» »

sezona gripe 750 hospitaliziranih, Zdaj zarad Covid pa 200 in panika

sezona gripe 750 hospitaliziranih, Zdaj zarad Covid pa 200 in panika

1 2 3
4
5

vostok_1 ::

olegq je izjavil:

Kako je z gripo. Je izginila odkar imamo covid? Ima kdo kaksne podatke, koliko je v 8 mesecih hospitaliziranih zarad gripe, ali pa morda vse stejejo pod covid?


Gripe več nihče pri nas ne vodi.
IMO skriva se v covid rezultatih, ampak to ne bo šel noben raziskovat.

Pravim, kriminal se počne, vi pa zaupate.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

olegq ::

A veste, da so pri prejsnji pandemiji odkrili, da je hoax. Kako lahko potem se vedno zaupamo tem organizacijam? V bistvu je zdaj se huje, saj facebook, youtube in drugi odstranijo sporocila, ki so drugacna.

tikitoki ::

CE imas vrascen noht in umres po okuzbi z ebolo, se ne more reci, da si umrl zaradi ebole. Kvecjemu z ebolo, ker bi te prej ali slej ugonobil vrascen noht. To je menda vsem jasno. Pa vsi vedmo, da imajo africani veliko bolezni in umrajo mladi. Cisto dokaz, da so hemoragicne mrzlice manj nevarne, kot prehlad.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Urbano#Desno ::

vostok_1 je izjavil:

s1m0n je izjavil:

Preprosto:
1. virus je nov
2. za virus še nimajo cepiva
3. se zaradi tega ker je nov hitreje širi
4. zaradi točke 1-3 je bolj nevaren

Drugo ni potrebno komentirat...


1. ni več nov
2. niti ga ne bo, vsaj ne permanentnega, za gripo tudi ni
3. hitreje širi? dokaži
4. see above


Sicer pa fantje, uživate ob izgubi svoboščin zaradi malo močnejše gripe?




ooooo kje si bil dosedaj kolega? Si imel delavnico izdelave alu kapic ali kaj drugega?

Aston_11 ::

Slopek je izjavil:


ja, umrla je z korono, ni pa to žrtev korone, kakor jo štejejo...ti je zdaj jasno?
Kje piše, kam jo štejejo?

vostok_1 ::

Aston_11 je izjavil:

Slopek je izjavil:

Za osebo v zadnjem stadiju raka, ki je na smrtni postelji, ne moreš rečt, da je žrtev korone, pa čeprav jo je oseba imela...ok?
Nisi ravno brihten. Če je imela korono, je umrla z korono, če je imela gripo, je umrla z gripo, če pa bil vzrok rak, potem je umrla zaradi raka.


Belgija je javno in odkrito priznala, da beležijo vsakega umrlega z covid, tudi če so zgolj sumili, da bi lahko bil covid nek razlog.
Recimo, predvidevam: malce nenavaden srčni infarkt....covid.

Kako to počnejo pri nas se ne ve. Bomo pa zvedeli ob naslednjem popisu.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Slopek ::

tikitoki je izjavil:

CE imas vrascen noht in umres po okuzbi z ebolo, se ne more reci, da si umrl zaradi ebole. Kvecjemu z ebolo, ker bi te prej ali slej ugonobil vrascen noht. To je menda vsem jasno. Pa vsi vedmo, da imajo africani veliko bolezni in umrajo mladi. Cisto dokaz, da so hemoragicne mrzlice manj nevarne, kot prehlad.

si ti prizadet? vraščen noht enačiš z zadnjim stadijem raka in pričakuješ, da te bo kdo resno jemal...

vostok_1 ::

Urbano#Desno je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

s1m0n je izjavil:

Preprosto:
1. virus je nov
2. za virus še nimajo cepiva
3. se zaradi tega ker je nov hitreje širi
4. zaradi točke 1-3 je bolj nevaren

Drugo ni potrebno komentirat...


1. ni več nov
2. niti ga ne bo, vsaj ne permanentnega, za gripo tudi ni
3. hitreje širi? dokaži
4. see above


Sicer pa fantje, uživate ob izgubi svoboščin zaradi malo močnejše gripe?




ooooo kje si bil dosedaj kolega? Si imel delavnico izdelave alu kapic ali kaj drugega?


