» »

Razgovor za službo - pomembna vprašanja

Razgovor za službo - pomembna vprašanja

1
2
»

Raptor F16 ::

KraitPay je izjavil:

Sem malo zmeden; ker sem v začetku leta imel razgovor za plačo pa sem se pogovarjal v neto. Seveda neto osnova.
Računovodstvo je potem znesek preračunalo v bruto in to je bruto za cel mesec. Potem pa pridejo še dodatki itd.

Na mesec mi varira izplačilo osnove za cca. 30€ max.

Pred tem je bila neka fora z "dodatki" saj je na stimulacijo vplivalo št. dni, kar je bilo čisto nelogično (kompenzacija meseca z manj delovni dni na način, da se je stimulacija znižala). Pač mutenje.

Zaenrkat vzdrževalnih članov nimam, me pa zanima kaj bo drugače, če ga dobim.


https://data.si/izracun-place/

Bolj pregledno se to skoraj ne da kratko predstavit.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

feryz ::

TheBlueOne je izjavil:

@feryz fiksen budget za delovno mesto si tezko privoscis, ker potem ni nadur, solanj, opreme za katero naknadno ugotovis da manjka itn. Dvomim, da so ST soforumasi vecinoma delavci za tekocim trakom, pa se tam ni tako fiksno.
Jaz si ga lahko, pa imam terenske delavce. Če kakšen dan zamudijo s terena, ker je pač treba končati začeti, jih kmalu zatem pošutiram prej domov, da pokoristijo.
Je pa res, da gre tukaj za fer plej, ne pa da se z delavci drkaš za vsako minuto, katero je naredil zjutraj, da je spil kofe pred šihtom, ali pa popoldne visel v službi na kavi. Ali šel par minut prej domov.
Pač se gre za neko povprečje, pošten odnos in zadovoljstvo vseh vpletenih v sproščenem delovnem okolju. Ker skoraj tretjino življenja preživimo na šihtu, ne ker bi se imeli radi, ampak ker moramo, je to bolj pomembno kot evro ali dva.

otago ::

Sem imel pred 2 tednoma 2-stopenjski razgovor, postavil vprašanja:
- Imate nadurno delo? Se potrebuje odobritev nadrejenega?
- Nadure se izplača ali koristi, obstaja min. fondus ur za izplacilo?
- Izmensko delo, redni urnik dopoldan-popoldan ali je možna menjava med sodelavci, potrebna odobritev nadrejenega?
- Delovni čas se beleži preko kartic, interne aplikacije, možno med delom iti na opravek za 1-2h, če procesi niso moteni(izraba nadur)
- Parkiranje, na parkirišču podjetja (ki je vedno zabasano?) ali v okolici(če, kje)?

Šlo je za večje podjetje, multinacionalka. O plači so načeli oni, smo se začuda pogovarjali v neto zneskih. Izrekli so se, da potni stroški niso problematični.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

i33a ::

Hvala vsem za odgovore, čeprav so v nekaterih delih kontradiktorni.
Še nekaj glede podjetja, kamor grem.. Gre za programersko podjetje (tudi jaz (bom) programiral).
Odgovore na nekatera vprašanja poznam.. recimo:
- Dela se dopoldne
- Parkirišče je zastonj/ se dela od doma večinoma
- Ure se ne beležjo preko kartice (vsaj zaenkrat)
- Kolikor vem tudi ni bilo problemov, če je kdo moral kam skočit za 1-2h na opravek.

Vprašal bom:
- Glede bruto plače, dodatka za malice in prevoz/delo na domu (potem si bom kar tam na aplkaciji npr. https://data.si/izracun-place/
izračunal, saj se mi to ne zdi nevljudno. Konec koncev bi rad vedel kakšna bo plača bruto in neto.
- Kako je s koriščenjem ur/nadur?
- Koliko dni je dopusta?
- Koliko namenijo izobraževanju na posameznika in pa npr. za šport itd..?
- Božičnica/ 13. plača (kako je bilo / kaj se pričakuje v naprej (seveda malo z rezervo glede tega)?
- Možnosti napredovanja/višanja plače

Se vam zdi, da sem kaj pomembnega še izpustil?
-

HotBurek ::

Koliko namenijo izobraževanju na posameznika in pa npr. za šport itd..?

To stvar bi jst drugače zapakiral.

Povej, kakšne so tvoje želje po izobraževanju/certifikatih in "športu" (what the hack?) in potem vprašaj, če so kje možne kompenzacije.

Mogoče še boljše, če vprašaš, katera znanja oni potrebujejo, katere tečaje bi priporočali in če so jih pripravljeni sofinancirat.


