» »

Pozdravljena, hitrost! Adijo polnilec in slušalke!

Pozdravljena, hitrost! Adijo polnilec in slušalke!

iPhone 12 Pro in Pro Max

Slo-Tech - Apple je sinoči izpeljal svoj virtualni dogodek pod naslovom Hi, speed!, najpomembnejša najava je seveda bila namenjena novi generaciji pametnih telefonov. iPhoni 12 so štirje, vsi podpirajo 5G, vsi imajo OLED zaslone prekrite s prevleko Ceramic Shield, ki naj bi bolje ščitila pred udarci, prav tako vse poganja procesor A14 Bionic, ki smo ga prvič srečali v letošnji četrti generaciji iPadov Air. Vsem je skupno tudi to, da prvikrat k kupcem prihajajo brez polnilca (vsi podpirajo brezžično polnjenje) in slušalk. Mislite si, kar si hočete, pri Applu so tovrstno varčevanje pojasnili z večjo skrbjo za okolje.

iPhone 12 in iPhone 12 Mini sta osnovna, cenejša modela, oba po ploščati zasnovi robov nekoliko spominjata na štirico oz. petico izpred let. Na zadnji strani imata dva objektiva, ki oba podpirata nočni način zajemanja fotografij. Največja razlika med obema modeloma je velikost zaslona, Mini ima diagonalo 5,4, iPhone 12 pa 6,1 palca, večji bratec ima tudi malenkost zmogljivejšo baterijo. Osnovni iPhone Mini bo, prevedeno iz ameriških dolarjev, pri nas stal 699 evrov, medtem ko bo cena vaniljine izvedenke zanašala 799 evrov.

Dražja in večja modela sta iPhone 12 Pro in iPhone 12 Pro Max. Prvi s 6,1 palčnim zaslonom, drugi pa kar s 6,7 palčnim, pomeni, da gre za največji iPhone doslej. Proja na zadnji stran nosita trojico objektivov, ki so po novem opremljeni z Lidarjem, ki naj bi izboljšal in pohitril delovanje samodejnega izostrovanja, uporaben pa naj bi bil tudi pri aplikacijah s prirejeno resničnostjo (AR). Ultraširoki objektiv ima precej povečano tipalo, ki naj bi izboljšalo delovanje v slabših svetlobnih pogojih, teleobjektiv na modelu Pro Max pa petkratni optični zum. Za iPhone 12 Pro bo treba odšteti 999 evrov, za Pro Max pa 1099.

Med drugimi jesenskimi novostmi omenimo še pametni zvočnik HomePod Mini, ki bo stal simpatičnih 99 evrov. Od prejšnjega modela se razlikuje po tem, da je precej manjši in okrogel, ostalo, zlasti tipke na vrhu in integracija s Siri, pa ostaja enako. Druga novost je brezžični polnilec Magsafe, ki prihaja v dveh izvedenkah; poleg osnovne še MagSafe Charger Duo, na katerem lahko na zložljivem podaljšku polnimo tudi svoj Apple Watch.

228 komentarjev

«
1
2 3
...
5

HotBurek ::

Kwa te strešnike prodajajo.

Iphone 4 z diagonalo 3.5 amerićkih palcev je d best fone ever.
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

Daliborg ::

Tole brez polnilca sploh ni slaba ideja, res je preveč polnilcev v hiši. Jaz svojo napravo že dolgo časa kar preko računalnika doma polnim, same adapterje imam pa po raznih torbah, pa še te ne pogrešam preveč. Moderne vtičnice tudi vsebujejo že USB 5V 1A/2A, res ne vidim potrebe po dodatni industriji za to. Ampak prej kot to bi lahko vsaj porihtali enotne priključke - FFS Apple! :))

lp.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Ganon ::

Daliborg je izjavil:

Tole brez polnilca sploh ni slaba ideja


Potrošniške ovce prikimavajo, podjetja pa obračajo milijarde. Se zavedaš, da vsakokrat dobiš manj, za več denarja? Kako lahko zagovarjaš tako gnilo politiko?