Zaklenjen.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

HappyPills ::

vostok_1 je izjavil:

olegq je izjavil:

Kako je z gripo. Je izginila odkar imamo covid? Ima kdo kaksne podatke, koliko je v 8 mesecih hospitaliziranih zarad gripe, ali pa morda vse stejejo pod covid?


Gripe več nihče pri nas ne vodi.
IMO skriva se v covid rezultatih, ampak to ne bo šel noben raziskovat.

Pravim, kriminal se počne, vi pa zaupate.


Vostok, koliko gripe je bilo v oktobru v letih 1990-2019. No dejmo. Da vidmo kje se skriva :).
Go go.

Plus gripa ni edini virus veš. To bi tudi ti kot raziskovalec lahko že ugotovil. Korona je bolj podobna otroški paralizi kot gripi btw. Raje tam kakšno primerjavo naredi. Vem novo področje, teoretiki ne pišejo o tem in bi moral dejanski research delat po znanstvenih gradivi. Iz FB pa sam prekopiraš. Jeba.

Urbano#Desno ::

vostok_1 je izjavil:



Zaklenjen.


Aha policijska ura torej zate ne bo nič novega. :D

Slopek ::

Aston_11 je izjavil:

Slopek je izjavil:


ja, umrla je z korono, ni pa to žrtev korone, kakor jo štejejo...ti je zdaj jasno?
Kje piše, kam jo štejejo?

znani slo novinar je bil med prvimi žrtvami korone...bil je seveda dolgo bolan in imel to, kar pravim...ok? zdaj razumeš kako to gre? doslednost pa to.

hormilo ::

HappyPills je izjavil:

hormilo je izjavil:

HappyPills je izjavil:


Hormilo: pozabil 2 pomembni zadevi. Moč virusa raste s količino virusa (to celo nasprotniki ukrepov vedo), kar prinese konkretno poslabšanje teh številk. Drugič ob zlomu zdravstva se te številke absurdno poslabšajo saj bi umirali ker jih nebi mogli več zdravit pa ne samo ljudi s covid tudi vsega ostalega. V Italijije bil cutoff 42 let. Si še dost star ali bi že rito stiskal. Kaj pa 32 let? Pa to ni cutoof samo za covid da ne boš pogumen to je cutoff tudi za prometne itd.


Wrong...moc virusa pada, s tem ko se jih vec okuzi...ko dosezemo doloceno mejo, pride herd immunity in ta je po izkusnjah iz brazilskega mesta med 44-60%.
Jest sem 47 in takoj sprejmem riziko da sem eden od dveh ki ga pobere med ostalimi 10.000 moje skupine, ce bo imela moja hci potem boljse zivljenje. Moj dedek partizan se v grobu obraca ob tvojih vprasanjih!


Wrong. Moč virusa raste če tega prejmeš več količinsko. Nima to veze s herd imuunity. Tvoji hčerki boš lažje omogočil boljše življenje če boš živ.
Moja babica partizanka se ne obrača v grobu, ker je še živa in se drži ukrepov.


Ja vec ga prejmes in globje v pluca ti gre k ga fases in mas masko gor...sam to “enovidnezem” tezko razlozit.
Moji hcerki in miljonom ste ze zjebal prihodnost za next 10let. Na sreco je punca pametna in sposobna z mnogimi talenti, tko da se bo znajdla...sam nisem pa tko siguren ce to drzi tud za njene prijateljice.

Sej to si bral da se je zadnjic u avstraliji na razpis pomivalca posode prijavilo 6000 ljudi!

Verjetno tezko razumes kaj to pomeni?

vostok_1 ::

HappyPills je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

olegq je izjavil:

Kako je z gripo. Je izginila odkar imamo covid? Ima kdo kaksne podatke, koliko je v 8 mesecih hospitaliziranih zarad gripe, ali pa morda vse stejejo pod covid?


Gripe več nihče pri nas ne vodi.
IMO skriva se v covid rezultatih, ampak to ne bo šel noben raziskovat.