Možnosti napredovanja/višanja plače

To je skoraj brez vsebine. Vedno bo odgovor da ja. S tem ne boš izvedel nič novega.
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: HotBurek ()

suzej ::

HotBurek je izjavil:

Pozoren bodi na to, da bruto plača NI sestavljena iz dodatkov: malca, prevoz, božičnca, regres.

Da se ne boš bil pustil nategnat, če ti bodo ponudili 1.500€, od tega plača 1.100€, malica 200€, pa še "polni" prevoz 200€.


Na razgovor pridi par minut čez dogovorjeno uro, da jim pokažeš, who is the boss. Ker če boš tm pol ure prej, bodo vidl, da si obupan. Povej, da si zaposlen, imaš pomebno delo.

Oblečen bodi, kot da greš obirat japke. Če prideš v neki obleki, bo to znak da poskušaš prikrit pomankanje znanja.

Na koncu, ko se dogovoriš za plačo, predno greš in se rokuješ, povej, da naj zvišajo plačo za 10% in si njihov. Sicer se ne rokovat.

Če imajo štemplanje, povej da rad zamujaš, a delo vedno opraviš pravočasno in nadpovprečno dobro.

Pogovora z neznanim osebam ne začet z šalo ali vicem. Debate o politiki, religiji, barvi kože, usmeritve in ostalo peljejo v dizaster. Povej, da se imaš fajn, in to je to.

Če ti ponudijo kej za pit, naroči čaj ali kavo. Te reči trajajo dlje za pripravit, kot kozarec vode. Tko na začetku, ko je uvod.

Na koncu razgovora jim reči hvala za vaš čas.

par dobrih nasvetov in tudi par butastih oziroma nepopolnih

ko se rokuješ obvezno sogovornikovo roko stisni tako da mu/ji kri priteče iz prstov

na koncu se ne zahvaljuj za njihov čas, ampak se morajo oni tebi zahvaliti za tvoj čas

zahtevaj tudi plačilo stroškov za razgovor, vsaj 500 eur

korenje3 ::

i33a je izjavil:

Pozdravljeni,
prihodnji teden imam razgovor za službo. S podjetjem sem že sodeloval in je na njihovi strani padla pobuda o zaposlitvi.
Tako, da to ne bo nek klasičen razgovor kjer bi govorili o meni, kaj znam, itd.. ampak bo bolj o pogojih pod katerimi bi se zaposlil.
Ker bo to moja prva tovrstna zaposlitev me zanima na katere stvari naj bom pozoren (poleg višine plače)?
Bom pa hvaležen za vsak dober nasvet za na razgovor :)


Pozoren bodi, da ti v pogodbi napiše bruto plačo in da se meniš o bruto plači.
Ker če se boš menil o neto plači ti bo dal minimalno bruto, neto pa v obliki dodatkov.

Pa tisto kar ne bo pisalo v pogodbi velja zakon o kolektivni pogodbi, kar je dobro.
Torej če ne definira plačila nadur ipd sranje je vse ugodno za tebe.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

borut_p ::

Zanimivo - vsa vprašanja praktično samo o €€ in koliko časa na leto ti ne bo treba delat (dopust). Nič pa o kolektitvu, komu boš odgovoren, kdo bo odgovoren tebi, na kakšnih projektih boš delal itd.
Kaj ti bo 100€ več - pa je to neto ali bruto, če je ekipa podn, če ti podrejeni ne parirajo oz si odgovoren enemu hiperaktivcu.
Važen je tudi delovni čas, možnost dela od doma, interna pravila, oblike pisarn - open office sistem - kjer ti vsak vidi v tvoj monitor, ....

korenje3 ::

Prvo je denar. Lastnik ima podjetje, ki ima lahko milijonske dobičke, za delavca, ki nima od dobička nič ali pa le malo, je pomembno da ima redno plačo. Če bo lastnik imel naslednje leto pol manjši dobiček ti nima pravice manjšat plače, zato je pomembno da se dogovori za bruto plačo. Ker če ne bo trgal kadar se mu bo zapasalo, da bo imel svojo pozitivno bilanco.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

borut_p ::

Se strinjam, ni pa denar vse. Naj vpraša koliko je bruto, ampak je tudi kar nekaj drugih pomembnih točk na delovnem mestu

korenje3 ::

Verjemi da slaba plača meče slabo luč na cel oddelek. Nekdo bo nezadovoljen s svojim finančnim stanjem in bo sabotiral vse okrog. Na koncu puši cel oddelek in potem še podjetje.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

borut_p ::

korenje3 je izjavil:

Verjemi da slaba plača meče slabo luč na cel oddelek. Nekdo bo nezadovoljen s svojim finančnim stanjem in bo sabotiral vse okrog. Na koncu puši cel oddelek in potem še podjetje.


zato je pa toliko bolj važno vedit, kakšna ekipa bo okrog tebe. če je v tej firmi že delal, verjetno že tudi pozna nekaj ljudi - in si je o njih že ustvaril kakšno mnenje

spam321 ::

V osnovi je že hlapčevanje, upsala, mislim FAIL, da delaš za nekoga drugega. "Dober" šefko/lastnik bo pač poskrbel za svojo rit, tebi dal minimum za kolikor boš še pripravljen delati in te max. teral, da bi od tebe imel čim več zaslužka. Ko se boš izčrpal, te bo pa zamenjal za drugo žrtev. Po tem principu delajo danes novodobni kapitalisteki. Aja, pa mogoče boš dobil free kavo, da boš kot kofeinski zombi še bolj produktiven tistih 8h.

korenje3 je izjavil:

Verjemi da slaba plača meče slabo luč na cel oddelek. Nekdo bo nezadovoljen s svojim finančnim stanjem in bo sabotiral vse okrog. Na koncu puši cel oddelek in potem še podjetje.


Pa kaj še. Sj danes kapitalisteki na veliko izkoriščajo delo za določen čas, študentsko delo itd. in če ne boš garal, boš pač letel. Niti ne boš imel priložnosti sabotirati. Tak je to danes na trgu dela ko kraljujejo psihopatski šefkoti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spam321 ()

sci3nc3 ::

Se da kje dobiti seznam vprašanj, ki jih na razgovorih radi sprašujejo pa niso ključnega pomena oz. jim na taka vprašanja lahko odgovoriš "to ni vaša stvar"?

avtek ::

A se jih bi naučil na pamet ali kaj?

Saj pa ja veš če te kdo kaj vpraša in se ga ne tiče, da mu odgovoriš v takšnem smislu.

Raptor F16 ::

sci3nc3 je izjavil:

Se da kje dobiti seznam vprašanj, ki jih na razgovorih radi sprašujejo pa niso ključnega pomena oz. jim na taka vprašanja lahko odgovoriš "to ni vaša stvar"?


Beware !

Nekatera, tebi butasta ali enostavna vprašanja so lahko del tvoje mentalne precene. Nekaj podobnega kot Shit-test.

Ali pa selekcija če je več mest.

Če nisi timskk človek, pa kljub temu rečeš da si, se boš GRDO zajebal ker te bodo na koncu res porinili v neko ekipo namesto da bi tvoje naloge prilagodili situaciji primerno.

No, mogoče pa tudi ni tako slabo, da te porinejo izven mehurčka udobja.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

KraitPay ::

Ah pri podjetjih je potrebno marsikaj jemati z rezervo. Imam kar nekaj izkušen z razgovori in ni lahko.

Na zadnjem razgovoru sem vprašal kakšne so možnosti za napredek; pa so povedali, da napredovanje je. Ko sem vprašal kaj je naslednji korak pa so malo čudno pogledali. Ko sem ponovil vprašanje; je bil odgovor da sem lahko projektni vodja. Pa sem jim zelo prijazno razložič, da to ni napredovanje ampak čisto novo delovno mesto...

No na naslednji razgovor me niso povabili. Drugače pa je delovno mesto bili za PLC programerja.

Tody ::

Duhh mene tud niso potem ko sem rekel da hočem večjo plačo... Pač rataš neustrezen kadidat in to je to. Če rabiš code moneky-a pa se ti tip prodaja kot neki najboljšega po namazanem kruhu seveda, ga ne boš sprejel ker se bi že v začetku ustrelil v kolen. In če jim že na intervjuju soliš pament potem, se ve da bodo imel s tabo samo probleme. Če zadaj ni dobro kadrovsko poštiman pa sploh.

Kar se tiče vprašanj je pa stvar samo razmišljanja in poštenega odgovora. Ker drugače zgleda tako kot v osnovni šoli ko je profesorica rekla da bo spraševala 2 in 3 poglavje potem pa ona začne spraševat iz 4 poglavja in ti ves zmeden in bogi tam stojiš.

Smurf ::

KraitPay je izjavil:

Ah pri podjetjih je potrebno marsikaj jemati z rezervo. Imam kar nekaj izkušen z razgovori in ni lahko.