sivistol ::

Daliborg je izjavil:

Tole brez polnilca sploh ni slaba ideja, res je preveč polnilcev v hiši. Jaz svojo napravo že dolgo časa kar preko računalnika doma polnim, same adapterje imam pa po raznih torbah, pa še te ne pogrešam preveč. Moderne vtičnice tudi vsebujejo že USB 5V 1A/2A, res ne vidim potrebe po dodatni industriji za to. Ampak prej kot to bi lahko vsaj porihtali enotne priključke - FFS Apple! :))

lp.


kaj pa first time owner za iphona ? zaparavi 800$ pa ne dobi polnilca zraven ? oprosti ampak kretenizem

shadeX ::

Za iPhone 12 Pro bo treba odšteti 999 evrov, za Pro Max pa 1099.


Kaj to že božiček nosi? Pa sem bil 2 leti nazaj prepričan da bodo cene telefonov samo rastle ampak očitno temu ni tako. Kaj 999 € je 64GB verzija?

kaj pa first time owner za iphona ? zaparavi 800$ pa ne dobi polnilca zraven ? oprosti ampak kretenizem


Bo dodal še tistih 50€.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

gslo ::

Ganon je izjavil:

Daliborg je izjavil:

Tole brez polnilca sploh ni slaba ideja


Potrošniške ovce prikimavajo, podjetja pa obračajo milijarde. Se zavedaš, da vsakokrat dobiš manj, za več denarja? Kako lahko zagovarjaš tako gnilo politiko?


lol, najboljš pa je, ko ta očitek dobiš od kakega android uporabnika s flagship samsungom. boš naredil to računico, kako je za še več denarja še manj stvari? konkretno s ciframi primerjal, prejšne serije in to serijo? po ceni sodeč bo 12 mini očitno uspeh, s polnilcem ali brez.

neverjetno je, da je kdo pripravljen za isti denar kupit android telefon, ki ne pride direktno od googla. kako lahko zagovarjaš politiko luknjastega polizdelka, ki ti na osnovni operacijski sistem navleče še paleto neodstranljivih, vendor specific appov, včasih pa kar facebook app - in se jebi?

večina nas že ima "univerzalne" polnilne postaje in kup ikea ajfon kablov, jebenih powerbankov, takih in drugačnih ankerjev. ja, marsikomu je res vseeno, ali bo imel doma še 3. adapter za iphone, ki ga ne rabi.

bi pa dal lahk zravn wireless charger, klosarji. al pa navadnega res poceni prodajal. sej ne da jim ploskam, ker mi manj prodajo, ampak ja, večine niti ne bo tolk motl, ker mamo polnjenje že rešeno zaradi ostalih gadgetov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gslo ()

Jerry000 ::

sivistol je izjavil:

Daliborg je izjavil:

Tole brez polnilca sploh ni slaba ideja, res je preveč polnilcev v hiši. Jaz svojo napravo že dolgo časa kar preko računalnika doma polnim, same adapterje imam pa po raznih torbah, pa še te ne pogrešam preveč. Moderne vtičnice tudi vsebujejo že USB 5V 1A/2A, res ne vidim potrebe po dodatni industriji za to. Ampak prej kot to bi lahko vsaj porihtali enotne priključke - FFS Apple! :))

lp.


kaj pa first time owner za iphona ? zaparavi 800$ pa ne dobi polnilca zraven ? oprosti ampak kretenizem

Saj imaš od androida adapter. Polnilec ma USB izhod, edino pixli majo USB-C izhod.

fuck_it_ ::

Jerry000 je izjavil:

sivistol je izjavil:

Daliborg je izjavil:

Tole brez polnilca sploh ni slaba ideja, res je preveč polnilcev v hiši. Jaz svojo napravo že dolgo časa kar preko računalnika doma polnim, same adapterje imam pa po raznih torbah, pa še te ne pogrešam preveč. Moderne vtičnice tudi vsebujejo že USB 5V 1A/2A, res ne vidim potrebe po dodatni industriji za to. Ampak prej kot to bi lahko vsaj porihtali enotne priključke - FFS Apple! :))

lp.


kaj pa first time owner za iphona ? zaparavi 800$ pa ne dobi polnilca zraven ? oprosti ampak kretenizem

Saj imaš od androida adapter. Polnilec ma USB izhod, edino pixli majo USB-C izhod.


