» »

Chromecast 4

Chromecast 4

««
7 / 7
»
»»

Daniel ::

Glede na komentarje nekako dvomim, da ti uporabljaš Linux kot operacijski sistem. Sicer pa ne, to se ne dela tako, saj ne boš 24/7 poganjal PCja, da ti bo za en strežnik.

Doma rabiš neko napravo, kakšen RPI ali pa sposoben router, ki bo gostil tvoj Wireguard server, potem pa na Chromecastu namestiš Wireguard aplikacijo, dodaš tale tunel in se povežeš.

Preberi so tole:
https://pivpn.io/

in pa tole, pa ti bo morda kaj bolj razumljivo

https://www.wireguard.com/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daniel ()

rogerg ::

Daniel je izjavil:

Glede na komentarje nekako dvomim, da ti uporabljaš Linux kot operacijski sistem. Sicer pa ne, to se ne dela tako, saj ne boš 24/7 poganjal PCja, da ti bo za en strežnik.

Doma rabiš neko napravo, kakšen RPI ali pa sposoben router, ki bo gostil tvoj Wireguard server, potem pa na Chromecastu namestiš Wireguard aplikacijo, dodaš tale tunel in se povežeš.

Preberi so tole:
https://pivpn.io/

in pa tole, pa ti bo morda kaj bolj razumljivo

https://www.wireguard.com/



Ne, ne uporabljam Linux-a (Windows 10 uporabljam). Bi se pa tudi seznanil, ce bi bilo potrebno.
Ze sedaj mi domaci PC “laufa” 24/7 in nebi bil problem tudi, ko sem na vikendu….?
https://en.avm.de/news/the-latest-news-...

Si preberem, kar si mi objavil….hvala!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rogerg ()

Morison ::

Daniel je izjavil:

Jaz vem kaj bi rad naredil, kot tudi že vem vse, kar si sedaj napisal. Ampak kja zate predstavlja LINUX? Na kateri napravi?

Tip (@rogerg) je glup ko mamba. Brezveze se ukvarjaš z njim.
Zasrali ste temo z nekim trollanjem o katerenm nobeden nima pojma. Žalostno, da moderatorji dopuščajo tako sranje in ga ne vržejo v neko temo za prilagojen program!

Daniel ::

Morison je izjavil:

Daniel je izjavil:

Jaz vem kaj bi rad naredil, kot tudi že vem vse, kar si sedaj napisal. Ampak kja zate predstavlja LINUX? Na kateri napravi?

Tip (@rogerg) je glup ko mamba. Brezveze se ukvarjaš z njim.
Zasrali ste temo z nekim trollanjem o katerenm nobeden nima pojma. Žalostno, da moderatorji dopuščajo tako sranje in ga ne vržejo v neko temo za prilagojen program!


Načeloma je Slo-Tech tehnični forum, v osnovi namenjen pomoči tistim, ki pomoč potrebujejo. Morda se lažje poistovetim s tem, ker sem tudi sam začel kot popoln laik, moja osnovna izobrazba je iz popolnoma druge smeri in vso znanje, ki ga posedujem sem pobral iz raznoraznih forumov, med drugim tudi Slo-Tech.com in s pomočjo iskanja po internetu. Vsakdo začne na neki točki in si pač zasluži vso pomoč, ki se mu lahko nudi.

rogerg ::

Morison je izjavil:


Tip (@rogerg) je glup ko mamba. Brezveze se ukvarjaš z njim.
Zasrali ste temo z nekim trollanjem o katerenm nobeden nima pojma. Žalostno, da moderatorji dopuščajo tako sranje in ga ne vržejo v neko temo za prilagojen program!



Lej Slovencelncek, namen sem te imel ignorirat ampak s svojimi objavami samo kazes, kaksen slovencelcek si v bistvu.
Pa se polpismen po vrhu. A “Moje Berilo 1” ze listas? Ne samo listat….beri, beri!
Ce v svojih debilnih objavah nisi zmozen svetovati, potem se vsaj ne sili z nekimi debilnimi, latentno gejevskimi izjavami….! Ti je predhodnik (Daniel) lepo pojasnil, kaj je pomen foruma. In, ce ti ne stekas, se ne pomeni, da tudi ostali ne!….