Na zadnjem razgovoru sem vprašal kakšne so možnosti za napredek; pa so povedali, da napredovanje je. Ko sem vprašal kaj je naslednji korak pa so malo čudno pogledali. Ko sem ponovil vprašanje; je bil odgovor da sem lahko projektni vodja. Pa sem jim zelo prijazno razložič, da to ni napredovanje ampak čisto novo delovno mesto...

No na naslednji razgovor me niso povabili. Drugače pa je delovno mesto bili za PLC programerja.

Mja na zalost rabis za tako stvar dovolj veliko firmo z dovolj dodane vrednostje. Take firme potem tudi locijo programerski/pm track. Pa se tam se verjetno vsaj malo stvari prepletajo.

sci3nc3 ::

avtek je izjavil:

A se jih bi naučil na pamet ali kaj?

Saj pa ja veš če te kdo kaj vpraša in se ga ne tiče, da mu odgovoriš v takšnem smislu.


Tako kot imamo seznam pogostih vprašanj, bi lahko imeli seznam nezaželenih. Eno takih vprašanj pri nasprotnem spolu je "Ali planirate imeti otroke?". Ljudje ponavadi odgovarjajo na taka vprašanja, ker v tistem trenutku ne morejo vsega premisliti, a z napačnim odgovorom si lahko zapreš vrata - ja, kljub temu, da na vprašanje nisi dolžan odgovoriti.

Tudi vprašanje "Kolikšno plačo bi radi imeli?" ni najboljše vprašanje, ker jaz bi zmeraj rad imel maksimalno glede na prihodke podjetja. Na koncu vedno obvelja tisto, kar reče direktor, ker bo on mene zaposlil in ne jaz njega. Jaz lahko samo sprejmem ali zavrnem ponudbo.

Takšna vprašanja je dobro imeti naštudirana, ker na razgovoru največkrat ni časa za tehten premislek. Pa se jih ne bi rabil učit, dvakrat bi jih prebral in bi jih vedel na pamet.

Smurf ::

Za otroke te ne smejo vprasati. Po drugi strani je vprasanje koliksno placo bi rad imel cisto smiselno. Jaz vprasam za zelje vsakega na razgovoru, kako drugace bom vedel, kaj hoce. Poleg tega vprasam tudi kaksno placo bi si zelel, cez 5 let.

tikitoki ::

FrRoSt je izjavil:

Neto in Bruto sta pomembna!
Prvo naj vpraša, koliko je plača, koliko je to bruto in koliko znese to neto!!


Kako pa nej oni vedno kaksne olajsave imas?

Mato989 ::

sci3nc3 je izjavil:

avtek je izjavil:

A se jih bi naučil na pamet ali kaj?

Saj pa ja veš če te kdo kaj vpraša in se ga ne tiče, da mu odgovoriš v takšnem smislu.


Tako kot imamo seznam pogostih vprašanj, bi lahko imeli seznam nezaželenih. Eno takih vprašanj pri nasprotnem spolu je "Ali planirate imeti otroke?". Ljudje ponavadi odgovarjajo na taka vprašanja, ker v tistem trenutku ne morejo vsega premisliti, a z napačnim odgovorom si lahko zapreš vrata - ja, kljub temu, da na vprašanje nisi dolžan odgovoriti.

Tudi vprašanje "Kolikšno plačo bi radi imeli?" ni najboljše vprašanje, ker jaz bi zmeraj rad imel maksimalno glede na prihodke podjetja. Na koncu vedno obvelja tisto, kar reče direktor, ker bo on mene zaposlil in ne jaz njega. Jaz lahko samo sprejmem ali zavrnem ponudbo.

Takšna vprašanja je dobro imeti naštudirana, ker na razgovoru največkrat ni časa za tehten premislek. Pa se jih ne bi rabil učit, dvakrat bi jih prebral in bi jih vedel na pamet.


Daj ne se smešit, če nisi sposoben pri tako preprostih vprašanjih hitro preštudirat in odgovorit si itak dober samo za trak =)

sci3nc3 je izjavil:

avtek je izjavil:

A se jih bi naučil na pamet ali kaj?

Saj pa ja veš če te kdo kaj vpraša in se ga ne tiče, da mu odgovoriš v takšnem smislu.


Tako kot imamo seznam pogostih vprašanj, bi lahko imeli seznam nezaželenih. Eno takih vprašanj pri nasprotnem spolu je "Ali planirate imeti otroke?". Ljudje ponavadi odgovarjajo na taka vprašanja, ker v tistem trenutku ne morejo vsega premisliti, a z napačnim odgovorom si lahko zapreš vrata - ja, kljub temu, da na vprašanje nisi dolžan odgovoriti.

