» »

Pohvala za Slo-Tech

Pohvala za Slo-Tech

hr_natakar ::

Pohvalil bi Slo-Tech, ker je dopustila, da se odvije debata v temi Ravna VS Okrogla Zemlja. Skoraj 10 strani je vec kot dovolj. Po mnenju vec uporabnikov je bila tema ena najbolj zanimivih, zabavnih in tudi informativnih tem v zadnjem casu. Tudi sam sem mnenja, da taksne teme dolgo ni bilo.
Res je bilo fajn. :)
  • zaklenil: BigWhale ()

Miki N ::

Jaz bi pa pohvalil vse, ki so pohvalili slo-tech in tako pripomogli k zmanjšanju negativizma med člani! Čestitke.

showsover ::

Jaz bi pa pohvalili vse, ki so pohvalili vse, ki so pohvalili slo-tech in tako pripomogli k zmanjšanju negativizma med člani! Čestitke. Čestitke.

w0mbat ::

bravo! čestitke

kuall ::

teme še odprl nisem, ker mi je že naslov neumen :D

hr_natakar ::

kuall je izjavil:

teme še odprl nisem, ker mi je že naslov neumen :D


Naslov tiste teme je rahlo zavajujoc, ker tam se je pisalo marsikaj drugega kot o ravni zemlji. :D

Scaramouche1 ::

hr_natakar je izjavil:

Pohvalil bi Slo-Tech, ker je dopustila, da se odvije debata v temi Ravna VS Okrogla Zemlja. Skoraj 10 strani je vec kot dovolj. Po mnenju vec uporabnikov je bila tema ena najbolj zanimivih, zabavnih in tudi informativnih tem v zadnjem casu. Tudi sam sem mnenja, da taksne teme dolgo ni bilo.
Res je bilo fajn. :)



kok so te plačali za to?

To da so to pustili je pomoje bolj stvar tega da nimajo več tok časa moderirati, kot pa da non stop berejo in so enostavno navdušeni z debili ki res mislijo da imajo podlago za ravno zemljo!

PrihajaNodi ::

Pohvalil bi vse, ki so pohvalili tiste, ki so pohvalili slotech
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

korenje3 ::

hr_natakar je izjavil:

Pohvalil bi Slo-Tech, ker je dopustila, da se odvije debata v temi Ravna VS Okrogla Zemlja. Skoraj 10 strani je vec kot dovolj. Po mnenju vec uporabnikov je bila tema ena najbolj zanimivih, zabavnih in tudi informativnih tem v zadnjem casu. Tudi sam sem mnenja, da taksne teme dolgo ni bilo.
Res je bilo fajn. :)


Ko sem jaz komentiral v tej temi in ljudi spravil na realna tla se je tema zaklenila.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

hr_natakar ::

Scaramouche1 je izjavil:

hr_natakar je izjavil:

Pohvalil bi Slo-Tech, ker je dopustila, da se odvije debata v temi Ravna VS Okrogla Zemlja. Skoraj 10 strani je vec kot dovolj. Po mnenju vec uporabnikov je bila tema ena najbolj zanimivih, zabavnih in tudi informativnih tem v zadnjem casu. Tudi sam sem mnenja, da taksne teme dolgo ni bilo.
Res je bilo fajn. :)



kok so te plačali za to?

To da so to pustili je pomoje bolj stvar tega da nimajo več tok časa moderirati, kot pa da non stop berejo in so enostavno navdušeni z debili ki res mislijo da imajo podlago za ravno zemljo!


Pohvalil sem jih samovoljno. Vem, da nimajo casa cist vsega moderirat. Ampak ponavad to resijo tako, da kar zaklenejo celotno temo. V tem primeru so dopustili skoraj deset strani oziroma dokler niso videli, da je vsak povedal kar je imel in je ze vec dni tema samevala.

shadeX ::

Pohvalil sem jih samovoljno.


Kadar jih pohvališ, koga sploh imaš v mislih?

Aston_11 ::

Jaz pa bi pohvalil vse, ki jim na dnevni bazi ni težko napisati neumnosti, v katere verjamejo, kljub temu, da vedo, da bodo do konca življenja ostali idioti.

Miki N ::

Jaz bi na tem mestu pohvalil tudi naše slotech supermane - verjamem, da je težko vsak dan vstati in z močjo intelekta reševati svet, ki si tega ne zasluži! Čestitke.

hr_natakar ::

shadeX je izjavil:

Pohvalil sem jih samovoljno.