I dont care. Kupil bi nov aparat, zakaj moram uporabljat 3 leta star Samsungov polnilec? Potem je pa že bolje če kupim Samsung S20 in dobim nov samsungov polnilec.

techfreak :) ::

Nikoli nimam prevec polnilcev, kvecjemu mi kdaj kaksen zmanjka.

Master_Yoda ::

Pri Iphonu za 1000 eur skrtarijo s polnilcem, zraven 200 EUR Xiaomija pa dobis 33W polnilec ki ti napolni 5000MAh baterijo v 1 uri :D.

In ne to ni Iphone vs Android post ampak o specificnih firmah. Kolikor sem bral in iz preteklih izkusenj bodo Samsung in ostali vecji androidnezi isto naredili cez kaksno leto ali dve.
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

49106 ::

Master_Yoda je izjavil:

Pri Iphonu za 1000 eur skrtarijo s polnilcem, zraven 200 EUR Xiaomija pa dobis 33W polnilec ki ti napolni 5000MAh baterijo v 1 uri :D.

In ne to ni Iphone vs Android post ampak o specificnih firmah. Kolikor sem bral in iz preteklih izkusenj bodo Samsung in ostali vecji androidnezi isto naredili cez kaksno leto ali dve.



Ne samo s polnicem, tudi s spominom škrtarijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

dild0idis ::

Ideja za naslednjo slo-tech anketo.

Kdo bo prvi sledil Applu in bo odstranil iz svojega prodajnega kompletka, polnilec in slušalke?


    Samsung
    Google
    Huawei
    Xiaomi
    LG
    Sony
    Kdo drug
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

kow ::

Jaz sem samo vesel, da je norija velikih telefonov koncana. Koncno bomo dobili izbiro pri telefonih "normalnih" velikosti (pod 150cm).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Master_Yoda ::

Mah vsi ti flagshipi, S20, iPhone, Foldi, etc. bi morali imeti zraven najboljse brezzicne polnilce. Cena je ze taksna zlatarska da si ne bojo veliko od ust vzeli ce bi to naredili. Ampak seveda zakaj bi ce raja pokupi vse v vsakem primeru.
Dovie'andi se tovya sagain.

matter ::

Manjko polnilca mene ne bi motil, če bi uporabljali USB-C, ne pa nek svoj standard.
Bolj me moti, da ne podpirajo prstnega odtisa. V teh covid časih je faceid nesmisel in uporabniki novejših Iphone smo kar dobro hindekipirani.
Ko grem v trgovino moram 10 vpisovati 6 mestni PIN, da si ogledujem nakupovalni listek, odprem Stocard in nato še plačam z mobilcem. Vedno piši PIN.
Me čudi, da niso imeli toliko soli v glavah, da bi ga sedaj vrnili, kot ima večina Andorid telefonov.

PS: Imam Iphone X
Grem basket pa bom neloke metal

nekikr ::

Mislite si, kar si hočete, pri Applu so tovrstno varčevanje pojasnili z večjo skrbjo za okolje.

