» »

Chromecast z Google TV

Chromecast z Google TV

Laki_lai k ::

Odločil sem se za nakup google chromcasta z google tv.V Ameriki stane 49.99 dolarjev v Nemčiji pa 68,23 evrov.Sedaj pa me zanima ali obstaja kaka varianta da bi naročil tega iz amerike in ali se sploh izplača glede na stroške ki nastanejo na carini?

Yossarian ::

Počakaj malo, ravno danes lahko na teh straneh prebereš, da je zunaj nov Chromecast.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

gregyk ::

Saj ta je novi z Google TV...

Dosan ::

Laki_lai k je izjavil:

Odločil sem se za nakup google chromcasta z google tv.V Ameriki stane 49.99 dolarjev v Nemčiji pa 68,23 evrov.Sedaj pa me zanima ali obstaja kaka varianta da bi naročil tega iz amerike in ali se sploh izplača glede na stroške ki nastanejo na carini?


1) Kdo ti ga bo poslal iz USA?
2) Strošek pošiljanja.
3) Davek je 22%. Preračunaj koliko to znese(pa carina ti ponavadi strošek pošiljanja kar doda k davčni osnovi).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dosan ()

Laki_lai k ::

Dosan je izjavil:

Laki_lai k je izjavil:

Odločil sem se za nakup google chromcasta z google tv.V Ameriki stane 49.99 dolarjev v Nemčiji pa 68,23 evrov.Sedaj pa me zanima ali obstaja kaka varianta da bi naročil tega iz amerike in ali se sploh izplača glede na stroške ki nastanejo na carini?


1) Kdo ti ga bo poslal iz USA?
2) Strošek pošiljanja.
3) Davek je 22%. Preračunaj koliko to znese(pa carina ti ponavadi strošek pošiljanja kar doda k davčni osnovi).


Saj glih zato pa sprašujem ker sem sam predvidel da bo tako.Pošiljanje ni problem ker inam sorodnike v Ameriki.Sama poštnina tudinibav bav kervečkrat pošiljajo pakete.

Yossarian ::

gregyk je izjavil:

Saj ta je novi z Google TV...

Aha, potem je to to.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Dosan ::

Laki_lai k je izjavil:

Dosan je izjavil:

Laki_lai k je izjavil:

Odločil sem se za nakup google chromcasta z google tv.V Ameriki stane 49.99 dolarjev v Nemčiji pa 68,23 evrov.Sedaj pa me zanima ali obstaja kaka varianta da bi naročil tega iz amerike in ali se sploh izplača glede na stroške ki nastanejo na carini?


1) Kdo ti ga bo poslal iz USA?
2) Strošek pošiljanja.
3) Davek je 22%. Preračunaj koliko to znese(pa carina ti ponavadi strošek pošiljanja kar doda k davčni osnovi).


Saj glih zato pa sprašujem ker sem sam predvidel da bo tako.Pošiljanje ni problem ker inam sorodnike v Ameriki.Sama poštnina tudinibav bav kervečkrat pošiljajo pakete.


Potem pa sprobaj pa poročaj, če bo ugodno se ti najbrž še pol slo-techa javi za nakup. :D

joze67 ::

Dosan je izjavil:

(pa carina ti ponavadi strošek pošiljanja kar doda k davčni osnovi).
Kam pa naj ga doda? Saj v Chromcastu je tudi kar dodan strošek dela vseh, ki so ga sestavljali, pakirali, načrtovali, reklamirali ... poleg vsega materiala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Chromecast 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
32959609 (1494) Ulixes
»

Tablični računalnik ali prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
102029 (1687) j3rn3js

Carina (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13840010 (35791) Tilen
»

freeze PC-ja

Oddelek: Pomoč in nasveti
11945 (783) dzinks63
»

Playstation 3 wireless stere hadphones

Oddelek: Pomoč in nasveti
172509 (2419) opeter

Več podobnih tem