotavlja, ali pa na pamet ugibas?


Zagotavlja ti lastna volja.

Kot ti je do sedaj lastna volja zagotavljala da se v današnjih časih ne more zgodit policijska ura in da ne naštevam vseh ukrepov, ki si jih pred enim letom nisi niti približno predstavljal, da se lahko zgodijo.
Ko ti bo naša vlada ukazala, da se moraš cepit se boš moral cepit. Če bo določena država sklenila, da ne moreš prehajat iz države v državo brez potrdila o cepljenju, se boš šel cepit.
Ko boš dobil iz svojega podjetja obvestilo, da če nisi cepljen nimaš več kaj iskat v njihovem podjetju se boš šel cepit...
Kapiš.

HappyPills ::

hr_natakar je izjavil:

sunshine403 je izjavil:

hr_natakar je izjavil:

Ne zelim se cepit ker so ugotovili, da obstaja vec razlicnih cepiv, eno za elito in drugo za navadne drzavljane

Aja? Jaz pa sem mislil, da zares trenutno ni se niti enega. Ne za elito ne za navadne drzavljane. Pa kot vidim se motim in obstajata celo dva.8-O


Cepiva obstajajo, niso samo cepiva za covid. Ce so tuji proizvajalci pri prejsnjih pandemijah locili cepiva na izbrance in vse ostale potem jim vec ne zaupam. Nezaupanje je povecano tudi zarad ugotovitve evrope, da je bila prejsna pandemija lazna.


Mene pa zanima kaj v resnici prodajaš? To "osveščanje" nedvomno ne počneš zastonj. Torej, kaj je produkt?

Aston_11 ::

HappyPills je izjavil:

Link, da covid mutira?

Evolucija.

Slopek ::

tikitoki je izjavil:

Ko dajejo slabsa cepiva africanom, se vam zdi normalno. Ce posumite, da mogoce sami dobite slabse cepivo, je pa konec sveta. The irony.

to ni res! ne, ne zdi se mi normalno, ampak se ne morem odločat v njihovem imenu...v svojem se za 1x še lahko
in ne ni konec sveta...mogoče tvojega lajfa?, ampak ti kar v vrsto.

mojter ::

Itak bo obvezno in se ne bo možno nič odločat

vrtn4r ::

HappyPills je izjavil:

Link, da covid mutira?


Seveda mutira, kot vsak organizem. To, da mutira pa seveda ne pomeni da ob mutcaiji cepivo preneha biti ucnikovito - ampak pustimo natakarje, skoda casa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vrtn4r ()

vostok_1 ::

mojter je izjavil:

Itak bo obvezno in se ne bo možno nič odločat


Ne pristanem na to. Če bo treba, se bomo skrivali v gozdu.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

mojter ::

vostok_1 je izjavil:

mojter je izjavil:

Itak bo obvezno in se ne bo možno nič odločat


Ne pristanem na to. Če bo treba, se bomo skrivali v gozdu.

Ah večina bo pristala, tako kot je na zapiranje, omejitve gibanja,..

Vice ::

G R T je izjavil:

Vice je izjavil:

hr_natakar je izjavil:

Vice je izjavil:

G R T je izjavil:

Vice je izjavil:

Cepljenja ne zavrneš ker te noben ne sili.

Zaenkrat ne. To se bo s covidom definitivno spremenilo.


Ne bo se.


Na podlagi cesa to sklepas? Imas kaksen vir, ki ti to zagotavlja, ali pa na pamet ugibas?


Zagotavlja ti lastna volja.

Kot ti je do sedaj lastna volja zagotavljala da se v današnjih časih ne more zgodit policijska ura in da ne naštevam vseh ukrepov, ki si jih pred enim letom nisi niti približno predstavljal, da se lahko zgodijo.
Ko ti bo naša vlada ukazala, da se moraš cepit se boš moral cepit. Če bo določena država sklenila, da ne moreš prehajat iz države v državo brez potrdila o cepljenju, se boš šel cepit.
Ko boš dobil iz svojega podjetja obvestilo, da če nisi cepljen nimaš več kaj iskat v njihovem podjetju se boš šel cepit...
Kapiš.