Tudi vprašanje "Kolikšno plačo bi radi imeli?" ni najboljše vprašanje, ker jaz bi zmeraj rad imel maksimalno glede na prihodke podjetja. Na koncu vedno obvelja tisto, kar reče direktor, ker bo on mene zaposlil in ne jaz njega. Jaz lahko samo sprejmem ali zavrnem ponudbo.

Takšna vprašanja je dobro imeti naštudirana, ker na razgovoru največkrat ni časa za tehten premislek. Pa se jih ne bi rabil učit, dvakrat bi jih prebral in bi jih vedel na pamet.


Narobe, vprašanje "Kakšno plačo bi radi imeli" je ODLIČNO vprašanje... ti kot nekdo ki je 2 leti vodil tudi razgovore povem zakaj... Ker če recimo ti iščeš neko osebo za delovno mesto Code Monkeya (recimo) in si pač nekje nacentriral plačo 1.500 bruto in pridejo tipi na razgovor in zoožiš v drugi krog 3 ljudi, in pol vse 3 vprašaš kakšno plačo pričakujejo, običajno vzameš tistega ki je najbližje tej cifri, tisti ki rečejo krepko preko (ker bi oni to radi imeli) so problematični iz 2 razlogov:

1. Ne znajo ocenit vrednost svojega dela
2. Spizdili bodo ob prvi priliki ko bodo imeli opcijo višje plače, ker jih le-ta tukaj ne bo zadovoljevala

In zaradi točke 2, se ne splača vlagat v njih! Zato vzameš osebo ki bo zadovoljna s plačo.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Koraaz ::

Mato989 je izjavil:



Narobe, vprašanje "Kakšno plačo bi radi imeli" je ODLIČNO vprašanje...


Odlično vprašanje za kadrovnika, ne pa za kandidata.

Vprašanje o plači je samo potuha za delodajalce in amaterizem kadrovnikov. Kdor je malo profesionalen ne bo spraševal po plači.

Haklc, da te kadrovnik sprašuje za plačo je ta, da lahko podplača delovno silo. Zato nikoli ne smeš dat specifične cifre, če ne veš koliko je firma pripravljena plačat. Lahko butneš ven neko cifro, potem pa ugotoviš, da delaš za manj kot tvoj sodelavec za isto pozicijo. Če butneš preveč, pa avtomatsko izpadeš.

Mato989 je izjavil:



1. Ne znajo ocenit vrednost svojega dela
2. Spizdili bodo ob prvi priliki ko bodo imeli opcijo višje plače, ker jih le-ta tukaj ne bo zadovoljevala

In zaradi točke 2, se ne splača vlagat v njih! Zato vzameš osebo ki bo zadovoljna s plačo.


1. Kako bo nekdo, ki je komaj prišel na trg dela vedel koliko je vredno njegovo delo? Plača je zasebni podatek in je pri nas še zmeraj tabu in ti ga ne bo vsak zaupal.

2. Zakaj potem že takoj ne objavite plače pa ne boste dobili ljudi, ki bi vam spizdili? Tako nebi tratili časa kandidatom in sami sebi.

In vprašanje "kakšno plačo želiš" je neumno. Kdo je šef, jaz al on? Naj potem pride s cifro na dan, pa se potem pogaja, če kandidat želi več in zna to tudi utemeljit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Koraaz ()

Mato989 ::

Odlično vprašanje za kadrovnika, ne pa za kandidata.

Vprašanje o plači je samo potuha za delodajalce in amaterizem kadrovnikov. Kdor je malo profesionalen ne bo spraševal po plači.

Haklc, da te kadrovnik sprašuje za plačo je ta, da lahko podplača delovno silo. Zato nikoli ne smeš dat specifične cifre, če ne veš koliko je firma pripravljena plačat. Lahko butneš ven neko cifro, potem pa ugotoviš, da delaš za manj kot tvoj sodelavec za isto pozicijo. Če butneš preveč, pa avtomatsko izpadeš.


Povej mi, kaj misliš, da delodajalec HOČE plačat za delovno silo čimveč? Ko boste dojeli da je pogodba o zaposlitvi zadeva kjer delodajalec išče čimveč za čimmanj denarja, delavec pa čimveč denarja za čimmanj dela, boste dojeli da je to čisto legitimno vprašanje...

Ko sem sam vodil zaposlitvene razgovore na prvem servisu kjer sem bil poslovodja in serviser, sem vedno imel v mislih neko številko +/- 10%... pa rečva temu zdaj 800EUR+/-10%... in ko sem spraševal takrat leta 2013 te mladeniče kot sem bil am o plačah, so mi govorili take razpone, da te je včasih pritisnilo SRAT, to pa zato ker niso naredili NOBENE raziskave, ker se jim ni ljubilo, in ker niso nikakor razumeli koliko so vredni ali kolikor NISO.