V bistvu je to res kakšnih 15%, ostalo je profit. Je pa res, da ni blazen profit, če v TEDIju stane cel polnilec 2 evra z davkom in maržami vred. Torej jim ostane koliko? 1$ na aparat? Drobiž, tudi če sešteješ vse prodane aparate. Po drugi strani je pa res, da sem precej povprečen potrošnik in imam doma vsaj 10 različnih USB adapterjev. Ta od zadnjega iPhona je še zapakiran, od zadnje tablice tudi. Polni se pa tako ali tako samo še brezžično ali pa iz stenske vtičnice, ki je že v osnovi USB... Najbrž bi bilo super, če bi dobil 3 polnilce in 5 slušalk, za vsak slučaj....ampak rabimo pa tega res ne (tistih par, ki jih rabi pa 10kom, jih ima pa za par evrov kjerkoli).

VaeVictis ::

Haha!

Laptop brez CD, to 100% ne boš čez, samo Apple si lahko to privošči, pri ostalih to ne bo šlo čez.

Telefon brez vtiča za slušalke, samo Apple si lahko to privošči, pri ostalih to ne bo šlo čez.

iPhone brez polnilca in slušalk, ....
Let's Go Brandon!
Slo-tech.com je postal greznica in izguba časa!
Adijo!

Aston_11 ::

DVD/CD-ja se že desetletje ne rabi, kje to živiš?

VaeVictis ::

Aston_11 je izjavil:

DVD/CD-ja se že desetletje ne rabi, kje to živiš?


Da, vendar vsi ti primeri so bili tudi na slo-tech omenjeni, ko je Apple to naredil.

Sedaj pa uporabnik zgoraj sanja, da to kar so sedaj naredili, pri Samsungu ne bo šlo čez.

Zato se pa smejem, ker bo verjetno naslednji Samsung ali pa Xiomi ali pa leto kasneje, lepo skopiral Apple-ov model in ne bo več prilagal slušalk in polnilca.
Let's Go Brandon!
Slo-tech.com je postal greznica in izguba časa!
Adijo!

Taip4n ::

Samgnus, havaji oz. čingčong fon bodo to naredili v roku 1 leta. Seveda takrat ne bo jokanja in stokanja :)
Nisem še našel teme kjer je jok in stok, da S20 nima 3.5mm jacka. Naslednje leto bodo tudi robotek fanboyi prišli v trgovino in rekli še adapter prosim :D

Badwolff ::

Slušalke ob telefonu... To sploh kdo iz škatle vzame?

Hydros ::

Glede slušalk mi je čisto vseeno če so ali pa ne ker so povečini zanič moj trenutni telefon jih ni imel pa me sploh ni motilo ker bi itak letele u predal in tam tudi ostale.
Glede polnilca je pa tako če te stvar tako moti telefona pač ne boš kupil brez polnilca bodo predvsem flagshipi midrangerji imajo bolj ali manj vsi 3.5mm jack tako da dvomim da bodo charger vzeli

Master_Yoda ::

Taip4n je izjavil:

Samgnus, havaji oz. čingčong fon bodo to naredili v roku 1 leta. Seveda takrat ne bo jokanja in stokanja :)
Nisem še našel teme kjer je jok in stok, da S20 nima 3.5mm jacka. Naslednje leto bodo tudi robotek fanboyi prišli v trgovino in rekli še adapter prosim :D


Seveda bo jokanje in stokanje. Se na vsaki predstavitvi novega telefona brez 3.5 jacka je stokanje da ga nima. Je pa verjetno manj stokanja ker se je zaba ze nekaj casa kuhala (je Apple oral ledino :D) in ne boli vec toliko.
Dovie'andi se tovya sagain.

IL_DIAVOLO ::

VaeVictis je izjavil:

Haha!

Laptop brez CD, to 100% ne boš čez, samo Apple si lahko to privošči, pri ostalih to ne bo šlo čez.

Telefon brez vtiča za slušalke, samo Apple si lahko to privošči, pri ostalih to ne bo šlo čez.

iPhone brez polnilca in slušalk, ....