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rogerg ()

Daniel ::

rogerg je izjavil:

Morison je izjavil:


Tip (@rogerg) je glup ko mamba. Brezveze se ukvarjaš z njim.
Zasrali ste temo z nekim trollanjem o katerenm nobeden nima pojma. Žalostno, da moderatorji dopuščajo tako sranje in ga ne vržejo v neko temo za prilagojen program!



Lej Slovencelncek, namen sem te imel ignorirat ampak s svojimi objavami samo kazes, kaksen slovencelcek si v bistvu.
Pa se polpismen po vrhu. A “Moje Berilo 1” ze listas? Ne samo listat….beri, beri!
Ce v svojih debilnih objavah nisi zmozen svetovati, potem se vsaj ne sili z nekimi debilnimi, latentno gejevskimi izjavami….! Ti je predhodnik (Daniel) lepo pojasnil, kaj je pomen foruma. In, ce ti ne stekas, se ne pomeni, da tudi ostali ne!….


Načeloma tudi ti s takimi izjavami hodiš po zelo tanki meji dobega okusa, tako da...

rogerg ::

Daniel je izjavil:

rogerg je izjavil:

Morison je izjavil:


Tip (@rogerg) je glup ko mamba. Brezveze se ukvarjaš z njim.
Zasrali ste temo z nekim trollanjem o katerenm nobeden nima pojma. Žalostno, da moderatorji dopuščajo tako sranje in ga ne vržejo v neko temo za prilagojen program!



Lej Slovencelncek, namen sem te imel ignorirat ampak s svojimi objavami samo kazes, kaksen slovencelcek si v bistvu.
Pa se polpismen po vrhu. A “Moje Berilo 1” ze listas? Ne samo listat….beri, beri!
Ce v svojih debilnih objavah nisi zmozen svetovati, potem se vsaj ne sili z nekimi debilnimi, latentno gejevskimi izjavami….! Ti je predhodnik (Daniel) lepo pojasnil, kaj je pomen foruma. In, ce ti ne stekas, se ne pomeni, da tudi ostali ne!….


Načeloma tudi ti s takimi izjavami hodiš po zelo tanki meji dobega okusa, tako da...


Moj zadnji off-topic (ker je s tem dosegel, da se res smeti)

Res je in priznam, ampak samo kot odgovor, kot na napad (kdo je zacel) in pa (kdo nadaljeval/stopnjeval)…..!

Morison ::

Daniel je izjavil:

Morison je izjavil:

Daniel je izjavil:

Jaz vem kaj bi rad naredil, kot tudi že vem vse, kar si sedaj napisal. Ampak kja zate predstavlja LINUX? Na kateri napravi?

Tip (@rogerg) je glup ko mamba. Brezveze se ukvarjaš z njim.
Zasrali ste temo z nekim trollanjem o katerenm nobeden nima pojma. Žalostno, da moderatorji dopuščajo tako sranje in ga ne vržejo v neko temo za prilagojen program!


Načeloma je Slo-Tech tehnični forum, v osnovi namenjen pomoči tistim, ki pomoč potrebujejo. Morda se lažje poistovetim s tem, ker sem tudi sam začel kot popoln laik, moja osnovna izobrazba je iz popolnoma druge smeri in vso znanje, ki ga posedujem sem pobral iz raznoraznih forumov, med drugim tudi Slo-Tech.com in s pomočjo iskanja po internetu. Vsakdo začne na neki točki in si pač zasluži vso pomoč, ki se mu lahko nudi.

Ja je tehnični forum toda tema je bila namenjena splošni debati o Chromecastu4, kar je razvidno iz postov preden je začel nepismen prilagojen program rogerg srati s svojimi psihičnimi težavami. Če je nesposoben odpret svoje teme v kateri bi lahko po mili volji bluzil, kar mu je volja, potem je to edin način, da se mu dopove, da naj se pobere v luknjo iz katere je zlezel.
Žalostno edino to, da nesposobni moderatorji ne znajo to uredit, preden sploh pride do tega sranja. Znajo zaklepat, brisat tam kjer ni potrebe, tam kjer bi bilo pa res treba naredit red pa ne. Take rogerje je treba samo zbrcat iz foruma, da se naučijo reda potem bi pa drugič malo premislil preden bi začel srat.

rogerg ::

