» »

Martin Strel je postal zelo uspešen človek

Martin Strel je postal zelo uspešen človek

1 2
3
»

blink ::

Vprašanje za ljubitelje matematike in fizike:
Po reki spustimo deblo, steklenico cvička in Martina Strela. Kdo pride prvi na cilj?

Slopek ::

blink je izjavil:

Vprašanje za ljubitelje matematike in fizike:
Po reki spustimo deblo, steklenico cvička in Martina Strela. Kdo pride prvi na cilj?

Strel na hlodu, s steklenico v roki. Ampak Strel vseen zmaga :)

Zimonem ::

Eh zapit dolenjček. Vseeno al gre na zadrugo al pa Gvajano.

Kurzweil ::

Včeraj sem pogledal spodnji video... ki ga niti ne bi, če me ne bi na to malce potegnila tale vaša debata... jaz sicer upam, da je to vse res kar razlaga, ampak resnično ne vem, kaj od tega kar pove je res in kaj ni... govori tako prepričljivo, da bi težko verjel da laže, a vse te zgodbe, samohvala,... je pa zanimivo pogledat tale pogovor tudi zato, ker mestoma pribije kakšno res...

Egidij88 ::

"Tako sem bil pijan, da sem cik-cak plaval."

Ganon ::

Kurzweil je izjavil:

jaz sicer upam, da je to vse res kar razlaga, ampak resnično ne vem, kaj od tega kar pove je res in kaj ni...


Ker je doktoriral iz nakladanja. Jezik teče kot namazan.

nergac ::

Zakaj oživljate to SPAM temo.
Isti šmorn kot tisti Nejc.
Seveda je MS uspešen plavalec, če ima letanosilko za sabo, ki mu odganja komarje, da ne stakne malarije.

Cviček je samo dimna zavesa.

Za ostalo poskrbi PR z "močnimi" argumenti.

mat xxl ::

Ma zame je en samohvaleči se LUZER..., zakaj bi se tako samohvalil, če bi res bil uspešen in zadovoljen sam z seboj ???

nergac ::

Ker je luzer.
In zadovoljen s seboj.
Malce protislovno, ampak tako pač je.

Mode prosim za zaklep teme, ker je bila že prežvečena.

Odločite se sami, bom sprejel.

triscom5 ::

I will never forget... Bil sem na IT-bančni konferenci pred davnimi leti v tujini, kjer je Američan ves razvnet razlagal o svojem produktu in kako zelo je uspel v Ameriki, pa ga na neki točki prekine možakar iz vodstva neke nemške banke: "My friend, this can only work in America, where also stupid people are rich, here people are smart."

Dejansko je to res, Strel in podobni klovni v Evropi ne bi nikoli obogateli, preprosto, ker je ljudstvo preveč inteligentno, da bi financiralo povprečne šarlatane. V US and A, se pa vse vrti okoli zgodbe in heroizma. On zgodbo ima dobro in za povrh ima še zelo razvito kmečko žilico za bahaštvo, kar manj inteligentni ljudje hitro pograbijo.

Večina iz njegovega pričevanja je seveda plod njegove domišlije. Je pa definitivno to dobro prodal Amerjem in od tega spodobno živi.

DamijanD ::

In zadnja poved zame pomeni, da je dejansko uspešen človek :D

Miki N ::

Pa saj je vse podjetništvo na nek način "plod domišlije" - ideja je osnova okrog katere narediš izdelek. Fizičen, storitev, ni važno

In najboljše ideje so no.. izmišljene.

Tega recimo un nadut Švaba ne šteka - ker je po duši še vedno uradnik brez domišlije, ki se je pač prerinil s svojo "pametjo" mimo drugih uradnikov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

nergac ::

Ni treba iti v Murico.
Sem iskal link, in ga nisem uspel najti.
Mislim na reklamo s Sašom Hribarjem za NFD (Nacionalna Finančna Družba z "močnimi argumenti").
Pa cel PR okrog Strela, tekma s Hribarjem, poleg Kacin in Peterle.
Pa Hribar gostil v TV razvedrilni odaji Matoza (pilling), Drnovška (ezoterika), konec koncev lik Rodeta na radiu Ga Ga.
Gostil je seveda tudi Strela in "gostilniške debate o upogljivih Daljnjo Vzhodnjakinjah".