Pravim, kriminal se počne, vi pa zaupate.


Vostok, koliko gripe je bilo v oktobru v letih 1990-2019. No dejmo. Da vidmo kje se skriva :).
Go go.

Plus gripa ni edini virus veš. To bi tudi ti kot raziskovalec lahko že ugotovil. Korona je bolj podobna otroški paralizi kot gripi btw. Raje tam kakšno primerjavo naredi. Vem novo področje, teoretiki ne pišejo o tem in bi moral dejanski research delat po znanstvenih gradivi. Iz FB pa sam prekopiraš. Jeba.


Da, ni je bilo ogromno. Ampak tudi ne vemo, kako je letos zaradi ukrepov.
But still, ne izključuje možnosti napačnega popisa mrtvih. Pa to ni teorija zarote, ker namreč druge države članice tako počnejo. Vrjetnost, da tudi mi, ni zanemarljiva.

Sicer pa, tudi če bomo imeli povečano število mrtvih to leto, bo to še vedno v minornih številkah.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

olegq ::

Korona je bolj podobna otroški paralizi kot gripi btw


corona podobna otroski paralizi? Ti to resno? Korona je tako nevaren virus, da se mors iti testirat, da sploh ves, da ga imas.

HappyPills ::

hormilo je izjavil:

HappyPills je izjavil:

hormilo je izjavil:

HappyPills je izjavil:


Hormilo: pozabil 2 pomembni zadevi. Moč virusa raste s količino virusa (to celo nasprotniki ukrepov vedo), kar prinese konkretno poslabšanje teh številk. Drugič ob zlomu zdravstva se te številke absurdno poslabšajo saj bi umirali ker jih nebi mogli več zdravit pa ne samo ljudi s covid tudi vsega ostalega. V Italijije bil cutoff 42 let. Si še dost star ali bi že rito stiskal. Kaj pa 32 let? Pa to ni cutoof samo za covid da ne boš pogumen to je cutoff tudi za prometne itd.


Wrong...moc virusa pada, s tem ko se jih vec okuzi...ko dosezemo doloceno mejo, pride herd immunity in ta je po izkusnjah iz brazilskega mesta med 44-60%.
Jest sem 47 in takoj sprejmem riziko da sem eden od dveh ki ga pobere med ostalimi 10.000 moje skupine, ce bo imela moja hci potem boljse zivljenje. Moj dedek partizan se v grobu obraca ob tvojih vprasanjih!


Wrong. Moč virusa raste če tega prejmeš več količinsko. Nima to veze s herd imuunity. Tvoji hčerki boš lažje omogočil boljše življenje če boš živ.
Moja babica partizanka se ne obrača v grobu, ker je še živa in se drži ukrepov.


Ja vec ga prejmes in globje v pluca ti gre k ga fases in mas masko gor...sam to “enovidnezem” tezko razlozit.
Moji hcerki in miljonom ste ze zjebal prihodnost za next 10let. Na sreco je punca pametna in sposobna z mnogimi talenti, tko da se bo znajdla...sam nisem pa tko siguren ce to drzi tud za njene prijateljice.

Sej to si bral da se je zadnjic u avstraliji na razpis pomivalca posode prijavilo 6000 ljudi!

Verjetno tezko razumes kaj to pomeni?


Predvsem hčerki omogoči boljšo izobrazbo, kot si je bil deležen sam. In bo OK.

Bwaze6 ::

Ker 24ur od komentarjev.

HappyPills ::

vostok_1 je izjavil:

HappyPills je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

olegq je izjavil:

Kako je z gripo. Je izginila odkar imamo covid? Ima kdo kaksne podatke, koliko je v 8 mesecih hospitaliziranih zarad gripe, ali pa morda vse stejejo pod covid?


Gripe več nihče pri nas ne vodi.
IMO skriva se v covid rezultatih, ampak to ne bo šel noben raziskovat.

Pravim, kriminal se počne, vi pa zaupate.


Vostok, koliko gripe je bilo v oktobru v letih 1990-2019. No dejmo. Da vidmo kje se skriva :).
Go go.