Legenda je bil ki mi je takrat rekel cifro ki je presegala moj okvir za 50% in ko sem ga vprašal naj mi to utemelji, je to to utemeljil "KER IMAM KREDIT!" kot da je to moja stvar... na koncu sem pri razponu 720-880 vzel nekoga ki je rekel 700 in mu dal vseeno 800, ker sem mu s tem dal spodbudo in je bil odličen delavec vse do konca mojega dela tam... ker tisti ki so pa govorili 900, 1.000 ipd... bi pa itak odšli čim bi dobili priložnost delat za 1.000... in tako bi zapravljal čas z uvajanjem delovne sile.

1. Kako bo nekdo, ki je komaj prišel na trg dela vedel koliko je vredno njegovo delo? Plača je zasebni podatek in je pri nas še zmeraj tabu in ti ga ne bo vsak zaupal.


Enostavno? Tako da pogleda minimalno plačo, mediano plače in potem razmisli, koliko je vreden kot začetni, kaj on misli, tako realno samokritično... vsi ki menijo da si za prvo plačo zaslužijo več kot je MEDIANA SLO PLAČE morajo biti ali zelo izkušeni skozi samo izobraževanje ali neverjetno iskani (recimo zdravniki) ko pa mi pride nekdo z elektro šolo ki jo je komaj izdelal in pribije da bi na servisu pričakoval plačo za 1.300EUR leta 2013, ga pač pogledam čudno, ker za ta denar bi moral na servisu bit vržen not in vse nat, in taka oseba nima NOBENE samokritike glede realne vrednosti svojega znanja.

2. Zakaj potem že takoj ne objavite plače pa ne boste dobili ljudi, ki bi vam spizdili? Tako nebi tratili časa kandidatom in sami sebi.


Neumnost, že res da vsi delamo za denar, ampak če napišeš plačo vnaprej, se prijavi vsak ki je pripravljen za to delat, ampak jaz kot VODJA sem iskal nekoga ki bo to delal DALJ ČASA, ne pa nekoga ki bo prišel to delat ker bo stisnil zobe, dobil izkušnje in pol SPIZDIL ob prvi priliki, ker mo to ne bo ok plača... s takimi izgubljam čas ko uvajam in učim... tega seveda eni nočete dojeti!

Poglejva tako:

Razpisujem delovno mesto za serviserja
plača 1.250 BRUTO

Prijavili bi se tudi tisti ki bi rekli, VEŠ KAJ, to mi je preslaba plača ampak rabim izkušnje pol pa spizdim dalje... in take bi težko tekom procesa razkrinkal
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Mato989 ::

Plača je zasebni podatek in je pri nas še zmeraj tabu in ti ga ne bo vsak zaupal.


Pa še to... plača je zasebni podatek tako kot številka čevljev! Ali pa EMŠO... ni zakona ki bi ti preprečil ali te kazensko preganjal če poveš višino svojega prihodka ko nisi v službi... če že morda lahko pravilnik znotraj delovne organizacije predpisuje tajnost, pa ta nima VELJAVE zunaj delovnih prostorov...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Koraaz ::

Mato989 je izjavil:

Plača je zasebni podatek in je pri nas še zmeraj tabu in ti ga ne bo vsak zaupal.


Pa še to... plača je zasebni podatek tako kot številka čevljev! Ali pa EMŠO... ni zakona ki bi ti preprečil ali te kazensko preganjal če poveš višino svojega prihodka ko nisi v službi... če že morda lahko pravilnik znotraj delovne organizacije predpisuje tajnost, pa ta nima VELJAVE zunaj delovnih prostorov...


A zaupaš potem koliko si imel plače kot vodja servisa?
Če bo odgovor ne, potem predvidevam, da zato, ker mi tega nisi dolžan, tako kot sem predvidel že zgoraj in potrdil svojo izjavo. Ni zakona, ki bi to preprečeval, nihče ti pa ni dolžan tega povedat.

Prijavili bi se tudi tisti ki bi rekli, VEŠ KAJ, to mi je preslaba plača ampak rabim izkušnje pol pa spizdim dalje... in take bi težko tekom procesa razkrinkal


To bi ušli tudi tisti, ki bi morali telepatstko ugotoviti, koliko si jih pripravljen plačat in lahko tudi čez 1 leto uidejo, če najdejo boljšo ponudbo.
Zdej, če je delavec dober in ne želiš, da ti uide mu ponavadi dober delodajalec ponudi povišico. Če pa je nadomestljiv pa pač stisneš zobe in iščeš novega, ki bo delal za kolikor pač določiš.

in tako bi zapravljal čas z uvajanjem delovne sile.


