» »

NIJZ posilja obvestila

NIJZ posilja obvestila

1 2
3
»

BuDi79 ::

novaa je izjavil:

če se popusti tu in zdaj, boš čez 5 let dobival smse od merkatorja.
Kje smo popustili da smo dobivali v nabiralnike letake od Marjana Šarca?

nergac ::

Ali pa pri tem, da moramo imeti AKOS nalepko na kaslcu, da ne dobimo papirnate solate, ki gre večinoma direkt v reciklažo, v najboljšem primeru.

BuDi79 ::

nergac je izjavil:

Ali pa pri tem, da moramo imeti AKOS nalepko na kaslcu, da ne dobimo papirnate solate, ki gre večinoma direkt v reciklažo, v najboljšem primeru.
Proti letaku "Marjana Šarca" ti ne pomaga AKOS nalepka.

Bellzmet ::

Zakaj mi Malwarebytes blokira https://www.nijz.si/ in pravi, da gre za trojanskega konja?

Podatki spletnega mesta-
Kategorija: Trojanski konj
Domena: nijz.si
Naslov IP: 46.19.9.9
Vrata: 443
Vrsta: Odhodni
Datoteka: C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe

shadeX ::

Mene zanima a je danes kdo dobil "prijavitveni" SMS od NIJZ-a za cepljenje, čeprav se ni prijavil za cepit? Govorimo o tistem SMS-ju:

"Za osebo Janez Novak (datum rojstva XXX) je dodeljen TERMIN za cepljenje COVID-19, dne XXX ob XXX uri..."

Za potrditev termina bi potem moral obiskati povezavo.

Podatki so vsi pravilni, vključno s pričakovano dozo in proizvajalcem cepiva. Prijavil se nisem.

Ima NIJZ kakšne težave ali je to samo moj problem? Svojih zdravstvenih in osebnih podatkov nisem vpisoval v brskalnik že od zadnjega cepljenja v septembru, prav tako jih ne hranim na računalniku tako da dvomim da bi me "pohekali".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

harvey ::

shadeX je izjavil:

Mene zanima a je danes kdo dobil "prijavitveni" SMS od NIJZ-a za cepljenje, čeprav se ni prijavil za cepit? Govorimo o tistem SMS-ju:

"Za osebo Janez Novak (datum rojstva XXX) je dodeljen TERMIN za cepljenje COVID-19, dne XXX ob XXX uri..."

Za potrditev termina bi potem moral obiskati povezavo.

Podatki so vsi pravilni, vključno s pričakovano dozo in proizvajalcem cepiva. Prijavil se nisem.

Ima NIJZ kakšne težave ali je to samo moj problem? Svojih zdravstvenih in osebnih podatkov nisem vpisoval v brskalnik že od zadnjega cepljenja v septembru, prav tako jih ne hranim na računalniku tako da dvomim da bi me "pohekali".

Najverjetneje človeška napaka, napačen ročni vnos gsm številke. Inšpektorat je pri rutinskem pregledu ugotovil, da je bilo v nekaterih primerih celo do 17% zatipkov.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

shadeX ::

Izgleda da ne. Ravnokar izvedel, da je tudi partnerka dobila isti SMS.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Covid test

Oddelek: Loža
152647 (1281) Wazzaa
»

NIJZ SMS za nalozitev OstaniZdrav aplikacije

Oddelek: Informacijska varnost
211801 (912) matevzp
»

Sodišče EU: zero rating ni v skladu s Pravom EU, pika. Bo AKOS zdaj končno opravil sv (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
6713304 (10514) nagobčnik
»

COVID-19: Vseh "50 odtenkov sivine" izmenjave podatkov med policijo in NIJZ (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
5517284 (11679) 111111111111
»

Smsapi.si - pošiljanje SMS-ov je otročje lahko (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
6916412 (5062) Invictus

Več podobnih tem