Plus gripa ni edini virus veš. To bi tudi ti kot raziskovalec lahko že ugotovil. Korona je bolj podobna otroški paralizi kot gripi btw. Raje tam kakšno primerjavo naredi. Vem novo področje, teoretiki ne pišejo o tem in bi moral dejanski research delat po znanstvenih gradivi. Iz FB pa sam prekopiraš. Jeba.


Da, ni je bilo ogromno. Ampak tudi ne vemo, kako je letos zaradi ukrepov.
But still, ne izključuje možnosti napačnega popisa mrtvih. Pa to ni teorija zarote, ker namreč druge države članice tako počnejo. Vrjetnost, da tudi mi, ni zanemarljiva.

Sicer pa, tudi če bomo imeli povečano število mrtvih to leto, bo to še vedno v minirnih številkah.


Mislim, ne da je ni bilo ogromno. Ni je bilo. Pač pa to lol.

Urbano#Desno ::

olegq je izjavil:

Korona je bolj podobna otroški paralizi kot gripi btw


corona podobna otroski paralizi? Ti to resno? Korona je tako nevaren virus, da se mors iti testirat, da sploh ves, da ga imas.


To drži dokler se ne testiraš ne veš točno zakaj imaš vročino in težje dihaš.

olegq ::

Bwaze6 je izjavil:

Ker 24ur od komentarjev.


ocitno so placani troli povsod

HappyPills ::

Otroško paralizo je 90% prebolelo brez simptomov. V resnici manj nevarna. Tudi prenašala se je le s fekalijam.
Pa bi jo dandanes naši antimaskerji še vedno fasal. Ker si pač ne umivajo rok.

Zgodovina sprememb…

hormilo ::

HappyPills je izjavil:

hormilo je izjavil:

HappyPills je izjavil:

hormilo je izjavil:

HappyPills je izjavil:


Hormilo: pozabil 2 pomembni zadevi. Moč virusa raste s količino virusa (to celo nasprotniki ukrepov vedo), kar prinese konkretno poslabšanje teh številk. Drugič ob zlomu zdravstva se te številke absurdno poslabšajo saj bi umirali ker jih nebi mogli več zdravit pa ne samo ljudi s covid tudi vsega ostalega. V Italijije bil cutoff 42 let. Si še dost star ali bi že rito stiskal. Kaj pa 32 let? Pa to ni cutoof samo za covid da ne boš pogumen to je cutoff tudi za prometne itd.


Wrong...moc virusa pada, s tem ko se jih vec okuzi...ko dosezemo doloceno mejo, pride herd immunity in ta je po izkusnjah iz brazilskega mesta med 44-60%.
Jest sem 47 in takoj sprejmem riziko da sem eden od dveh ki ga pobere med ostalimi 10.000 moje skupine, ce bo imela moja hci potem boljse zivljenje. Moj dedek partizan se v grobu obraca ob tvojih vprasanjih!


Wrong. Moč virusa raste če tega prejmeš več količinsko. Nima to veze s herd imuunity. Tvoji hčerki boš lažje omogočil boljše življenje če boš živ.
Moja babica partizanka se ne obrača v grobu, ker je še živa in se drži ukrepov.


Ja vec ga prejmes in globje v pluca ti gre k ga fases in mas masko gor...sam to “enovidnezem” tezko razlozit.
Moji hcerki in miljonom ste ze zjebal prihodnost za next 10let. Na sreco je punca pametna in sposobna z mnogimi talenti, tko da se bo znajdla...sam nisem pa tko siguren ce to drzi tud za njene prijateljice.

Sej to si bral da se je zadnjic u avstraliji na razpis pomivalca posode prijavilo 6000 ljudi!

Verjetno tezko razumes kaj to pomeni?


Predvsem hčerki omogoči boljšo izobrazbo, kot si je bil deležen sam. In bo OK.


Torej to je tvoj nivo, ko ti zmanjka argumentov?

vostok_1 ::

HappyPills je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

HappyPills je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

olegq je izjavil:

Kako je z gripo. Je izginila odkar imamo covid? Ima kdo kaksne podatke, koliko je v 8 mesecih hospitaliziranih zarad gripe, ali pa morda vse stejejo pod covid?