Kako uvajanje? Saj danes skor, da ne zaposlijo nikogar več, da bi ga uvajal (razen v kakih izjemah).
Danes je itak "samoumevno", da ko prideš v službo moraš vse znati, drugače te sploh nihče ne zaposli, ker te nihče noče uvajat.

Mato989 ::

A zaupaš potem koliko si imel plače kot vodja servisa?
Če bo odgovor ne, potem predvidevam, da zato, ker mi tega nisi dolžan, tako kot sem predvidel že zgoraj in potrdil svojo izjavo. Ni zakona, ki bi to preprečeval, nihče ti pa ni dolžan tega povedat.


Komot...

2013:
Minimalna plača v SLO cca. 785EUR BRUTO
Moja plača kot vodja servisa in trgovine z 4 zaposlenimi (3+jaz) 985EUR bruto
Plače ki sem jih načeloma pričakoval da slišim iz ust potencialnih kandidatov z manj kot 5 let izkušnjami iz servisne dejavnosti: med 820 in 920 bruto...

Bistvo ni to ali ti jaz povem ali ne, ali če je plača tabu ali ne, no pri mlajših vedno manj, ampak bistvo je SAMOKRITIČNOST, mediana je znana, minimalec je znan... 95% začetnikov ki reče več kot mediano je z njimi nekaj narobe ali pa niso dovolj samokritični (ali pa noro optimistični) kot pravim, razen seveda če si res specifika kot recimo zdravniki ipd...

To bi ušli tudi tisti, ki bi morali telepatstko ugotoviti, koliko si jih pripravljen plačat in lahko tudi čez 1 leto uidejo, če najdejo boljšo ponudbo.
Zdej, če je delavec dober in ne želiš, da ti uide mu ponavadi dober delodajalec ponudi povišico. Če pa je nadomestljiv pa pač stisneš zobe in iščeš novega, ki bo delal za kolikor pač določiš.


Seveda lahko, ampak bistvo je to, če MENIŠ da si plačan solidno in dobiš šiht, boš bolj zadovoljen, kot če vzameš šiht čeprav meniš da ni plačano toliko kot želiš, in zato non stop nekaj iščeš kjer je več... statistika je na strani moje logike, ampak ne trdim pa da je to bolje za delojemalca kar sem danes tudi sam...

Kako uvajanje? Saj danes skor, da ne zaposlijo nikogar več, da bi ga uvajal (razen v kakih izjemah).
Danes je itak "samoumevno", da ko prideš v službo moraš vse znati, drugače te sploh nihče ne zaposli, ker te nihče noče uvajat.


A res? Jaz sem pa še na VSAKEM šihtu imel uvajanje... Razen če ti smatraš pod uvajanje samo nekaj kar traja več kot 1 mesec... ampak če je kdo kje začel delat ne da bi mu nadrejeni ali zaposleni pokazali določene zadeve, potme mi ga pokaži... takih skorajda ni, med običajnimi smrtniki.

To o čemer ti govoriš je mentorstvo in izobraževanje, tega pa je res vedno manj ali premalo, kar ugotavljam sam že vrsto let in o čemer pišem v drugi temi

Zaposlitev kot Spletni razvijalec

Uvajanje pa je v vsaki firmi, vsaj prvi teden ali kar mesec...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

sci3nc3 ::

Mato989, vprašanje zate: reciva, da pridem k tebi na razgovor, naredim dober vtis, imam primerne izkušnje in ustrezam profilu, ki ga iščeš. Vprašaš me, kakšna so moja pričakovanja glede plače, ampak jaz ti tega nočem povedat. Znajdeva se v nerodni situaciji... ti čakaš moj podatek o plači, jaz pa tvojega... ampak jaz imam čas, ti pa boš moral razgovor enkrat končati. Kaj boš naredil z mano?

Veš, znam biti trmast in enkrat sem taktiko zgoraj že preizkusil. Za sabo imam veliko razgovorov (tudi uspešnih!) in točno vem, kako kadrovnika spravit v neprijeten položaj.

To s prikrivanjem plače ne vodi nikamor. Tudi v trgovinah so cene objavljene, čeprav morda kakšnega kupca odbijejo in gre po artikel v drugo trgovino. Enako je pri zaposlitvi. Morda ti kdo zbeži drugam, ker mu ne daš pričakovane plače. Morda pa kdo od drugod pride k tebi, ker mu boš dal višjo plačo kot jo je imel prej.