Jaz sem si namenoma sestavil pc brez tega neuporabnega sranja. Saj je ze vse digitalno.

kanarin ::

Master_Yoda je izjavil:

Taip4n je izjavil:

Samgnus, havaji oz. čingčong fon bodo to naredili v roku 1 leta. Seveda takrat ne bo jokanja in stokanja :)
Nisem še našel teme kjer je jok in stok, da S20 nima 3.5mm jacka. Naslednje leto bodo tudi robotek fanboyi prišli v trgovino in rekli še adapter prosim :D


Seveda bo jokanje in stokanje. Se na vsaki predstavitvi novega telefona brez 3.5 jacka je stokanje da ga nima. Je pa verjetno manj stokanja ker se je zaba ze nekaj casa kuhala (je Apple oral ledino :D) in ne boli vec toliko.


Samo ne vem zakaj potem tudi večina review-erjev označi kot pomankljivost odsotnost priključka za slušalke. Kaj koga slučajno moti če telefon to ima - a se mu potem zdi telefon zastarel, ga moti ta luknjica ? Meni se zdi zastarel in skrajno moteč notch na novejših iPhone-ih, vsaj ima pač svoj pogled...

Senior Dev ::

Letos dobiš za 1500€ kar dober produkt ki pa je tudi ekološko na dosti višjem nivoju kot prejšnji model. Gre za neke vrste eko revolucijo. Procesor in kamera pa itak adijopamet.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

MrStein ::

matter je izjavil:

Manjko polnilca mene ne bi motil, če bi uporabljali USB-C, ne pa nek svoj standard.
Bolj me moti, da ne podpirajo prstnega odtisa. V teh covid časih je faceid nesmisel in uporabniki novejših Iphone smo kar dobro hindekipirani.
Ko grem v trgovino moram 10 vpisovati 6 mestni PIN, da si ogledujem nakupovalni listek, odprem Stocard in nato še plačam z mobilcem. Vedno piši PIN.
Me čudi, da niso imeli toliko soli v glavah, da bi ga sedaj vrnili, kot ima večina Andorid telefonov.

Ja, ker je to malenkost, ki jo narediš 2 meseca pred izidom.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

techfreak :) ::

Badwolff je izjavil:

Slušalke ob telefonu... To sploh kdo iz škatle vzame?
Da. Ker ko ti zmanjka baterije na brezzicnih slusalkah, ugotovis da na telefonu manjka 3,5 mm izhod. Tako so prilozene slusalke edina zadeva, ki jih lahko priklopis na njega.

MrStein ::

Badwolff je izjavil:

Slušalke ob telefonu... To sploh kdo iz škatle vzame?

Heh, jih imam po predalih nekaj original zapakiranh. Sploh ne vem, od katerega telefona je kateri.
Ja, saj prav pride, če rabiš, za večino pa je samo odpad, pardon, nekaj odveč.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Meiniken ::

Men so pa ravn slušalke začele crkvat. A vam dam naslov pa pošlete? :D
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

suzej ::

Za ceno teh iphonov (in androidov v enakem cenovnem razredu), bi moral v škatli zraven dobit še solidne brezžične slušalke, če že ni več luknje za navadne.
Pridno umivajte roke, možgani so že oprani

Ales ::

Od kar so začeli uvajati standardizacijo polnilcev za telefone čakam, kdaj jih bodo proizvajalci nehali prilagati vsaki posamezni napravi.

Končno se je nekdo opogumil.

Sicer me pa prav zanima, kako dobro se bo prodajal Apple 12 Mini...

49106 ::

MrStein je izjavil:

matter je izjavil:

Manjko polnilca mene ne bi motil, če bi uporabljali USB-C, ne pa nek svoj standard.
Bolj me moti, da ne podpirajo prstnega odtisa. V teh covid časih je faceid nesmisel in uporabniki novejših Iphone smo kar dobro hindekipirani.
Ko grem v trgovino moram 10 vpisovati 6 mestni PIN, da si ogledujem nakupovalni listek, odprem Stocard in nato še plačam z mobilcem. Vedno piši PIN.
Me čudi, da niso imeli toliko soli v glavah, da bi ga sedaj vrnili, kot ima večina Andorid telefonov.