Gripe več nihče pri nas ne vodi.
IMO skriva se v covid rezultatih, ampak to ne bo šel noben raziskovat.

Pravim, kriminal se počne, vi pa zaupate.


Vostok, koliko gripe je bilo v oktobru v letih 1990-2019. No dejmo. Da vidmo kje se skriva :).
Go go.

Plus gripa ni edini virus veš. To bi tudi ti kot raziskovalec lahko že ugotovil. Korona je bolj podobna otroški paralizi kot gripi btw. Raje tam kakšno primerjavo naredi. Vem novo področje, teoretiki ne pišejo o tem in bi moral dejanski research delat po znanstvenih gradivi. Iz FB pa sam prekopiraš. Jeba.


Da, ni je bilo ogromno. Ampak tudi ne vemo, kako je letos zaradi ukrepov.
But still, ne izključuje možnosti napačnega popisa mrtvih. Pa to ni teorija zarote, ker namreč druge države članice tako počnejo. Vrjetnost, da tudi mi, ni zanemarljiva.

Sicer pa, tudi če bomo imeli povečano število mrtvih to leto, bo to še vedno v minirnih številkah.


Mislim, ne da je ni bilo ogromno. Ni je bilo. Pač pa to lol.


Incidenca je bila po spomniu nekje 200/100.000

Objavljeno tu gor:
https://www.nijz.si/sl/tedensko-spremlj...

Ki je sedaj pobrisano.

Fantje, nekdo je pobrisal statistične podatke za gripo prejšnje sezone, na uradnem portalu NIJZ.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

HappyPills ::

hormilo je izjavil:

HappyPills je izjavil:

hormilo je izjavil:

HappyPills je izjavil:

hormilo je izjavil:

HappyPills je izjavil:


Hormilo: pozabil 2 pomembni zadevi. Moč virusa raste s količino virusa (to celo nasprotniki ukrepov vedo), kar prinese konkretno poslabšanje teh številk. Drugič ob zlomu zdravstva se te številke absurdno poslabšajo saj bi umirali ker jih nebi mogli več zdravit pa ne samo ljudi s covid tudi vsega ostalega. V Italijije bil cutoff 42 let. Si še dost star ali bi že rito stiskal. Kaj pa 32 let? Pa to ni cutoof samo za covid da ne boš pogumen to je cutoff tudi za prometne itd.


Wrong...moc virusa pada, s tem ko se jih vec okuzi...ko dosezemo doloceno mejo, pride herd immunity in ta je po izkusnjah iz brazilskega mesta med 44-60%.
Jest sem 47 in takoj sprejmem riziko da sem eden od dveh ki ga pobere med ostalimi 10.000 moje skupine, ce bo imela moja hci potem boljse zivljenje. Moj dedek partizan se v grobu obraca ob tvojih vprasanjih!


Wrong. Moč virusa raste če tega prejmeš več količinsko. Nima to veze s herd imuunity. Tvoji hčerki boš lažje omogočil boljše življenje če boš živ.
Moja babica partizanka se ne obrača v grobu, ker je še živa in se drži ukrepov.


Ja vec ga prejmes in globje v pluca ti gre k ga fases in mas masko gor...sam to “enovidnezem” tezko razlozit.
Moji hcerki in miljonom ste ze zjebal prihodnost za next 10let. Na sreco je punca pametna in sposobna z mnogimi talenti, tko da se bo znajdla...sam nisem pa tko siguren ce to drzi tud za njene prijateljice.

Sej to si bral da se je zadnjic u avstraliji na razpis pomivalca posode prijavilo 6000 ljudi!

Verjetno tezko razumes kaj to pomeni?


Predvsem hčerki omogoči boljšo izobrazbo, kot si je bil deležen sam. In bo OK.


Torej to je tvoj nivo, ko ti zmanjka argumentov?


Ne to je moj iskren nasvet. Verjetno nimaš 2eh doktoratov?

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Glavno da je dokazano da je WHO že imela lažno pandemijo itd... in zdaj jim naj zaupamo da pa je tokrat res tak... enkrat lažnjivec, zmeraj lažnjivec!

