» »

Zaščita pred elektromagnetnim sevanjem e-protect

Zaščita pred elektromagnetnim sevanjem e-protect

Shields ::

Dobil sem nalepko, ki se nalepi na poljubno elektronsko napravo in naj bi služila kot zaščita pred sevanjem, ki vpliva na zdravje in počutje. Zastonj mi jo je dala soseda in se mi je najprej zdelo smešno, ker sem mnenja da gre za nateg. Potem sem videl, da te stvari prodajajo v trgovini CaliVita, ki je bolj znana po prehranskih dopolnilih in ne gre za tipično scam trgovino - že 20 let so na trgu. Ena taka nalepka pri njih stane 20€. Zanima me če je kdo že slišal ali uporabljal to

bluefish ::

Ah, reinkarnacija nalepk iz desetletja in več nazaj, ki jih je folk lepil po telefonih in s tem kvečjemu še pojačal "sevanje".

Shields ::

Jaz sem prvič slišal za te nalepke, je pa zanimivo kako drago jih prodajajo. Imajo namreč še ene kartice, ki jih daš v žep in za paket nalepk in kartic lahko plačaš do 200€. Vse skupaj oglaševano z raznimi certifikati in znanstvenimi raziskavami. Gledam zdaj po trgovini in je še nekaj vprašljivih dragih produktov. Zakaj se to lahko prodaja, kakšna je razlika od "čudežnega praška" za 800€, ki sta ga kupila 2 upokojenca

mat xxl ::

Eni redkih, kjer se da, da se sam prepričaš z meritvami, pred vsem je uporabno za razbijanje podzemnih sevanj...

https://www.misteriji.si/polarix-l-disk...

Ales ::

Shields je izjavil:

... se mi je najprej zdelo smešno, ker sem mnenja da gre za nateg. Potem sem videl ...
Naj ti iz nobenega "razloga" ne neha bit smešno. Prosim. ;)

suzej ::

A imaš novo 5g verzijo? Če nimaš te ne varuje pred 5g sevanjem.

mat xxl ::

Tole je poceni, pa preverjeno deluje :


https://www.flickr.com/photos/ricko19/9...

andmer99 ::

Preprosto inženirsko dejstvo - telefon MORA "sevati". Brez oddajanja EMG valov ne more prenesti informacij. Če torej želiš telefon, ki ne "seva", potem rabiš telefon, ki ne oddaja informacij. Ampak, a je to potem sploh še telefon?

Se pa večina uveljavljenih telefonov itak sama po sebi trudi oddajati EMG valovanje s čim manjšo močjo. Ker z manjšo močjo kot oddaja in s tem prenese informacijo, dlje zdrži baterija. Glede tega pa ne bi dal roke v ogenj za kakšnega cenenega noname kitajca.

zasavc83 ::

Daj pokliči na IJS ali pa FE, koliko teh nalepk sami porabijo.

_Denny_ ::

Shields je izjavil:

Potem sem videl, da te stvari prodajajo v trgovini CaliVita, ki je bolj znana po prehranskih dopolnilih in ne gre za tipično scam trgovino - že 20 let so na trgu.

Rofl Studio Moderna (Top Shop) je že 30 let in ni zaradi tega nič manjši scam. Starost ti pove samo, da so zelo uspešni pri nategovanju. Sicer med temi nalepkami in "prehranskimi dopolnili", ki popolnoma obnovijo sklepe in te v obrazu naredijo 50 let mlajšega ni nobene razlike v učinkovitosti delovanja.

Podobno bedarijo z imenom Mobi Metuljček so 20 let nazaj celo prodajali v tedaj še Mobitelovih centrih. Glede na to, da zadeve ne vidiš na čisto vsakem telefonu in je tudi proizvajalci ne vgrajujejo serijsko, si lahko sam predstavljaš, če pomaga ali ne.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

schurda ::

Zaščita pred EMS je bakrena kletka. :D
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

Gagatronix ::

schurda je izjavil:

Zaščita pred EMS je bakrena kletka. :D


Proti svetlobi (ki spada pod EMS) ti ne pomaga. ;)

Kvatebrigic ::

Edina zaščita pred EMS je, da si izkoplješ luknjo nekaj metrov globoko in se zabrišeš noter, lokalnega betonmojstra pa prosiš, da ti čez glavo zlije par kubikov betona.

||_^_|| ::

Shields je izjavil:

Potem sem videl, da te stvari prodajajo v trgovini CaliVita, ki je bolj znana po prehranskih dopolnilih in ne gre za tipično scam trgovino - že 20 let so na trgu.


Torej GRE za tipično scam trgovino ;)

Pac-Man ::

schurda je izjavil:

Zaščita pred EMS je bakrena kletka. :D

Ali kos izjedkanega pertinaksa za 30€. Ampak mora bit 30€, drugače ne dela.

mat xxl je izjavil:

Eni redkih, kjer se da, da se sam prepričaš z meritvami, pred vsem je uporabno za razbijanje podzemnih sevanj...

https://www.misteriji.si/polarix-l-disk...
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

111111111111 ::

mat xxl je izjavil:

Eni redkih, kjer se da, da se sam prepričaš z meritvami, pred vsem je uporabno za razbijanje podzemnih sevanj...

https://www.misteriji.si/polarix-l-disk...

Ko sem tole prebral sem padel dol:
Uporaba Polarixa ni omejena z ničemer. Ne seva in ne oddaja nobenih elektromagnetnih valovanj; primeren je tudi za otroke, nosečnice in ljudi, ki imajo vgrajen vzpodbujevalnik.


EDIT: v bistvu se ne lažejo. Ne seva, ne oddaja elektromagnetnih valovanj, skratka nič ne dela. Ne moreš uveljavljat stvarne napake.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

SeMiNeSanja ::

V bistvu, bi moral potemtakem delovati kot Jammer, onemogočiti komuniciranje z mobitelom, preko WiFi.

Če ne... potem imamo razlog za stvarno napako?
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prehranski dodatki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13717919 (11898) blackbfm
»

Kje kupiti cca 50mm debelo vrv, ampak samo 2m

Oddelek: Loža
161379 (651) Uporabnik
»

Pošiljanje telefona na Kitajsko - garancija

Oddelek: Loža
194338 (2837) thom4s

Teslova purpurna plošča

Oddelek: Loža
3815928 (14728) dzinks63
»

Misteriji - Zaščita pred sevanjem mobilnega telefona

Oddelek: Loža
164339 (3978) hamax

Več podobnih tem