Ja, ker je to malenkost, ki jo narediš 2 meseca pred izidom.


Zakaj 2 meseca meseca pred izidom?

It was first identified in December 2019 in Wuhan, Hubei, China, and has resulted in an ongoing pandemic.

During a cruise that began on 20 January 2020, positive cases of COVID-19 linked to the COVID-19 pandemic were confirmed on the ship in February 2020.


P.S.: Te slušalke so za en jajc.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Rokec ::

A se ni nekaj govorilo, da bo EU zaukazala Apple-u da mora dati USB-c v telefon, če ga želi prodajati v Evropi?

49106 ::

Ne vem, če.

Mislim, da so jim ukazali, da mora biti polnilec USB(C), kar tudi je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Key Quest ::

techfreak :) je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Slušalke ob telefonu... To sploh kdo iz škatle vzame?
Da. Ker ko ti zmanjka baterije na brezzicnih slusalkah, ugotovis da na telefonu manjka 3,5 mm izhod. Tako so prilozene slusalke edina zadeva, ki jih lahko priklopis na njega.


Zame osebno je to tudi en izmed razlogov zakaj sem nehal kupovat flagshipe. 3,5mm prikljucek mi je pogoj pri izbiri telefona, zal. Zalosti me dejstvo da en folk vidi to kot neko nazadnjastvo. Pa uporabljam telefon tako z BT kot USB-C kot 3,5mm analognim prikljuckom.

kanarin ::

Key Quest je izjavil:

3,5mm prikljucek mi je pogoj pri izbiri telefona, zal. Zalosti me dejstvo da en folk vidi to kot neko nazadnjastvo


To je samo zato ker je Apple tako določil, da to ni več potrebno oz. da to ni beč moderno. In njegovi verniki seveda temu verjamejo in pritrjujejo (pa čeprav tudi sami imajo kdaj potrebo oz željo da bi vtaknili kabel noter - samo tega seveda ne bodo nikoli priznali).

Žal so temu sledili še nekateri Android flagshipi, na srečo pa imamo tukaj vsaj alternative. Meni tudi ni sprejemljivo, da telefon/tablica nima tega priključka, ne vem mogoče čez nekaj let bo drugače, danes pa je tako. Recimo ravnokar razmišljam o nabavi novega iPad Air - model 2020 nima 3,5mm priključka, zato... ODPADE !

hojnikb ::

Dongle boy, dongle :)
#brezpodpisa

s1m0n ::

49106 je izjavil:

Ne vem, če.

Mislim, da so jim ukazali, da mora biti polnilec USB(C), kar tudi je.


To je vredno točno nič! Ko bo vsak polnilec, ki ima tip C izhod tudi polnil enako na vseh telefonih s tipom C, se lahko menimo o napredku, do te pa meh...

S tem mislim, da 25W polnilec polni na vseh telefonih, ki podpirajo tako hitro polnjenje ne pa, da mi od telefona X (25W polnilec) na telefonu Y ne dela s 25W (ki jih telefon seveda podpira).

49106 ::

A ni tako, da isti polnilec z drugim kablom ne polni enako hitro?

hojnikb je izjavil:

Dongle boy, dongle :)


My thought exactly :) Enega sem sicer že izgubil.

So pa fini dongli

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

s1m0n ::

49106 je izjavil:

A ni tako, da isti polnilec z drugim kablom ne polni enako hitro?


Če lahko jaz polnim z original kablom z 30W+ zakaj ne bi mogel s tem kablom in X polnilcem, ki podpira 25W? (polni mi z ca. 7-9W).

settler ::

s1m0n je izjavil:

49106 je izjavil:

A ni tako, da isti polnilec z drugim kablom ne polni enako hitro?


