» »

Ahilova težava

Ahilova težava

MaticKregar ::

Zdravo. Imam težave z ahilovimi tetivami, imam bulo in bolečine v nogah. Je kdo sprobal kakšno masažno zadevo, ki bi pomagala? Problem je , da veliko stojim in potem je vse še slabše.

https://www.amazon.de/dp/B07JKS3HXS/ref...

Gledam nekaj takega, je kdo sprobal? Ali pa kakšna podobna zadeva?

borisk ::

Kaj pa če bi šel k zdravniku in poiskal vzrok? če imaš bolečine in bulo, ni kr neki brezveze ampak nekaj resnega.

Mercier ::

Nekaj s tem opisom sem saniral s časom in drugimi čevlji. Glasujem pa za nasvet zgoraj.

janezvalva ::

poskusi s shock wave terapijo
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

AngelOfDeath ::

Zdravnik,
še bolje pa kak dober fizioterapevt da ti poda svoje mnenje.
Lahko pa odlašaš pa bo verjetno vedno slabše.
edit: Slovnica

borisk ::

najboljše če greš na ultrazvok, pa potem k fizioterapevtu z izvodom ali sliko od rentgena.

Tako bo točno vedel kaj je, drgač pa dober fizioterapevt z shockwave marsikaj porihta, ampak dej vzami kak ketonal kako uro prej, ker to boli ko pr norcih.

sam sem podobne težave rešil z biološkimi zdravili, ker je bil vzrok v artritisu...

MaticKregar ::

Nisem napisal, vse to sem že opravil. Problem je, ker imam stoječe delo in se mi to nikoli ne popravi.
Fizioterapija mi je malo pomagala, ampak to je premalo. Shockwave bom pa pogledal...

harvey ::

MaticKregar je izjavil:

Nisem napisal, vse to sem že opravil. Problem je, ker imam stoječe delo in se mi to nikoli ne popravi.
Fizioterapija mi je malo pomagala, ampak to je premalo. Shockwave bom pa pogledal...

In kaj je vzrok? Kolega ima tudi težave z ahilovimi tetivami - vzrok so kalcinacije in nek razrast žilja v tistem predelu, pomaga plavanje (kravl) in pa kolesarjenje. Pred tem bil zelo aktiven tekač. Očitno je prišlo do nekih mikropoškodb, ki so se po svoje zazdravile.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

I: 2RCA to 2RCA kabel

Oddelek: Zvok in slika
7818 (681) Siddh
»

Star hišni kino zvočniki in nov TV

Oddelek: Zvok in slika
71236 (931) St235

Okrevanje po rupturi Ahilove tetive

Oddelek: Loža
3618107 (5604) Bellzmet
»

zdravljenje zvina gležnja

Oddelek: Loža
4624026 (16209) Xserces
»

Reptura Ahilove tetive

Oddelek: Loža
185465 (4355) imagodei

Več podobnih tem