Gledam kje dobit na črnem trgu pištolo, kot kaže bo se treba pozanimat, ker druge poti več ne bo!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Urbano#Desno ::

vostok_1 je izjavil:



Incidenca je bila po spomniu nekje 200/100.000

Objavljeno tu gor:
https://www.nijz.si/sl/tedensko-spremlj...

Ki je sedaj pobrisano.

Fantje, nekdo je pobrisal statistične podatke za gripo prejšnje sezone, na uradnem portalu NIJZ.



Zoprno :))
Le zakaj niso objavili fejk data, če smo že pri zaroti bi bilo manj očitno.

vostok_1 ::

Guys!
Pobrisali so statistike gripe za prejšnjo sezono:

https://www.nijz.si/sl/tedensko-spremlj...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Mato989 ::

vostok_1 je izjavil:

Guys!
Pobrisali so statistike gripe za prejšnjo sezono:

https://www.nijz.si/sl/tedensko-spremlj...


PROKLETI GNOJI!

Spet novi dokazi, samo da se skriva in muti!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Slopek ::

vostok_1 je izjavil:

Guys!
Pobrisali so statistike gripe za prejšnjo sezono:

https://www.nijz.si/sl/tedensko-spremlj...

treba vse slikat, ker saj vidiš kaj se počne...briše, prireja...ni, da ni, samo da zadeve lahko tečejo po planu

vostok_1 ::

https://web.archive.org/web/20200818044...

Je na wayback machine, ampak mislim, da ni kompletna. Manjkajo nekateri grafi.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

HappyPills ::

vostok_1 je izjavil:

HappyPills je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

HappyPills je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

olegq je izjavil:

Kako je z gripo. Je izginila odkar imamo covid? Ima kdo kaksne podatke, koliko je v 8 mesecih hospitaliziranih zarad gripe, ali pa morda vse stejejo pod covid?


Gripe več nihče pri nas ne vodi.
IMO skriva se v covid rezultatih, ampak to ne bo šel noben raziskovat.

Pravim, kriminal se počne, vi pa zaupate.


Vostok, koliko gripe je bilo v oktobru v letih 1990-2019. No dejmo. Da vidmo kje se skriva :).
Go go.

Plus gripa ni edini virus veš. To bi tudi ti kot raziskovalec lahko že ugotovil. Korona je bolj podobna otroški paralizi kot gripi btw. Raje tam kakšno primerjavo naredi. Vem novo področje, teoretiki ne pišejo o tem in bi moral dejanski research delat po znanstvenih gradivi. Iz FB pa sam prekopiraš. Jeba.


Da, ni je bilo ogromno. Ampak tudi ne vemo, kako je letos zaradi ukrepov.
But still, ne izključuje možnosti napačnega popisa mrtvih. Pa to ni teorija zarote, ker namreč druge države članice tako počnejo. Vrjetnost, da tudi mi, ni zanemarljiva.

Sicer pa, tudi če bomo imeli povečano število mrtvih to leto, bo to še vedno v minirnih številkah.


Mislim, ne da je ni bilo ogromno. Ni je bilo. Pač pa to lol.


Incidenca je bila po spomniu nekje 200/100.000

Objavljeno tu gor:
https://www.nijz.si/sl/tedensko-spremlj...

Ki je sedaj pobrisano.

Fantje, nekdo je pobrisal statistične podatke za gripo prejšnje sezone, na uradnem portalu NIJZ.


Ojej zarota!
https://podatki.nijz.si/Table.aspx?layo...

husky1 ::

The Best is Yet to Come

Urbano#Desno ::

Slopek je izjavil:


treba vse slikat, ker saj vidiš kaj se počne...briše, prireja...ni, da ni, samo da zadeve lahko tečejo po planu


In plan je?
Znižanje standarda ljudi, ki privede do manj potrošnje, ki privede do manj zaslužka za korporacije. :))
Vse to pa seveda spremlja nezadovoljstvo v družbi in s tem vladajoča politika izgublja politične točke....

Matr so si tole dobr zamislil res so kul virus naročil v china labu

vostok_1 ::

HappyPills je izjavil:


Ojej zarota!
https://podatki.nijz.si/Table.aspx?layo...