Nisem vedel, da zaradi moje lastne volje naj nebi komet priletel v zemljo.
Kaj se lahko zgodi, kar se je zgodilo se govori že leta. Današnji časi niso nobeno presenečenje... No mogoče za nekatere.

Slopek ::

vrtn4r je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Link, da covid mutira?


Seveda mutira, kot vsak organizem. To, da mutira pa seveda ne pomeni da ob mutcaiji cepivo preneha biti ucnikovito - ampak pustimo natakarje, skoda casa.

prav tako ne pomeni, da je po mutaciji, cepivo še učinkovito.
prej ne, kot ja, ampak si pomočnik natakaraja
https://www.zurnal24.si/zdravje/aktualn...

vostok_1 ::

mojter je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

mojter je izjavil:

Itak bo obvezno in se ne bo možno nič odločat


Ne pristanem na to. Če bo treba, se bomo skrivali v gozdu.

Ah večina bo pristala, tako kot je na zapiranje, omejitve gibanja,..


Jaz nisem. Kjerkoli ocenim, da ne bom ujet, ne upoštevam. Nimam sicer več 20 let, da bi vsak dan bil kje "nenujno", ampak still.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

G R T ::

Vice je izjavil:


Nisem vedel, da zaradi moje lastne volje naj nebi komet priletel v zemljo.
Kaj se lahko zgodi, kar se je zgodilo se govori že leta. Današnji časi niso nobeno presenečenje... No mogoče za nekatere.

Nisem vedel, da si ti slovenski nostrdamus.
Malo preveč filme gledaš.

vostok_1 je izjavil:

mojter je izjavil:

Itak bo obvezno in se ne bo možno nič odločat


Ne pristanem na to. Če bo treba, se bomo skrivali v gozdu.

Te ne bo nobeden vprašal.
Taki, ki ste na forumu najbolj glasni ste prvi v vrsti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: G R T ()

vostok_1 ::

Če bomo privlečeni pač dosti ne morem. Primerno oborožen za standoff nisem.
Prostovoljno pa me tam ne vidijo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Avenger ::

Pod predpostavko, da cepljenje proti temu virusu ne bo obvezno, bi se vam zdelo etično pogojevanje, v smislu:
-če hočeš biti zaposlen v zdravstvu, šolstvu, policiji..... moraš predložiti potrdilo o cepljenju
-če hočeš otroka vpisati v šolo mora imeti potrdilo o cepljenju
-potni list dobiš le, če predložiš potrdilo o cepljenju

Skratka, popolnoma neobvezno cepljenje, ampak če hočeš neko stvar, potem moraš...
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

vostok_1 ::

To je sicer velika bojazen. Z ne tako majhno vrjetnostjo. Vse globalistične inštitucije nam že eno leto to trdijo.

I don't know. Dark times.
We'll cross that bridge when we come to it.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Vice ::

G R T je izjavil:

Vice je izjavil:


Nisem vedel, da zaradi moje lastne volje naj nebi komet priletel v zemljo.
Kaj se lahko zgodi, kar se je zgodilo se govori že leta. Današnji časi niso nobeno presenečenje... No mogoče za nekatere.

Nisem vedel, da si ti slovenski nostrdamus.
Malo preveč filme gledaš.


Sicer ne vem kaj imajo veze filmi,nostrdamusi ipd. veze, ampak če je tvoje življenje za XBOXom še ne pomeni, da je tvoje virtualno življenje idnetično z realnim.