Samo resno, kaj tebi ni jasno? Ves cas in vsa moja vprasanja se prvotno navezujejo na Chromecast 4 in njegovo uporabo!!!
Pac je uporaba mal drugacna in ne tipicna domaca ali tebi bolj blizu zapeckarsko domaca!
A sprasujem o Chromecast 4 in povezljivosti na drugacen nacin?
Kaj, a bi moral vprasat kako kaksen gumb funkcionira na CC4, da bi bil ti vesel? Res te ne stekam. Svetovat itak ne znas, pizdit se znas ves cas, dno od cloveka, smestis temo zadnji cas ti najbolj. Kaj ti v lajfu ne sede? Ocitno nic! Enga nasveta nisi skupaj sestavil, in to na teh. forumu! Res si đek, NOT! Trohice empatije in posredovanja informacij ne premores!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rogerg ()

Morison ::

Kaj tebi ni jasno!
Nisem edini, ki ti je povedal, da tvoje bluzenje ne spada v to temo. In ja na k mi gredo taki pacienti, ki tega ne dojamejo.
Pa nisi vreden pomoči. Imaš srečo, da se Daniel ukvarja s tabo. Itak je pa videt, da si prilagojen program, ki ne zna štet do 5.

rogerg ::

Morison je izjavil:

Kaj tebi ni jasno!
Nisem edini, ki ti je povedal, da tvoje bluzenje ne spada v to temo. In ja na k mi gredo taki pacienti, ki tega ne dojamejo.
Pa nisi vreden pomoči. Imaš srečo, da se Daniel ukvarja s tabo. Itak je pa videt, da si prilagojen program, ki ne zna štet do 5.


Sam ti si resno moten. Edino tvoj partner se je dolgo nazaj oglasil, da ne razume teme, kot ti in nihce drug.

Jaz na tvoje debilizme ne odgovarjam vec. Ali podaj nasvet navezujoc se na temo ali pa listaj Berilo dalje…..

Morison ::

rogerg je izjavil:

Morison je izjavil:

Kaj tebi ni jasno!
Nisem edini, ki ti je povedal, da tvoje bluzenje ne spada v to temo. In ja na k mi gredo taki pacienti, ki tega ne dojamejo.
Pa nisi vreden pomoči. Imaš srečo, da se Daniel ukvarja s tabo. Itak je pa videt, da si prilagojen program, ki ne zna štet do 5.


Sam ti si resno moten. Edino tvoj partner se je dolgo nazaj oglasil, da ne razume teme, kot ti in nihce drug.

Jaz na tvoje debilizme ne odgovarjam vec. Ali podaj nasvet navezujoc se na temo ali pa listaj Berilo dalje…..

Kdo je moten si sam dokazal na par straneh te teme:))
Pokaj!

blink ::

Kako tekoce pa Chromecast 4 ultrahd predvaja iz mobilnega telefona video posnetek na tv? Ker sem testno predvajal fhd video na nek smart tv (preko android cast) in ni bilo ravno tekoce, recimo ene 12fps. Bi bilo z Chromecast bolje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blink ()

Pat_MaGroin ::

Jaz imam eno zapakirano Stadio controller + chromecast zapakirano, če kdo rabi.

Chromecast je uporaben, Stadia controller pa verjetno tudi, ko Google odpre FW.

Mr_Globus ::

Appstore mi javlja da za Disney+ ni mozen download v moji regiji. Pred nekaj meseci sem ga nalozil preko APKmirror amapk mi je sedal nehal delati - napaka 142 in 42 ( da ni internetne povezave). Nalozil sem najnovejso verzijo za android tv 2.16.2-rc2 ampak se vedno javlja iste napake. Je imel kdo podoben problem?

predi ::

Telemachov EON app je na CC4 (Android TV) enak kot na EON Boxu ali je nerfed tako kot app za PC iz Windows Store, ki vsebine predvaja nekje v 720p in stereo zvoku? Rahlo mi gre na živce, da EON Box ni Play Protect certificiran in iščem alternative.
««
7 / 7
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Eon Telemach in Android box (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
15247082 (1279) i8t76
»

Huawei B535-333 A1 LTE router?

Oddelek: Omrežja in internet
404727 (3090) rogerg
»

TViN [Hacked APK][AndroidTV] (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8417889 (8615) tinx

Več podobnih tem