Ne razumeš. Zadeva je bila hitro dostopna z searchom in je imela bolj podroben pregled kot ta tvoja tabela.

Nekdo je to šel pobrisat.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Slopek ::

Urbano#Desno je izjavil:

Slopek je izjavil:


treba vse slikat, ker saj vidiš kaj se počne...briše, prireja...ni, da ni, samo da zadeve lahko tečejo po planu


In plan je?
Znižanje standarda ljudi, ki privede do manj potrošnje, ki privede do manj zaslužka za korporacije. :))
Vse to pa seveda spremlja nezadovoljstvo v družbi in s tem vladajoča politika izgublja politične točke....

Matr so si tole dobr zamislil res so kul virus naročil v china labu

denarja imajo zadosti...kontrola množice je pa vprašljiva

HulkHogan ::

Urbano#Desno je izjavil:


In plan je?
Znižanje standarda ljudi, ki privede do manj potrošnje, ki privede do manj zaslužka za korporacije. :))


Billionaires' wealth rises to $10.2 trillion amid Covid crisis

olegq ::

Znižanje standarda ljudi, ki privede do manj potrošnje, ki privede do manj zaslužka za korporacije.


V pandemiji so najbolj zasluzile korporacije. Po drugi strani pa ta kratko potegnila manjsa in srednja podjetja, ki jih bodo korporacije odkupile za drobiz.

vostok_1 ::

Haha. Kdo bi si mislil, nekdo iz zgoraj je šel pobrisat lanske podatke, da ne bi ljudje preveč brskali.
Treba preverit kaj vse so še odstranli.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

olegq ::

Ce kdo zeli arhivirat, imate na blockchainu arweave, zelo enostavno za uporabo. Vec lahko preberete na reddit arweave.

Urbano#Desno ::

Slopek je izjavil:


denarja imajo zadosti...kontrola množice je pa vprašljiva


Bistveno lažje kontroliraš zadovoljne ljudi kot pa razpizdene snežinke ki jim bo zmanjkalo za najnovejši iphone.
Tk da ne.
Zmagovalcev tu ni za enga bezosa in podobne je vseeno al ma 100 al pa 120 Mild$ v delnicah na njegov standard to ne vpliva.

Noo...

Če bo že kdo zmagovalec bodo to kitajci / azijci ki so se v bojo proti virusu izkazali kot najbolj inteligentni / disclipinirani.

olegq ::

Prehitro narascanje prebivalstva, onesnazevanje, visek zaposlenih s prihodom umetne inteligence in robotov.Prevec pametnih s kriticnim razmisljanjem, ki so usli izpod nadzora. Resitev?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: olegq ()

vostok_1 ::

Odstranjevanje ljudi in informacij. ;)
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Neon87 ::

Odstranili so iz COVID-sledilnika tudi delež resnih primerov COVID-19, ker je konstantno padal proti 0..

Urbano#Desno ::

olegq je izjavil:

Prehitro narascanje prebivalstva, onesnazevanje, visek zaposlenih s prihodom umetne inteligence in robotov. Prevec pametnih na internetu. Resitev?


Definitivno ne celjenje afriških otrok, kot to počne vaš najljubši billy in to s svojim denarjem. Za naraščanje populacije je najbolj krivo to da od 10 otrok v afriki danes preživi 8 in ne 2..
K temu pa je velik prispevek dal billy .....

vostok_1 ::

Neon87 je izjavil:

Odstranili so iz COVID-sledilnika tudi delež resnih primerov COVID-19, ker je konstantno padal proti 0..


Čak. Opiši malo več.
Na respipiratorju, hospitalizirani, kateri graf govorimo?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

mahoni ::

Urbano#Desno je izjavil:

Slopek je izjavil:


treba vse slikat, ker saj vidiš kaj se počne...briše, prireja...ni, da ni, samo da zadeve lahko tečejo po planu


In plan je?
Znižanje standarda ljudi, ki privede do manj potrošnje, ki privede do manj zaslužka za korporacije. :))
Vse to pa seveda spremlja nezadovoljstvo v družbi in s tem vladajoča politika izgublja politične točke....