Če lahko jaz polnim z original kablom z 30W+ zakaj ne bi mogel s tem kablom in X polnilcem, ki podpira 25W? (polni mi z ca. 7-9W).


Kaj je zdaj tukaj krivo, kabel ali polnilec? Prej bi rekel da polnilec. Pač je treba preveriti katero tehnologijo uporablja telefon.
Moj Xiaomi vem da ima qualcomm quick charge 3.0 in je fajn imeti tudi tak polnilec.

s1m0n ::

Saj pravi super bi bilo, da vsi podpirajo podobne tehnologije za polnilce ne pa, da s polnilcem od X firme ne gre polnit na Y firmi z maksimalno močjo saj ima X firma svojo "rešitev" polnjenja.

flameir ::

matter je izjavil:

Manjko polnilca mene ne bi motil, če bi uporabljali USB-C, ne pa nek svoj standard.
Bolj me moti, da ne podpirajo prstnega odtisa. V teh covid časih je faceid nesmisel in uporabniki novejših Iphone smo kar dobro hindekipirani.
Ko grem v trgovino moram 10 vpisovati 6 mestni PIN, da si ogledujem nakupovalni listek, odprem Stocard in nato še plačam z mobilcem. Vedno piši PIN.
Me čudi, da niso imeli toliko soli v glavah, da bi ga sedaj vrnili, kot ima večina Andorid telefonov.

PS: Imam Iphone X


This.
Tudi sam izgubljam zivce s tem pinom v stacunah. Ponavadi si kar masko dam dol za 1s, sam to ni glih zgledno. A novejsi iPhoni lazje berejo obraz? Tudi sam imam X in nice ne pogresam. Mi je pa tale 12 Mini izredno vsec, da bo le baterija vsaj tako dobra, kot pri Xu...

Dr_M ::

Apple bo kmalu zacel prodajati prazne skatle od telefonov za $999, ce pa bos hotel se telefon, pa bo treba doplacati se $1499. Vsi apple fani bodo temu ploskali.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Furbo ::

49106 je izjavil:

Ne samo s polnicem, tudi s spominom škrtarijo.

Kaj ga niso podvojili glede na prejšnjo generacijo?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

49106 ::

Furbo je izjavil:

49106 je izjavil:

Ne samo s polnicem, tudi s spominom škrtarijo.

Kaj ga niso podvojili glede na prejšnjo generacijo?


You wish.

bojsi ::

Furbo je izjavil:

49106 je izjavil:

Ne samo s polnicem, tudi s spominom škrtarijo.

Kaj ga niso podvojili glede na prejšnjo generacijo?

So, ampak samo pri Pro seriji.

dild0idis ::

Dr_M je izjavil:

Apple bo kmalu zacel prodajati prazne skatle od telefonov za $999, ce pa bos hotel se telefon, pa bo treba doplacati se $1499. Vsi apple fani bodo temu ploskali.


Zakaj sploh take debilne poste pišete?

A mislite, da žalite Apple uporabnike s tem?

S takimi posti samo kažete kakšen retard ste, pojdite raje v svojo droidek temo in si ga večajte s tem, ko žalite uporabnike drugih proizvajlcev.

Resno mislite, da boste s takim postom, prepričali kakega Apple uporabnika, da naj gre raje na droidka ali pa morda resno mislite, da ste s takim debilnim postom kakorkoli prispevali k tej temi?
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!
«
1
2 3
...
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple predstavil iPhone 13 in nove ipade ter ure (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
5515097 (5436) buttcrack
»

Snemanje v 10bit nacinu

Oddelek: Zvok in slika
212009 (1451) m0LN4r
»

Nov telefon za 600-800€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
587191 (4773) Vetrpiha
»

iPhone 12

Oddelek: Mobilne tehnologije
203483 (2227) TheBlueOne
»

Apple povišal prihodke, a z manjšim dobičkom

Oddelek: Novice / Rezultati
63507 (2846) WhiteAngel

Več podobnih tem