» »

Delovna "trenirka"

Delovna "trenirka"

kajetan ::

Iščem nekaj takega:

https://www.zavas.si/izdelek/119308/del...

vendar da je bolj udobno, bombaž, po možnosti z naramnicami. Sploh obstaja kaj takega na svetu? :D
največ mi pomeni udobje.

v bistvu iščem navadne hlače-trenirka z naramnicami, brez tega dela ki pokriva trebuh - to je vse preveč nadležno. Nekaj kar si lahko na hitro gor oblečeš.

radmannsdorf ::

Pri teh hlačah imaš pokrit spodnji del hrbta, ne trebuh. Drugače pa hozentregarji. :)

kajetan ::

radmannsdorf je izjavil:

Pri teh hlačah imaš pokrit spodnji del hrbta, ne trebuh. Drugače pa hozentregarji. :)


ja... v bistvu iščem nekaj podobnega kot so smučarske hlače :D vendar, da bi bila trenirka z naramnicami. Treba bo nekaj vkup zaštrikat pa prodajat :P ziher je povpraševanje.

Badwolff ::

Se pravi spodnji del trenirke in hozentregerje? Zakaj pol sploh hozentregerje? A v bistvu iščeš trenirko?

Raptor F16 ::

Halley Hansen poglej hlače. Itak boš na konc kupil v Zavas ker so najbolj priročna maloprodajna trgovina.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Vuli ::

kajetan je izjavil:

Iščem nekaj takega:

https://www.zavas.si/izdelek/119308/del...

vendar da je bolj udobno, bombaž, po možnosti z naramnicami. Sploh obstaja kaj takega na svetu? :D
največ mi pomeni udobje.

v bistvu iščem navadne hlače-trenirka z naramnicami, brez tega dela ki pokriva trebuh - to je vse preveč nadležno. Nekaj kar si lahko na hitro gor oblečeš.

pri teh lahko odstraniš tist del, ki pokriva sp del hrbta, a gredo tudi naramnice. So pa te kar debele in ti bodo jajca švicala v dolini. Mi mamo take za v sneg, na 2200m.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zokni, ki ne lezejo dol

Oddelek: Loža
222109 (1106) feryz
»

Pleten koš za prenašanje sena, listja

Oddelek: Loža
5711 (508) Furbo
»

Trenerka (poceni)

Oddelek: Loža
348360 (6956) Ganon
»

Delovni kombinezon

Oddelek: Loža
255783 (3848) Unknown_001
»

Potovalni nahrbtnik

Oddelek: Loža
91427 (1178) fosil

Več podobnih tem