Pa kako je baje Mankoč "metro", ker je pobrit po prsih in zato "ni pravi moški".

Strel je po vseh merilih uspešen tudi pr nas, Hribar pa še bolj.

Ne rabimo v Murico po navdih. Je že pri nas.

Ganon ::

triscom5 je izjavil:

Je pa definitivno to dobro prodal Amerjem in od tega spodobno živi.


99% povedanega je čista laž, plod njegove domišljije. Večino časa tako ali tako preživi v Sloveniji. Še en bizaren intervju, v katerem govori o 100-milijonskih pogodbah in v isti sapi doda, da bi si v Sloveniji zaslužil izredno pokojnino. Za crknit smešno.

https://www.slovenskenovice.si/sport/ti...

nergac ::

To je po moje letelo na Kozmusa.

Kakorkoli, zgleda da je cviček bolj "varen" kot šmarnica.

harvey ::

Ganon je izjavil:

triscom5 je izjavil:

Je pa definitivno to dobro prodal Amerjem in od tega spodobno živi.


99% povedanega je čista laž, plod njegove domišljije. Večino časa tako ali tako preživi v Sloveniji. Še en bizaren intervju, v katerem govori o 100-milijonskih pogodbah in v isti sapi doda, da bi si v Sloveniji zaslužil izredno pokojnino. Za crknit smešno.

https://www.slovenskenovice.si/sport/ti...

Če je tole kar je povedal, potem sledi, da ima boljše marketinške pogodbe kot L. Dončič. Kar pa dvomim. Celoten intervju je v Nedelu.

nergac je izjavil:

To je po moje letelo na Kozmusa.

Kakorkoli, zgleda da je cviček bolj "varen" kot šmarnica.

Po zadnjih dognanjih šmarnica nima takih vrednosti metilnega alkohola kot so ji pripisovali. Tako da je na varni strani, sploh če je tudi tehnologhija pridelave skrbna, da ne nabijaš visokih vrednosti pektinov iz kožice.:)
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: harvey ()

Ganon ::

nergac je izjavil:

To je po moje letelo na Kozmusa.


Kakšnega Kozmusa, on vidi samo sebe, center sveta. Kaj je Zvone Šeruga pred časom povedal o njem:

Z Martinom se srečava vsakih nekaj let, nazadnje sva v soboto skupaj pekla kostanj pri prijatelju Andreju. Da ne bo pomote: rad imam tega fanta in cenim kup neumnosti, ki jih je postoril v življenju. Je pa res, da dobim po kaki uri pogovora z njim tudi jaz vedno znova željo, da bi ga utopil v sodu cvička in zatem predelal v ocvirke. Iz sto desetih kil žive teže bi dobil kar nekaj te dobrine.


harvey je izjavil:

Če je tole kar je povedal, potem sledi, da ima boljše marketinške pogodbe kot L. Dončič. Kar pa dvomim.


Bodi resen, prosim. :))

nergac ::

Prebral sem tričetrt iz slovenskih novic, naprej nisem mogel.

Pa sem si mislil, da sem sam nakladač ...

IL_DIAVOLO ::

Mocen cvicek! :))

triscom5 ::

nergac je izjavil:

Prebral sem tričetrt iz slovenskih novic, naprej nisem mogel.

Pa sem si mislil, da sem sam nakladač ...


Dobr si, jaz sem gledal prispevek dve minuti in že me je pogrelo. Ne toleriram teh patoloških lažnjivcev. Tudi tolk se ne potrudi lagat, da bi bile zgodbe konsistentne. Nič mu pa ne zavidam, da je obogatel na račun tistih, ki jim že tako 5G škoduje in verjamejo v ploščato zemljo.

nergac ::

Ne vem če.
Obogatel je na račun razposajencev, ki imajo radi dobro kapljico.

P.S. Se spomnite monografije o slovenskih krožiščih.
Nekje na Dolenjskem imajo sredi krožišča demižon.
Sila simpatično.

mat xxl ::

Obogatel ??? Reven, ko cerkvena miš, pa hodi po radijih za kako kosilo, da ima, kaj za jesti in se hvali, jaz sem TOP uspešen, najboljši ... to sem jaz Tine Strela....