Kadar jih pohvališ, koga sploh imaš v mislih?


V mislih imam vse tiste, ki imajo v svojih rokah moc moderiranja. Pustili so, da vsak pove svoje mnenje. Ljudje ne potrebujejo posrednika med informacijami in njimi samimi. Ljudje si izmenjamo informacije in jih potem lahko vsak sam zacne preverjat. v novi civilizaciji bo svet, kjer ni posrednikov. Kjer so posredniki, tam je tudi mozna manipulacija. Znanje, vera, razne informacije. Clovek bi lahko zacel preverjat razne informacije, preden jim slepo zaupa. Ce bi vsak dan porabili le 5 ur na dan za preverjanje informacij, verjemite, da bi marsikaj odkrili, kar se vam zdi skoraj nemogoce. Tesla je imel prav.

Zgodovina sprememb…

w0mbat ::

zelo lepo

showsover ::

Daj mi nekdo nalij 5 litrov insulina, ker sem zdaj prebral toliko sladkorja, da bo se 5 naslednjih generacijo trpelo diabetes.

IL_DIAVOLO ::

Moderatorji so dovolj pametni, da pustijo eno troll temo odprto, da so ostale teme mankj podrekane :)

Preden se preveč raznezis, kelnar.

Mark2806 ::

Jaz bi pa pohvalil celoten Slo-tech team, ker kljubuje vsem letom. Zacel sem vas brati pred 15 leti in potem prekinil. Danes vas spet berem in sem pomirjen, ker se vedno obstaja forum, ki ni na ravni ostalih medijev.

Old school je zakon. Se na 20 let!

Pa tud format strani je cist old school ok!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mark2806 ()

Taip4n ::

In kakšen je bil zaključek? Je ravna ali okrogla?

kamiKaZaA ::

Trikotna :))

Darko! ::

hr_natakar je izjavil:

Pohvalil bi Slo-Tech, ker je dopustila, da se odvije debata v temi Ravna VS Okrogla Zemlja.:)




Ne, hvali falotov pred koncem dneva!
Temo bi morali pustiti, da se razvija in raste.

To, da ljudje visijo na ST in pišejo umotvore ima pozitiven učinek na celotno družbo, saj ta čas ne počno drugih neumnosti ali celo kaznivih dejanj. Zadovoljen Slotechovec, je neškodljiv.

In za mnoge (sam se žal moram izvzeti) je branje takšnih tem zanimivo. Ne vidim, kaj je v tem narobe; saj vam zaradi povečanega obiska strani menda ne odpovedujejo strežniki?

Iz tega razloga obskurnih, neresnih in znanost provocirajočih tem sploh ne bi smeli moderirat. Morali bi jih le označit z logotipom, da se tema pač ne moderira.
Moderatorji ST-ja pa se preveč trudite z vsemi vrstami korektnosti.


BigWhale, naredil si napako.
Resda je bil naslov teme provokativen in večina uporabnikov ST-ja ter naključnih padalcev ve za katero opcijo bi se odločila, ampak glej; podobna provokativna tema, ki ima že skoraj 1000 strani, je še vedno dopuščena.
Bodi objektiven, udari po mizi in v temi "Ali so električni avtomobili prava stvar" reci na glas: "Dovolj heca, fantje" !

Ker vsi vemo, da so prave stvari tiste, ki dišijo po bencinu in zamolklo donijo v V8 akordih.
:))

bajsibajsi ::

showsover je izjavil:

Jaz bi pa pohvalili vse, ki so pohvalili vse, ki so pohvalili slo-tech in tako pripomogli k zmanjšanju negativizma med člani! Čestitke. Čestitke.


static void MethodPohvalaRecursion()
{
MethodPohvalaRecursion;
}

zmaugy ::

Draga tovarišica razredničarka, zahvaljujemo se vam za vaš trud v iztekajočem se šolskem letu in vam želimo vesele počitnice. Klap klap klap (rože, bonbonjera).
Za domovino...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

BigWhale ::

Pozdravil bi 7.b pa vse k me poznajo!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ravna vs okrogla Zemlja (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
44536861 (29517) BigWhale
»

Brezžična povezava računalnik - TV

Oddelek: Pomoč in nasveti
114381 (3669) Yossarian
»

kater napajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
162071 (1801) Wofk
»

10 let Thomasa! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9113971 (10774) sirotka

Več podobnih tem