Mato989 ::

sci3nc3 je izjavil:

Mato989, vprašanje zate: reciva, da pridem k tebi na razgovor, naredim dober vtis, imam primerne izkušnje in ustrezam profilu, ki ga iščeš. Vprašaš me, kakšna so moja pričakovanja glede plače, ampak jaz ti tega nočem povedat. Znajdeva se v nerodni situaciji... ti čakaš moj podatek o plači, jaz pa tvojega... ampak jaz imam čas, ti pa boš moral razgovor enkrat končati. Kaj boš naredil z mano?

Veš, znam biti trmast in enkrat sem taktiko zgoraj že preizkusil. Za sabo imam veliko razgovorov (tudi uspešnih!) in točno vem, kako kadrovnika spravit v neprijeten položaj.

To s prikrivanjem plače ne vodi nikamor. Tudi v trgovinah so cene objavljene, čeprav morda kakšnega kupca odbijejo in gre po artikel v drugo trgovino. Enako je pri zaposlitvi. Morda ti kdo zbeži drugam, ker mu ne daš pričakovane plače. Morda pa kdo od drugod pride k tebi, ker mu boš dal višjo plačo kot jo je imel prej.


Takega primera ni bilo nikoli ampak takega kandidata bi vprasal ce torej nima procakovanja glede place ali bi delal kar kot prostovoljec ali pa za minimalca, ker ce ne ves za koliko bi delal potem je vse ok

Saj ves kot v stilu, ce ne ves kam gres te vsaka pot pripelje tja.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

KraitPay ::

Odgovoril bi ti, tako kot je meni ena direktorica (ki je opravljala tudi delo kadrovnice).
"Pri nas smo glede plače zelo fleksibilni in prilagodljivi. Navzdol je plača omejena z minimalno plačo, navzgor pa omejitev ni."

No ob takem odgovoru te mine do vsega. Pa so se čudili, zakaj ljudje odhajajo iz podjetja. Pa zakaj imajo slabo vzdušje v kolektivu; seveda vsi z prisiljenimi nasmehi, da ti je že kot kanditatu nelagodno.
Nihče nima rad govora o fluktuaciji ljudi; meni pa je pokazatel zdravih odnosov.

Invictus ::

Vedno na koncu vprašajo, kakko plačo si želiš.

Kot vedno iščejo najcenejšega in dovolj dobrega.

Sam danes rečem, da pričakujem plačo Senior Developerja/Integratorja/Admina.

Kaj to pomeni, naj si vsak sam naslika :D.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

mailer ::

Če si ponudnik dela v oglasu ne upa napisat koliko je neto plača začetnika potem je vprašanje o plači popolnoma neumestno. So firme, ki dajo delavcu ne glede na izobrazbo 1500€ neto in tiste, ki plačajo inženirja 7 stopnje 1000€ neto. Vmes je pa kolaž različnih plač s tem da prve izstopajo, druge so pa vedno bolj pogoste.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

GupeM ::

Mato989 je izjavil:

Poglejva tako:

Razpisujem delovno mesto za serviserja
plača 1.250 BRUTO

Prijavili bi se tudi tisti ki bi rekli, VEŠ KAJ, to mi je preslaba plača ampak rabim izkušnje pol pa spizdim dalje... in take bi težko tekom procesa razkrinkal

Seveda, ker ne znaš motivirati folka. Razpiši delovno mesto s 1.100 € BRUTO. Če ti bo kandidat res všeč in bo dobro delal, mu čez 3 mesece povišaš na 1.250 € bruto. Ti garantiram, da bo zadovoljen, ti boš pa tri mesece plačeval manj, kot si predvidel.

Pa še pred razgovorom se znebiš vseh tistih, ki bi delali za 1.250+ eur.

PikaPoka828 ::

TheBlueOne je izjavil:

Ali pa se ne blamiras in si izracunas sam.

http://www.spletnaorodja.si/izracun-pla...


Ali je mogoče da je tukaj lestvica davčne osnove še iz leta 2016?
https://www.racunovodstvo.net/tabelice/...
Preskok iz 27% je kar na 41%
Ali pa sem jaz butast? Tudi možno
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Razlika v bruto plači (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8710242 (6370) buttcrack
»

Višina plače? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5015552 (11775) kulSMS
»

Vozniški izpit samo za privat (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7312273 (9905) mikic007
»

Nasvet glede zaposlitve? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10317304 (15112) Jerry000

Več podobnih tem