Meni se človel zelo smili....., će bi Karitas, kaj zanj zbiral, takoj nekaj doniram, da bo imel še za kako kosilo.....

Se uspešneži, res tako hvalisajo po dolgem in počez ????

nergac ::

To so spet akademske debate.
Podal bom nek drug primer.

Trilema: Ronaldo, Messi, Ronaldinjo.

Uspešna sta prva dva, tretji je "tehničar".

Zdaj pa, Martin Strel po moje nima ravno slabe kvalitete življenja.

Ampak vse to je zgolj ugibanje, blef če hočete, težko je ovrednotiti stvari.

Smo pa že v tej temi zdavnaj dokazali, da je Mankoč boljši plavalec kot Strel.

IL_DIAVOLO ::

Po mojem je milijonar po ameriskih standardih aka net worth. Ce ima 100k na racunu, ima veliko. Verjetno nima.

nergac ::

Ja, lih veste koliko ima MS na računu ...
Pa kake nepremičnine si lasti.
Mogoče ima tudi nekaj zemlje in gozda.
Vsekakor ima zelo razgibano in kvalitetno socialno mrežo.
Vsaj za eno uro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nergac ()

SmeskoSnezak ::

Kurzweil je izjavil:

Včeraj sem pogledal spodnji video... ki ga niti ne bi, če me ne bi na to malce potegnila tale vaša debata... jaz sicer upam, da je to vse res kar razlaga, ampak resnično ne vem, kaj od tega kar pove je res in kaj ni... govori tako prepričljivo, da bi težko verjel da laže, a vse te zgodbe, samohvala,... je pa zanimivo pogledat tale pogovor tudi zato, ker mestoma pribije kakšno res...


Dialog , ce ga damo na stran, dejstva ostajajo da je clovek dejansko preplaval kar nekaj rek in podrl kar nekaj Guinessovih rekordov. Zdaj pa ce je ves denar zapil takrat ali pa investiral, ve sam najbolje. Za to, da je Slovenija v svetu poznana tudi s taksno asociajo, s taksnimi rekordi, je uspesnost. Oporekati temu je kot oporekati dejstvu, da je Zemlja okrogla.

In zakaj se ljudje ne bi smeli hvaliti za svoje dosezke? Ce koristi "njemu in njegovi druzini", kot tudi drugim ljudem, toliko bolje. Ne zgleda ravno kot da bi nosil prestizne znamke, ne bom pa raziskoval, ce vozi nek hud avto, in podobno.

Vprasanje ki se poraja; Kako pa bi se naj "zelo" uspesen clovek obnasal, vedel, prikazoval, itd?
@ Pusti soncu v srce... @

IL_DIAVOLO ::

Tista kmetija in goša je od matke.

PINki ::

c3p0 ::

Trži se očitno dobro, tudi čez lužo. Morda mu "C list" slava pomeni več, kot denar. Koliko Slovencem je to uspelo?

Ganon ::

c3p0 je izjavil:

Trži se očitno dobro, tudi čez lužo. Morda mu "C list" slava pomeni več, kot denar. Koliko Slovencem je to uspelo?


Tako dobro, da je projekt napovedal že šest let nazaj in nikoli odplaval niti metra. Zdaj, pri sedemdesetih, pa bo. Mala malica.

c3p0 ::

Nima veze, četudi sploh več ne stopi v vodo v svojem življenju.

vrtn4r ::

Končno ste slavni tudi vi https://val202.rtvslo.si/2020/10/forum-...

Assass1n ::

Ja poslušam v službi pa si rečem to mi je pa nekaj znano :D
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pametna navigacija proti načrtovalcem prometne ureditve (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
6219885 (17573) BigWhale
»

Solar Impulse prečkal Atlantik

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
135594 (3760) PrihajaNodi
»

Martin Strel plavanje okoli sveta

Oddelek: Loža
233676 (2421) BorutO

Nov temnopolti Američan žrtev policijske samoobrambe (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
9722730 (20383) Gandalfar
»

Mogoče "bluzim" ampak tale Martin Strel pa še bolj! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
625735 (3133) ABX

Več podobnih tem