Avenger je izjavil:

Pod predpostavko, da cepljenje proti temu virusu ne bo obvezno, bi se vam zdelo etično pogojevanje, v smislu:
-če hočeš biti zaposlen v zdravstvu, šolstvu, policiji..... moraš predložiti potrdilo o cepljenju
-če hočeš otroka vpisati v šolo mora imeti potrdilo o cepljenju
-potni list dobiš le, če predložiš potrdilo o cepljenju

Skratka, popolnoma neobvezno cepljenje, ampak če hočeš neko stvar, potem moraš...


Danes brez izpita za avto ne moreš na cesto. Misliš, da so v času kočij o tem razmišljali?

p.s. no lastna volja ti omogoča da greš lahko tudi brez izpita... mogoče bodo nekateri sedaj dojeli kaj je lastna volja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vice ()

Neon87 ::

Vice je izjavil:


Danes brez izpita za avto ne moreš na cesto. Misliš, da so v času kočij o tem razmišljali?

p.s. no lastna volja ti omogoča da greš lahko tudi brez izpita... mogoče bodo nekateri sedaj dojeli kaj je lastna volja.


No, to ni ravno smiselna primerjava s tem, ko ti nekaj vbrizgajo v telo!

Vice ::

V enem primeru dobiš tekočino v telo v drugem pa aluminij v trdem stanju.

Smurf ::

Neon87 je izjavil:


No, to ni ravno smiselna primerjava s tem, ko ti nekaj vbrizgajo v telo!

Zakaj? V obeh primerih s krsenjem ogrozas ostale. Meni se zdi kar ok primerjava.

mahoni ::

Se vam ne zdi, da se vrtimo v teh temah v nekem zacaranem krogu?
Teme o kovidu se odpirajo in zapirajo kot bi rekel keks.

Mislim, da rabimo malo premora okrog vsega tega. O biliju, ko jansi, o kurz, o trampu, o zarotah, o strupu, o nwo, o who...fauciju in kuscarjih in ne vem se kaj.

Stvar je jasna in kdor to vidi, pac hvala Bogu, kdor ne pac naj ne vidi.

Ce se zelite it revolucije je internet napacno mesto. Vsaka revolucija se je morala zgoditi na nasilen nacin. Ljudje smo enostavno taki. Vlade ne bojo popustile, ljudi pa pac bodo.

Ideje, kako bo mnozica zrusila vlado in se postavila po koncu odpadejo. Vsi smo v kreditih, dela se od jutra do sutra, sedaj si se lahko vesel da imas sluzbo (pustmo IT branzo, govorim nasplosno) in to smo tako sami sprejeli.

Mato989 ::

Na to da se ne rabiš cepit AMPAK boš imel omejitve pristanem samo ČE enako naredijo z otroci... če imaš otroka brez odobritve družbe ker si finančno sposoben dobiš družbeno pomoč drugače pač ne
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

feryz ::

Mato989 je izjavil:

Cepivo bo varno po cca 20 letih testiranj, takrat bom star 51 let in bom razmislil o cepljenju če bo Covid vsaj enako (ne)nevaren kot danes...
Spet zavajaš. Cepivo bo varno takrat, ko bosta to sporočila vlada in NIJZ. Oni ga bodo tudi dali v promet pri nas.
Kdo si ti, da dvomiš v to?

Smurf ::

Mato989 je izjavil:

Na to da se ne rabiš cepit AMPAK boš imel omejitve pristanem samo ČE enako naredijo z otroci... če imaš otroka brez odobritve družbe ker si finančno sposoben dobiš družbeno pomoč drugače pač ne

Ne. Otroci so za Slovenijo plus ne minus.
««
«
1 / 7
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

sezona gripe 750 hospitaliziranih, Zdaj zarad Covid pa 200 in panika (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22724337 (22440)          
»

Facebook prepovedal oglase, ki odvračajo ljudi od cepljenja (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15213033 (11423) HappyPills

Je vzpodbujanje nenošenja maske v (zaprtih) javnih prostorih kaznjivo? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Problemi človeštva
46347450 (42555) vostok_1

Več podobnih tem