Matr so si tole dobr zamislil res so kul virus naročil v china labu

Budalo. Zakaj sploh mislis, da bo denar pomemben, ko bomo vsi revezi? Elita ne bo potrebovala denarja, ko si podredi na milijone in milijone ljudi.

vostok_1 ::

Hey guys. Saj vem, da se je fanj kregat o Bezosu. Ampak nekdo zgoraj nam briše statistike.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

3p ::

hormilo je izjavil:

LuiIII je izjavil:

Pri COVID-19 je edini problem to, da se zdravstvo in s tem družba, želi izogniti odločanju kdo bo lahko še na intenzivni in kdo gre umret. Druge težave pravzaprav ni. Je pa ta seveda temeljne narave z vidika temeljnih človekovih pravic,... Skratka gre za precej spolzko področje ki ni ravno črno belo.


Tocno to...za vsako ceno resujemo zivljenja tistih, ko ta trenutek pridejo na hospitalizacijo, cetudi s tem na drugi strani povzrocamo se vec smrti in skode. In zato je covid v prvi vrsti filozofsko-druzbeno in sele nato medicinski problem.


In kaj bi bila alternativa? Vedno se rešuje kritično bolnega. Če pride v bolnišnico nekdo, ki ne more dihati, ga težko pošljejo domov. Volutiraš, da boš stal pred vhodom in delil tabletke cianida?

(In ne, nihče ne pravi, da je kaj manj škoda tistih, ki se jim prestavljajo nujni pregledi, a praksa je pač taka, da se najprej rešuje tistega, ki mu iz odtrgane roke šprica kri.)

Slopek ::

Urbano#Desno je izjavil:

Slopek je izjavil:


denarja imajo zadosti...kontrola množice je pa vprašljiva


Bistveno lažje kontroliraš zadovoljne ljudi kot pa razpizdene snežinke ki jim bo zmanjkalo za najnovejši iphone.
Tk da ne.
Zmagovalcev tu ni za enga bezosa in podobne je vseeno al ma 100 al pa 120 Mild$ v delnicah na njegov standard to ne vpliva.

Noo...

Če bo že kdo zmagovalec bodo to kitajci / azijci ki so se v bojo proti virusu izkazali kot najbolj inteligentni / disclipinirani.

saj nisem rekel, da na koncu ne bo to zadovljna milijarda, katera pa bo popolnoma obvladljiva...če pa ti misliš, da se jim gre zato, da nas bo čez par let zadovoljnih 10-15milijard, pa pač tako misliš...imaš pravico
pravim da imajo denarja zadossti, kontrole vedno manj...z naraščanjem popolacije, ne pridobijo popolnoma nič...pusti denar, ki ga imajo, kot sem rekel, več kot dovolj

3p ::

mahoni je izjavil:

Budalo. Zakaj sploh mislis, da bo denar pomemben, ko bomo vsi revezi? Elita ne bo potrebovala denarja, ko si podredi na milijone in milijone ljudi.


Misliš, da se lahko famozna elita ubrani večine, če "bomo vsi reveži"? To stanje je mnogo bolj vnetljivo, kot če imajo vse "reveže" na minimalcu.

HappyPills ::

vostok_1 je izjavil:

Haha. Kdo bi si mislil, nekdo iz zgoraj je šel pobrisat lanske podatke, da ne bi ljudje preveč brskali.
Treba preverit kaj vse so še odstranli.


Zakaj bluziš no.
To je normalno Podatke prenesejo v arhiv in se začne spremljanje novega leta. Povsod zarota. Noro res.
https://www.nijz.si/sl/tedensko-spremlj...

Za nazaj imaš vse podrobne podatke v njihovih bazah. Nič nihče ne skriva.
Aja BTW poglej si 40 teden lanskega leta. Torej kje SE SKRIVA GRIPA :).

Zgodovina sprememb…

1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Statistika in COVID-19 (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Loža
1663100712 (73722) BigWhale

Je vzpodbujanje nenošenja maske v (zaprtih) javnih prostorih kaznjivo? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Problemi človeštva
46347446 (42551) vostok_1

Več podobnih tem